• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

21. července 2017 
@bamsmudla ahojky a jak píše janca je to supe slyšet,že se to povedlo :dizzy_face: :dizzy_face:

MUFii no vidíš,tys měla problémy s čuáním a já nic ani nechodím častěji,vubec nic,fákt se bojím,přece by to mělo tlačit néé,ach bože,nějak začínám mít strach :cry: :cry:
31. srp 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Na které straně máš ten vaječník?????
31. srp 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Neboj, přece jsi sama říkala že jsi necítila ani tu 15ti cm cystu!! Folíky rozhodně tak velké nejsou,..takže copak by jsi chtěla cítit ? :wink: :wink:
31. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa Každé tělo reaguje jinak na cokoliv. Neboj, všechno bude v pořádku. Určitě :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamsmudla :slight_smile: jéé,..Další těhulka a teď už maminka..!! To je krásný a povzbuzující zároveň!! :wink:
31. srp 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na pravéé :frowning2: ,jako když se mi chce na malou,tak mě to jen zatlačí,ale kdybych na to třeba nemyslela,tak bych si toho ani nevšimla :unamused: ale Mufi holky na unice psaly,že je to bolelo néé a že byly nafouklé a já nic,břicho jak lavor :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bamsmudla To je pravda že // to teprve začíná.. Ono pak je důležité vidět srdíčko,..pak mít negativní testy na vývojové vady atd...brrr, no je toho moc! Ale výsledek za to opravdu stojí. :slight_smile: :wink:
31. srp 2010 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No to je ten můj problém s močovým měchýřem!!! Já měla folíky na levé a močák je na levé,..takže ty bys ani problémy mít neměla. :grinning: :grinning: Po pravdě jsem si to myslela že ho máš na druhé straně než je močový měchýř! Ty ťulo!!!! Buď ráda že nic necítíš, že tě to nebolí a že jsi v pohodě!! Co já bych za to dala!! Mě se už ozývají návaly,..ach jo..v práci je to super teda ti povím :unamused: :unamused:
31. srp 2010 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 a až se to narodí strachu neubude...první teplota, rýma, kašel..atd....potom když jde poprvé samotné ven..když jede poprvé samotné vlakem..a to se děsím toho, až mi má slečna oznámí, že jde někam večer a jestli se musí vrátit do půlnoci))))..být mámou je velké štěstí, ale i velká starost..a to mě známá " uklidnila" že s druhým dítětem se strach nedělí, ale zdvojnásobuje :confused: :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teď na chvilku mizím,..konečně domůůůůů :grinning: :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Návaly?..to myslíš návaly,jako když je žena v přechodu a nebo je Ti špatně od žaludku...já jen..na co se můžu těšit))))
31. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 fáákt myslíš?????? jej ty si tak hodná,až jsem se rozbulela :frowning2: :grinning: ,mě z toho hrábne,manža mi taky říká,že nevím,co chci,že mám být ráda,že mi celkem nic není a že už to za chcíli skončí a že mám být ráda,nemám ani modřiny na břiše,prostě nic a místo toho tady mrčím :rolling_eyes: ,ale furt mám tak blbou myšlenku,že mi to neroste,ale popravdě neznám nikoho,ani z diskuzí,že by měli problém v tom,že by nerostly vajucha,tak nevím :confounded: ,A ty máš teda už návaly joo,to je po tom diperelinu,nebo jak se to jmenuje,mě už to díky bohu přešlo,já měla nával naposledy snad v pátek asi to bylo z té ms.No nic nenadělám,musím počkat do zítra tak i tak :confounded: ,OHSS mi asi nehrozí co :grinning: :grinning: ,já totiž nějak nepiju,dva litry dám,ale víc néé,v tom počasí nemám vubec žízen :sweat_smile: :sweat_smile:
31. srp 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca72 Návaly jako v přechodu :grinning: Nééé od žaludku,..ale ono i tak nemáš na nic moc chuť... :slight_smile: Neboj,..nic hroznýho,..jen tady v práci máme malej prostor, šílený vzduch (spíš žádný( tak ono to mi moc nepřidá, víš.. :frowning2:
31. srp 2010 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca72 Mám návaly jako točení hlavy,..závratě,..pocení,..no jako v přechodu no... :confounded:
31. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 močák je v prostřed néé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@janca72 jj pokud dostaneš dlouhý protokol,tak ti daji dipereline a to je jakoby vyvolaný přechod
31. srp 2010 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Aha :frowning2: . Tak jsem si to přečetla a raději už na to nebudu myslet .... :slight_smile: :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa jako v přechodu... v mém věku velice naturalistické :grinning:
31. srp 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa No, mě ukazoval na UTZ močový měchýř a byl víc vlevo.. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tákže.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca72 No já píchám Decapeptyl, ale to je to samé. A vyvolává to trochu přechod,..aby pak mohli lépe hlídat stimulaci. Neboj,..je to v poho. Dá se to vydržet :slight_smile:
31. srp 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska už končím,..jsem nějaká unavená,..mějte se pááá a Natul,..zítra sms!!!!!!!!! Kdykoliv!!!! :wink:
31. srp 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 tak nás učili na záákjladce,že je v prostřed :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,jinak papa,taky končím,poslední dobou mě doost bolí oči z toho compu a jdu se dívát na čápy na pimě :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
opět vás všechny zdravím. Včera jsem byla na kontrole. Prcek má 1800 gramů a komůrky zůstávají jakš takš stejný. Zítra jdeme na konzultaci do dětské nemocnice, aby jsme věděli co a jak s případnou operací. Takže už jen měsíc a Adámek bude na světě :dizzy_face: moc se těším! Začínám už prát a všechno pečlivě chystat, snad to uteče.
Jinak čekatelkám držíme i s malým palečky, jistě se brzy přidáte k nám těhulám :wink:
1. zář 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte ták hlásím 10 folíku :dizzy_face: :dizzy_face: ,12 a 10mm,jeden má 9mm,tak snad to sedí,mi se to zdá málo :confused: ,asi jsem je čekala 20mm :grinning: :grinning: :grinning: ,ale prý to sedí a OPU vidí na pondělí,v sobotu jdu ještě na poslední utz a tam se rozhodne :unamused: :unamused: ,ale na jeden vaječník prý krásné :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale jednotky fuuuurt 300 :confused: :confused: :confused: ,takže to je teda mazec,jsem tak nějak doufala,že nám to sníží :rolling_eyes: ,a revirní bratrská proplácí 2250 jednotek a VZP 2000,tak ještě že jsem přešla :grinning: :grinning: ,jinak i tato pálka za injekce mě teda dostala,to dostane malý nebo malá k uhradě :grinning: :grinning: ,hned jak bude moct,tak povalí na brigádu :grinning: :grinning: :grinning:
@venika86 gratulujuuu bude to dobrýý,držím palce a záávidím,že jste už tak daleko :dizzy_face: :dizzy_face: ,A obdivuju tě,žes vydžela s tím nepraním dotěd :confused: ,já jak se znám,bych prala už ted :grinning: :grinning: :grinning: ,ale jáá vím,ono se to nemá :dizzy_face:
1. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Překlep 11mm mají,ne 10 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,aby bylo jasno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ten milimetr mi tam haje totiž velkou roli :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ty, já ani nevěděla, že VZP něco proplácí :fearful: mohla jsem toho taky využít, škoda no.
Prej se má prát tak měsíc před porodem, dřív je to asi zbytečný. Měla jsem to pěkně poskládáný a chodila se na to dívat :grinning:
1. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@venika86 :grinning: :grinning: :grinning: ,jj já už se jen na to,až budu prát a žehlit ty věcičky hrozně těšíím :dizzy_face: :dizzy_face: ,ale čeká mě ještě dloooohá cesta :rolling_eyes: :rolling_eyes: :grinning:
1. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa ahojky a sliznicku mas aku? 10 vajec je super :wink:
1. zář 2010 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 čauky,sliznici mám 9,5,prý ok :unamused: :unamused:
1. zář 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@esther03 ty jedeš zítra že?? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ,jej ,já jsem zvědaváá asi budem testovat spolu,u mě to vypadá s punkci na pondělí a dneska mě to bolí,jako čert,mi tam poštáral :grinning: a nomálně mě bolí,když natáhnu nohy :rolling_eyes: a čurát chodím co 5minut a to ani nepiju,ale měla bych asi :confounded: :confounded: :confounded: ,kurník v létě jsem dala v poho 4litry a ted tu bojuju s jednou flašou :dizzy_face: :dizzy_face:
1. zář 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natulaaa :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Tak konečně ses dočkala toho častýho čůrání???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jen si to užívej,..tolik jsi o to stála... :grinning: :grinning: :grinning:
1. zář 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek