Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

artus
22. led 2010

mimka, ale už v mnoha případech se stalo, že se lékař pletl a sama píšeš, že pravděpodobně netvoří, musíme něco někde najít aby se zase tvořily.....sakra 😉 mršky jedny 🙂

pavcahola
22. led 2010

a všechny jsi měla v repromedě?

mimka29
22. led 2010

artus za 3 IVF-ka sa mi urobilo len jedno jediné vajíčko, ale nikde nie je napísané, že sa mi v bežnom cykle niekedy tiež nejaké neurobí, takže ja vôbec nestrácam nádej 🙂

pavcahola prvé tri som mala v centre v Bratislave, ale potom sme sa rozhodli pre darkyňu vajíčok a tak sme išli do Repromedy, lebo sme počuli, že sú najlepší. Ja som ani len trošku nepripustila, že by to tam navyšlo ale zase sme namali šťastie ☹

artus
22. led 2010

zase jsem rozčarovaná 😠
po přečtení článku o IUI nechápu, proč nám nenavrhli ,ti jedni profesionální chytráci, tuto metudu a hned že se musí dělat IVF
v závěru článku bylo podotknuté, že žena má nárok na 6 hrazených IUI za rok + stimulace což je cca 3000, to jsou už jiné částky.......
tak nevím.......

mimka29
22. led 2010

artus ale u IUI je len asi 10% šanca, že otehotnieš. A manžel by mal mať veľmi dobrý spermiogram.

gejbik
22. led 2010

Hlky já nestačím zírat jak se to tady rozjelo a nejsem jediná...všem Repromedkám brzké mimínečka/o v bříšku...

mimka29
22. led 2010

Ahoj gejbik 🙂

gejbik
22. led 2010

Ahoj zlatí... Koukám že je to tu konečně živé...teď jsem vás dočetla... daly jste mi zabrat...ženy jedny uklábosený.... 😀

venika86
22. led 2010

Jojo, rozjelo se to, super ! 😉
Tak já budu poctivě pít čajík a snad to klapne. Začátkem února už by mělo být po všem.
Mě taky nikdy nenapadlo, jestli mám průchodné vejcovody, snad to ani nebude potřeba zjišťovat.
Tak hezký večer a celý víkend. Já jsem u kámošky a užívám si její holčičky. Doufám, že se taky brzo dočkám 😵

inach
22. led 2010

Ahoj holky,po dlouhé době jsem se sem podívala.Pěkně se to tu rozjelo.
Udivuje mě co píšete o tech vejcovodech.Toto bylo druhý co jsem řešila než jsem šla na IVF.Prvně jsem si měřila baz. teplotu a zkoušeli jsme to, po 1.2 roku když nic šla jsem na laparoskopii a tam zjistili že mám neprůchozí vejcovod a zprůchodnili ho,ovšem už je tu nebezpečí mimoděložního nebo opětovného slepení.
Je pravda že se to zjištuje tou kontras. tekutinou a ultrazvukem a jak se zjistí,že je to neprůchozí jde se na laparoskopii.Nevím ale mě o tom říkal doktor dřív než mě poslal na IVF.Tak si to u své doky vyžádejte,je to prý nepříjemný a bolestivý vyšetření ale je lepší vědět že mám vejcovody v pořádku a tím pádem můžu otěhotnět přirozeně.Bez vejcovodu už jedině po IVF.

artus
23. led 2010

inach díky díky, jsem ráda, že jsi napsala, alespoň vím o jiných možnostech co opravdu máme, než se opravdu vrhneme na IVF a v souladu s tím do sebe rvát spousty hormonu a kdo ví čeho všeho.
já vím, že to dokt. s námi myslí dobře, že nám chtějí v každém případě pomoci, ale chtěla bych opravdu od nich slyšet vícero možností , co pro to všechno můžeme udělat, než jen ....jediná možnost je IVF, tak se rozhodněte....
je to přeci jenom velký zásah do organismu a i do financí. navíc to IVF stejně není 100% a okamžitá účinnost, tak proč hned zavrhují jiný postup.
je to jako s nádorovým onemocněním......omlouván se za tento příklad, .....ale taky vám dok.řekne...chemo, ozařování a operace.....nic jiného není a taky úspěšnost není u každého.......... někdo se toho zbavil hladověním, jiný pomocí léčitele nebo jinak.........
máme přeci mít možnost slyšet víc variant a ne si je hledat na internetu, nebo někde jinde
mimka já četla, že IUI lze dělat i při horším spermiu, a navíc by to vyšetření mělo být nejméně 2x,protože opravdu může byt pokaždé jiné,a jen z jednoho vzorku přece nomůžou dělat konečné závěry.
jsem z toho všeho opravdu smutná, to musí mít člověk všude nějaké známé aby se mu dostalo maximální péče?
když tak přemýšlím, je to i o mé gynd...ta mě odeslala Repro.a řekla, že ted se už musejí starat oni, že kní pujdu, až otěhotním...... byla bych ale raději, kdyby mi přesně řekla co by mi všechno měly dělat a i si to pohlídala, já jsem přece laik, nerozumím tomu. Ach jo , tak moc bych chtěla dokt. důvěřovat....

zazy
25. led 2010

Ahojky děvčata,taky se k Vám přidávám.I já jsem si vybrala Repromedu,protože se o ní říká,že je nejlepší.Má jediná možnost na otěhotnění je Ivf.Dnes jsem začala se stimulací,první injekce,byla jsem ztoho malinko nervozní.Tak snad to bude v poho.Je tu z Vás nějaká která taky stimuluje.Bolí u toho bříško?Děkuji za informace

venika86
25. led 2010

Ahoj Zazy, já už jsem stimulací prošla. Byla jsem z toho taky hrozně vyděšená, ale dá se to zvládnout. Bříško tě bolet bude, to je normální, byla jsem taky hodně nafouklá - jak rostli folíci. Injekce mi píchal manžel, sama bych to nezvládla, taky mi udělal pár pěkných modřin, ale všechno se zahojí a pak už se budeš jen těšit 😉

inach
25. led 2010

artus jsem ráda,že jsem ti aspon trošku mohla poradit.Být tebou tak si zajdu za svojí doky a chtěla bych at mě pošle do nemocnice na vyšetření vejcovodů nebo bych se na to zeptala i doky v Repromedě,že toto vyšetření nemáš za sebou at tě na to pošlou.

Je to všechno moc zvláštní,před 8 roky jsem musela doktory přemlouvat at mě pošlou na IVF a ted tam posílají uplně všechny.

mimka29
25. led 2010

Ahojte baby,
Aj tak je to zvláštne, že na vyšetrenie vajcovodov neposielajú hneď. Od včera ma hrozne bolia vaječníky, bolí ma každé cikanie a ka...., tak sa musím po mrche fakt objednať ku gynde, či nemám nejaký zápal, alebo cystu a hneď sa jej na to vyšetrenie opýtam. Aj keď je to bolestivé vyšetrenie, tak by to určite každá z nás podstúpila, veď celé IVF nie je tiež veľmi príjemná vec ... no teda až na transfer, ten môžem 🙂

Pekný deň

inach
25. led 2010

Zazy já jsem na tom tak jako ty má jediná možnost je IVF.Bolest bříška je normální,probíhá to přesně tak jak to napsala venika.Já naštěstí žádné modřiny neměla.

venika,píšeš-pak už se budeš jen těšit,tak ti to vyšlo a čekáš mimi?

inach
25. led 2010

Ahoj minka,ty taky nevíš jestli máš průchozí vejcovody?

venika86
25. led 2010

inach - mě to bohužel nevyšlo. Sedmý den po ET jsem začala krvácet a všemu byl konec. Teď ve středu jdu na UTZ, kde mi zkontrolují sliznici a snad půjdu příští týden na KET 😵

mimka29
25. led 2010

Nie, ale ja som si myslela, že mám, že by lekár na ultrazvuku zistil, keby neboli. Ale teda môžem vám povedať, že my sa snažilkujeme už 6-ty rok a z toho chodíme už 2 roky po IVF-kach. Teraz chodíme už do tretieho centra a nikdy nokto odomňa to vyšetrenie nechcel. Baby mne sa o tom cez víkend aj snívalo 😀

venika86
25. led 2010

jojo, to znám. Člověk už je tak zblblý, že mu to vše leze i do snu. Mě se onehdy zdálo, že jsem nevěla jestli jsem nebo nejsem těhula. Tak jsem někde ukradla tu hadicu od ultrazvuku, kterou jsem namontovala na televizi a dělala si jako ultrazvuk a to mi ještě kamarád musel naladit správný kanál. Ale pozitivní bylo, že jsem byla těhule 😀 😀

mimka29
25. led 2010

venika 😀 😀

pavcahola
25. led 2010

Ahoj zazy já taky už to bude zítra týden co stimuluji ale neboj nic to není.I když,když jsem si měla poprvé sama píchnout tu injekci tak jsem si docela dlouho dodávala odvahy,ale ted už je to v pohodě.

inach
25. led 2010

venika ja jdu taky ve středu na UTZ a pak na KET.V kolik hodin tam jdeš?Jo pěkně mě pobavil tvůj sen
🙂

venika86
25. led 2010

já jsem objednaná na druhou hodinu, to by jsme se mohly potkat 😉

inach
25. led 2010

minka do kterých CENTER jsi chodila a kde?

inach
25. led 2010

no to se s nejvetší podobností potkáme taky jdu ve dvě 🙂

venika86
25. led 2010

no teda a jak se potkáme?? 😀 😀 😀 😀

venika86
25. led 2010

teda poznáme

inach
25. led 2010

Já mám dlouhé blond vlasy,budu mít na sobě červenou bundu,kabelku a boty.

venika86
25. led 2010

já budu mít asi modré rifle a bílou bundu, mám tmavé vlasy. Jo to s těma botama je dobrý, bez nich by to v téhle kose asi nešlo 😀