Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

denisa76
26. dub 2010

No já jsem si myslela, že je to tak, jak všechny říkáte. Ve středu jdu na kontrolu, tak to doktorce řeknu. Jenom teď doufám, že se tu bude dát ten anopyrin a prednison sehnat, To by asi byl průšvih.
Zazy, zítra hodně štěstí, držím pěsti!

frozinka
26. dub 2010

Deniso, však to ti napíše ta tvoje doktorka a na recept to mají v každé lékárně..

denisa76
26. dub 2010

no to jo, jenže já nebydlím v Česku

frozinka
26. dub 2010

Aha, tak to jsem nevěděla, promiň... 😕

inach
27. dub 2010

Zazy jak příjdeš od doky dej hned zprávu kolik tam těch mimišek máš 😉

frozinka
27. dub 2010

Ahojte holky, jak se vede?

Zazy, jak jsi dopadla, povídej, jsem napnutá 🙂

Já jsem si ráno dělala znovu testík a ta druhá čárečka je mnohem silnější než ta první, je to normální, měli jste to tak někdo? 😅 😅

zazy
27. dub 2010

Ahojky zlatíčka,takže já dneska byla na ultrazvuku,měla jsem strach,že tam nic neuvidím,ale bylo to tam.Našli jsem ale pouze jedno,uvidíme ještě příští týden co mi řeknou v caru,to už by mohlo jít vidět i srdíčko.Ale jsem ráda i za to jedno,říkala doky,že je to možná lepší to jedno,že má vše samo pro sebe,tudíž že i lepší na udržení.A co vy jak se máte,bambulky moje???
Ještě jednou mi děvčata napiště odkdy se to počítá ty týdny abych věděla???

frozinka
27. dub 2010

Zazy, tak to je paráda, jedno úplně stačí, hlavně aby bylo zdravé. Příště už tam určitě bude srdíčko, neboj. Počítá se to od 1. dne poslední menstruace. Tady máš těhotenský kalendář, kde si to můžeš spočítat: http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale... A doktorka ti neřekla, kolikátý máš být týden?

zazy
27. dub 2010

Ne to bylo narychlo,dělala mi ho známá,ofico jdu na utz až příští týden a to už mi řeknou,jsem si to vypočítala,takže jsem 5+3
A co ty jak se cítíš??

denisa76
28. dub 2010

zazy, gratuluju! je to moc krásný, když to vidíš poprvé, viď? kdy jdeš do caru?
frozinko, s těma čárkama to teda nevím, ale řekla bych, že hlavní je, že tam jsou dvě, ať jsou silné nebo slabější, ne?
Já jsem byla dneska na kontrole a bohužel jsme tam našli jenom jedno, ale zato mu krásně bilo srdíčko, bylo to úžasný! Ptala jsem se doktorky na ty prášky a říkala, že 5mg Prednisonu je hodně a že by to eventuálně mohlo způsobit rožštěp (doufám, že se tomu tak říká). Tak prý mám brát týden půlku, pak týden čtvrtku denně a pak to skončit. Frozi, mohla by ses mi na to, prosím, zeptat zítra na Repromedě? A Anopyrin mám prý přestat brát úplně. Tak jsem z toho zmatená.

beryk
28. dub 2010

Deni velká gratulka k srdíčku 😉 Když jsem na IVF byla v sanusu v Pardubicích a otěhotněla jsem,tak mi prášky hned vysadili,jen mi řekli zavádět do 3měsíce Utrogestan,tady v Repromedě mi kámoška říkala,že nechávají i prášky.

Zazi tak super,příště srdíčko 😉

Frozi to je mooooc dobře ,že čárka sílí,roste HCG 😉

zazy
28. dub 2010

Deni děkuji a v kolikátém týdnu,jsi??Ještě to nemáš změněný tak nevím.No to by mě taky zajímalo,jak dlouho se bere ten prednison a anopyrin,některé děvčata psaly až do konce 3měsíce,tak nevím.A gratuluji k mimískovi už abych taky viděla srdíčko.Já tam jedu za týden ve čtvrtek..
Zlatíčka nechcete si pak změnit která jste těhis a která ne,já už v tom vůbec nemám přehled,tedy jestli chcete samozřejmě.
Bery a co ty???

frozinka
28. dub 2010

Ahoj holky,
Denisko, já se zítra zeptám, pak ti písnu, co jsem se dozvěděla.

Beryk, kdy budeš testovat?

Zazy, já se cítím dobře, sem tam mně píchne v břichu a večer mně bolívá pravý vaječník, zítra se na to musím zeptat, jestli ho mám furt tak zvětšený, nebo co to má být.

Už jsem ze zítřka celkem nervózní, jak to všechno dopadne, držte mi pěstičky.
Jo a holky, teď si to nemůžu vybavit, ale je nutné jet na tu krev nalačno? Já když se ráno nenajím a nenapiju, tak je mi zle 😅 😅

denisa76
28. dub 2010

Frozi, nalačno na krev nemusíš, klidně se najez.

denisa76
28. dub 2010

Jo, a zítra hoooodně štěstí!!!

denisa76
28. dub 2010

Beryk, děkuju. Já jsem se koukala na internet na vedlejší účinky při těhotenství a nějaké studie se o tom zmiňují, že by se plod mohl poškodit, ale na sto procent tam nic neříkají. Já si myslím, že když to udělám tak, jak říká moje doktorka, a doberu ten prednison a budu pokračovat v crinonu do konce třetího měsíce, že to bude v pořádku.
Zazy, jsem v 8. týdnu, dneska mi zrovna posunuli termín o čtyři dny později.

zazy
28. dub 2010

Deni už aby byly ty 3 měsíce za námi,vid.Ty už to máš blíž.
Frozi normálně se můžeš najíst i napít,jsem se taky nato ptala,když jsem šla.Budu ti držet pěstičky a hned jak přijedeš,tak dej vědět.

denisa76
28. dub 2010

No právě, už abych se pořád necítila, jako bych pařila od rána do večera 🙂 Prý to jednou přejde, tak nevím.... 😉

frozinka
29. dub 2010

Ahoj holky, teď jsme se vrátili... Hlásím HCG 8884, mazec!!!! UZ mi dělal Fišer, našel jeden gestační váček o velikosti asi dvacetníku. Je to ta nejkrásnější bublinka na světě 😅 Odpovídáme zatím 5. týdnu, tak uvidíme. Na kontrolu si nás pozvali za 14 dní, ale nevím, jestli to vydržím, možná zajdu ke svému dr. na UZ příští týden, to už by tam mohlo být srdíčko ne? Dokud ho neuvidím, nebudu mít chvilku klidu 🤐

venika86
29. dub 2010

Frozinko - moc gratuluju!! 😵
Zkus to těch 14 dní vydržet, oto větší to bude zážitek, uvidíš 😉

denisa76
29. dub 2010

frozinko, moc gratuluju!!! kolikátý den jsi po transferu?

frozinka
29. dub 2010

Deny, dneska jsem 18. den. Říkal, že odpovídáme 5. týdnu, podle těhu kalendáře jsme 5+2. Kdy vám bylo, holky, vidět srdíčko?

zazy
29. dub 2010

Frozinko tak to mocccc occc gratuluji,super,taky mi utz dělal Fišer,tam snad ted nikdo jiný není.
Holky tak v jakém jsu když jsem 28 den od OPU,23den od ETnějak se nemůžu pořád dopočítat.To máš Frozi to 5+2 podle poslední MS???

olafka
29. dub 2010

Nazdárek děvčatka.Jsem opět na chvíli tady.Frozinko zlatá,z celého srdíčka ti moc gratuluji.Čtu ty krásné novinky a brečím štěstím za vás.Já jsem byla v úterý na krev,hCG 0.6 a na Utz nic.Věděla jsem to od minulého čtvrtka,ale chtěla jsem jěště nějakou naději,bohužel.O oba embryjka jsme přišli.Máme jěště mražačky,tak mám přijít až se dostaví menstr.t.j.kolem 25.května a připravíme tělo na KET.Zatím jsem si dneska udělala menší radost a zašla si ke kadeřnici-ala letní sestřih.Mějte se všechny moc fajn,dávejte na sebe i na mimi veliký pozor,pozdravujte manžilky a zase někdy papapa.

frozinka
29. dub 2010

Olafko, to mně moc mrzí, ale podruhé se to už na 100% povede, budu moc držet pěsti. Květen je už skoro tady, uteče to rychle 🙂

Zazy, já vždycky zadávám do početí datum transferu... Anebo si zadej 1. den poslední MS, pokud jsi stimulovala od MS. Já totiž začala stimulovat bez MS.

Holky, nemám to hCG nějaký moc vysoký? Fišer říkal, že ani ne, ale mně přijde, že jo. Nemáme ani fotečku, dneska jsme se tam moc příjemně necítili, všichni byli hrozně nervózní, uspěchaní, podráždění, měli jsme pár dotazů a připadalo nám, jak kdybysme obtěžovali nebo zdržovali...Sestra Vavřín-Kučerová mně sjela hned mezi dveřma ordinace, zavolala mně na UZ a zalezla dovnitř a přivřela dveře, vždycky jsem na UZ chodila přes tu kabinku, co má vchod z chodby, sáhla jsem na kliku, ale dveře byly zamklé a ona na mně hned vystartovala, že snad půjdu ordinací. Tak jsem si říkala, že jsem asi Sibyla, ne? 😒 No děs. To jsme tam ještě nezažili, vyšli jsme z tama jak zfackovaní. Kdybych nepožádala Fišera, jestli se manžel může na tu UZ fotku, co si dával do papírů, aspoň podívat, tak by nic ani neviděl a stejně mu ji ukázal tak asi na vteřinu z půl metru, takže z toho nic nevykoukal.. ☹

Ale jinak jsme šťastní, jen se modlíme, ať se krásně vyvine srdíčko...

zazy
29. dub 2010

Olafko ach jo to je mi líto,ale naštěstí jsou mražáčci,tak za chvíli,to budeš mít zase před sebou a pak to určitě výjde,moc ti to přeji.
Frozi tak to jsi mě dostala stím přístupem,to já naštěstí nezažila,ale pokud by to tak bylo i příští takhle,tak jim vážně něco řeknu,že za ty peníze co tam člověk nechá,by se mohli trochu lépe chovat,je to síla,problémy se nemají tahat do práce,vid.
A jdeš ještě k nim na kontrolu,do repromedy??
Frozinko pak si změn údaj na čekaáme mimi,místo snaží se,už jsi se snažila více než dost,co 😀 😀 😀 😀

frozinka
29. dub 2010

Zazy, manžel byl pěkně nakrklý, říkal, že jim přestáváme sypat prachy, tak už jsme na obtíž...Snad to bude příště lepší, máme ještě kontrolu za 14.dní a pak snad adié 🙂 Teď se ještě bojím o to srdíčko a pak se snad trochu uklidním, než budu stresovat před testama v 11. týdnu 😅 Jsem hrozná, já vím. Myslím, že ty na další kontrole už srdíčko uslyšíš, my snad za 14 dní taky... 🙂
To snažení ještě RADŠI měnit nebudu, dokud tam nebude srdce jako zvon, abych to nezakřikla 😀

Jo, Denisko, na ten Prednison jsem se vůbec nestihla zeptat, jaký to byl fofr, promiň ☹ Jen mi řekl, že s tím budu dál pokračovat...

beryk
30. dub 2010

dobré ráno holky 😎

Frozi nádhera,velikánská gratulka 😉

Olafko je mi to líto,myslím na tebe,at ti to ted utíká a už at máš novou naději se sněhuláčkama 😉

těhulkám at je dobře 🙂

já testování nechám asi na pondělí 😉

holky užij te si čarodky 😎

denisa76
30. dub 2010

Olafko, je mi to moc líto, že to nevyšlo, naštěstí máš mrazáčky a ti se určitě chytnou, uvidíš! Držím pěsti!
Frozinko, po přečtení toho, jak Ti to včera probíhalo, jsem si řekla, jestli se vůbec musí chodit do Repromedy do konce prvního trimestru, nebo jestli se to nedá teď sledovat a kontrolovat u normální gynekoložky. Já to tak dělám a myslím, že vzhledem k tomu, jak se k pacientům chovají po tom, co je vyždímají z peněz, jsem docela ráda. Ten extra stress z toho, kdo se na mě bude příště utrhovat, si můžu ušetřit. Ta sestra Kučerová, je taková při těle co se nikdy neusměje, a vypadá permanentně nas....? Jestli je to ona, tak si z toho nic nedělej. Mně brala párkrát krev a pokaždé byla hnusná. Hlavně se ujišťovala, že všechno zaplatím, abych jako náhodou neutekla bez placení nebo co. No prostě úděsná. Navíc teď bychom se vůbec neměly stresovat. A tu fotku z ultrazvuku Ti nedali s sebou domů?

frozinka
30. dub 2010

Ahoj holky, teď mi přes IP došla zpráva, že si z Repromedy čtou všechny příspěvky, dobré že?

Denisko, taky přemýšlím, že se příští týden půjdu zkontrolovat ke svému dr. a už u něj zůstanu, pokud by bylo vše ok. Tak uvidíme. Máme to taky celkem daleko, navíc manžel už chyběl v práci tolikrát, že by i uvítal, že už bysme do Brna nejeli a nemusel si brát ŘD, tak uvidíme.... Jo a tu fotku mi nedali ☹

Beryk, tobě držím pěsti, kolikátý den jsi?