Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

janca72
30. zář 2010

@mufinka0 To Ti rozumím. Na Klárinku jsme také dlouho čekali a že jsem se naplakala. Vím, že když Ti napíši, už neplakej, že si povzdechneš ..to se Ti lehce řekne..ale teď nemysli na minulost a soustřeď se na budoucnost..ať jsi v pohodě, zdravá a připravená na miminka, která určitě přijdou...

mufinka0
30. zář 2010

@janca72 jj,..přesně jak píšeš,...🙂 Ale bude to zase dobré,..už toho mám za sebou tolik, že jsem snad i trochu "otupělá" a celou tu bolest nevnímám tolik. Jen semtam si vzpomenu,... Chce to čas.
Teď jdu za manžílkem a půjdem skouknout nějaký film 🙂 Koupili jsme si burčák,..tak se těším 🙂

mufinka0
30. zář 2010

@janca72 mějse pěkně a dobrou noc

janca72
30. zář 2010

@mufinka0 Dobrou a pěkný večer 🙂

beryk
1. říj 2010

Ahojda holky, všem přeji prima den

@janca72 myslím na tebe,jak si dopadla na kontrole, kolik bylo vidět folikulů?

janca72
1. říj 2010

@beryk Ahoj. Krásný den i Tobě. Dopadla jsem, myslím si, dobře. Vaječníky fungují..kolik je přesně folikulů nevím...ale na každém vaječníku je 5 folikulů o velikosti 8,5 mm. Nevím, jestlii je to málo nebo hodně..ale p. doktorka říkala, že je vše v pořádku 🙂 .
A jak se daří Tobě a miminku? 🙂

beryk
1. říj 2010

@janca72 tak to je paráda 😎 😎 😎 ,kolik si máš ted píchat a kdy máš jít na kontrolu? Já už se nemůžu dočkat pondělka ,to jdu na kontrolu

janca72
1. říj 2010

@beryk Mám stejnou dávku - 150 jednotek gonalu a dnes přidávám cetrotide 0,25 mg. V pondělí jdu opět na na ultrazvuk.
A víš, jestli budete mít holčičku nebo kluka? A už máte vybrána jména? 🙂

beryk
1. říj 2010

@janca72 já jsem to chtěla vědět, chlap nechce, tak zatím máme překvápko, na jméně se porád nemůžem dohodnout, ale klučičí bude asi po chlapovi Jirka

frozinka
1. říj 2010

Ahoj holky, hlásím, že po dnešní kontrole v rizikovce je vše ok, spadl mi kámen ze srdce, na kontrolu jdem kupodivu až 18.10., to snad ani nevydržím....
@janca72: pěkná úrodička hned v začátku, jen tak dál 🙂
@beryk: držím pěsti, ať je v pondělí vše ok. hele a na UZ jsi nezahlídla pindíka? 😀 Na nás ho malý furt ukazuje, je to hrozný prostitut 😅 Takže třeba to bude holčička 😉 😉

janca72
1. říj 2010

@beryk Jirka je moc pěkné jméno. Také jsem o tomto jménu před 13 lety uvažovala...a my jsme se dohodli..holčičí jméno vybírám já..klukovské manžel..jsem vyhrála 🙂

janca72
1. říj 2010

@frozinka Děkuji moc 🙂

beryk
1. říj 2010

@frozinka paráda kontrola OK,jen tak dál,na UTZ jsem pindíka nezahlídla, ale na posledním UTZ ve 20tt na nás mimčo furt vystrkovalo zadeček a když se otočilo tak mělo ruce mezi nohama

@janca72 at hezky folíci rostou

holky všem krásný víkend

janca72
2. říj 2010

@beryk
@frozinka Děkuji moc 🙂 . Přeji hezký den 🙂

janca72
3. říj 2010

@mufinka0 Ahoj. Kdepak jsi? 🙂

beryk
3. říj 2010

Ahojad holky, všem hezkou neděli.

Zítra jdu do rizikovky na kontrolu, tak doufám, že bude vše OK

@janca72 držím ti pěstičky na zítra kontrolu,at jsou pěkný folíci

Veniko ,Zazy kdy jdete na kontrolu?

venika86
3. říj 2010

@beryk ahojdak, já jdu zítra na monitor a pak už domluva na porod. Takže příští týden už to touto dobou bude určo za náma 😵

janca72
3. říj 2010

@beryk Držím pěsti, ať se dozvíš jen samé příjemné zprávy 🙂
A děkuji za přání 🙂

zazy
3. říj 2010

Ahojky děvčata
Veni,jeeee za chvíli už budeš mít mimi u sebe,já už chci taky 🙂
Bery držím pěstičky na zítřek,já jdu zase v úterý,ted chodím každý týden,kvůli tomu tlaku
Jani jak je??

janca72
3. říj 2010

@zazy Ahoj 🙂 . Je mi dobře, až začínám být z toho nervózní 🙂 .
Doufám, že Tě tlak už přestane trápit. A Ty jsi měla problémy s tlakem už před těhotenstvím?

zazy
4. říj 2010

Ahojky Jani,to moc dobře znám.Hlavně věř,že to výjde.No trošku jsem ho měla vyšší,ale né moc.Ted co beru prášky,tak se trochu snížil,musím si ho obden měřit.Zítra jdu na kontrolu,tak uvidíme,co doky řekne.A jak jsi vlastně daleko???

janca72
4. říj 2010

Ahoj. Tak budu na Tebe myslet, ať je vše v pořádku 🙂 .
Já jsem dnes byla na ultrazvuku, ve středu půjdu také a p. doktor odhaduje, že v pátek bych už mohla jít na OPU.

venika86
4. říj 2010

Zdravím všechny.
Tak z dnešního vyšetření teda dvakrát moudrá nejsem. Nejen, že jsem tam tvrdla 4 hodiny, ale v podstatě zase nic nevím. Brali mi krev na vyšetření krevních destiček, jestli jich náhodou nemám málo a tudíž nemám špatnou srážlivost krve. Prej by to mohl být důsledek našich problémů. Tedy ve 20. týdnu krvácení do mozku, prej to tímto rozborem snad vyloučí. Takže zítra si mám volat na výsledky a pokud to bude špatný, jdeme na císař. Ten se domluví hned zítra po telefonu. Pokud dobrý, tak jsem objednaná až na 15.10. na kontrolu a rodilo by se normálně. No, nevím, co si o tom myslet. Jinak váha 2900 gramů, je to chlapák 🙂 Já se toho porodu snad nedočkám, navíc mě dost vyděsili tím krvácením ☹

janca72
4. říj 2010

@venika86 Nechci Tě strašit...ale jestli si měla krvácení do mozku..já bych šla na císaře...

mufinka0
4. říj 2010

@janca72 Ahoj 🙂 Kde jsem?? No skoro všude možně jen ne na koníkovi.. 😔 Nějak mě to sem už netáhne,..myslím že mi to docela přitěžuje. Stejně odedneška jsem v práci, tak už nebudu mít moc času sem chodit.
Přeji ti Jani moc moc moc štěstí, ať dopadneš o 100% líp než já. 😉 Moc vám to přeju, vážně... 🙂 Nebuď nervozní, ale já vím, to se mi snadno řekne. 😝 Už se to musí zlomit a aspoň na chvilku nastat doba úspěchů.. 😵 A ty budeš jistě ten první úspěch. 😉
Měj se krásně,..já se zase někdy ukážu. 🙂

beryk
4. říj 2010

@venika86 týjo to čekání musí být šílené,jinak gratulka ke krásné váze,to už je pěknej mimiňák

@janca72 kolik bylo vidět foliků a jak jsou velké?

@zazy zítra at na kontrole je vše v pořádku

já dnes na kontrole v poho 😉

beryk
4. říj 2010

@mufinka0 drž se ,tobě přeji at se co nejdříve zadaří

mufinka0
4. říj 2010

@beryk ☹ Vůbec nevím jak dokážu jít do KETu,...opravdu si nejsem sama sebou jistá. Snad pomůže ten čas,..v což doufám. 🙂

mufinka0
4. říj 2010

@beryk A děkuji 🙂 Obdivuju tě!!!! 5 IVF,..musíš být hodně silná. Já jsem slaboch,..na to bych neměla. Tolik neúspěchů by mě položilo.. 😔

venika86
4. říj 2010

@janca72 jasně, tak se to plánuje, ale já doufám, že se to nepotvrdí ☹
Myslím, že by na to snad po všech těch vyšetřeních přišli, ne?