Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

nnora
25. dub 2011

Ahojte, zdravím všechny snažilky .......... narazila jsem na vás náhodou a váš blog je tak obsáhlý, že není v mých silách vás dočítat.
S repromedou mám vlastní zkušenosti , léčila jsem se tam v letech 2005-07, mám za sebou 1 IVF, 2x KET vše neúspěšně. Hrozil mi hyperstimul. syndrom,ale ustálo se to.
Po druhém nezdařeném KETu jsme odletěli na dovolenou a dovezli si z Turecka suvenýr v podobně našeho synáčka.

Teď jsou mu 3 roky a druhé miminko opět na sebe nechává čekat. Jakmile jsme se začali snažit, cyklus se mi prodloužil a začaly opět moje problémy na novo. Tak nějak začínám rozhazovat sítě .......co nás zase bude čekat v daleké cestě za miminkem.

Doufám, že naše cesta nebude tak plná beznaděje a smutku jako ta první. Všechny vás dovedu pochopit neboť sama jsem si tím vším prošla. Třeba náš osobní příběh bude pro vás důkazem, že naděje zůstává nadějí.

Můžete mi někdo stručně popsat, co je v R nového? Vaše zkušenosti, zážitky, doporučení, lékaři, terapie atd.

Když mi zbyde občas chvilka, ráda nakouknu. NOra

lola33
25. dub 2011

@bublenudle
@gabulenka
@zazy
@mamba555 Berušky všem moc děkuji 🙂 🙂 🙂 ,nějak hůř to tentokrát snáším,pořád jen spím a spím a spím,nic jiného nedělám a včera ráno jsem šla do obchodu a udělalo se mi ve frontě špatně,že jsem to vzdala 😝 ,tak snad bude brzo líp 😉 😉 😉

olafka
25. dub 2011

@lola33 Zdravím tě drahá a gratuluji k blastocystičkám.Posílám ti těhu bacilky a věř,že to tentokrát vyjde...už jsi na řadě.U nás vše v pohodě,při poslední kontrole jsme odpovídali 7týdnu,srdíčka biji jak zvony a celkově jsme povyrostli.Na 19.5.máme naplanovány scréning na vyloučení Dawnova a Edwarsova syndromu,mám přinest 750kč a bude prý 20.minutové dvd se záznamem mimisků,krev a moč a představte si ženy moje,že dostanu teprve 19.5.prukajdu...Jinak bez potíží,nevolnosti atd.Zatím pohodové těhulkování,doufáme,že to bude tak fajn až do konce těhu.Mějte se všechny moc fajn,těhotným příjemné těhu a těm které teprvě začínají stimulky a vše kolem toho brzo //na testu.Papa olafka.P.S.jo a máme hezký datum předpokladaného porodu-6.12.2011-MIKULÁŠCI...

lola33
25. dub 2011

@olafka jéé ahojky olafko,to jsou super zprávičky 🙂 🙂 🙂 ,jsem moc ráda,že je vše v pořádku a že se daří 🙂 🙂 🙂 .Děkuji moc za těhu bacilky 😉 😉 😉 ,no jsem zvědavá,jedna blastocystička byla expandovaná a druhá hatchující,tak snad by to mohlo konečně klapnout 😉 😉 😉

bublenudle
25. dub 2011

@lola33 Beruško,jen pěkně odpočivejte s mimiškama,a spinkej...moooc na Tebe myslim.... 😉

lola33
25. dub 2011

@bublenudle Děkuji moc jsi zlatíčko 🙂 🙂 🙂

bublenudle
25. dub 2011

@lola33 Ja jdu na konzultaci 3.5 ,a uvidime co a kdy dal...mam povoleno za 2měs IVF..tak se těěěěšim... 😉

lola33
25. dub 2011

@bublenudle to bude v pořádku a hlavně to uteče jak voda,my jsme měli také dva měsíce pauzu a ani jsem se nenedála a už jsme si pro bobánky jeli 😉 😉 😉

valkat
25. dub 2011

@lola33 ahoj beruško,buď na sebe opatrná,já jsem skoro 14 dní odolávala bacilům až jsem se dneska probudila a bolelo mě v krku,prospala jsem odpoledne a nemůžu ani promluvit......musím se rychle vyléčit abych byla zdravá na miminka.....

lola33
26. dub 2011

@valkat beruško to do té doby přejde,uvidíš,opatruj se!!!
Já jsem na neschopence,jak jsem jí odolávala,tak bych to do práce opravdu nezvládla,jsem stašně unavená a mám rýmu,fuj.... ☹

valkat
26. dub 2011

@lola33 ahojky,taky se na ni chystám,pořád se honím jako blbka,tak ať se honí taky někdo jinej.....budu v klidečku odpočívat s miminkama......

lola33
26. dub 2011

@valkat jojo je to tak 😉 ,klid a odpočinek je opravdu moc důležitej 🙂

lola33
26. dub 2011

@valkat necháš si jí napsat až po transferu nebo už při píchání injekcí???

lola33
26. dub 2011

@valkat jdu se natáhnout,zítra zase nakouknu papa hezký večer L. 🙂 🙂 🙂

valkat
26. dub 2011

@lola33 až po transferu.......to bude stačit....

paja1
27. dub 2011

ahoj holky moc Vás zdravím,držím pěsti .Brzi zase budu mít víc času sem za Váma chodit.ted mám moc starostí s tchýní,takže jsem vyfluslá jak citron.Moc držím pěsti a ukážu se brzo. 🙂 🙂 🙂

lola33
27. dub 2011

@paja1 Jéé ahojky beruško 🙂 🙂 🙂 ,přeji ať je brzo líp a budeme se tu moc na tebe těšit!!! 😉 😉

bublenudle
1. kvě 2011

Ahoooooj holky,tak kde se touláte??, ja konečně dostala ms po šestineděli a v uterý frčim do Repromedy na konzultaci...abych začala hned dodělavat testy co jsou potřeba a frrrrrrrrrr do dalšiho IVF....nejdete tam někdo v uterý ve 14..OO ??? paaaa

meggar
1. kvě 2011

@bublenudle Ahooj, tak vidím, že si se rozhodla jít opět do Repromedy. Nechtěla jsi jít do Reprofitu alespoň na konzultaci? Už jen po finanční stránce je to uplný rozdíl. Každopádně držím pěsti do dalšího boje. Budu na tebe myslet.

valkat
1. kvě 2011

@bublenudle ahojky,já dneska zahájila stimulaci,první injekci mám za sebou,dostala jsem dlouhý protokol....ale i tak to uteče jako voda.....

bublenudle
1. kvě 2011

@meggar Ahojky,jj chtěla jsem jit do Reprofitu,ale nemám silu zase na všechny vyšetřeni znovu....snad to bude dobré rozhodnuti...a co Ty???? 🙂

bublenudle
1. kvě 2011

@valkat
@valkat Jééé,tak moooc držim pěsti....ja dostala konečně v patek ms,tak jeste 2x a valííííííím....taky na IVF 😉

meggar
1. kvě 2011

@bublenudle Vyšetření by jim stačila ty, co už máš. Budu držet palce, aby to bylo dobré rozhodnutí a konečně jste se dočkali miminka. Já jím už pár dní Noretisteron, v úterý si jedem pro léky a cca od13.5. začím stimulaci.

bublenudle
2. kvě 2011

@meggar Zlati,tak to je super......moc držim palečky...... 😉

elisabet
2. kvě 2011

@nnora Ahojky Noro, je to běh na dlouhé trati, co?? přeju ti aby ses tu moc dlouho neohřála 😉 ! To vlastně přeji každé z nás.
@meggar ahojky, já jsem sice v reproftu nebyla jelikož nemají moji zdrav. pojišťovnu, ale koukala jsem na ceník a levnější než Repromeda mi nepříjdou,?,, 😅 nakonec to výjde cca na stejné peníze, někde mají levnější to a tamto drahší než v jiném centru kde to mají naopak, že...ale jak jsem psala vlastní zkušenost nemám, jen co jsem se dívala na netu, tak se můžu mýlit 😉
jinak vás zdravím všechny kočenky!!! a snad se nám letos- jak začíná být tak krásné počasí, začne zase dařit! vzpomínám si že na jiné diskuzi kam jsem chodila loni, ještě v domění že není žádný problém-vlastně není-" jen to jaksi samo nejde, a ani s pomocí, jak jsme už zjistili" tak v té jiné diskuzi se právě všichni roztěhulkovali na jaře a v létě, měli tam tabulku netěhulek a pod ní tabulku těhulek a přes jaro a léto snad co týden to dvě až tři nové těhulky, takže si z nich vemem příklad, že děvčátka!!! a za půl roku můžem tuto diskuzi uzavřít jelikož tu nebude nikdo kdo by tu přizpěl, a otevřem novou a to těhulky z Repromedy... 😀 😀 😀 jsem plná optimizmu, co?? ale nebojte ráno jsem měla taky řádnou depku! ale už je zase prýýýýč!!! 😉

gabulenka
2. kvě 2011

Ahoj holky, a tak to já zas depku kapku mám🙂 Rozhodla jsem se tento měsíc zkusit vysadit duphaston, jestli mi menses přijde sama, protože ho jím už dost dlouho. No a jsem 36. den cyklu, menses nikde a TT samozřejmě negativní. Takže si nadávám. Mám to asi úplně rozhozený. Teď řeším jestli čekat, nebo jít na vyvolávačku a to kam do Repromedy nebo ke své gyndařce. Do prázdnin zkouším kdejakou alternativku - cvičím Mojžíšovku, piju její čaj, chodím na akupunkturu a břišní tance ☹ A v létě, když to nevyjde, jdu na stimulku a prdím na alternativu. Navíc moje blízká kolegyně s kterou všechny tyto útrapy sdílím je těhotná. Už je v mém okolí druhá a to se fakt docela těžko nese ☹ Samozřejmě jim to přeju, ale taky závidííím ☹ snad se všechny brzo dočkáme 😉

elisabet
2. kvě 2011

@gabulenka já i když mám ms pravidelnou, tak po duphastonu jsem jí dostala až tak 4-5den po vysazení... kdy jsi ho
vysadila???

valkat
2. kvě 2011

ahoj holky,tak já jsem včera začala stimulovat,ale taky mám trošku depku,jsem dost nachlazená,bolí mě v krku,tak mě to štve,že nejsem uplně v pořádku,snad to nebude mít na nic vliv....ale mám dlouhý protokol,tak si říkám že to do ms stihnu vyléčit.....

bublenudle
2. kvě 2011

Kočky neblbněte,hodte depky do kýblu a mysleme pozitivně..... 🙂
Já jdu zitra do Repro,a moooc se těšim...dle mojich propočtu bude IVF začatkem července...takže do Vánoc jsme všechny pupkaté a hotovo.....
takže jen usměvy a pozitivní nálada..... 😉 😉
mějte se krásně.....

lola33
2. kvě 2011

Ahojky kočky,nedepkujte,venku je krásně a souhlasím s Elisabet,to je slovo do pranice 😉 😉 😉 a to samé Bublenudle,takhle to má vypadat,hlavně pozitivně 😀 😀 😀