Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mekys
9. srp 2008

ahojky pišu jsem poprvé,mam za sebou 1ET,2KET a ted mam 11den po dalším KET,jezdíme také do repromedy asi 2roky,měli jsme poslední mrazáčky tak čekám na 14den na ty nervi jak budu dělat test.dali jsme už za to asi140tis a dalši nemáme.dočítám se tu o reprofitu a uvažuji že to skusime tam kvuli financím,další velké dluhy si dovolit nemužem,dostavěli jsme barák a máme dost uvěru.Také po delších dohadách s manžílkem,jsme si byli pro papíry k osvojení mimča. 🙂

mekys
9. srp 2008

holky co podnikáte že se nikdo neozívá

kay
autor
9. srp 2008

ahoj mekys, tak snad to teď vyjde, nervy jsou to je jasné, ale ještě neházej flintu do žita.. a vy celé dva roky chodíte do R.? A copak vám chybí/přebývá?

mekys
9. srp 2008

byla jsem na prvním ET 3.06 v 8tt zamlklý potrat,KET11.06 těh.test negativ.ale v krvi zvíšený těh.hormon takže embryjko se uchytlo ale jen na pár dní,pak jsem si dala pauzu byla jsem stoho dost špatná.Další KET6.08 nic,dal jsem nečekala a šla do toho hned,KET7.08 a ted jsem v očekávání

kay
autor
9. srp 2008

jsi v očekávání jako žečekáš nebo očekávání jako žeseto už povedlo 🙂 a kdy máš testovat? A jak se Ti v R. líbí? Ke momu tam chodíš? My tEď taky dostavěli, ale čeká nás 1. IVF, tak jsem zvědavá a doufám.. 😅

mekys
9. srp 2008

v očekávání jak dopadne test,dost mě bolí v levem boku jak vaječník vidím to opět bledě.Jinak manža ma dost hrozný spermiogram našli mu totiž cystu u semených kanálku tak ma mršky skoro všechny mrtvé a těch pár dalších velmi ojedinělý pohyb.a ja ma narušený hormon.řetězec našli mě to na genetice.testovat mam v uterý.Snad nemáte tak velké problémy a tolik prachu vás to nevýjde.

mekys
9. srp 2008

Už pujdu pod peřiny tak dobrou key

madla28
10. srp 2008

Mekys a ty jsi samoplátce a nebo ti doplácí pojišťovna?

mekys
10. srp 2008

cau madla,doplácí mi pojištovna ale měli jsme všechny výkony co pojištovna nehradí PGD,ICSI,prod.kultiv.atd. vše se to postupně naskladá a je stoho pekná suma.láká me ten reprofit.

madla28
10. srp 2008

Mě taky, jenom teď čekám, až mi přijdou peníze ze stavebka a z Repromedy mi pošlou všechny papíry, abych nemusela všechno podstupovat znova. Ještě taky přemýšlím o Obilňáku, je to státní a taky by to nemuselo být tak drahé.

mekys
10. srp 2008

Jinak madla je me moc líto že ti to nevyšlo,to sklamání se nedá ani popsat a to dělám za dva dny tt,ale je to smutné ale spíš se smiřuju s negativem,dost mě bolí levá strana jak vaječník ,tak to asi nebude moc ok.kdyby to aspon nebyli takové pálky,je to stejně bordel fetákum a ožralcum platí léčby stát a né málo,a na nás docela kašlou,a to chtějí zrušit místo 3cyklu hradit jenom jeden tak to už je fakt na palicu.

mekys
10. srp 2008

máte někdo skušenosti s reprofitem?díky za odpovedi

madla28
10. srp 2008

Taky mě to štve, 24 let odvádím daně a když něco jednou potřebuju, tak si to musím zaplatit sama, jen proto, že mi je víc jak 38. Kdyby to aspoň vyšlo. Nemám už moc času.
Taky mě bolel levý vaječník, ale pořád jsem doufala. No ještě to nevzdám.

mekys
10. srp 2008

Madli ten obilnák nevím,mi jsme tam začínali,první návštěvu jsme čelali 1.5h,vzali nám krev manžu poslali na spermg.to jsme tam nemohli najít bylo to na druhé straně u vrátnice,byla tam hned vedle ambul.gynek. prosklene dveře tak baby nanás hleděli jak tam letáme s kelímkem,protože u okýnka nam dali kelímek a klíček od kamrlíku,byla tam navíc ještě pěkná zima,pak jsi ho zase naplněný nesla přes dvorek do okýnka manža s toho byl docela vystresovaný. Poslali nás taky na genetiku na dětskou fakultní,tam jsme jeli pak také pro výsledky,a zpět na obilnák a protože spermg.byl dost špatný,tak manžu poslali do bohunic na ultraz.našli mu u prostaty cystu,a objednali si ho na 2dny na vyšetření nějakou hadičku a s cystou se nedá nic dělat.me jen řekli atˇberu vitamíny brala jsem je pul roku,už mě to nebavilo,šla jsem ke svému gyn.ten mě řekl že mi už minule naznačoval že atˇnechodím na obil.,a kvuli tomu že musím mít PGD embryjek tak mi doporučil Reprom. Ale určitě je dost holek co jim to tam vyhovuje.Někdo chválí to druhý zase ono,co vím tak souseda tam rodila a nemá pěkné vzpomínky,že tam s ní zacházeli hrozně.

mekys
10. srp 2008

Madla a jak jsi žádala ty papíry s Repro.?Chodíme k dr.Hromadové a mame ji moc rádi,tak nevím jestli bych dokázala jí říct osobně o všechny papíry.

mekys
10. srp 2008

Madla našla jsem doma ceník s obilnáku, ☹ ceny jsou tam celkem nastejno jak v reprom.

kay
autor
10. srp 2008

mekys, my chodili k veselému, ale tEď na tu stimulaci jsem se objednala k Hromadové, prý jemoc fajn.Ten primář byl takovej divnej a neseděl mi.. Tak snad jsme udělali dobře. 😅

mekys
10. srp 2008

no to víš že jste udělali dobře.Je moc hodná,nejlepší ze všech doktoru v reprom. vše ti vysvětlí amaxim.se ti věnuje a pokecá o všem možném,jen když se budeš objednávat,musíš vždy říct že kní,at tě nešupnou k někomu jinému.kdy máš jít na odběr vajíček?

kay
autor
10. srp 2008

já ještě nezačala stimulovat, mám za sebou první injekci dipherelinu, mám dlouhý protokol.. a právě 25. 8. jsem objednaná k už k ní. aby mi dala protokol a pak následně už se s ní domluvím. Prosím Tě mekys a chtěli po Tobě nějaké vyšetření EKG atp..?

mekys
10. srp 2008

já jsem žádnou takovou injekci neměla ale každý to má jinak.mě žádné EKG nedělali,jen klasické vyšetření na první návštěvě ultrazvuk,odběry krve na hormonální faktor,imunologické vyšetření,a také na HIV.kapavku atd.jinak nic moc mě nevyšetřili .

mekys
10. srp 2008

od zítra nejsem tady bohužel dostupná,což mě mrzí,notebok si bere manža do práce a domu ho už nepřiveze,a během týdne nám mají přivézt nové PC,a vubec nevím kdy asi ☹

mekys
10. srp 2008

a pak se určitě ozvu,hlavně s informací jak dopadne testí,mam s toho pěkné nervíky,manža věří že to bude OK.,ale ja s toho mam lufty

kay
autor
10. srp 2008

meky, určitě se ozvi, držím moc pěsti 🙂 😵

madla28
10. srp 2008

Mekys, já tam zavolala a domluvila se na recepci, že jako teď ještě nevím jestli budu něco podstupovat, že musím prvně našetřit další peníze, ale že bych chtěla mít všechny vysledky pro budoucnost u sebe. S Hromadovou vůbec nemusíš mluvit. Za to, že ti to pošlou, chtějí 300kč.

madla28
10. srp 2008

A hlavně oni ti to poslat musí, protože jsi si to všechno zaplatila a jestli tam chceš skončit, tak ti může být jedno co si myslí.

mekys
10. srp 2008

díky,určitě se ozvu,měj se krásně a dobrou

madla28
10. srp 2008

Dobrou.

mekys
10. srp 2008

madla dík za informaci,taky to tak udělám,zjistila jsem až ted že jsi mi odepsala,měj se a během tydne se zas ozvujak budu mít doma konečně své PC. pa pa

madla28
13. srp 2008

Ahoj Mekys, tak počítač pořád nic? Už jsi dostala výsledky? Já jo a byla jsem dost naštvaná. Za tři stovky jeden list papíru.

madla28
14. srp 2008

Kay a co ty? Co je s tebou?