Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 No je pravda že se nabízí hodně alternativ,..třebas ty masáže, Mojžíšovka, bylinky, Jonášova metoda atd atd...Já zase slyšela jen samou chválu na produkty značky Akuna,...ale finančně je to pro v tuto dobu nepřijatelné... No třeba časem.. 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Ano,..hormony co dostaneš jsou tak trošku svinstvo, ale když pak člověk ví jak si od nich tělo očistit tak se není čeho bát 🙂 Na druhou stranu se člověk v běžném životě setkává s toliko špínou, že takové dávečky hormonů jsou proti tomu nic! 😉 😉

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Akuna..to neznám..já piji čaj a aloe z firmy Forever...sem tam si i zacvičím "hormonální" jógu http://prozeny.blesk.cz/clanek/pro-zeny-zdravi-... ..jinak cvičívám power jógu...jsme na tom opravdu podobně..už jsme obě vyzkoušely kde-co

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 také se uklidňuji, že si tělo s tím poradím...nějak moc ho nezatěžuji, tak snad bude poslouchat 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 😀 No to víš,...nějakou dobu jsme se snažili o mimi,..tak jsem se chtěla pročistit a manžel tady na ty bylinky moc věří...🙂 Určitě to má něco do sebe 🙂 Jen v těhu se to prý s bylinkama nemá nijak přehánět...

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 To víš že si s tím tělo poradí,...hlavně když mu pak pomůžeme se "očistit".. Noo, já kromě kola sport nedělám,..denně dojíždím domů po 19h a vařím,..moc času mi nezbývá...☹ A víkendy jsem líná jako veš...

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 jj..až budeme těhotné, tak vše nastudujeme 🙂 ..vím, že jsou nějaké čaje pro těhotné i bylinkové...já mám bylinky moc ráda..a když si tam dám med..tak mňam 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 co se týká sportu, už jsem se trošku zabrzdila...ale dělala jsem toho vždy hodně..a i teď cvičím alespoň 3x týdně..mě to baví tak, jak někoho třeba baví pletení ( a to třeba já vůbec neovládám)))

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Mě by cvičení taky bavilo...noo spíš tance, konkrétně břišní tance,...ale nevím akm bych na ně chodila a hlavně kdy!!! Už tak přes týden nemám skoro žádný volný čas...
Člověče ty musíš být zdravá jako rybka!!! Samé bylinky,..medík...mňam mňam,..to by bylo abys neotěhotněla!!! 🙂

Neboj, pletení taky neovládám... 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 a dokonce jsem i trošku přibrala..dělám, co můžu 🙂 ..břišní tance jsou moc hezké..mám kamarádky, které chodí už dlouho tančit a jsou moc šikovné..já jsem byla jednou, ale nešlo mi to...a Ty tak moc pracuješ, že nic nestíháš?

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 😀 no mám pracovní dobu od 8 do 17.30h,..jenže se nemám jak dostat domů (pokud tedy právě nejedu na kole) a musím čekat na manžela až pro mě přijede a proto se běžně dostávám domů až v těch 19h a to ještě musím vařit... Na oběd nechodíme,..šetříme kde se dá 🙂 Sebrali nám v práci totiž stravenky,...

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Ale zatím jsem spokojená,..nechci aby to vyznělo že mám bůhví jak nudný život. Zatím jsem šťastná když můžeme být s manželem sami.. 🙂 Nebo jdem vyvenčit pejsky,...hrajem šipky, karty atd...Prostě jsme jeden pro druhého 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 tak to Ti opravdu nezávidím...to já Ti snad ani nebudu psát, jak si to užívám já... 😉 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 takto jsme to měli s manželem na začátku spolužití 🙂 ..také..potom přišla Klárka a to byl najednou vítr v životě 🙂 ..ale teď je už velká a najednou má zavřené dveře v pokoji a já zaklepu..řeknu, co potřebuji..a potom nemám zapomenout za sebou zase při odchodu zavřít 😀 ..máme se moc rády..ale už mne moc nepotřebuje...a je to takové najednou prázdné...

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Neboj,....za chvilku budeš opět v očekávání 🙂 Určitě jo...Někde jsem tady četla že v Repromedě umí zázraky 🙂 😉 😉 A ty pracuješ "na volné noze"..??

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 tak budeme věřit na zázraky..ano? 🙂 ..já jsem úča..ale učím jen pár hodin v týdnu a moc mne to baví..a jinak pomáhám manželovi ve firmě..trošku...a co děláš Ty?

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 jejky..učitelka.. 🙂 Já pracuju na internetovém obchodě s elektronikou 🙂 Taky mě to baví,...až na ten čas no.. Ale tak snad budu těhotná a půjdu na mateřskou 🙂 To budu mít času najednou plno 😀 Tedy pokud nebudme mít dvojčátka,.... 😅 😅 Ty by mi dali zabrat...

Co ta tvoje rýma?? Lepší?? 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 určitě budeš těhotná 🙂 ..mít dvojčátku musí být určitě náročné..ale zase na druhou stranu..za pár let si sami se sebou vystačí..já jsem Klárince neustále musela nahrazovat sourozence 🙂 ..jsem říkala i manželovi, že by se mi dvojčátka líbila..jen vykulil oči 😀 😀 ..jsme měli s Klárkou hodně práce..a mít to dvakrát.. 😀 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 a rýma je téměř pryč...jsem poctivě ležela..tak mé tělo zažilo z toho šok a raději se začalo rychle uzdravovat 😀 ..klepu na dřevo..snad to už bude v pohodě..díky)

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 😀 No jen abyste je ale nakonec fakt neměli.. 😀 😀 Asi to musí být náročné, ale beru to tak, že je to krásný dar a hlavně budu sobecká - - - nemusela bych na další porod... 😀 🤐 🤐 😅 Ono i jedno dítko, hlavně když je to první tak dá zabrat,..to chápu. Viděla jsem to u neteře... 🙂
Můžu se zeptat proč jste se rozhodli pro Repromedu??? V Brně je toliko center... 🙂 My, protože nám prostě nejvíc sedla a taky mi ji doporučila i moje gyndra. 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 jj, bude,...ale troška nachlazení je myslím normální a potká tě i v těhu...🙂 A při stimulce to nemá na nic vliv. 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 porod...na mne se chodily sestřičky dívat, protože toto ještě neviděly..jsem neměla žádné bolesti..dokonce mi musela doktorka ( sestřenka ) říkat, kdy mám zatlačit...a i ona mi doporučila repromedu..

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 já jen na rýmu nejsem zvyklá..nebyla jsem nachlazená opravdu několik let...a to mám vlastně rizikové povolání..protože děti jsou nemocné neustále...snad jsem si to vybrala a už budu mít klid... 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Tak to určitě!!! 🙂 Už žádná rýma,... Asi máš silnou imunitu 🙂 To já jsem nachlazená každý rok...ikdyž loni né,..to jsem se dala očkovat proti chřipce a fakt mě to minulo 🙂
My byli na konzultaci i v Unice,...a já si hrozně dlouho nemohla vybrat 😀

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 Já jsem si díky radě nevybírala..sestřenka má v Brně ordinaci a věřím, že mi poradila, co mohla nejlépe..myslím tedy, že jsem obě v dobrých rukách 😉

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Juu ona je gynekoložka?? Jak se jmenuje?? 🙂 Doufám že jsem si vybrala dobře,...už potřebuji miminko... 🙂

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 jj..příjmení sestřenky jsem Ti napsala do interní pošty..ať to tady není veřejně..

janca72
17. zář 2010

@mufinka0 já Ti tak rozumím...teď také moc toužím po miminku..ale když jsme neměli ještě Klárku, byla to opravdu depka.. ☹ ..ale neboj..určitě se to podaří 🙂 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 🙂 jj,..musím tomu věřit 🙂 No a kdyby zase nic,..tak jdem co nejdřív žádat o adopci a hotovo 🙂 Sami nezůstaneme, to strach nemám 🙂 Děkuju za IP,..už jsem ti též odepsala. 🙂

mufinka0
17. zář 2010

@janca72 Máš sice jedno dítě,..ale už je velká a toužíš někoho vychovávat,..o někoho se starat...i já tobě v tomto případě rozumím 🙂