• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

23. března 2017 
@valkat jéé ty se máš,hezky si odpočiň :slight_smile: a pak se budu těšit jen na samé dobré zprávičky od tebe :wink:
26. led 2011 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievčata je tu niekto hm lola nelatorka kde ste ???????
26. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 jsme tady.....
26. led 2011 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 jsem tu,akorát mažu na chvilku do sprchy a pak hned zas budu.... :slight_smile:
26. led 2011 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ahojky tak jak je?
26. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 a ako s acitiš lola hm no ako hm bude tam niečo?dufam že ano
26. led 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 ahojky,já jsem ve stadiu že čekám jestli mrcha nebo //.....a co ty,jak se máš ty?
26. led 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 mám se fajn,jsem v pohodě :slight_smile: ,stres je prozatím pryč :grinning: ,no necháme se překvapit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. led 2011 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak berušky jdu na telku,tak se držte a dobrou...pááá :slight_smile:
26. led 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak z těch 10 dnes jen 1x expandující blastocysta,1x blastocysta a obě prý jednička kvality. no a ještě byli 2x trojkové kvality,a než je vyhodit tak jsme je tam taky šoupli do bříška.Tak uvidíme.Zítra se kuknu,tad valím spinkat.Mějte se a držte se .
26. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zítra jdu na krvičku a na UTZ. Zítra je teprve 14D, ale už jsem se musela objednat, protože mi došly náplastě. Vůbec to nedrží a pořád je přelepuji. Strašná otrava :unamused:
Tak už se těším až mi to doky zítra potvrdí :dizzy_face:
Holky vy se držte a nebojte určitě to vyjde už jsem to začla tak to musí pokračovat ne? :wink: :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 strašně moc ti to přeji. Tentokrát už to musí vyjít :slight_smile: Drž se !!!!!! :slight_smile: :wink:
27. led 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat děkuji. S kamarádkou je mi to líto. :pensive: Je to fakt hrozné o mimi takhle přijít. Já jsem o ty prcky přišla ve 20tt a je to opravdu hrozné. Nepřála bych to nikomu!!!!!! Ani nevíš jak se teť budu celé těhotenství bát. :frowning2: Ale určitě to zvládnem věřím tomu :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka ani nevíš jakou mám z tebe radost.....jj určitě nám to vyjde a na vánoce už budeme mít svoje miminka.....akorát to čekání je hrozné...... :slight_smile: :slight_smile:
27. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat no to je nejhorší. Opravdu se pořád čeká na nějaké výsledky atd...., ale musíme to zvládnout a odměna bude velká :slight_smile: :wink:
27. led 2011 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka to máš pravdu...a ty se zítra těš na tu nejkrásnější..... :wink: :slight_smile:
27. led 2011 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Moc děkuju,snažíme se.5íkala jsem včera té embryoložce at mi tam dají lepidlo a přilepí je.Smála se a pak řekla,že snad i něco takového existuje ,ale prý je to jen tahání peněz,ale blbost.
27. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ahojik hm ja taky čekám a kedy budeš testovat?
27. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 ahoj miláčku joj tak s atešim že ti to vyjde hmm držim palce
27. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 Ahojky no nevím nevím,dnes je to 7den,jsem zaplaťpánbůh v půlce,ještě jednou tolik a uvidíme :slight_smile: ,jestli teda něco uvidíme :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Jéé Neli,krásné zprávičky,tak ať má pro tebe zítra paní doktor tu nejkrásnější,moc Ti to přeji :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Beruško,tak krásná stádijka,gratuluju,tak já Ti něco povím,my jsme si to lepidlo tentokrát dali :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,stojí 900,-,tak jsme si řekli,že to investujeme už jen pro ten pocit,kdyby jsme si ho nedali,tak kdyby to pak nevyšlo,tak by jsme si vyčítali,že to bylo proto :wink: ,tak uvidíme co to udělá ještě 7dní čekačka :frowning2: ,tak ti pak poreferuji :wink: ,hezky odpočívej,ať se u tebe mimískům líbí papa :slight_smile:
27. led 2011 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 No tak to je super.U nás ho asi nemají,nedávají tak proto to tak řekla,že tomu nevěří.A co platíme ty nehorázné peníze-tak upřímně 900,kč to je proti tomu nic.Určitě dobrá volba.Tak ty ještě 7 dní?Takže dnes jsi 7?Toto utíká.držím pěsti.
27. led 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 p. dr. nám to také nabízel. Ale nešli jsme do toho, protože říkal že to teprve skoumají a nemají ověřené jestli to funguje nebo naopak jestli to může nějak negativně působit. Ale nechci tě strašit. Tobě to určitě vyjde :slight_smile:
Ty to fakt vydržíš? Já jsem napnutá za tebe :grinning:
27. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 haha no áno aj ja osm zvedava čo stoho bude joj bojim sa hmm
27. led 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni :slight_smile: Koukám že se tu bavíte o nějakém lepidle?! Ještě jsem o tom vůbec nic neslyšela! No jestli by mi to doktor nabídl tak bych do toho asi taky šla, 900,- není zase až tak hrozná suma v poměru s tím ostatním. Nevíte kde by se o tom dalo víc zjistit?
27. led 2011 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 Jojo dneska jsem 7den :slight_smile: ,přesně půlka :slight_smile: ,a odpočíváš???
27. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Tak to budeme pokusní králíci :slight_smile: ,jsem zvědavá,no budu se snažit vydržet :wink: ,ale uvidíme....
27. led 2011 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 a kdy budeš testovat ty???Jsi dnes osmý den???
27. led 2011 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mamba555 tak mrcha má dorazit 4.2 tak uvidíme třeba se někde zapomene a přijde až za 10 měsíců,,,,, :slight_smile:
27. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek