Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
15. zář 2010

@janca72 jééé, uplně se v tobě poznávám....to čekání až "ji" dostanu a budu moct začít...🙂 Ale teď si zase řkám, že to rychle uteklo...Uteče to i tobě.. 😉 Holky mívají i 25 vajuch,..ale mají to aspoň rozložené na 2 vaječnících. Určitě to budeš mít taky tak. 😉 Na zklamání vůbec nemysli... 😉 Negativní myšlenky někam zahoď, je to fakt důležitý! 😉 Teď se tě jen zeptám,...to ty jsi mi psala že jsi hubeňounká a máš už 1 dítě, že?? Je tady moc holek a chodím ještě na Unicu tak v tom mám zmatek.... 😅 😅 Vy jste se objednali přímo k dr. Veselému, nebo jste do poslední chvíle nevěděli ke komu půjdete?? 😕

janca72
15. zář 2010

@mufinka0 Jj..to jsem já). Na Mudr. Veselého jsem dostala doporučení od své lékařky a tak jsem se objednala přímo k němu...sice jsme čekali celkem dlouho dobu, ale nelituji 🙂 .
A přesně tak..počítám dny, uděla jsem si puntíky do kalendáře...musím se naučit větší trpělivosti 🙂 .
Psala jsi o puregonu..já mám mít gonal F 150 jednotek..asi je nějaký důvod, proč to máme každá jiné..nejsem dokor a tak to nemůžu posoudit 🙂..ale stejně by mne to zajímalo, proč tomu tak je) ..dále budu užívat prednison a anopyrin...no a teď užívám kapky do nosu 😀 😀 ..ale už je mi o trošku lépe)

mufinka0
15. zář 2010

@janca72 jj,..no na pana primáře se hold musí čekat 🙂 Puregon a Gonal je jedno a to samé, jen jiný výrobce 🙂 Já měla poprvé Gonal a teď podruhé Puregon. Obsah léku i aplikace je naprosto stejná .Nooo já měla i vyšší dávky, protože jsem poprvé nějak špatně reagovala. 😒 Za to teď... 😀 😀 Ano, každá jsme jiná a musí "ušít" léky a dávkování ženě na míru. Taky beru Prednison a Anopyrin. 😉
Je super že už můžeš začít.. 😉 Jaký budeš mít protokol?? Ty budeš pořád chodit k dr. Veselému?? Protože já taky původně myslela že budu mít jen jednu lékařku a ono ne,..střídá se to.

natulaaa
15. zář 2010

🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ,do ted jsem byla v kuchyni 😝 ,ale mám navařeno,polivky,dva druhy masíčka 😝 ,a jdu si lehnout,jsem KO 😝 😝 .odpol.jdem ještě nakoupit a huráááá pryč 😀 😀 ,notasa si beru s sebou,ale nevím,jak to tam je s připojením 😒 😒

mufinka0
15. zář 2010

@natulaaa hmmmm,...nechceš mi něco poslat??? Nějaké papu??? Masíčko já moc ráda... 😝 😝 😝

natulaaa
15. zář 2010

😀 😀 😀 😀 😀 ,nechci sama mám málo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa ahoj, jak ti je? kdy budeš zkoušet první testík? 🙂

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 jak mi je? nějak podezřele klidně,už jsem smířená se všim 😖 😖 a testovat zkusím o víkendu 😀 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa tak to je dobře, že jsi klidná, já zkusila první test asi 6. den a skoro nic tam nebylo, jen takovej hrozně slaboučkej duch, skoro nebyl vidět

yes79
15. zář 2010

@natulaaa ve albu mám dva testy, ale až z 10. dne, to už tam bylo něco málo vidět

yes79
15. zář 2010

@natulaaa a znám holky, kterým se to objevilo až někdy 13. nebo 14. den, takže klid, kdyby bylo sněhobílo, ju?

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 jooo to víš že bude klid,protože sněho bílo bude 😖 😖 ,to by se museli ty moje morulky joooo zasnažit 😖 😖 ,a já na zázraky nevěřím 😖 ,Ale to už není slaboulinké na 10den,jde vidět krásně 😵 ,to my na emiminu jsme zvykli na duchy 😀 😀 ,které hledáme lupou 😀 😀 😀 ,je nás tam asi 30 testomaniaček 😀 😀 ,vzrušo je furt,já už jsem expert na falešné duchy a na ty pravé 😀 😀 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa no škoda, že nemám vyfocené ty první testy, tam sem si snad tu neviditelnou čárku vysnila a pořád sem ten test nakláněla, no taky sem byla maniak, a ty prosimtě, buď pozitivní, aspoň trošku, protože se druhá čárka objeví, já měla jednu morulku a jednu blastocystu, nevím ,která to vyhrála, ale to je jedno, a ty v tom jsi, neboj 🙂

natulaaa
15. zář 2010

bojujuuu jako zvíře 😀 😀 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa držím ti palce a neboj, vyjde to 🙂

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 a tak kdy si testovala poprvéé,že si hledala ducha 😀 😀 😀 ? my se s babama vždycky chlamem ,každá si ty foky zvětšuje a upravuje,jen aby tam ty |// byly 😀 😀 ,A to jsou holky ,co těhotní přirozeně 😀 a už testují od 8DPO a musím říct,že většina v tu dobu už má ducha a na 10 je to už 100% 😀 ,ani to neříkají doktorum,ten muj mi jednou řekl,že to není možné poznat dřív než 14DPO jsem si v duchu říkala,že ten toho ještě neví 😀 😀 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa 😀 😀 😀 no hele první test sem dělala asi 6. nebo 7. den, ale fakt sem z toho měla paniku, protože tam nic moc vidět nebylo, jen když sem to tak různě nakláněla na světle, já to musela zatajit i manžovi, by si myslet, že sem blázen 😀 😀 😀

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 Tak manža se mnou ty duchy hledal rád,ale nikdy je neviděl a já joo 😀 😀 ,už se mi smál,že mám ty // snad v očích od narození že je všude vidím 😀 .No ono je to těžké,ale třeba mamatesty10 jsou šmejdy,ty duchujou jako blázen,holky mají mnohdy fákt čárku a nakonec nic z toho a potom rapiclear 😀 ten jsem dostala v repomedě na oficiální testování 😕 ,to jsem si hned říkala o boože,tak s tím brzo testovat nebudu,protože ten mi ukáže ducha každopádně,nejlepší jsou mamatesty 25

yes79
15. zář 2010

@natulaaa já měla vždycky jen ty mamatesty 25, když nebyli tak nějaký jiný levný 25kový a nakonec test od repromedy, ten mám schovanej na památku 😀

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 no já si taky koupím mamatest 25,ale u nás jí málokde mají 😠 😠

yes79
15. zář 2010

@natulaaa já prosimtě obcházela všechny lékárny co tu máme, sem si připadala jak šílenec, už mě pak bylo i trapně, chodit furt do jedný lékárny 😀

natulaaa
15. zář 2010

@yes79 😀 😀 😀 si lepší jak jáá 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa a to tu máme jen tři lékárny 😀

yes79
15. zář 2010

@natulaaa já musím běžet, probudila se Martinka, chudinka dneska měla dvě očkování, řvala, ale po hodině usnula a spinkala až doteď 🙂

natulaaa
15. zář 2010

jj měj se hezky,manža taky ted příjel domu,tak se nají a my valíme nakoupit 😖

janca72
15. zář 2010

@mufinka0 Dostala jsem 150 jednotek s tím, že se dávka po kontrole v 5. - 6. cyklu může změnit podle toho, jak budu regovat. A jestli budu chodit k Mudr. Veselému to netuším. Zase..on tam určitě není každý den a na kontrolu a k odběrům se musí chodit přesně...tak uvidím...a to je také asi tak všechno, co vím)

frozinka
15. zář 2010

Ahoj holky, všechny zdravím 🙂
@natulaaa: já jsem začla 10. den po ET špinit a tak jsem si v panice udělala ten test z Repromedy, ale ne z první ranní moči a první jen jedna čárečka, tak jsme se podívali až asi za 3 hod a byl tam téměř neviditelný duch. Takže si myslím, že to má fakt něco do sebe testovat až později... A 11. den jsem na tom obyčejném Mamatestu už dvě čárky měla, ale nebyly nějak výrazné a a zesílila až 15.den, však mrkni ke mně do alba. Určitě budeš mít dvě čárečky, ale musíš myslet pozitivně, prosím!!!

mufinka0
15. zář 2010

@natulaaa 🙂 Budeš testovat o víkendu??? 😀 😀 😀 Ty jsi teda případ...ale vidím že nejsi sama.. 😀 😀 Jinak si moc užijte ten prodloužený víkend a oba dva se uzdravte. 😉 😉

mufinka0
15. zář 2010

@frozinka nooo jí to moc nejde,..to pozitivní myšlení.... 😅 😅

mufinka0
15. zář 2010

Holky chtěla jsem se zeptat,.nemáte některá zkušenosti z přípravkem Protifar?? Dostala jsem ho v Repromedě, jsou to bílkoviny,...ale jak jsem ho začala užívat tak mám hrozný průjem... Ani pořádně nevím dávkování,..zapomněla jsem se zeptat a na krabičce je jen napsáno že se doporučuje příjem bílkovin 1g/1kg tělesné hmotnosti denně... 😕