Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

natulaaa
31. srp 2010

@bamsmudla ahojky a jak píše janca je to supe slyšet,že se to povedlo 😵 😵

MUFii no vidíš,tys měla problémy s čuáním a já nic ani nechodím častěji,vubec nic,fákt se bojím,přece by to mělo tlačit néé,ach bože,nějak začínám mít strach 😢 😢

mufinka0
31. srp 2010

@natulaaa Na které straně máš ten vaječník?????

mufinka0
31. srp 2010

@natulaaa Neboj, přece jsi sama říkala že jsi necítila ani tu 15ti cm cystu!! Folíky rozhodně tak velké nejsou,..takže copak by jsi chtěla cítit ? 😉 😉

janca72
31. srp 2010

@natulaaa Každé tělo reaguje jinak na cokoliv. Neboj, všechno bude v pořádku. Určitě 🙂

mufinka0
31. srp 2010

@bamsmudla 🙂 jéé,..Další těhulka a teď už maminka..!! To je krásný a povzbuzující zároveň!! 😉

natulaaa
31. srp 2010

Na pravéé ☹ ,jako když se mi chce na malou,tak mě to jen zatlačí,ale kdybych na to třeba nemyslela,tak bych si toho ani nevšimla 😒 ale Mufi holky na unice psaly,že je to bolelo néé a že byly nafouklé a já nic,břicho jak lavor 🙄 🙄

mufinka0
31. srp 2010

@bamsmudla To je pravda že // to teprve začíná.. Ono pak je důležité vidět srdíčko,..pak mít negativní testy na vývojové vady atd...brrr, no je toho moc! Ale výsledek za to opravdu stojí. 🙂 😉

mufinka0
31. srp 2010

@natulaaa No to je ten můj problém s močovým měchýřem!!! Já měla folíky na levé a močák je na levé,..takže ty bys ani problémy mít neměla. 😀 😀 Po pravdě jsem si to myslela že ho máš na druhé straně než je močový měchýř! Ty ťulo!!!! Buď ráda že nic necítíš, že tě to nebolí a že jsi v pohodě!! Co já bych za to dala!! Mě se už ozývají návaly,..ach jo..v práci je to super teda ti povím 😒 😒

janca72
31. srp 2010

@mufinka0 a až se to narodí strachu neubude...první teplota, rýma, kašel..atd....potom když jde poprvé samotné ven..když jede poprvé samotné vlakem..a to se děsím toho, až mi má slečna oznámí, že jde někam večer a jestli se musí vrátit do půlnoci))))..být mámou je velké štěstí, ale i velká starost..a to mě známá " uklidnila" že s druhým dítětem se strach nedělí, ale zdvojnásobuje 😕 🙂 🙂

mufinka0
31. srp 2010

Já teď na chvilku mizím,..konečně domůůůůů 😀 😀 😀

janca72
31. srp 2010

@mufinka0 Návaly?..to myslíš návaly,jako když je žena v přechodu a nebo je Ti špatně od žaludku...já jen..na co se můžu těšit))))

natulaaa
31. srp 2010

@mufinka0 fáákt myslíš?????? jej ty si tak hodná,až jsem se rozbulela ☹ 😀 ,mě z toho hrábne,manža mi taky říká,že nevím,co chci,že mám být ráda,že mi celkem nic není a že už to za chcíli skončí a že mám být ráda,nemám ani modřiny na břiše,prostě nic a místo toho tady mrčím 🙄 ,ale furt mám tak blbou myšlenku,že mi to neroste,ale popravdě neznám nikoho,ani z diskuzí,že by měli problém v tom,že by nerostly vajucha,tak nevím 😖 ,A ty máš teda už návaly joo,to je po tom diperelinu,nebo jak se to jmenuje,mě už to díky bohu přešlo,já měla nával naposledy snad v pátek asi to bylo z té ms.No nic nenadělám,musím počkat do zítra tak i tak 😖 ,OHSS mi asi nehrozí co 😀 😀 ,já totiž nějak nepiju,dva litry dám,ale víc néé,v tom počasí nemám vubec žízen 😅 😅

mufinka0
31. srp 2010

@janca72 Návaly jako v přechodu 😀 Nééé od žaludku,..ale ono i tak nemáš na nic moc chuť... 🙂 Neboj,..nic hroznýho,..jen tady v práci máme malej prostor, šílený vzduch (spíš žádný( tak ono to mi moc nepřidá, víš.. ☹

mufinka0
31. srp 2010

@janca72 Mám návaly jako točení hlavy,..závratě,..pocení,..no jako v přechodu no... 😖

natulaaa
31. srp 2010

@mufinka0 močák je v prostřed néé 😝 😝
@janca72 jj pokud dostaneš dlouhý protokol,tak ti daji dipereline a to je jakoby vyvolaný přechod

janca72
31. srp 2010

@mufinka0 Aha ☹ . Tak jsem si to přečetla a raději už na to nebudu myslet .... 🙂 🙂

janca72
31. srp 2010

@natulaaa jako v přechodu... v mém věku velice naturalistické 😀

mufinka0
31. srp 2010

@natulaaa No, mě ukazoval na UTZ močový měchýř a byl víc vlevo.. 😝 😝 😝 😝 😝 Tákže.... 😝 😝 😝 😝

mufinka0
31. srp 2010

@janca72 No já píchám Decapeptyl, ale to je to samé. A vyvolává to trochu přechod,..aby pak mohli lépe hlídat stimulaci. Neboj,..je to v poho. Dá se to vydržet 🙂

mufinka0
31. srp 2010

Dneska už končím,..jsem nějaká unavená,..mějte se pááá a Natul,..zítra sms!!!!!!!!! Kdykoliv!!!! 😉

natulaaa
31. srp 2010

@mufinka0 tak nás učili na záákjladce,že je v prostřed 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ,jinak papa,taky končím,poslední dobou mě doost bolí oči z toho compu a jdu se dívát na čápy na pimě 😀 😀

venika86
1. zář 2010

Ahojda,
opět vás všechny zdravím. Včera jsem byla na kontrole. Prcek má 1800 gramů a komůrky zůstávají jakš takš stejný. Zítra jdeme na konzultaci do dětské nemocnice, aby jsme věděli co a jak s případnou operací. Takže už jen měsíc a Adámek bude na světě 😵 moc se těším! Začínám už prát a všechno pečlivě chystat, snad to uteče.
Jinak čekatelkám držíme i s malým palečky, jistě se brzy přidáte k nám těhulám 😉

natulaaa
1. zář 2010

Ahojte ták hlásím 10 folíku 😵 😵 ,12 a 10mm,jeden má 9mm,tak snad to sedí,mi se to zdá málo 😕 ,asi jsem je čekala 20mm 😀 😀 😀 ,ale prý to sedí a OPU vidí na pondělí,v sobotu jdu ještě na poslední utz a tam se rozhodne 😒 😒 ,ale na jeden vaječník prý krásné 😵 😵 ,ale jednotky fuuuurt 300 😕 😕 😕 ,takže to je teda mazec,jsem tak nějak doufala,že nám to sníží 🙄 ,a revirní bratrská proplácí 2250 jednotek a VZP 2000,tak ještě že jsem přešla 😀 😀 ,jinak i tato pálka za injekce mě teda dostala,to dostane malý nebo malá k uhradě 😀 😀 ,hned jak bude moct,tak povalí na brigádu 😀 😀 😀
@venika86 gratulujuuu bude to dobrýý,držím palce a záávidím,že jste už tak daleko 😵 😵 ,A obdivuju tě,žes vydžela s tím nepraním dotěd 😕 ,já jak se znám,bych prala už ted 😀 😀 😀 ,ale jáá vím,ono se to nemá 😵

natulaaa
1. zář 2010

Překlep 11mm mají,ne 10 😀 😀 😀 😀 ,aby bylo jasno 😀 😀 😀 😀 😀 ,ten milimetr mi tam haje totiž velkou roli 😀 😀 😀 😀 😀 😀

venika86
1. zář 2010

@natulaaa ty, já ani nevěděla, že VZP něco proplácí 😨 mohla jsem toho taky využít, škoda no.
Prej se má prát tak měsíc před porodem, dřív je to asi zbytečný. Měla jsem to pěkně poskládáný a chodila se na to dívat 😀

natulaaa
1. zář 2010

@venika86 😀 😀 😀 ,jj já už se jen na to,až budu prát a žehlit ty věcičky hrozně těšíím 😵 😵 ,ale čeká mě ještě dloooohá cesta 🙄 🙄 😀

esther03
1. zář 2010

@natulaaa ahojky a sliznicku mas aku? 10 vajec je super 😉

natulaaa
1. zář 2010

@esther03 čauky,sliznici mám 9,5,prý ok 😒 😒

natulaaa
1. zář 2010

@esther03 ty jedeš zítra že?? 😵 😵 😵 ,jej ,já jsem zvědaváá asi budem testovat spolu,u mě to vypadá s punkci na pondělí a dneska mě to bolí,jako čert,mi tam poštáral 😀 a nomálně mě bolí,když natáhnu nohy 🙄 a čurát chodím co 5minut a to ani nepiju,ale měla bych asi 😖 😖 😖 ,kurník v létě jsem dala v poho 4litry a ted tu bojuju s jednou flašou 😵 😵

mufinka0
1. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 😀 😀 Tak konečně ses dočkala toho častýho čůrání???? 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 Jen si to užívej,..tolik jsi o to stála... 😀 😀 😀