Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

denisa76
15. dub 2010

venika, máš pravdu, co by člověk pro to malé neudělal. Doufám, že Ti to dobře dopadlo.
zazy, nechci nic zakřiknout, ale gratuluju!!!!

venika86
15. dub 2010

Zazy - no tak to je krásný 🙂 🙂
Jinak jsem byla na tom UTZ. No moc moudrá z toho nejsem. Miminko pořád dělalo stojky 🙂 takže mělo pro celé vyšetření špatnou polohu. Dokonce mě poslali se projít, aby se otočilo, ale vůbec to nepomohlo. Takže tam musím ještě jednou za 3 týdny. Snad už to bude OK. Jinak to vypadá na kluka, ale ještě to není 100%

nelatorka
15. dub 2010

Zazy moc gartuluji zatím ještě potichu, ale ještě si testík udělěj pro jistotu a hlavně dej vědět 🙂

venika to jsou teda věci já na to teprve půjdu tak to jsem zvědavá jak to bude probíhat, doufám že ti dva drobci taky nebudou vyvádět.

frozinka
15. dub 2010

Holky, já pořád běhám čurat, a to piju pořád stejně jako dřív, nemám žádný zánět, ani nejsem prochladlá, měli jste to tak někdo po punkci nebo po ET?

Venika, neboj, jednou se prcek uklidnit musí 🙂

zazy
15. dub 2010

Frozi to já chodím taky pořád.Jsem říkala kámošce,že WC je můj druhý domov.Jinak prsíčka pořád bolej a žáha pálí,už si budu muset koupit Renii,protože někdy je to síla.
No Frozi nechci to zakřiknout ale myslím,že tam budou stopro //,kolikátý den jsi po ET?

frozinka
15. dub 2010

Zazy, jsem 4. den dneska, prsa mne teda taky dost bolí a žáha taky pálí, Rennie už mám, to ovocné je mňamka 😅
Fakt si to myslíš? Já mám strašný strach, nejhorší je to večer, to jsem celá vnitřně sevřená, jaksi to na mně dopadá a nedaří se mi na to nemyslet 😖 😖

nelatorka
15. dub 2010

Frozinka taky jsem lítala pořád čůrat a žáha taky občas dost zlobí na to si v těhotenství musíme zvyknout je to běžné 😉 🙂 Ještě že to rennie není hnusný že?

zazy
15. dub 2010

Jsem nevěděla že je i ovocné.Něčím se zkus zabavit,bav se s manžílkem,nebo čti časopis,knížku nebo něco tak.A odpočívej a hlavně nic netahej.Já si myslím,že se to podaří.

frozinka
15. dub 2010

Jj, je ale to jsme sehnali jen v Brně, u nás ani nevěděli, že nějaká ovocná příchuť existuje. Je to fakt jak bonbon 🙂 Jdu si rovnou jeden dát, zas mně hrozně pálí žáha ☹
Jinak se snažím zabavit co nejvíc, ale myšlenky jsou potvory, pořád utíkají pryč ☹
Kdy budeš znovu testovat?

zazy
15. dub 2010

Asi zítra nebo možná až v sobotu.A v úterý si zajdu na krev,mám příbuznou gynekoložku,tak už budu vědět výsledek a podle toho zavolám v úterý do Repromedy a objednám se na krev a UTZ.A jak pojedeme do Brna tak si je tam taky koupím.Pro dnešek dobrou noc.

beryk
15. dub 2010

zazy parááááááda,polehoučku potichounku gratuluji 🙂

frozi at ti to utíká a at už nastane den,kdy budeš moc testovat a uvidíš krásné // 🙂

těhulky at kontroly všechny dopadnou OK 😎

já jsem dnes volala embryoložce,řekla mi ,že z 6 vajuch mohli oplodnit jen 3, v sobotu si mám zavolat jak na tom jsou embroušci, budu se modlit a věřit,že vydrží a budou se vyvíjet ,pak bych měla v pondělí transfér. 😉

olafka
16. dub 2010

Milá děvčata,rozhodla jsem se k Vám taky přidat,doufam,že mě vemete mezi sebe a podělite se se svými trápeními.S Frozinkou jsem se letmě dvakrát setkala v Repromedě,6.4.a11.4.při ET.Společně ve stejném termínu budeme dělat těhu testík.Pocity mám stejné jako většina z Vás:bolesti prsou,břuch jako na vodě,sem tam pichnutí a takové pobolívaní jako při očekávané mřšce.Jěště musím počkat 9dnů a pak jsem vyfasovala těhu testík,tak budeme testovat.Mám obavu,že kdybych se testla dříve,že by tam jěště nemuselo být nic znát.Jinak jsem od Třince,malá vesnička pod horama s názvem Nýdek.Zatím se mějte Všechny moc fajn,opatrujte se a zase někdy naslyšenou.

denisa76
16. dub 2010

No to mám dneska ale novinu! Včera jsem byla u doktorky a na ultrazvuku bylo vidět druhé mimčo! Bylo teda menší, než to první, ale bylo tam. Prý na to ještě nemám moc myslet a za dva týdny uvidíme, jestli tam ještě bude. No a u toho prvního už bylo vidět srdíčko... úžasný! Byli jsme z toho s manželem docela mimo. Zatím nám dala fotku jenom s tím větším, tu s oběma si nechala pro sebe, pro případ, že tam příště už nebude. Až budu mít chvilku čas, tak ji sem dám.

Zazy, hodně štěstí s dalším testováním!
Beryk, držím pěsti, ať se Ti všechny vajíčka drží.
Frozinko, drž se a zkus nejíst kořeněná jídla, mohlo by to pomoct na tu žáhu.

denisa76
16. dub 2010

Olafko, vítám Tě a držím pěsti!

frozinka
16. dub 2010

Denisko, já jsem ti to říkala 😀 Tak třeba to klapne, dej vědět, jak se to vyvíjí 🙂 Jinak gratuluju ke srdíčku u prvního mimča a těším se na fotku!!!

Olafko, tak jste to našla, vítám vás 🙂

Zazy, testovalas dneska?

Beryk, neboj, aspoň dvě zůstanou, budu ti držet pěsti 😉

olafka
16. dub 2010

Zdravím dneska podruhé.Děkuji Všem za vřelé přijetí.Drahá Frozinko,dalo mi to sakra práce Vás najít,ale mám momentálně tolik času,že nedělám nic jiného než čumím do počítače.Všichni okolo mě hlídají,abych náhodou něco nedělala,nepracovala atd.No zkrátka na zblbnutí...Jo a zabrousila jsem na www.beremese a našla nádherné svatební fotky Frozinky a jejího chotě.Držím Vám Všem palečky a brzo naslyšenou. 🙂

beryk
16. dub 2010

Ahojda kočky, 😎

Deni to je krásná novina!!!! 😉 Mooooooc gratuluji😉

Frozi jak ti je?

Zazi testla jsi znovu nebo čekáš na zítra?

Olafko vítám tě a přeji krásné // 🙂

zazy
16. dub 2010

Ahojky Olafko moc vítám.Jéééééééééééééééééé tady bude těhulek,jupí.To si pamatuji to hlídaní,pořád ležíš,odpočíváš,neděláš něco,netaháš se sněčím,mají větší obavy než my,že.Frozi,Olafko,tak ty // prostě budou,Vám to předpovídám.Deni to je bomba,druhé 🙂 .Chci se zeptat,kdy jsi byla na prvním ultrazvuku??A bylo něco vidět,třeba nějaká tečka nebo něco????Jsem moc zvědavá.Dneska jsem si taky dělala testík,druhá byla zase bledoučká,ale co bych asi chtěla 10 den po ET,ale duch tam je pořád.Testnout zkusím zase asi v neděli nebo v pondělí ze zvědavosti,jestli čárečka zesílí.
Bery,vydržejí bojovníčci,neboj.A na pondělí ti budu držet,vše co mám.

nelatorka
16. dub 2010

Ahoj Denisa to je super novinka 🙂 😕 Vidíš tušila jsem to taky jsem to měla úplně stejně jako ty . Druhé šlo vidět až později a bylo menší,ale ono se to vyrovná.
Je to zvláštní že? moc Vám gratuluju a přeji ať mimča ve zdraví rostou!!!

Zazy na první ultrazvuk jdeš hned po krvi, když zjistí že jsi těhu. Já jsem tam byla 14 den po ET už mi bylo vidět jedno mimčo je to jen taková tečka, ale je to moc krásný když to tam uvidíš tak držím palečky!! ale myslým že se i může stát že ještě nic vidět není. 🙂

Pavča a co ty co špuntíci rostou? a jak ti je už jsi tu dlouho nebyla?

Olafka vítám tě!! a hodně štěstí!! 🙂

Beryk držím pěstičky!!!!! 🙂

pavcahola
16. dub 2010

Ahoj nelatorka já jsem vždycky jen tak nakouknu zjistím jak pokračujete a vidím že dobře tak z vás mám velikou radost. 🙂 Já jsem byla v pondělí na vyšetření NT a dnes jsem si volala ne výsledky a dopadly dobře,tak doufám že se žádný problém neoběví a že jsou miminka zdravá.Jinak přibrala jsem už 2kila,i když to ještě není nic moc,protože tetka začínám 4měsíc a tam už to asi poroste rychleji. 😒 A ty ještě chodíš do repromedy nebo už ke své doktorce?

nelatorka
16. dub 2010

Tak to je dobré, že jsou vpořádku 🙂 A už bylo vidět co to bude? Já už jsem u své doktorky. Na vyšetření NT jsem objednaná na 6.5. Jinak to jsi zatím moc nepřibrala to já už možná i 3kg 😀 ale máš pravdu od toho 4 měsíce už to bude asi fofr 😉
A co ož jsi něco pro mimísky nakoupila?

pavcahola
16. dub 2010

pohlaví ještě nevíme na to je ještě brzy,ale určitě si to necháme říct.Myslela jsem teda že si to necháme jako překvapení,ale když jsou dvě tak to si necháme říct.Nenakoupila jsem ještě nic ale už se pomalu rozhlížím po něčem,i když já to nebudu přehánět něco dostanu od sester ty už mají obě děti a tchýně taky povídala že něco ještě má.Tak jsem ráda že jsi v pořádku,Ale ty bobíšci jsou tak krásný jak malinký medvídci vid?Taky jsi je tak viděla na ultrazvuku?

nelatorka
17. dub 2010

Jojo to máš dobrý já mám totiž dva bráchy jeden je v sedmé třídě a druhej starší ještě děti nemá tak leda od švagrové ta mi asi taky něco půjčí. Já jsem je viděla jen jako takový kuličky . Teť už určitě vypadají úplně jinak tak už se těším na další ultrazvuk.
jinak jednu fotečku mám na fotoblogu tak se můžeš mrknout další ještě nemám.

beryk
17. dub 2010

Ahojda holky,přeju báječnou sobotu, venku je kouzelně.

Volala jsem do Brna,všechny 3 embroušci žijou ,jupíííííííííííííííí,zatím jsou osmibuněčná,transfér mám naplánovaný na pondělí v 9h.,tak doufám,že už vydrží a budou se do pondělka krásně vyvíjet.8-)

frozinka
17. dub 2010

Pavco, gratuluju k dobrým výsledkům 🙂

Beryk, to je super, neboj, určitě budou všechny tři v pořádku. Kolik si necháš zavést, dvě?

Zazy, testovala jsi dneska, nebo až zítra? Budu na tebe myslet.

Olafko, kdy testnete? Já to až do příští neděle nevydržím 😖 😖

zazy
17. dub 2010

Ahojky Frozinko,nejde to prostě vydržet,že.Bery strašně jsemna tebe dneska myslela,tak vidíš,jaký máš bojovníčky.
Jinak já dneska netestovala a asi nebudu ani zítra a budu až v pondělí.V úterý jdu pak na krev a ultrazvuk.Jinak holky moje krásný víkend

olafka
17. dub 2010

Dobrý večer děvčatka mojé milé.Dnešek nádherný,lenošení při pěkném počasí.Drahá Frozinko,nevím,zda to vydržím,ale dřiv,jak příští neděli to nebude.Zkusím to vydržet a vy také,o to pak budeme obě překvapené,není možné,aby tam ty dvě čárečky nebyly...Berykovi gratuluji k těm třem embryouškum.Uvidíte,že se budou i nadále pěkně vyvíjet a v pondělí šup tam,alespoń se dvěma,tak jako my dvě s Frozinkou.Mějte se všechny moc fajn.Dobrou noc.

zazy
18. dub 2010

Ahojky berunky tak jsem dneskapo dvou dnech testla a čárečka zesílil 🙂 .Testovat už nebudu,v úterý jdu na krev a ultrazvuk,tak to snad už bude potvrzené,všem moc moc držím pěstičky,Olafko možná jsi silná ,ale nedá ti to,myslím,že nevydržíš,já poprvé nestihla testit,páč jsem to 11 den po ET dostala,ale ani mě to nelákalo a tentokrát jsem testila už 9 den,je to dlouhé to čekání.
Bery na tebe budu zítra moc moc myslet,jupí,už budeš mít mimísky v bříšku.A holky to Vám říkám,budete mě následovat a žádný odporování 😀 😀 😀

frozinka
18. dub 2010

Holky, já mám dneska blbé ráno, mám pocit, že mně povoluje bolest prsou, to je zlé znamení, jsem z toho špatná ☹ ☹

Zazy, gratuluju, uvidíš, ze HCG bude vysoké 😉

nelatorka
18. dub 2010

Frozinka neboj to nic neznamená mě prsa taky nebolela celou dobu jen občas a ještě teť to mám stejně někdy víc někdy míň.
Hlavně se nenervuj!! Vše bude OK uvidíš!!! 🙂