Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
22. lis 2010

@valkat taky to vidím na vanu a ještě chvilku na televizi,já vstávám v půl šesté ☹ taky nic moc,přeji krásný večer a brzo zase papa dobrou 🙂 🙂 🙂

valkat
22. lis 2010

@lola33 tak si pěkně odpočin,pááá zítra...dobrouuu noc... 🙂

valkat
23. lis 2010

@lola33 Ahojky,takže přesně jako včera,uplně k.o.,ale zítra se aspoň vyspím.Jaký jsi měla ty, den?

lola33
23. lis 2010

@valkat 🙂 🙂 🙂 Ahojky,před chvílí jse dofuněla domů,došlo mi,že už bude první adventní neděle tak jsem ještě běžela do květinky objednat věnec 😉 ,musíte mít asi maso,co?Dnes jsem byla 2x na poště a vzdala to pro frontu 😀

valkat
23. lis 2010

@lola33 to máš teda pravdu,dneska se svýma nemocnýma zádama jsem vzala do ruky před 300 balíků a tak toho mám plný brejle...u nás dneska fronty ani moc nee,tak v klídečku,ale balíků už fakt moc......

lola33
23. lis 2010

@valkat teda,to jsi si mákla 😝 ,obdivuju,u nás byl dnes na poště v práci cizí pán,naše zlatá paní pošťačka má asi dovolenou,tak moc nestíhal..... 🙂 🙂 🙂

valkat
23. lis 2010

@lola33 no s těma nováčkama je to těžký....byl si u vás pro balíky?

paja1
23. lis 2010

@lola33 AHOJKY TAK TRANSFÉREK BUDE 29.11. V PONDĚLÍ NA 13HOD.JEŠTĚ SE PŘIPOMENU AŤ NA MĚ MYSLÍTE.JINAK TADY NA ZLÍNSKU TAKY JAKO BY SE ČERTI DONILI.MYSLELA JSEM,ŽE PŘIJEDE MARTIN NA BÍLÉM KONI,ALE NÉ.ALE VYPADÁ TO TAK .TAK SE DOBŘE OBLÍKEJTE DÁMY AT NEPRO 😀 CHLADNETE.

lola33
23. lis 2010

@valkat nene byl u nás na poště jako zástup,taková pomalá myška 🙂 🙂

lola33
23. lis 2010

@paja1 Ahojky zlatínko 🙂 🙂 🙂 to je super zprávička,tak budu moc myslet a držet palečky,ať to je ten nejkrásnější dárek k Ježíšku 😉 😉 😉

valkat
23. lis 2010

@paja1 tak to budeme moc držet palečky aby to dobře dopadlo a bylo mimi..... 😉 🙂

valkat
23. lis 2010

@lola33 aha,taky někdy dostaneme nováčky na zaškolení a někdy je to fakt zážitek..... 😉 🙂

paja1
23. lis 2010

HOLKY ONO NÁM NIC JINÉHO NEZBÝVÁ NEŽ SI ASPON DRŽET PALEČKY.ALE DOSTALA JSEM DÍKY VÁM TED SUPER NÁPAD.JÁ SI TOMU JEŽÍŠKOVI NAPÍŠU A DÁM MU TO NA OKNO. 😀

lola33
23. lis 2010

@paja1 Pájinko napiš!!!! A uvidíš,že Ježíšek donese ten nejkrásnější dárek!!!! 😉 😉 😉

lola33
23. lis 2010

@paja1 Já se chystám na Silvestra koupit lampion s přáníčkem a napíšu tam za nás všechny,ať jsme tu příští rok všechny mamky a přesně o půl noci ho vypustím!!!! 😉 😉 😉

lola33
23. lis 2010

@paja1 A moc děkuji za tipy,už jsem koupila k Ježíšku tři poukazy 🙂 🙂 🙂

valkat
23. lis 2010

@paja1 tak to napiš přes celý balkonový dveře aby to nepřehlídl..... 🙂 🙂

valkat
23. lis 2010

@lola33 beruško,jdu do vany ,užij si večer a dobrou noc,,,,, 🙂 🙂

lola33
23. lis 2010

@valkat zlatí dobrou také mažu do sprchy a na televizi,vypínám noťas,dobrou a brzo páááá 😉

paja1
23. lis 2010

@valkat No nevím i když 4 patro snad by to nikdo jiný neviděl.Musím tajně,hlavně dcera ať to neví,Ona chtěla sourozence od malička a bylo to hrozné,nakonec po radě s odborníky jsme koupili tu Ketynku je to malý trpasličí pudlik.bude jí 6roků.A obcházím jí ať si nedělá naděje.,byla by zklamaná. 😀

valkat
24. lis 2010

@paja1 no my jsme taky 4 patro,tak já to napíšu za nás za všechny,my jsme si pořídili kočku aby to psychicky nebylo tak náročné a fakt to pomáhá,máš se s kým pomazlit...a jsme s manželem víc v klidu....Máš uplnou pravdu,byla by smutná a nemá cenu ji trápit,ale neboj už brzo ji řekneš že bude sourozenec.... 😉 🙂

valkat
24. lis 2010

Ahoooj holky,tak jaký jste dneska měli den? 🙂

pavcahola
25. lis 2010

Ahoj holky jdu vás pozdravit po dlouhé době,jelikož s dvojčátkama už nemám tolik času (ale nestěžuji si 🙂 ).Nevím jestli jsou tu ještě holky s kterýmy jsem si psala a nebo už jenom všechny nový.My se máme dobře kluci rostou už jsou z nich pořádní chlapy jeden má 6 a druhý 5 kil.Byla bych ráda kdyby se některá ozvala tak zatím.papa 🙂 🙂

beryk
25. lis 2010

Ahojda holky,všem krásný den

já už se sotva válím, Zazy ,Frozi jak jste na tom?

@pavcahola kluci jsou nádherný,jsou to už pořádný chlapáci. Asi máš pěknej záhul, co kojení, jak ti spinkají?

@paja1 v pondělí ti držím pěstičky a posílám těhu bacil

zazy
25. lis 2010

Ahojky Pavčo,ještě tady některé z nás zůstali,už se nám to taky krátí.Já už to mám taky za pár 7.12 mám plánovaný císař,takže to uteče.Taky už se sotva valím,malá už tam má málo místa,mám už pěkně okopaná žebra.Kluci jsou moc pěkní.
Frozinka už se nám dlouho neozvala

olafka
25. lis 2010

Zdravím Vás úplně všechny,co tady chodíte.Ty co už jsem poznala i ty nově příchozí.Začinala jsem na stránce číslo 150 a koukám,že vy jste postoupily za ten púlrok až na 230.My jsem si po neuspěšném 1 IVF a neuspěšném KET dali pauzičku.Byla to a zatím jěště je nejbolestivější pauza,jakou jsme kdy oba zažili.Nemusím Vám rozepisovat detaily,některé samy víte o čem píšu...Mezi tím jsme dali do pořádku zbytek chalupy-zateplení,okna,malování atd.dodělávky vevnitř a Vánoční úklid děláme postupně.Přežijeme doufám ve zdraví Vánoce a pak po novém roce opět na 2 IVF a není možné,aby to už tentokrát nevyšlo.Běhém pauzy jsme dodělali jedno vyšetření na tzv.LUPUS,je to nějaky bacil uvnitř těla,který zabíjí vše okolo.Naštěstí jsme oba v pořádku a prý nic nebrání v dalším snaženičkování.....Začinala jsem s Pavcahola,Berykem,Zazy no a s Frozinkou.Doufám,že jsou všechny v naprostém pořádku a ty co už mají mimi při sobě i ty,které se ho v nejbližších dnech dočkají,se tady také objeví a podělí se s námi o přírustky.Zatím se budu pomalu loučit,chlopek odjel na noční směnu a já si jdu lehnout po dalším pracovním dni.Mějte se všechny moc fajn,dávejte na sebe i mimi pozor,a zase někdy papa.

beryk
26. lis 2010

@olafka ahojda,jj zklamání to je vždy velké a nabrání nových sil do dalšího boje, to je pěkně náročné,přeji ti hooooooooooooooooooodně štěstí a at 2IVF z tebe udělá nejšťastnějí ženskou,už to musí klapnout

pavcahola
26. lis 2010

@beryk ahoj my bydlíme zatím u našich takže mi hodně pomáhají,jinak já už nekojím neměla jsem moc mlíka a Patrik jak byl maličký tak se vůbec nepřisál.a co ty vůbec čekáš holčičku nebo kluka?Přeji ti at ti to všechno dobře dopadne a kdy vůbec máš termín?
@zazy i tobě přeji at všechno dobře dopadne a císaře se neboj nic to není jen ti uspí bříško a během mžiku máš miminko u sebe,horší je pak ten den po tem,ale nebudu tě strašit.Tak ahoj

pavcahola
26. lis 2010

@olafka Ahoj přeji ti hodně sil do dalšího boje věřím že tenhle už bude úspěšný a kdy do toho jdete?

lola33
26. lis 2010

@olafka Ahojky,těší mě,že tě poznávám 🙂 🙂 🙂 Bohužel mám stejný problém jako ty,jedno IVF za sebou a k tomu ještě dva nevydařené KETY,takže vím co to bylo za nervičky ☹ ,ale snažíme se s tím vyrovnat a těšíme se na lepší zítřky 🙂 🙂 🙂 .Po novém roce se chystáme na 2IVF a také tomu věřím,že se zadaří,prostě už musí!!! 😀,je možné,že se budeme v lednu vídat 😉 Přeji krásný den a brzo páá 🙂 🙂 🙂