Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

monajs
16. pro 2008

Baruško,já to počítám od minulé MS,než jsem si začala píchat puregon.To je vlastně od začátku léčby.
Nedělej žádný úklid,pěkně odpočívej,když tě to bříško tak bolí.Nechceš si raději zajít k doktorovi,jen pro jistotu?
Já bych asi raději šla,tak běž aj ty.

baruska2
16. pro 2008

Ahoj Monajsku 🙂 .Když mě to břicho bolí skoro každý den jinak. Teď poslední dva dny jako bych měla dostat MS. Zatím teda nic. Jo a přes noc je to horší, než přes den. Budím se bolestí a hrozným snem a letím na záchod. Šílené 😅 . Zrovna teď jsem se tak vzbudila, spala jsem přes tři hodiny 🙂 . Tak zítra zkusím ten test a ve čtvrtek ještě jednou a zavolám tam, už to vydržím. Tak si říkám, když ještě dedošla ta MS, tak je to dobré a na netu se všude dočítám, že bolest je normální 🙂 . Tak jak je mamino? Všechno v pořádku? Užíváš si to?

monajs
17. pro 2008

Ahoj Baruško 🙂 Nechceš jít radši k doktorovi,bolest možná jo,ale aby tě to budilo?Třeba je to jenom nějaká hloupost a ty se zbytečně trápíš. ☹
Dneska se testuješ?Tak držím moc pěsti. 🙂
Já si to moc nežívám,asi jsem pesimista.Pořád mám strach,že je to hrozně slabé ty čárky a tak to vlastně může být cokoliv a dnes se mi zdálo,že mám mimoděložní těhu. 😢 No hrůza a děs.Tak musím vydržet do soboty a pak budeme volat a musím věřit,že tentokrát to vyjde. 🙂
Tak ať nám to obou vyjde,jo 😀
A napiš,nenapínej! 🙂

baruska2
17. pro 2008

Ahoj Monajsku, promiň, ale nešel net. Můj přítel má zítra cestu do Brna, tedy můj 14 den, tak říkal udělej si test dneska a na zítřek se zrovna objednej. Tak jsem si si ho udělala. No komedie, kdybys to viděla 😀 . Celou noc se mi o tom zdálo, jak me ten test vyšel negativně. Ráno se mi vůbec nechtěl dělat 😅 . Tak jsem začala a ani jsem se nedívala a hned jsem odešla z koupelny. Za tři minutky se vrátím, před očima jedna čárka a na testíku DVĚ 😀 😀 😀 . Dívala jsem se snad pět minut a pořát tam byly. Paráda. Pak jsem plakala a pak jsem volala do Brna a zítra na krev a ultrazvuk. Ráno si udělám ještě jeden test, doufám, že tam budou taky dvě, jinak zcvoknu 😅 . Je to takové docela neuvěřitelné, ještě zatím. Jo a testík je krasně jasný 😀 . Dobrou noc a krásné ráno, ani neusnu.

monajs
18. pro 2008

Baruško,to je prostě PARÁDA. 😵 😵 😵 Zrovna jsi mě rozbrečela.Jsem šťastná za vás oba. 😀 Tak teď moc držím palečky 😀
.Já mám volat a testovat až v sobotu,ale přemýšlíme s manželem,že zavoláme už v pátek,že by nás vzali už v sobotu.Uvidíme.Jinak já testuju pořád,každý den,co kdyby chtěly ty čárky zmizet.Ale dnes je silnější,tak jsem úplně šťastná. 😀 A teď vzhůru do dalšího boje!!! 😉 😉 😉
Ještě jednou moc blahopřeju 😀 😀

baruska2
18. pro 2008

Ahoj Monajsku 🙂 , tak jsem si ráno udělala zase test a zase pozitivní 😀 😀 .Pak jsme jeli do Brna, kde mi to potvrdili z krve 🙂 .
A klidně zavolej už v pátek, já jsem volala taky o den dřív a vzali mě hned. Když řekneš, že chceš v sobotu, tak tě vezmou, určitě. Jsou moc hodní.
Jo a na ultrazvuku ještě nebylo nic vidět. Jen jeden takový malý váček, říkala paní doktorka 🙂 .
Tak, jedna etapa je za náma. A ted zase další čekání 😅 . Hlavně aby se to udrželo. Moc ti to přeju 🙂 . Vždyt jak říkam URCITE NAM TO VYJDE 🙂 . URCITE.
Dobré ráno ti přeju a zavolej tam. a žádný stres, vyjde to, rok 2009 je prý štastný.

monajs
19. pro 2008

Baruško,tak moc gratuluju 😀 😀
Manža se rozhodl,že budeme volat až v sobotu.Tak pojedeme asi v pondělí.Ale čárky na estíkách tlustnou,že 🙂
Tak AŤ JE TO TEDA PRO NÁS ŠŤASTNÝ ROK 😀 😀
A nechoď spát tak pozdě,mamino 😉 🙂

monajs
19. pro 2008

Ahoj Baruško,do pondělí se nedostanu na net a jak přijedeme od dr.tak písnu.papa mamino 😀

baruska2
19. pro 2008

Ok, Monajsku. Tak Vám přeju pěkný a klidný vikend 🙂 .

monajs
22. pro 2008

Ahoj Baruško,právě jsme dorazili.Tak podle krve a nárustu hormonků to máme potvrzené 😀
Na další UTZ jdeme až 7.1.Tak jsem moc zvědavá.
A jak se cítíš ty?Já musím teď asi 4 den chodit po obědě spat.Nemožu udržet oči.Ale přestalo mě bolet břicho 🙂

monajs
23. pro 2008

Ahoj baruško,
kdy jdeš na kontrolu? A máš jít jenom na UTZ nebo jdeš ještě i na krev? My se objednali na ultrazvuk a teď nevím,jestli nemáme jít ještě i na krev.Ale asi jo,ne? Nebudou se dívat,jestli nám nenarůstají hormony?
Jak jinak je?Nejsi unavená?A chodíš pomáhat do kavárny?

baruska2
23. pro 2008

Ahoj Monajsku, gratulace veliká 😀 😀 . My jdeme na další UTZ 29.12. a na krev už ne, říkali jen UTZ. Jo, jo bývám taky unavená. a bříško mě ještě pobolívá 😖 . a teď mám až do 7.1. volno. zatím to probíhá dobře, tak uvidíme.
Chtěla bys, aby se uchytili obě 😀 . Já jo. Taky jsem zvědavá na UTZ, teď už by to mohlo jít vidět 🙂 . Moc doufám, že všechno dobře dopadne a už se to udrží. Tobě i mě. Moje jediné vánoční přání.
Jo a můj přítel skoro celý týden nakupoval dárky, tak jsem moc zvědavá. To bude sranda 😀 , už se těším.
Jinak je moc hodný, jsem ráda, že ho mám.

monajs
23. pro 2008

Tak to ti gratuliju ke všemu 😀 Nezapomeň dát vědět,jak dopadl UTZ.Jsem moc zvědavá 😉
Ale asi si ve skrytu duše přeju,aby se chytly obě.Ale byl by to mazec 😀
Tak nám a ostatním těhulkám k vánocům přeju, ať se nám splní to naše jediné přání 😀

baruska2
23. pro 2008

Monajsku, určitě napíšu. jsem moc zvědavá, jestli pujde něco vidět 😀 . Přeju Tobě a všem holkám na koníku šťasné, klidné a veselé Vánoce 😀 🙂 🙂 .

monajs
28. pro 2008

Ahoj Baruško.
Jak se máš? Zítra jedeš na UTZ,tak dej vědět, jsem strašně netrpělivá 😉
A co bříško,bolí pořád?

monajs
28. pro 2008

Ahoj baruško 🙂
tak jsem narazila na jedny stránky o těhu.Krásně popsané.Teda alespoň mě se moc líbí.Zkus mrknout
http://www.bonella.cz/clanky/Prvni-trimestr-0-8...

baruska2
28. pro 2008

Ahoj Monajsku, tak ti teda popíšu moje svátky, ale je to na dlouho 😅 . 24.12. se vzbudím krvavá. Docela dost zaschlé, hnědé krve. Šok, pláč. Voláme paní doktorce. Jedem do nemocnice. Tam další šok, velmi nepříjemný pan doktor. Jen jsem chtěla vedět, proč to kvácení a jestli je uvnitř vše v pořádku. Ale on si mě chtěl nechat v nemocnici s hyperstimulačním syndromem. Vaječníky jsem měla stejně veliké, jako při poslední kontrole v Brně. Když jsm mu to řekla, že to je normální, tak mi řekl, že můžu umřít a on mě bude léčit na toto a musím zůstat v nemocnici. To samozřejmě ani náhodou. Tak jsem musela napsat papír, že tam nezůstanu. Nadával na reprodukční centra, žejenom berou peníze a oni pak mají starosti. A taky jak jsem si mohla dovolit nechat dát dvě embrya, to se prý už nedělá a je to zakázané. Oni s tím pak mají starosti při porodu. Hrůza. Když viděl, že už zase skoro pláču, tak byl milejší. Prý na UTZ vše v pořádku. Vůbec mě neuklidnil. Celý den jsem ležela a už jsem nekrvácela. 25.12. vstávám opět s hnědou krví. v poledne červená. Volám paní doktorce, opět nemocnice. jiná, jiný pan doktor. Hodný. Vaječníky po takové léčbě normální. Na UTZ nic moc nejde vidět, ale vypadá to v pořádku a čípek zavřený. Rozhodně mě uklidnil víc, než pan doktor včera. 26.12. hnědé špinění. 27.12. nic a dnes ve čtyři ráno zase špinění. dopoledne taky trochu a teď mě trochu pobolívá břicho, tak nevím co z toho bude. Uvidíme zítra, co nám řeknou. doufám, že u tebe je vše OK 🙂 . Já se moc bojím 😢

monajs
29. pro 2008

Baruško moje,to je hrůza. 😲 Musíš být statečná a doufat že to bude dobré.Když tady ti druzí doktoři říkali,že to vypadá v pořádku,tak snad jo.Nevíš jak se ten potvora doktor jmenoval?
Chudinko moje,pěkně lež a nic nedělej.Budu na tebe moc myslet.Držím palce a dej vědět.

papa

baruska2
29. pro 2008

Ahoj Monajsku 🙂 . Skoro všechno zlé zapomenuto 😀 , dneska jsem viděla na UTZ dvě embryjka a krásně jim tloukly srdíčka 😀 😀 😀 . Jen teda nevíme co to špinění. Musím být v klidu a radši ležet. Zítra budu mít nějaké výsledky z krve, tak uvidíme, mám tam volat a za týden zase na UTZ. Paní doktorka byla moc hodná 🙂 . Jenom mě mrzí, že nemůžu na hory. Samo že bych nelyžovala, ale ani ta dlouhá cesta prý není vhodna. tak pro miminka to udělám 🙂 . Příští rok pojedem všichni, nebo ten další. Ale už je zaplacená záloha, nevadí, co se dá dělat ☹ . Tak teď jenom věřit, že se tam už udrží. Doufám 😅 . A ty jak v pohodě 😕

monajs
30. pro 2008

Teda já trnu hrůzou co napíšeš,a ty si vysmátá jako lečo 😀 😀 .Tak moc moc gratuluju k dvojčátkům. 😀

Já se nemůžu dočkat toho UTZ.Je to až příští středu.Kdo to má vydržet? ☹ Strašně bych je chtěla taky vidět,aspoň jedno 😵 Přemýšlím,že zajdu v pondělí k mému dr.tady u nás,ale ty dva dny to snad vydržím.Když oni mají u nás tenhle týden všichni dovču 😒

A ty pěkně lež a opravdu jenom lež a odpočívej,práce neuteče. 🙂
Budu nám oboum držet palce,aby se nám to tam udrželo. 😀

baruska2
30. pro 2008

Ahoj Monajsku 🙂 . To moje tělo si se mnou pěkně zahrává 😠 , asi abyh se nenudila 😀 . Brzo ráno se vzbudím a jdu na záchod a teď slyším kap, kap, říkam si, ale já už přece nečurám. Zase ze mě kapala krev 😖 . Strach, co teď zase mám dělat ☹ . Volám svému gynekologovi, naštěstí je v ordinaci 😅 . Mrňousové v pořádku a našel nějakou prasklou cévku na děloze. která to způsobila. Ten oddych byl veliký 😀 . Chce to klid a hlavně ležet.
Ty jdeš na UTZ ve středu a já v úterý, to se pěkně minem. Přeju Ti hlavně hodně zdravíčka do toho Nového roku 😀 . A buď na sebe opatrná.

monajs
1. led 2009

Ahoj Baruško,tak mám smutnou zprávu 😢
V úterý mě bolelo břicho a začala jsem lehounce špinit,tak jsem byla včera u dr.Místo mimi na UTZ nebylo NIC. 😢 😢 😢 Dokonce mi brali krev na HCG a to se mi hodně snížilo.Dr říkala,že se mimi přestalo úplně vyvíjet a těhotenství nám zaniklo. ☹ 😢 Sama říkala,že neví vůbec proč,že všechny výsledky a ostatní hodnoty mimo HCG máme v pořádku.Hematologii,imun.,genet.- vše OK.Tak že teď dostanu MS a pak nás zkusí poslat ještě na nějaká vyšetření na hematologii,ale že si od toho moc neslibuje.Tak příští týden se budeme domlouvat,co dál.Máme ještě jeden pokus,tak těch 60.000,- nás zase nemine.
Byl to strašný šok.Rozbrečela jsem se jim tam jako malá holka.Manžel byl úplně vedle.Myslela jsem,že to snad domů neodřídí.Asi je na tom hůř jak já.Ale máme nový rok,tak snad se to podaří do čtvrtice.Musíme věřit,jinak bych se zbláznila. 😒
Tobě přeju všecičko nej a hlavně ať se zadaří..

baruska2
1. led 2009

Jak je možné, že je ten svět tak nespravedlivý ☹ . Moc mě to mrzí, strašně jsem ti přála, po tom co jsi všecho už prožila. Monajsku vydrž, věř, určitě to vyjde musí. Budu držet palce.
Tak teď mám ještě větší strach, pořád mě bolí břicho a pořád špiním ☹ .
Monajsku, drž se prosím tě a dej o sobě tady vědět, budu na tebe myslet.
Vůbec nevím, co říct. Prostě držte se, máte s manželem jeden druhého, tozvládnete a určitě to vyjde. 🙂
Bolí to a to se ani neznáme, nedokážu si představit tvou bolest.

monajs
2. led 2009

Baruško,děkuju.Hlavně buď v klidu a lež! Nebo dostaneš na prdel 😉
Už je to docela v pohodě.Nějak my ta hlava na to odmítá myslet a už přemýšlím co dál.Teď jsem se rozhodla,že začnu chodit co nejčastěj plavat,abych zhubla 😀

matha
2. led 2009

Monajs, drž se. jsem s tebou. bohužel jsme to prožili velmi podobne- mimi se chytlo a HCG strašne rychlo šlo nahoru a zase strašne rychle dolů.. ☹ Chystám se a odhodlávám k dalšímu pokusu, ale dobře vím, že je to težké. Na druhou stranu, prý se to stát může a když máte jinak všechno v pořádku, tak to příste určite vyjde-věřím tomu. A veřím, že se to povede i nám.
Já tu občas jen nakouknu, protože není co psát. jen vám všem moc držím palce a opatrujte se.
Prý na jaře jde všechno líp v souladu s přírodou, tak to určite bude v pořádku 🙂

annina
3. led 2009

Ahoj holky,jak píše Matha,taky nakouknu,bála sem se o Barušku a nevyšlo to jinde. Monajsku taky je mi to moc líto!!! Ale když to prostě nemá vyjít,tak je pořád lepší o to přijít takhle v začátku,jak se to stalo nám všem než třeba ve 3.měsíci a později. Taky sem četla,že umělé oplodnění je nejúspěšnější na jaře tak doufám,že potvrdíme statistiky a štěstí se nás usměje 😵 Zatím se tady podržíme a pak snad přibudou ty radostnější zprávy. Přes to všechno krásný Nový rok a hodně síly do dalšího boje!

baruska2
3. led 2009

Ahoj Monajsku, holky 🙂 . Tak nevím, jsem z toho už nešťastná, pořád mě bolí břicho a pořád špiním. Včera jsem nemohla ani usnout, jaké jsem měla křeče ☹ . Celkově mě není dobře. ☹ Na kontrolu jdu v úterý doufám, že tam srdíčka pořád budou 😅 . Měla jste to některá, je to normální 😕 .
Pěkný večer přeju všem 🙂 .

monajs
5. led 2009

Ahoj holky.Moc děkuju za podporu. 🙂
Teď jenom čekám na MS ať můžeme zase do boje 😠 🙂 Přece se jen tak lehce nevzdáme 😠
Baruško,vydrž,myslím na tebe a moc držím palce.

monajs
6. led 2009

Ahojky,tak hlásím,že MS včera konečně dorazila.A ty křeče 😖 .Doufám,že od další už budeme zase stimulovat. 🙂
Baruško a co ty?Jak se daří?Pěkně se nech opečovávat. 🙂

mabe
6. led 2009

Ahoj holky, chtela jsem se jenom preptat. My mame po dvou MA vzdy v 8tt. Asi to bylo mou spatnou stitnici, takze tedka jim hormony. V breznu na kontrolni testy a pak snad hura do snazenicka. Jeste pro jistotu jsem si nechala napsat doporuceni pro manzu na spermose. At mame vsechno podchyceny.Dostal papir do Repromedy. Tak jsem se chtela preptat - plati se za to neco? Nebo jak to tam probiha? Dekuju. A at vam brzo vse vyjde. Drzim palecky. 😉