Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
3. lis 2010

@paja1 Vydrž do 14dne 🙂 🙂 🙂 ,já jsem sem začala chodit až při druhém KET dříve jsem tyto stránky neznala ☹ a kápla jsem tu na stašně fajn lidičky 🙂 🙂 🙂 ,jsem moc ráda,že jsem sem zabloudila 🙂

lola33
3. lis 2010

@bublenudle ale já bohužel ještě maminka nejsem ☹ ,stála se snažíme,poprvé to nedopadlo,ale v pohodě 🙂 🙂 🙂

bublenudle
3. lis 2010

@lola33 Jééé promin,ja myslela že jsi...ale to jsi asi kopir..ale přiště určo joooo už 😉

lola33
3. lis 2010

@bublenudle jojo kopírovala jsem tu zkušenosti od holek pro Pájinku,aby jí to povzbudilo 🙂 🙂 🙂 My jdeme do druhého boje v lednu,držím Ti moc palečky,obdivuju Tě že vydržíš netestit ☹

paja1
3. lis 2010

@lola33 Asi to utěšování potřebujeme,ale zase si pěstovat naději kde to nevypadá na nic,tak holky nevím.Raděj se vyřvat a musí to přebolet.

lola33
3. lis 2010

@paja1 S takovou supr úrodičkou co máš v bříšku to musí vyjít na jedničku!!! 🙂 🙂 🙂 A neodmlouvat 🙂 🙂 🙂

paja1
3. lis 2010

@lola33 Jsi opravdu číslo,ale zlatá bude se aspon líp pát.Zítra sem kolem 9hod kuknu.Dobrou holky všem jdu spinkat.Tak jsem řvala,že mě řežou oči. 😨

valkat
3. lis 2010

Já si myslím,že to utěšování moc pomůže aspoň máme pocit že vtom nejsme uplně sami,jsem moc ráda že jsem Vás tady našla a můžu to prožívat s Váma.... 🙂 😉

bublenudle
3. lis 2010

@lola33 No musím to vydržet..po těch dvou nevydař.IVF jsem slibila,že test až 14den 🙂

valkat
3. lis 2010

@paja1 Dobrou noc,bude dobře,uvidíš.....

lola33
3. lis 2010

@paja1 Hezky odpočívej a hlaď bříško 🙂 🙂 🙂 ,já se sem dostanu zítra večer,budu celý den v práci.... ☹ papa

lola33
3. lis 2010

@bublenudle příště také až 14 den,opravdu se nic neuspěchá 😉

bublenudle
3. lis 2010

@paja1 pěkně se vyhajej a žadnej test 🙂 🙂 nezlobit...dobrou

bublenudle
3. lis 2010

@lola33 Dobrou noc zlati...jj,14 je lepší.paaa 🙂

elisabet
3. lis 2010

Ahoj holky, zdravím vás, dlouho jsem tu nepsala, ale to neznamená že jsem tu nebyla nebo vás nečetla 😉 , tak jen něco málo o mě, teď podstupuju první IVF, mám dlouhý protokol, dnes jsem 7DC a včera jsme byli na první kontrole, na obou vaječníkách mám to samé, 1x10mm, 3x8mm, 1x6mm, v pátek další kontrola tak jsem zvědavá jestli porostou a nebo nějaké přibudou. 🙂

lola33
3. lis 2010

@bublenudle Hezký večer 🙂 🙂 🙂 ,dneska jsme to tu pěkně rozjely 🙂 🙂 🙂

lola33
3. lis 2010

@elisabet Ahojky,gratuluji a držím palečky,ať je velikánská úroda 🙂 🙂 🙂

elisabet
3. lis 2010

@lola33 děkuji 😉

zazy
3. lis 2010

Ahojky
Páji::: já jsem testovala až 9 den po ET,nic tam nebylo a vykoukl na mě ztoho testu duch asi až po 2 hodinách.A můžu ti říct,že pořádně dvě byly opravdu vidět až ten 14 den.Takže se nestresuj.A nebo pokud máš takové nervičky,tak si tam u vás zajdi na krev a budeš to vědět hned,Věřím,že se to povedlo

valkat
4. lis 2010

Holky,dobré ráno.... 🙂

paja1
4. lis 2010

@zazy Dobré ránko všem.Já vím stát se to může,ale ta pravděpodobnost je mizivá,Jste super-hodňoučké-

bublenudle
4. lis 2010

@paja1 Ahoj zlati,vyhajala ses trošku??? jasný,je to brzo na testovaní,,,jsme starší ročníky,tak si musime počkat 😀 na těch 14dní

paja1
4. lis 2010

@bublenudle ty člověka pobavíš.Ale zase od rána panikařím a každý-skoro každý měl pozitivní už ten 7-8 den.

bublenudle
4. lis 2010

@paja1 ti povídám,že my starši rakety si musíme počkat chi chi..to bude v poho..hlavně se hod trošku do klidu a furt se nekontroluj,Tě vidím 😀 vše bude ok.. 😉

mamba555
4. lis 2010

zdravím dievčatá je tu niekto?

nelatorka
4. lis 2010

@valkat ahojky já jsem u Hromadové letos od února. Byla jsem tam na 1IVF a napoprvé jsem otěhotněla a hned dvojčátka 2 kluky, ale aby toho nebylo málo tak jsem o ně ve dvacátém týdnu přišla. Máme ještě čtyři mražáčky. Takže se v lednu chystám na KET. Musela jsem mít alespoń půl roku pauzu byl to klasický porod. Doktorka je opravdu dobrá jsem tam spokojená.

nelatorka
4. lis 2010

@paja1 už jsi alespoň trochu vklidu? 🙂 uvidíš že to dobře dopadne jsme s tebou 😉 hlavně netestovat 😀

mamba555
4. lis 2010

@nelatorka ahoj hm aj ja som tak dopadla ale nebola osm v20tyždni iba v 6tyždni tehotenstva a musela osm dat preč,lebo sa to nevivijalo bohužial snád nabuduce to bude ok je mi to luto čo sa ti stalo

nelatorka
4. lis 2010

@mamba555 děkuji 🙂 už jsem se stím celkem poprala kluci ale byly vpohodě ale já jsem začala rodit prý nějaká bakterie. Bylo to moc brzy a nedali se zachránit. Taky je mi líto co se ti stalo 😔 ach jo to je tak strašně nespravedlivé ☹

nelatorka
4. lis 2010

@mamba555 určitě to příště vyjde 🙂 musí!!!! 🙂