• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

11. ledna 2017 
@zazy Jsi hodná,zlatíčko uživej si mimuška v bříšku :dizzy_face:
9. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 Čauky,..no..leden,..já nevím kdy na IVF půjdu. Ještě pořád nemám výsledky imunologie a hlavně...nevím kdy se na to budu cítit připravená :pensive:
9. lis 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Ahoj nudličko,..kde je sakra nějaká spravedlnost :frowning2: :frowning2: Moc mě to mrzí,..však Ty víš. Myslela jsem si, že Ti to vyšlo, opravdu! Ale hele,..vzdávej to až po krvi, jo? Zázraky se dějí!!!
9. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Zlati,prosím tě,jak dlouho trvaji testy na imunologii?? dělaji je tobe,nebo i partnerovi?? a co jsi si ještě dělala?? děkuji za info :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No už nedoufám,mluvila jsem s Fišerem dnes telefonicky..tak je to passe zase.( :cry:
9. lis 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle No, imunologii dělali jen mě,..nevěděla jsem, že by se měla dělat i partnerovi? !! :astonished: A taky mi dělali test hematologie,..to je srážení krve. No a tady mi bohužel něco našli, tak uvidíme ještě co ta imunologie a pak bych to chtěla nějak už vyřešit! Čekání na výsledky trvá měsíc. Hele, ale..nevím v jakých případech se tato vyšetření dělají, myslím, že záleží na více faktorech, raději se domluv v Repromedě, určitě Ti dobře poradí :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Jo?? A on to ví takhle po telefonu? :angry:
9. lis 2010 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
@bublenudle to je mi líto, moc tu nepíšu ale pročítám vás,ach jo, ona spravedlnost neexistuje :confounded:
@mufinka0 ale ty máš ještě mrazáčky, ne?? Nebo chceš jít v lednu rovnou na další IVF??
já jdu zítra na OPU, toto uteklo, ani tomu nemůžu uvěřit že už je to zítra, ne ale nevím, v pátek jsem měla foliky 15mm,2x13mm a 12mm a na druhé straně 15mm, 2x14mm a 12mm tak doufám že do zítřka porostly, no tak uvidím co mě čeká, jdu poprvé a tak pocity nemám moc nijak žádné, zatím.
9. lis 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Já se tam domluvím ve čtvrtek....neee,jen jsem se ptala..kvuli těm naplastem nemužu dostat měsíčky...tak ted vím,že je to uro v kyblu...ach jo..jo a já nevím zlati,jestli se to děla i partnerovi...to byla otazka :wink:
9. lis 2010 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet děkuji,jsi hodná...přeji ti hodně štěsti,at se povede :wink: aspon tobě... :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle děkuji zlato, nevím co mě čeká, snad se povede a pak vás všechny nakazím, a třeba se nepovede a pak budu čekat na těhu bacilky od vás :wink:
9. lis 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ne ne já jdu teprve na horm.profil...... :wink:
9. lis 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet určo povede...musí,aspon někomu :wink:
9. lis 2010 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat aha..takže první IVF.. :wink:
9. lis 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle ještě nevmí co mě čeká,to až podle výsledků,že?ještě se v těch zkratkách nevyznám...... :frowning2: :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Aha,tak moooc držím palce,at není nic umělého potřeba a mimuško je v bříšku coby dup :wink:
9. lis 2010 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle no ty spermošky asi budou problem... :frowning2:
9. lis 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat neházej flintu do žita :wink: třeba to bude jen mimimální problém..:wink: :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle no snad jo...a pak se všichni navzájem poprskáme těma miminkovskýma bacilama.... :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jasně,domluveno :dizzy_face: :dizzy_face:
9. lis 2010 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle a pak uděláme hromadné setkání s kočárkama..... :wink:
9. lis 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Jupííí,už se těším... :wink: to bude hodně kočarku :dizzy_face:
9. lis 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle však kolik nás sem chodí...asi dost,ne? To zabereme celej Svoboďák..... :slight_smile: :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO tak ted bylo ve zprávach,že jedna baba dala 10denni miminko do pračky...tak to mě dovede fakt nasrat... :rolling_eyes: měli by mě s ni zavřit na hodinu do jedné mistnosti,a garantuji Vám,že by tu hodku se mnou taky nepřežila..ludra jedna...a ja celej den bulím a koukejte co se děje na světě..,,to je nespravedlivej život...ach jo... :cry: :cry: :cry:
9. lis 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ano, mám 4 mrazáčky :slight_smile: Ale i tak ,..nápor na psychiku je to pro mě uplně stejný, jako u IVF. Vždyť nejhorší je to čekání a to u KETu je taky,..takže nevím kdy půjdem. 3 IVF už absolvovat nebudu! Ani kdyby se nezadařilo z KETů.
9. lis 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Jo ták,..otázka :slight_smile: Já tomu moc nerozumím,..nechávám to na Repromedě. Věřím jim :slight_smile: Vyplakej se!! To pomáhá... Budou Vánoce,..to se Ti aspoň uleví,..a po Novém roce byste třebas mohli začít bojovat znova :slight_smile: Můžu se zeptat, kolik Ti je let?
9. lis 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle Jj,..taky jsem to četla,...byla to feťačka,.. Taková si nezaslouží mít dítě,..a to má celkem 3 nebo 4,.už si to nepamatuju. Bylo to na netu..
9. lis 2010 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elisabet Ty pocity teprve přijdou :slight_smile: Snad budou ke konci krásné a napíšeš nám za cca 3 týdny, že budeš maminka :slight_smile: Folíky určitě povyrostly,..neboj! :slight_smile: Tak se jim zítra krásně vyspinkej na tom stole a hlásit jen dobré zprávy!! :wink: :wink: Hodně štěstí :slight_smile:
9. lis 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle teď jsem na to koukala,normálně trest smrti,kráva,my tady tak bojujeme a ona udělá tohle.....
9. lis 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 No pravě že ted mi bylo 38..ale mám mladšiho přitele :wink: ..nikdy jsem těhotna nebyla...řekla jsem si,že pokud se to nepovede do konce roku tak už nic...nechci mimi ve 40..hruuuza...vlak mi už ujel :confounded:
9. lis 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek