• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

24. března 2017 
@marty154 držím palce :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 tak na tebe budu myslet at je vše ok...ne ne,netestila ,dnes je to 8den a ja chci testit až ten 14den..slibila jsem to mimuškám,že počkam... :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yes79 pro miminko obětuju cokoliv a co je dneska zadarmo,tohle není žádná sranda,je to náročná věc.......
3. lis 2010 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat my jsme počítali i s tím, že kdyby to nevyšlo, tak si jdem vzít úvěr, taky by jsme dali cokoliv :slight_smile: za to to stojí
3. lis 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yes79 a nějaký pokus platí pojišt. nabo nee?
3. lis 2010 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat to nevím, jen co vím, tak že na tři pokusy do 39 let věku ženy pojišťovna přispívá na léky, jak překročíš nějaký dávky, tak si to platíš sama a samozřejmě si platíš různý procedury navíc, až pak ty další pokusy a nebo když je ženská starší tak si to platí komplet celý, což může vyjít i jeden pokus minimálně na 100 tisíc
3. lis 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yes79 děkuji jseš hodná,malá je krásňoučká :slight_smile:

@bublenudle taky děkuji,budeš šikulka,když to vydržíš,já vydržela předtím 9.dní.Je fakt,že je lepší vydržet.Tak pěkně mimísky opatruj a něco hezkého jim povídej. :wink:
3. lis 2010 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 děkuji, taky budeš mít krásňoučký miminko :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yes79 no uvidím snad mi budou uspory stačit...... :slight_smile: ale jak říkáš klidně si půjčím hlavně že bude mimi..... :wink:
3. lis 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat přesně tak, my totiž vůbec nepočítali, že to na poprvé vyjde, proto jsme se smiřovali s tím, že se zadlužíme :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tam mám dojem, že se mi vrací z procházky, tak se loučím :slight_smile:
3. lis 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nevíte prosím,jak je to ze zamrazením zbylých embyjek,jaká je cena?? :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Já měla 2 zmrazeny a platila 2500kc... :slight_smile:
3. lis 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravííím holkyyyyyyy
3. lis 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
....dneska jsem celý den proseděla na netu a pročítala co se dalo abych věděla co mě čeká,teď už jen ty testy a čekat 14 dní na výsledky a pak se uvidí,zatím budu pilně pracovat a šetřit na moje miminko.....Holky už se začínám orientovat v těch zkratkách,ale co je to ET??
3. lis 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahojky :slight_smile: ET je embryotransfer :slight_smile: Takže to nejkrásnější na celém IVF, kdy Ti embryjka dávají do dělohy :wink:
3. lis 2010 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj!!! Drž se holka!!! Jsi šikulka, když to vydržíš!!! MOC na Tebe myslím!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
3. lis 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 aha,už jsem zase chytřejší,děkuju..... :slight_smile:
3. lis 2010 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Jsi dobrá já už jsem to pohnojila a testla a nic.A tak nervy v háji.Je to lí´to.Drž se. :confounded:
3. lis 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Ahojky to mi je teda fakt strašně líto :pensive: :frowning2: ach jo a tak jsem ti to strašně přála. Ale je dobře,že jsi tak silná holka to tě fakt obdivuji. V lednu už to určitě vyjde třebas se potkáme ? taky mi to vychází na leden budeme bojovat spolu :slight_smile: :slight_smile: a doufám že už tentokrát úspěšně :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 seš brouček,děkuji moc.... :wink: jsi hodná...jj,vydržím,vždyt jsem to slibila mimuškam,že až 14den :slight_smile: :slight_smile:
a co ty??? máš nějaké novinky???
3. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka děkuji moc jsi zlatíčko :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jasně že to nevzdáme a budeme bojovat spolu ve dvou se to lépe táhne :wink:
3. lis 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 No,musím to vydržet..a co ty ted??? už je to definitivní že nic??? :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Ahojky je dobře, že jste holky vpořádku. Držím palečky ať vše dobře dopadne :slight_smile: už to máš za pár :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Ahojky vítám Tě mezi námi,také chodím do Repromedy,v lednu se chystáme na 2IVF a rozhodně bych nikam jinam nešla,jsem moc spokojená :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,všichni jsou tam úžasní :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,určitě jsi se svěřila do těch nejlepších rukou!!!
3. lis 2010 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marty154 Ahoky,držím moc moc palečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a ve finále // :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Určitě se ještě vyloupnou ty zatracený //,držím palečky!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Koukám,že na leden jsme tu už asi čtyři????Budem super bandička :wink: ,těším se,že na to nebudu sama!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Zlati,ale vždyt ty jsi dnes teprve v pulce???? to je jasný,že tam nic není :wink: nebooooj,budem mamky :dizzy_face: a ty máš ještě ke všemu 4mimušáčky,tak to nemuže nevyjít...moooc na tebe taky myslím..drž se a nenervuj se...budem OK :slight_smile: :wink:
3. lis 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 kolikátý den jsi testovala ?
3. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek