Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

gejbik
30. pro 2009

6.2. tak doufám že nám vyjde počasíčko... 🙂 Já už se moc těším... budeme mít malinkou svatbu tak nějak neblázníme,ale moc se těšíme... 🙂

mimka29
30. pro 2009

Zaznačené 😉

gejbik
30. pro 2009

mimka 😀

venika86
30. pro 2009

Ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. Taky chodíme do Repromedy, máme za sebou neúspěšné IVF a v lednu se chystáme na KET. Zítra by měla přijít mrcha, ale mám strach, že nedorazí a celé se to posune. Mám ji velmi nepravidelnou, pokud vůbec. Nedá se tomu nějak pomoct??

gejbik
30. pro 2009

venika: no já nevím zda se tomu dá nějak pomoct já ji měla vždycky pravidelnou,ale pro jistotu mi můj gynekolog předepisoval utrogestan který jsem zaváděla od 16DC a 26DC jsem vysadila a do 3dnů tady byla,ale co jezdím do repromedy a stimuluju tak přišla 2dny po vysazení všech prášků a hormonů

pavcahola
30. pro 2009

Ahoj venika jaktože vám nevyšlo IVF?

venika86
31. pro 2009

gejbik - no uvidíme, já ho taky vždy brala, ale teď mi ho nenapsali. Při nejhorším půjdu na včeličku 😝

pavca - vlasntě sama nevím. Měli jsme zavadené dvě blastocysty (expandovanou a hatchující). Dávali nám hodně velkou šanci zvlášť proto, že jsem mladá a nemám žádné větší problémy. Bohužel se nezadařilo, 8 den po ET přišla mrcha. Teď na leden máme tedy naplánovaný ten KET, tak snad se zadaří, uvidíme ...

gejbik
31. pro 2009

venika: tak stejný šance dávali aji nám a nevyšlo to. Když jsem se ptala dr. Fishera čím by to mohlo být tak že neví a k ničemu se nevyjadřoval takže se už radši neptám a hledám si vše na netu....

pavcahola
31. pro 2009

Ahoj tak vám přeji hodně štěstí do dalšího pokusu,at to tentokrát výjde.A kolikátého vám to budou dělat?

venika86
31. pro 2009

Nám taky nic neřekli, nedá se nic dělat.
pavca - podle toho kdy bude MS. Snad do konce lednaa ...

Já jdu slavit 😀 😀 papa a Krásný nový rok

gejbik
31. pro 2009

venika: tvůj optimismus chápu a věřím že se ti podaří připravit hned na první KET, který pro Vás bude úspěšný.Já už na ně kašlu.

venika86
4. led 2010

gejbik - to doufám taky. Jakto, že na ně kašleš?? Už se nebudeš snažit??

gejbik
4. led 2010

venika: Změna je život a já doufám že u mě to bude znamenat těhulkování.... 🙂 budu se snažit,ale jinde.... 🙂 už se tááááááák těším

venika86
4. led 2010

A kam se chystáte, jestli se můžu zeptat. Byli jste v Repromedě dlouho?? Já tam mám známou embryoložku, tak proto jsme tam.

pavcahola
9. led 2010

Ahoj holky nějak to tu upadlo to už sem žádná nechodíte?

ob.soklina
10. led 2010

Ahojte holky přišla jsem Vás zase pozdravit a vidím, že je tady nějak klid!!!! Copak je u Vás nového???

U mě jen to, že mi termín posunuli o 14 dní dříve, takže za 4 týdny to tak vypadá, že půjde do tuhého. Snad zvládnu oblítat všechny Dr. hlavně hematologii.

Holky držím Vám moc pěstičky a zase kuknu

venika86
11. led 2010

jj, taky koukám. Já už se začínám s příchodem MS chystat na KET. Mělo by to být snad začátkem příštího týdne.
soklina - tak to budeme zhruba stejně 🙂

mikat1
18. led 2010

ahoj holky, omlouvám se vám, že sám sem lezu.... jsem dnes 5.den po KET a ráno mi to nedalo a udělala jsem testík (2x) a na obou byly úplně slouboučký stín druhé čárky.... Je možné, aby to tam bylo už vidět a nebo je to rozmazaná barva, někde jsem četla, že na testě může druhá čárka být pouhou rozmazanou barvou...
no dělala jsem mamatest 1x a pak test Dr.Max taky 1x oba mají stejnou citlivost, ale ten Max má oproti mamatestu čárku kontrolní tenší (asi poloviční), takže na tom Maxovi byla sotva viditelná, ale na mama šla celkem hezky vidět...
😒

minka051
18. led 2010

mika tak to neviem ale možné je všetko. Ja sa chystám na darované mám darkyňu v Repromede. Zajtra idem už na kontrolný UTZ sliznice a dúfam že bude dobrá a čo skoro ma zavolajú na ET. Už sa neviem dočkať.

pavcahola
18. led 2010

Ahoj minka my taky jdeme zítra do repromedy třeba bychom se tam mohly potkat

minka051
18. led 2010

pavcahola no asi sa nestertneme lebo ja idem len tu u nás na UTZ lebo cestovať 300km len kvôli ultrazvuku nebudeme. Mne kázali ísť len ku svojej doktorke ktorá ma pozrie a potom im emailom pošlem výsledok aká je sliznica. Ale rada by som sa stretla. A 🙂 na čo idete do centra. Máš nejakú kontrolu.

pavcahola
18. led 2010

Já začínám zítra si píchat injekce konečně ms dorazila tak mužu začít.A kdy ty jdeš pro vajíčka?

minka051
18. led 2010

No to je tvoje 1. IVF?.. Ja sa to dozviem zajtra až po tom UTZ ked bude sliznica dobrá, lebo teraz lepím náplaste Estrahexal na rast sliznice a beriem Prednison a Anopyrin. Dúfam že zajtra mi povedia. Podla mňa by to mohlo byť už koncom týždňa alebo začiatkom budúceho. Myslím že moja darkyňa začala stimulovať 7.1. tak to by malo asi tak časovo už byť. No zajtra budem múdrejšia.

pavcahola
18. led 2010

Tak hodně štěstí at ti to všechno dobře dopadne.Anopyrin a prednison beru taky a je to moje první IVF nebo spíš ICSI protože manžel má špatný spermiogram.Těším se ale zároven se i bojím

minka051
18. led 2010

no to aj my máme trochu horší spermiogram tak uvidíme. A pri tých liekoch ti nieje nič. Mňa bolieva hlava len neviem z ktorého lieku. Ozaj ku komu chodíš? Ja som bola u MUDr. Hromadovej.

zandanem
19. led 2010

ahojky...
mikat1... myslím že 5 den je dost brzo dělat nějaké závěry.. většinou co psaly holky tak u někoho to šlo poznat už 8-9 den a u někoho až 12-14 den... ja teda otěhotněla přirozeně a 6 den na testu nebylo nic.. a pak jsem testovala až 17 den.. a tam to už poznat šlo.. 🙂 takže bych doporučila ještě vyčkat s testíkem, i když je to asi těžké.. ale ted už je to jen na přírodě jak se s tím popere... přeji hodně štěstí a držím palce aby tam byly opravdové // čarky... 🙂

ostatním holkám .. pavcahola a minka... taky přeju at už máte mimisky u sebe...

hezky den.. 🙂

venika86
20. led 2010

minka - já taky lepím Estrahexal a bývá mi po něm dost zle. Motá se mi hlava, je mi na zvracení. Vysledovala jsem, že asi nesmím ráno kafe. Nebo už nevím čím by to mohlo být, ale je to fakt síla.

minka051
20. led 2010

venika a si doma na PN alebo chodíš do práce. ja už teraz čakám kedy mi zavolajú že mám začať brať Utrogestan lebo sliznica je OK a potom už len na ET. Počítam že zajtra sa už ozvú. mňa bolieva hlava ale treba asi viec piť tekutiny. A mne pomôže ked si niečo zajem . lieky na bolesť si nedávam. Vždy to prejde.

venika86
20. led 2010

minka - chodím normálně do práce. Snažím se opravdu pít co nejvíc a právě po jídle mi nebývá moc dobře 😠 . Asi to budu muset vydržet. Co bych pro malýho mrňouse neudělala 🙂
Potom dej vědět, jak jsi dopadla s ET

minka051
20. led 2010

venika neboj dám hned ako budem mať nové správy.