IVF ve Zlíně - máte zkušenosti?

anna34
28. říj 2013

Zdravím Vás všechny 🙂

Tak jsem po dlouhém rozmýšlení zavítala do CAR... snažíme se už 2 roky o miminko, tak bylo na čase... Vzhledem k nějakým recenzím, co jsem četla a taky díky vzdálenosti jsme se rozhodli pro kliniku IVF ve Zlíně... po první konzultaci naprostá spokojenost... jen se chci zeptat, jestli je tu mezí Vámi někdo, kdo má s IVF Zlín zkušenosti a podstoupil zde už léčbu?

janunulinka
22. led 2018

@tomik1234 já se na to psychicky připravovala rok a dnes po telefonátu zjištuji, že asi to bylo málo 😀 ale není na co čekat, budu mít 36 a to už je na čase. Mám šílený strach z bílých plášťů a hlavně jehel, to si tam se mnou ještě užijou 😀

janca84
22. led 2018

@janunulinka chodim k dr krenkonkovi, ale ted jsem byla 3x uChovance, protoze mel dovolenou. Jak pise tomik1234, ja uz jsem se spis tesila, ze se neco deje konecne.

janunulinka
22. led 2018

@janca84 já se těším, ale i děsím, mám špatnou genetiku, takže to nebude jen tak lehký boj ☹

janca84
22. led 2018

@janunulinka no to nevi nikdo jsk dlouho to bude trvat, ale musime verit 🙂mne dnes rekne kdy pujdu na odber vajicek, asi ctvrtek bebo patek.

janunulinka
22. led 2018

@janca84 no já se zítra dozvím co si vlastně budu dělat. Sestřička říkala, že chovanec tam nebude a pujdu k jinému, ale že rozpis dávek mají. Takže to asi pilulky nebudou, ale při mém štěstí to tipuji na injekce a to bude teda bomba, i sestřičky mají problém mi vzít krev a střídají se na mě všechny. já a jehly to nejde dohromady 😀 Jak prosím tě probíhá, když se teda zahajuje stimulace?

janca84
22. led 2018

@janunulinka no ja jsem byla 2 dc na ultrazvuk, dival se jestli nemam cystu, protoze mesic predtim jsem mela a to nejde zacit stimulovat. No ale tento cyklus ok, takze mi napsal stimulacni protokol a sestricka mi vse vysvetlila, picham gonal do bricha a od patku i cetrotide do nohy. Ja s lekarskyma vykonama problem nemam, beru to proste tak jak to je, kdyz to musi byt. Ale samozrejme se tesim az bude hotovo. Potom jsem byla na kontrole 6dc kde rekl ze vse ok a dalsi kontrolu mam dnes 9 dc.

evelisi
23. dub 2018

Stimuluje tady někdo, kromě mě 🙂 Tak jdem na druhou stimulaci🙂 Nafasovala jsem dvě igelitky, hromadu jehel a dnes začínáme,snad to tentokrát vyjde a vaječníky začnou fungovat ☹

evelisi
27. dub 2018

HOlky není tady některá která má darované vajíčka ve Zlíně ?

lenatko91
7. kvě 2018

Ahojte holky, příští týden nás čeká první konzultace u Dr. Rumpíka. Co nás čeká? A jak dlouho jste čekaly od první konzultace po stimulaci?

evelisi
10. kvě 2018

@lenatko91 první je konzultace, rodinné anamnézy, krev u obou na genetiku a u tebe na hormonální profil a rovnou vás objednají na genetiku na konzultaci, tam jsme čekali dva měsíce. pak se čeká na výsledky krve. další konzultace byla rozebrat ty výsledky a předběžně jak to bude dál probíhat. po genetice se začalo řešit co a jak. a jakmile kývnete že do toho chcete jít tak se začne něco dít. Neznám snad nikoho kdo chodí k Rumpíkovi, to je asi štěstí dostat se přímo k šéfovi 🙂

lenatko91
12. kvě 2018

@evelisi tak oni se mě ptali, jestli mám preferenci lékaře. Tak jsem řekla jeho, protože jsem si tehdy ještě myslela, že on stvořil mého manžela (nakonec tchýně řekla, že měla tehdy jiného doktora a Rumpík v Brně jen pracoval 😀) Takže tak. Byla jsem překvapená že nás objednali tak brzo, když říkali že objednávají na půlku června..
A ty už máš ivf za sebou? 🙂

lilavatty
17. črc 2018

Ahoj holky, byla by některá tak hodná ( klidně víc hodných), a poskytlas mi informace o CARu? Sepisuji blog, kde dělám přehled všech CARů v ČRa chci i nějaké recenze od vás 🙂
Napište klidně zprávu, moc děkuji 🙂

r3b3ka3
30. lis 2021
Uživatel r3b3ka3 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od r3b3ka3.

Tahle klinika je super, moc nám tam pomohli 🙂 díky nim máme děťátko vytoužené 🙂

martasek33
1. pro 2021

Máme ta sebou 3IVF, 4 x KET a 2 x minimálku. 1 Ivf zamlké těhotenství v 9. týdnu. 2 IVF sedmiletý Davídek. Pak už nic. Špatná krev, moc mě to bolelo, ale nějak jsem se s tím už smířila. Před 1 BIG mi dělali hormonální profil a byla jsem pod měřitelnou hranici 0,01. 1 IVF 7 vajíček, 2 IVF 6,
3 IVF myslím 4, a u mininálek myslím je 2.

emakrul
26. dub 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Tato klinika je skvělá !! Sestra se dlouho s manželem snažili o miminko a tam jím pomohli. Mám úžasnou tříletou neteř 🙂🙂

emakrul
27. zář 2022
Uživatel emakrul je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od emakrul.

Tohle je skvělá klinika, já s ní mám jen ty dobré zkušenosti 🙂

luciousek415
26. bře 2023

Hledám si kliniku a tato se zdá být dobrá, co jsem přóčítala recenze 🙂 Tak doufám že tam nám konečně pomůžou..