Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

venika86
4. zář 2010

@natulaaa odvezou tě na vozíčku. Po svých bych to asi nezvládla. Vím, že se mi něco zdálo a jak mě vezli, tak jsem cosi blábolila 😀 no prostě jsem byla mimo. Tak vidíš, pokud už narkózu znáš, nemáš se čeho bát. Já teda na laparce nebyla, takže těžko soudit 😒

natulaaa
4. zář 2010

@venika86 jéžiš už se aději nebudu ptát 😵 😵 😵 ,néé víš jak,já se těším,ale ten divný pocit,že jdeš na něo takového tam postě je 😨 a sesřičky jsou jaké?dneska tam byla taková kočka,blondýnka,strašná držka,jsme se nařehtali,jako by jsme se už znali 😀 ,já jsem aky taková držka totiž,jsme vylezli a manža prý proboha co jste am dělali,že prý tam bylo smíchu 😀 😀 ,jednou tam byla aková vysoká a ta mi nebyla moc sympatická,aková hr h a ven 😕 😕 😀 a jak asi dlouho teda tam ležiš a spala si,nebo už pak néé 😕

natulaaa
4. zář 2010

ježíš omlouvám se ,mi vynechává T,R, 😠 😠 😠 😠 ,holky ještě jeden dotaz 😒 ,jak je to se sexuální abstinenci 😕 před OPU?nikdo nám neřek,kolik dní mají být staré spermijky 😒 😒 ,stačí,3,4 dny?nepamatujete si to ještě? 😝

venika86
4. zář 2010

@natulaa sestřičky jsou fajn, neměla jsem špatnou zkušenost. Ležela jsem tam asi tam tak půl hoďky určitě. JIný holky vstaly už dřív, ale mě to fakt bolelo, tak jsem ležela asi o něco dýl. Už mi to taky splývá. Jinak to s tou abstinencí si to čoveče už nepamatuju 😅

natulaaa
5. zář 2010

@venika86 jéé tak to si mě uklidnila,že jen takovou chvilku si tam byla 😲 😲 ,já myslela,že tam budu ležet dvě hodiny 😝 ,Holkýý ale už mě přepadá strach 😢 😢 ,nebo strach,taková nervozitka nooo 😵

mufinka0
5. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 Teda,..víš co bude nejlepší?? 😀 Ohlit se, umýt se, vyčistit zuby a tradá do postele ať ten strach zaspíš. 😉 😉 Kdyby to tak šlo, co?? 😅 😅 😀

mufinka0
5. zář 2010

@natulaaa NEBOJ! Všechno dobře dopadne a pak už budeš jen čekat na to jak se budou vyvíjet 🙂 Spermie prý by měly být tak cca 3 dny staré,..ale to jsem četla mám pocit na Unice...??? 😕 😕 Teď už nevím. Nám nic neříkali,..teda my máme ještě čas že,..ale i tak.

natulaaa
5. zář 2010

@mufinka0 tak oholit se jdu ted 😵 a umýt hlavu a udělat poslední výplach 😀 ,manža ještě není doma,zase jsou všichni chlapi na závodech na motorkách v Kyjově 😠 😠 ,prý my budem v 5 doma a ještě ani nevyjeli 😖 😖 a my měli povinné odpuštění kapaliny ve čtvrtek večer,jelikož nám taky nikdo neřek,že co a jak dlouho 😕 😕 .tak snad to bude ok 😀 😀 ,A BOJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIM 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 🤐 ,nejvic se těším na pátek,to si pro Petříky jak říka manža pojedem 😀 😀 ,je naivní,on doufá,že to budou dva kluci 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
5. zář 2010

@natulaaa Můžu se zaptat?? Kolikrát jsi byla na kontrole před OPU??? 😕 😕 Ať vím na kolik cest se mám připravit! 😀 😀 😀

mufinka0
5. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 Petříci ??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mufinka0
5. zář 2010

@natulaaa Je přirozené že se bojíš a slibuju že na tebe nebudu mluvit dokud na mě nepromluvíš ty!!! 😝 😝 😝 😀 😀 😀

natulaaa
5. zář 2010

@mufinka0 tak hygiena hotová 😵 😵 .No my byli 3x a ty se musíš připravit na cestu joo,hahaha 😀 😀 😀 co mám říkat jááá 😠 😠 😠 ,Klidně na mě promluv,maximálně tě pobliju 😀 😀 ,jestli mi bude blbě z auta,nervu a hladu 😀 ,to je dost duvodu k hození tyčky 😀 😀 😀

natulaaa
5. zář 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 on tak říká svojím spemijkám 😀 😀

natulaaa
5. zář 2010

bože nesnáším Tomáše Kejčíře 😠 ,už se nedívám ani na snídaní s novou a oni dají i do Loskutáka 😠 😠 😠 😠

natulaaa
5. zář 2010

@mufinka0 ty ale musím se pochválit,zvládla jsem všechno myslím dobře,jen prvních pár dní mi bylo dost těžko chvílema,ale pak už v poho,ani modřiny ani flíčky po injekcích prostě nic a dneska po HCG se normálně citím nejlíp ze všech dní snad,mám žravý den 😀 😀 ,mám furt pocit hladu,to už jsem dlouho neměla 😕 😕 ,ale raději se nepřežírám,at mi není zitra zle,mám tady dortík ,ale je to s krémem,tak nebudu blbnout a dám si ho raději zítra 😵

frozinka
5. zář 2010

Natulaa, držím pěsti na zítra a dej vědět, kolik bylo vajuch. A neboj, všechno bude dobré!!!! 😎

natulaaa
6. zář 2010

Ahojte jsem doma,strašně unavená a ještě se mi trošku pomotává hlavina 😒 😒 .jinak je vše ok 😉

natulaaa
6. zář 2010

Ahojte jsem doma,strašně unavená a ještě se mi trošku pomotává hlavina 😒 😒 .jinak je vše ok 😉

natulaaa
6. zář 2010

Holky tak my dostali gel místo injekci 😵 😵 😵 😵 😵 ,tak to mám radost,už nechci nic píchat 😕 😕 ,doufám,že po ETU mi neponese sestříška jehly 😀 😀 😀 😀 ,holky těhulky a co ještě budem brát,kom prednisonu anopyrinu a toho gelu? 😕 😕 😕 😕 😕 😕 ,Jooo a ještě jedna otázečka pro těhulky,brali jste jen listovku,nebo i nějaké jiné vitamíny,jako calibrum baby plan a tak? 😉 😉

yes79
6. zář 2010

@natulaaa moc držím palečky, krom těch léků sem nebrala nic, jen pak později těhu vitaminy, ale až v druhým trimestru a obden a listovku celý těhu, pak sem brala ještě magnézko kvůli tvrdnutí bříška a křečím a calcium, bolela mě strašně stydká kost, jak se roztahovala, občas sem nemohla ani chodit, ale po porodu to hned přešlo

yes79
6. zář 2010

@natulaaa ale promiň, že odpovídám, už nejsem těhulka

natulaaa
6. zář 2010

@yes79 😀 😀 😀 😀 😀 no teda to nevím,jestli ti prominu 😀 😀 😀 😀 😀 ,děkujii 😀

yes79
6. zář 2010

@natulaaa 😀 😀

yes79
6. zář 2010

@natulaaa jj ET je na stejným sále jako se dělá OPU, ale na přítomnost manži se musíš zeptat, můj tam se mnou nebyl, ale netrvá to dlouho, jen pár minut, pak si ještě odejdeš zase na pokoj asi na půl hoďky a pak můžete jít, my se pak mám dojem stavovali cestou nakoupit v Globusu 😀 😀

natulaaa
6. zář 2010

@yes79 hmmm tak to je blbéé 😕 😕 ,na většině klinikách chodí i chlapi na ET,příjde mi to takové hezčí 😕 a romaničtější 😀 😀

yes79
6. zář 2010

@natulaaa jen se zeptej, myslím, že to půjde, nás tohle nějak nenapadlo, my z toho byli vyjukaný 🙂

natulaaa
6. zář 2010

@yes79 mě by to taky nenapadlo samo od sebe,ale vím,že v unice to tak je a je to automatické a ted si nemužu vzpomenout ještě na jednu kliniku,a tam to taky tak bylo,přišlo mi to takové hezké přece 😵 a tys neviděla přes obrazovku,jak ti je tam dávají?

yes79
6. zář 2010

@natulaaa já to zjistila až když sem to četla, že ty partneři nebo manželé u toho můžou být, a jak mi je tam dávají, sem neviděla, to byl takovej fofr 😀

natulaaa
6. zář 2010

@yes79 fofr nefofr,tatka přece musí být u splození svých potomku néé 😀 😀 😀 😀 😀

natulaaa
6. zář 2010

tý joo,mě dneska tak začali bolet prsa,že mě bolí i když se tochu pohnu 😕 😕 ,a to už je co říct,ty moje jedničky se moc nehýbají 😀 😀 ,ale dneska se jich bojim dotknout sebeopatrněji 😀 😀

natulaaa
6. zář 2010

@yes79 počkej,kdes to četla? abych ze sebe nedělala blbku 😀 😀 ,že je žádám o partnera 😀 😀