• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

29. března 2017 
@bublenudle Tak se tam třeba někdy potkáme :slight_smile: Jezdila jsi tam každou středu??
6. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 mám Clostybegyt na víc vajíček......
6. únor 2011 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 třeba to bude jen nějaká jednodenní slabost...
6. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat aha,..takže ne klasické IVF. Jen ta "lehčí" forma... A jdeš na OPU, nebo to budeš mít jakoklasickou ovulaci?? Moc nevím jakým způsobem nativ probíhá..
6. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat taky doufám,bolí mě strašně hlava a břicho,tak doufám,že to nebude nějaká střevní..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 moc se vtom ještě neorientuju...ale 12 den jdu na utz a pak mi je odeberou a oplodní a zase zpátky do mýho pelíšku.....takže asi mám jen míň léků než klasické IVF,ne?
6. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lola33 tomáš to měl jen dva dny a byl fit......
6. únor 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat jj,.tak máš určitě nativ cyklus. To je rozhodně míň léků než u klasického IVF :slight_smile: Hlavně nemáš žádný injekce. Buď ráda :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat ty jo,ty se máš,takto rychle a skoro bez stimulace :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: 2denní chřipku?? Já doufám taky zítra budu v pohodě :slight_smile: Taky jsem nějaká nakřáplá... Ale tak je období chřipek zase, tak se není čemu divit, že....
6. únor 2011 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Nemáme do mražáčku nic.Už 427tis +-,Je to děs ,ale kdyby se to povedlo,mě ani jednou nevyšlo hcg vyšší,nic.Tak ty obavy mám.No jinak to je poslední pokus,už nejdu.Nemáme peněz stálo nás to moc a tak raděj už budu šetřit kačce.Já vím,že si může pak šetřit sama,ale u nás už to fakt nemá cenu cpát penízky.tak uvidím ve středu.
6. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 přesně tak řádí to úplně všude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Jo to máš a vlastně to není tak drahé a ještě ti pořád zbydou pokusy IVF na pojištovnu.Ale držím pěsti at to výjde. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no on měl jen tu střevní...ale to bylo toaleťáku..... :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 :astonished: :astonished: JEŽIŠI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jste vykradli banku??? To je mazec teda... Jsem v šoku.. Ono s tou dárkyní je to asi hodně drahé, tak to chápu,...škoda že Vám nic nezbylo... :frowning2: Jak já říkám,..máš aspoň jedno dítě,..to je fajn. Je to chabá útěcha, ale...Nezůstanete sami,...
6. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tu jsem měla tak před měsícem,..a ještě k tomu u menstruace,..to byl masakr!! Nevěděla jsem z čeho mě bolí břicho víc :sweat_smile: Trvalo mi to 3 dny, takže se to dalo vydržet. Tady ta chřipka z nachlazení by byla ovšem horší... :rolling_eyes:
6. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@paja1 ale potom to probíhá jako klasickí ivf,ne? odběr a pak zase transfer....a myslíš že na těch 14 dní budu mít nějaký léky?
@lola33 jj,..Tak doufám, že u mě se zastavila jen "na kafčo" a půjde zase o dům dál... :grinning: :grinning:
@mufinka0 nooo tak to sis asi užila......musíme se držet a vyhýbat bacilkům,kdyby náhodou tak ať jsme zdravéééé....
6. únor 2011 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valkat Možná budeš mít nějaké slabší léky na děložní sliznici,..víš aby ti pěkně narostla a připravila se na embryjko, ale to přesně nevím.... jen si myslím že ano.
@mufinka0 přesně tak,to by nám ještě scházelo.....
@valkat :grinning: Tak já mám ještě čas,..a od zítřka začínám užívat "ozdravnou kůru", tak doufám že na KET pak budu zdravá :slight_smile:
6. únor 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 ano,jezdila jsem kazdou stredu...a oak zase zacnu,tak se urco potkame- :wink:
6. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle No já asi každou středu nebudu moct,..no uvidíme... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Třeba se to naučím a pak budu cvičit už sama doma a nebude třeba tam jezdit... :confused:
6. únor 2011 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 no ja uz taky ne kazdou stredu...jsem ted casto pracovne pryc.....tak taky uvidim...dojdes na srazik v ten patek??
6. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berušky,tak pááá jdu se natáhnout s kocourek k telce.....mňau.... :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
PRO TY,CO TADY NEBYLI VČERA, SRAZ 25.2 OLYMPIE BRNO...ČAS UPŘESNÍME ALE VYPADÁ TO KOLEM 16 HODINY...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bublenudle No nevím, budu se snažit. :slight_smile: Uvidím jak na tom budu s hodinama v práci atd... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale samozřejmě bych ráda :slight_smile:
6. únor 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufinka0 Naděnko, na sraz bych přijela moc ráda, protože se konečně s Tebou uvidím, ale nechci nic slibovat dopředu. ..nevím přesné datum ket...ale dle mého odhadu budu mít právě sněhuláčky u sebe a nevím, jestli si troufnu někam jet..ale nikdy neříkej nikdy :slight_smile: :slight_smile:
6. únor 2011 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Berusky,preji krasnej vecer....paa
6. únor 2011 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek