• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

11. ledna 2017 
@paja1 Vydrž do 14dne :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,já jsem sem začala chodit až při druhém KET dříve jsem tyto stránky neznala :frowning2: a kápla jsem tu na stašně fajn lidičky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,jsem moc ráda,že jsem sem zabloudila :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ale já bohužel ještě maminka nejsem :frowning2: ,stála se snažíme,poprvé to nedopadlo,ale v pohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Jééé promin,ja myslela že jsi...ale to jsi asi kopir..ale přiště určo joooo už :wink:
3. lis 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle jojo kopírovala jsem tu zkušenosti od holek pro Pájinku,aby jí to povzbudilo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: My jdeme do druhého boje v lednu,držím Ti moc palečky,obdivuju Tě že vydržíš netestit :frowning2:
3. lis 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Asi to utěšování potřebujeme,ale zase si pěstovat naději kde to nevypadá na nic,tak holky nevím.Raděj se vyřvat a musí to přebolet.
3. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 S takovou supr úrodičkou co máš v bříšku to musí vyjít na jedničku!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A neodmlouvat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Jsi opravdu číslo,ale zlatá bude se aspon líp pát.Zítra sem kolem 9hod kuknu.Dobrou holky všem jdu spinkat.Tak jsem řvala,že mě řežou oči. :fearful:
3. lis 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že to utěšování moc pomůže aspoň máme pocit že vtom nejsme uplně sami,jsem moc ráda že jsem Vás tady našla a můžu to prožívat s Váma.... :slight_smile: :wink:
3. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 No musím to vydržet..po těch dvou nevydař.IVF jsem slibila,že test až 14den :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Dobrou noc,bude dobře,uvidíš.....
3. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Hezky odpočívej a hlaď bříško :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,já se sem dostanu zítra večer,budu celý den v práci.... :frowning2: papa
3. lis 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle příště také až 14 den,opravdu se nic neuspěchá :wink:
3. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 pěkně se vyhajej a žadnej test :slight_smile: :slight_smile: nezlobit...dobrou
3. lis 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Dobrou noc zlati...jj,14 je lepší.paaa :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím vás, dlouho jsem tu nepsala, ale to neznamená že jsem tu nebyla nebo vás nečetla :wink: , tak jen něco málo o mě, teď podstupuju první IVF, mám dlouhý protokol, dnes jsem 7DC a včera jsme byli na první kontrole, na obou vaječníkách mám to samé, 1x10mm, 3x8mm, 1x6mm, v pátek další kontrola tak jsem zvědavá jestli porostou a nebo nějaké přibudou. :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Hezký večer :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,dneska jsme to tu pěkně rozjely :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ahojky,gratuluji a držím palečky,ať je velikánská úroda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. lis 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 děkuji :wink:
3. lis 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
Páji::: já jsem testovala až 9 den po ET,nic tam nebylo a vykoukl na mě ztoho testu duch asi až po 2 hodinách.A můžu ti říct,že pořádně dvě byly opravdu vidět až ten 14 den.Takže se nestresuj.A nebo pokud máš takové nervičky,tak si tam u vás zajdi na krev a budeš to vědět hned,Věřím,že se to povedlo
3. lis 2010 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,dobré ráno.... :slight_smile:
4. lis 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zazy Dobré ránko všem.Já vím stát se to může,ale ta pravděpodobnost je mizivá,Jste super-hodňoučké-
4. lis 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Ahoj zlati,vyhajala ses trošku??? jasný,je to brzo na testovaní,,,jsme starší ročníky,tak si musime počkat :grinning: na těch 14dní
4. lis 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ty člověka pobavíš.Ale zase od rána panikařím a každý-skoro každý měl pozitivní už ten 7-8 den.
4. lis 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ti povídám,že my starši rakety si musíme počkat chi chi..to bude v poho..hlavně se hod trošku do klidu a furt se nekontroluj,Tě vidím :grinning: vše bude ok.. :wink:
4. lis 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím dievčatá je tu niekto?
4. lis 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ahojky já jsem u Hromadové letos od února. Byla jsem tam na 1IVF a napoprvé jsem otěhotněla a hned dvojčátka 2 kluky, ale aby toho nebylo málo tak jsem o ně ve dvacátém týdnu přišla. Máme ještě čtyři mražáčky. Takže se v lednu chystám na KET. Musela jsem mít alespoń půl roku pauzu byl to klasický porod. Doktorka je opravdu dobrá jsem tam spokojená.
4. lis 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 už jsi alespoň trochu vklidu? :slight_smile: uvidíš že to dobře dopadne jsme s tebou :wink: hlavně netestovat :grinning:
4. lis 2010 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka ahoj hm aj ja som tak dopadla ale nebola osm v20tyždni iba v 6tyždni tehotenstva a musela osm dat preč,lebo sa to nevivijalo bohužial snád nabuduce to bude ok je mi to luto čo sa ti stalo
4. lis 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 děkuji :slight_smile: už jsem se stím celkem poprala kluci ale byly vpohodě ale já jsem začala rodit prý nějaká bakterie. Bylo to moc brzy a nedali se zachránit. Taky je mi líto co se ti stalo :pensive: ach jo to je tak strašně nespravedlivé :frowning2:
4. lis 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 určitě to příště vyjde :slight_smile: musí!!!! :slight_smile:
4. lis 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek