Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

zazy
16. bře 2010

Ahojky Deniso:to je individuální,někomu nic není a někomu jo,mě bolelo trochu břicho,byla jsem nafouklá,hodně,hodně pij to je nejdůležitější,hlavně bud v klidu.A kdyby ti bylo nějak špatně,vždycky můžeš navštívit doktorku.A no i já jsem se musela vyplachovat,já vyplachovala tak 5 dní před odběrem.

zazy
16. bře 2010

Frozinka:ano tak to jsi pochopila správně,píchá se 2 den menstruačního cyklu,Já pokud to dobře půjde,tak budu píchat bud v něděli nebo pondělí.Tak třeba se tam někdy sejdeme na kontrolu.

eva5
16. bře 2010

Ahoj Holky
Denis76---první odběr mě bolel celých 5 dní až do ET a podruhé mě nebolelo nic ..dokonce jsem třetí den po odběru jela lyžovat🙂a lékař byl pokaždé stejný....???kdoví co všechno to ovlivňuje--
Zazy....já jsem ani jednou nemusela vyplachovat???to je nějaká novinka???a jaké léky používáte???
.....jinak já se po dvou ivf chystám na červen na KET

zazy
16. bře 2010

Eva 5:to vyplachování je kvůli hygieně a zánětům u nás v caru to dávají,co jsem mluvila stěma holkama,chtějí mít jistotu.Na to vyplachování to byl Rosalgin.Dokonce mám známou,která tímto vyplachuje vždy jak ji skončí menzes..

pavcahola
17. bře 2010

Ahoj já jsem taky musela vyplachovat a byla to hrůza protože taková velká pumpa a ted to dosebe nalít no nic moc,ale svůj učel to asi splnilo. 🙂

Frozinka my byly na ICSI a povedlo se na poprvé.

zazy
17. bře 2010

Přesně tak když jsem to viděla tu pumpu,tak jsem taky koukala.Děvčata mám v tom trochu guláš,kdo z vás ted někdy začíná stimulovat?

denisa76
17. bře 2010

Já taky vyplachuju Rosalginem. Nevím teda, jestli to k něčemu je, protože to hned zase vytéká ven.... nebo to tak má být? Taky jsem na to koukala, když jsem to vytáhla z krabice....
Z pátečního odběru mám docela strach, snad půjde všechno jako po másle.

zazy
17. bře 2010

Ono to má hlavně desinfekční účinky.Deni neboj,já měla taky strach a vůbec nic to nebylo.Jen jsem byla po té krátké narkoze trochu vysmátá,nic mě nebolelo,jen jsem měla pocit tam dole,jak kdyby mě dělali vyšetření těmi železy,jak dělává gynekolog při běžné prohlídce.Akorát pak večer mě trochu začlo bolet bříško,ale kdyžtak si můžeš vzít prášek od bolesti.Pak jsem akorát měla náznak na hyper.syndrom,ale naštěstí se nerozjel, nelekej se ,nemívá ho každá ženská,hlavně po tom odběru hodně ale opravdu hodně pij,víceméně pak pořád pij do vložení embrii a i potom,je to hodně důležité

nelatorka
17. bře 2010

Ahoj Denisa, už jsem byla minulý týden v pátek, ale příští týden v pondělí jdu znova. Jinak zatím dobrý, alespoň doufám že se mimču u mě líbí.
Taky jsem se vyplachovala, žádnej zážitek to není. Po odběru mě osobně moc dobře nebylo bolavé a nafouklé břicho, ale do transferu to nějak přešlo.

denisa76
17. bře 2010

Tak snad to bude ok. Já piju normálně tak 2 litry denně, mám pít ještě víc?
nelatorka - v pondělí držím pěsti! To už uslyšíš srdíčko?

pavcahola
17. bře 2010

Mě po odběru ten den bylo hrozně byla jsem nafouklá,všechno mě bolelo,ale pak když vidíte na ultrazvuku to srdíčko jak bije tak to je krásný pocit a na všechno špatný co tomu předcházelo se lehce zapomene.Taky bych ráda věděla kdo už to má zasebou a koho stimulace teprve čeká.

zazy
17. bře 2010

ano Deni nejlépe tak 4-5 litrů,vážně.Já stím ani moc neměla problém,protože já měla přitom pořád žízen,tak nevím

denisa76
17. bře 2010

no páni! tak to mám teda co dělat! Kafe jsem omezila, ale moooc mi chybí.

eva5
17. bře 2010

Ahoj Holky.......chodím do Repromedy ,ale neřekli mě ,že bych měla vyplachovat...no budu to teď před KET dělat,protože si myslím,že to neuškodí...........a bohužel mě před hyperstim.sy nevarovali a než jsem na to přišla,tak jsem trpěla a nevěděla jsem co mám dělat.

pavcahola
17. bře 2010

Eva vyplachovat budeš až tak 5dní před odběrem vajíček ale to ti všechno řeknou neboj. 😉

eva5
17. bře 2010

pavcahola:mám za sebou dvě ivf ,ale neřekli mě to,ani jednou,ale teď před KET se zeptám.

nelatorka
17. bře 2010

Denisa moc děkuji, ale nevím za jak dlouho už jde slyšet srdíčko.
Pavčo ty už jsi slyšela srdička?

pavcahola
17. bře 2010

jo slyšela takže jsem byla 7týden a ty jsi jak dlouho?

frozinka
17. bře 2010

Nelatorka, držím pěsti ať to dobře dopadne a je tam srdíčko jak zvon.
Zazy, třeba jo, ale myslím, že my začnem až tak v půlce dubna, aspoň tak nám to říkali, to ty už budeš určitě těhule 🙂
Pavča, tak to gratuluju, že to klaplo hned napoprvé, snad i při nás budou stát všichni svatí 😀 😀

frozinka
17. bře 2010

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, od kdy jste měly neschopenku?

zazy
20. bře 2010

Ftozinko můžou ti jí dát od stimulace,já u ní byla šíleně unavená a protože dělám dvanáctky,tak jsem ráda,že jsem byla doma.Já jsem na neschopence už déle,protože jsem byla na operaci ,hned potom na 1IVF a ted znovu tak už mě na neschopence nechali

nelatorka
21. bře 2010

Ahoj Frozinka moc děkuji. Já jsem byla doma od transferu, abych byla v klidu stejně bych se nemohla v práci vůbec soustředit myslým že je to tak lepší a jsem doma pořád a asi už to tak vypadá že zůstanu 🙂,ale nevím jestli z toho nezcvoknu 😀

Pavča já jsem skoro 6 týden. Zítra jdu na ultrazvuk tak uvidím.

pavcahola
21. bře 2010

nelatorka tak třeba zítra ti řeknou že jsi už 7.týden pokud tam bude srdíčko.Já si taky myslela že jsem 5.týden a při kontrole už byla srdíčka tak jsem byla už 7.týden a ted jsem skoro 10.týden teda to to letí.Tak zítra dej vědět a řekni si o fotečku a dej nám ji sem ano?Tak zatím papa

frozinka
21. bře 2010

Ahoj holky, my jedem do Repromedy zítra, na UZ a jsem zvědavá, co se dozvíme nového a kdy začnu stimulovat.
Zazy a dali ti tu neschopenku bez problémů? Taky chci zůstat rovnou doma, taky dělám dvanáctky a na směny, žádný med, celkem dost stres, tak chci být doma v klidu.
A Nelatorko, možná se tam zítra potkáme, i když my jdem až na půl třetí. Tak ať tam buší srdíčko (nebo srdíčka?🙂

zazy
22. bře 2010

Ahojky Frozinko:já mám neschopenku od své gynekoložky,a myslím,že ti ji dají ,když si o ní řekneš.Já začla včera první injekci.Na kontrolu jedu ve čtvrtek na krev a na ultrazvuk.Tak dej vědět večer,jak jsi dopadla a držím pěstičky at už taky začneš

pavcahola
22. bře 2010

Ahoj holky tak držím palce at to výjde zazy a frozinka

sonka.77
22. bře 2010

Ahoj holky, pokud se vám stejně jako mě nelíbí název Nedobrovolná bezdětnost, tak můžete hlasovat o novém názvu v sekci Modrý koník, diskuse Název skupiny "Nedobrovolná bezdětnost". Samozřejmě napište i pokud se vám název líbí.
🙂

nelatorka
22. bře 2010

Ahoj holky, tak jsem teť přišla z ultrazvuku a nestačila jsem se divit. Jsem úplně z nervama v háji. 😢 Nebyla tam moje doky Hromadová, ale dělal mi ultrazvuk nějaký doktor takový vysoký brejlatý nevím jak se jmenuje a byl to šok jeden za druhým. Napřed se tam místo jednoho mimi už ukázaly dvě ale srdíčka ještě slyšet nebyla ani mi pomalu nedokázal k tomu nic říct a tak blbě se pořád tvářil a že mám teda přijít zase za 10 až 14 dní. Vyšla jsem od tam a chtělo se mi úplně brečet. ☹ Objednala jsem se na 2.4. ke své doky. Myslíte, že bylo ještě brzy na ty srdíčka? jsem teprve necelý šestý týden počítala jsem to.
Strašně se bojím, aby bylo vše Ok. Ten doktor byl úplně mimo. Ani jsem si o fotečku neřekla, ale byly tam dvě bublinky jedna o něco menší.

Pavčo na kolika ultrazvucích jsi už byla? a šla jsi pokaždý i ráno na krev? já jsem byla poprvé před deseti dnama i s krví a teť po druhé už bez krve. Z té krve se taky přece dá poznat jestli je vše ok ne?

yes79
22. bře 2010

ahoj nelatorko, určitě bylo brzy, byl to doktor Fišer, on je takovej nepříjemnej, taky sem z něj měla vždycky špatný pocit, ale neboj, příště už budou srdíčka bít jak o život, já tam taky jezdila každé dva týdny, držím palce a neboj, vše bude ok 🙂

zazy
22. bře 2010

Ahojky,taky jsem četla,že na ty srdíčka je ještě brzy.Já měla z Fišera taky blbej pocit na jedné kontrole,protože chodím taky k doky Hromadové,ale dělal mi pak ET a byl docela v poho,ono taky asi jak se vyspěj myslím.
Pavčo díky za palečky,budeme je potřebovat,doufám,že tentokrát už to vyjde..
Jinak je tu ještě někdo,kdo stimulkuje,abych měla přehled