Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paja1
29. led 2011

@lola33 Jo super drž se a opravdu toho špinění i kdyby se vracelo-nepanikeř.drž se.

lola33
29. led 2011

@paja1 Děkuji moc,však tebe také už ty // čárky čekají.No víš jak,děsím se pokaždé,kdy jdu na WC ☹ ,ale snad to přestane 😉

olafka
29. led 2011

@lola33 Upřímně ti zatím jenom potichoučku gratulujíííí,mám z tebe i Nelatorky velikou radost,že jste ten nový rok tak pěkně začaly.Doufám a pevně věřím,že vám to v nejbližší době bude potvrzeno oficiálně,a vy tak rozšiříte řady nastavajících maminek.My zatím čekáme do2.2.,pak na kontrolu do Karviné a rozjezd stimulky.Snad se brzo ozvete s aktualními zprávami,na které se budeme všechny moc těšit.Dávejte na sebe moc velký pozor a věřte,že tentokrát se zadařilo.Papa a dobrou noc.Olafka.

nelatorka
30. led 2011

@mufinka0 děkuji 🙂 😉 To je dobře , že už se cítíš lépe, mám radost 🙂 Můžu, ale za sebe říci , že se při KETU cítím mnohem lépe je mi opravdu zatím dobře, kromě normálních těhu příznaků.

nelatorka
30. led 2011

@lola33 čtu to až dnes a jsem strašně šťastná, že to vyšlo. Věděla jsem to. 😵 To je opravdu super zprávička. Taky jsem měla nervy až než jsem šla na krev, ale můžu říct ,že mi dost pomohlo, že jsem tentokrát chodila do práce trochu mě to sice pořád rozptylovalo, ale bylo to pro mě mnohem snesitelnější.
Mám z tebe velkou radost a moc moc ti to přeji. Jen tak dál holčiny. PAJI na tebe myslím nejvíc už se těším, až nám také ohlasíš // 🙂 🙂 prostě to musí vyjít!!!!!!!!!

nelatorka
30. led 2011

@olafka děkujeme moc. Já už to mám od pátku potvrzené HCG 700 doktor říkal, že je to krásné. Vidět zatím nic nebylo je to ještě brzy, ale 11.2. jdu na kontrolu tak snad už tam budulínek bude. 🙂 🙂 Už jsem to psala na předešlé stránce. Ale já to taky kolikrát nestíhám sledovat 😀 😝

lola33
30. led 2011

@olafka Olafko 😉 ,děkuji moc,jak říkáš,radši ještě potichoučku,ale tobě už se to také krátí,bude to chvilka a budeš mít ET,věř mi,vše strašně rychle běží a já Ti moc držím palečky papa 🙂

valkat
30. led 2011

@lola33 Ahoj zlatí,já tu dva dny nejsem a už takové skvělé zprávy,moc ti gratuluju....to je super jsi to s nelatorkou rozjela a teď už to půjde hladce........jsem za vás holky moooooc šťastná.... 🙂 🙂 🙂 .

lola33
30. led 2011

@nelatorka děkuji,moc jsi mi tu pomohla 🙂 ,také chodím do práce a jak říkáš,člověk se rozptýlí a nemá pak černé myšlenky,dřív jsem vždy ležela doma a bylo to víc stresující 😝 ,tak bych dál ráda chodila,dokud to půjde....
Tak doufám,že čárka bude jen a jen sílit a krev dopadne v pořádku 😉 ,tobě už se to také krásně blíží a uvidíš ho už brzo na UTZ a to bude ta nejkrásnější odměna 🙂 🙂 🙂

lola33
30. led 2011

@valkat jééé ahojky výletnice,odpočatá??? 🙂 No zatím to ještě po tom všem nechci zakřiknout,ale doufám,že budeš další s Pájinkou,kdo se připojí 🙂

valkat
30. led 2011

@lola33 jj odpočatá,máme 9 měs.synovečka tak jsem nacvičovala.....mám z tebe radost,určo to bude fajn a my budeme snad následovat....já mám ještě týden tak uvidíme jak to bude.... 🙂

lola33
30. led 2011

@valkat tak to je fajn 🙂 ,neboj budou to // uvidíš 😉

valkat
30. led 2011

@lola33 no bylo by to užasný....už se chci taky radovat.... 🙂

lola33
30. led 2011

@valkat vsaď se,že brzo budeš!!! 😉

valkat
30. led 2011

@lola33 a pak se půjdeme nacpat žebrama...... 🙂 🙂

lola33
30. led 2011

@valkat přesně moje slova,už se ne ně moc těším!!! 😉

valkat
30. led 2011

@paja1 zlatí tak a teď jsme na řadě my ?? Tak snad půjdeme v jejich šlépějích..... 😉 🙂

paja1
30. led 2011

@valkat Jo kéžby,musíme doufat.Nechci to zakřiknout,ale jsem s ní štastná.I s ostatníma,ale a lolou to už prožívám podruhé,moc jí fandím.

Ale nám všem.Snad ten rok bude fakt plodný...

valkat
30. led 2011

@paja1 jj taky mě holky moc potěšili a tak nějak nastartovali že si to musíme taky vybojovat.... 🙂 🙂

valkat
31. led 2011

Ahoj holky,tak co je nového? 🙂

nelatorka
1. únor 2011

@lola33 ahojky jak je?Už je to dobré? Kdy jdeš na krvičku? 🙂

paja1
1. únor 2011

@lola33 No zlato co se neozýváš a napínáš nás tu.No je všechno v pohodě?Doufám,že jo myslím na tebe.

I na ostatní,holky vydržme.

mamba555
1. únor 2011

takže holky si predstavte urobila som si test 11-ty den v sobotu a ukázalo sa že negativne,tak som preplakala cely vykend a dneska my pani DR.HROMADOVA oznámila že v krvi sa ukázalo pozitivne takže som tehotná,som si mislela že odpadnem medzi dverami ale som štastná ako ešte nikdy dufam,že už toto vyjde a držim palce všetkych dievčatám velááá štastia ja sa ešte neradujem dopredu lebo už som to zažila a nakoniec tehotenstvo zamlklo takže som ticho ale v duši sebe som dneska najštastnejši človek hodne štesti vše 🙂

nelatorka
1. únor 2011

@mamba555 ahojky. Mooc potichoučku gratuluji 🙂 no vidíš zázraky se dějí. Abych řekla pravdu taky k těm testům nemám moc důvěru. A víš kolik jsi měla HCG? Přeji ti hodně štěstí, určitě to tentokrát bude dobré neboj.

Jsem ráda, že to pozitivně pokračuje jen tak dál holky 🙂 🙂 Mám z Vás velkou radost.

lola33
1. únor 2011

@nelatorka Ahojky,no mám se docela na prd ☹ ,v pátek jsem špinila,sobota,neděle nic a včera to začalo znovu,dnes ráno jsem si dělala test a druhá čárka naskočila během minuty no a nyní to špinění sílí víc a víc,mám strach 😝

lola33
1. únor 2011

@mamba555 tedááá tak to moc gratuluji 😉 😉 😉 a přeji jen to nejlepší 🙂 ,tentokrát to vyjde uvidíš!!!

nelatorka
1. únor 2011

@lola33 chápu tě musíš mít asi nervy, ale asi je to tou stimulací a tím vším. Bude to dobré neboj. Vem si, že některé holky dostanou měsíčky i přes to že jsou těhotné. Volala jsi do repromedy? Kdy máš jít na tu krev?

lola33
1. únor 2011

@nelatorka jojo nervy hrozný,ti povím ☹ ,právě že se bojím,že to dostanu úplně 😝 ,ach jo,na krev jdu v pondělí,takže buď a nebo....

mufinka0
1. únor 2011

@mamba555 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 Gratuluju!!!!!!!!!!!!! To je skvělé,..taky bych chtěla mít takové překvapení, ale raději už rovnou na testu 🙂 Já se snad na ten KET začnu těšit 😅 😅 🙂 🙂 🙂 Dávej na sebe pozor. 😉

lola33
1. únor 2011

@paja1 Pájinko a co ty?Opět vydržíš netestovat až do krve?Držím moc moc palečky 🙂 🙂 🙂