Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

annina
12. kvě 2009

Dobré raníčko sluníčka 🙂 Besinko já mám Magnesii lactici v tabletách,to mi napsal doktor. Jinak jsem do ukončeného 11tt zaváděla Utrogestan 3x3 a teď mám ješte Crinone gel zavádím 1x ráno ten mi vychází do příští neděle. Jinak taky vitáminy pro těhotné a Lactomax proti zácpě. Ty doporučení na letáčcích neber tak vážně,oni to pro jistotu píšou skoro na všechno,ale calcium se v těhu normálně užívá a opravdu říkají,že v té šumivé formě je nejlepší. Tak ho ber třeba jen obden nebo půl tablety!předávkování vitamíny taky není dobré a to calcium obsahují všechny těhu vitamíny. Copak je s Monajskem? 😕

ob.soklina
12. kvě 2009

Dobré dopoledne,
tak já jsem stále v čekání jak rozhodne hematoložka o IVF 19.5. ☹ strašně pomalu to utíká.
Chtěla bych se zeptat, Betakaroten můžu nebo ne???? Děkuji a přeji všem krásný den a snad i trochu sluníčka.

besinka7
12. kvě 2009

Baruško aAnninko, děkuji moc za vaše zkušenosti, zavolám doktorce a radši se zeptám, jestli se v lékárně opravdu nespletli. Ale já teda hlavně beru těhotenské vitamíny, takovéto CALIBRUM mami a u těch je prý doporučováno, že tento přísun stačí a nemá se už kombinovat s žádnými jinými vitamínovými přípravky. Nechtěla bych se radši zbytečně cpát dalšímy "umělými" vitamíny, tak fakt nevím ..... ☹ Ob.solinka, sluníčko sice dnes nesvítí, ale já jsem jinak "opalovací maniak" a Beta karoten užívám normálně🙂
přeji všem holky krásná den 🙂, ještě se jdu podívat na Baruščiny chlapáky 🙂

mimka29
12. kvě 2009

ob.soklinka - 19. mája máš dostať mrchu a keď to hematolog povolí, tak začínaš stimulku? Ak som to pochopila dobre, tak to je už cubi dub.

besinka7
12. kvě 2009

Baruško, jsou nááááádhernííííííí 🙂 🙂 🙂

besinka7
12. kvě 2009

tak teď mi volali z lékárny, že mi opravdu dali místo MAGNESIA vápník, to už se mi stalo poněkolikáté, holky, bacha na lékárny, je to čím dál horší, pečlivě si vždycky prostudujte recept a to co jste dostali doopravdy 😀 papa

mimka29
12. kvě 2009

To ma teda nikdy nenapadlo si skontrolovať ... besinka dík za upozornenie 😉

skawin
12. kvě 2009

Ahojky holky, stále se chystám napsat něco víc o našem snažení, ale vždycky mě někdo vyhodí od počítače 🙂. Ale zaujaly mě ty vitamíny, asi co hlava-lékárna to názor, já si teda tak nějak pamatuju z těhotenství, že magnésko neva, holky co mají tvrdnutí bříška ho baštily v docela vysokých dávkách, jinak vážně stačí co je v mama vitamínech, můj dvorní gynekolog dokonce doporučoval i ty tak max.ob den, že je to až moc, spíš z počátku tu kyselinu listovou, ale určitě mi nedoporučoval betakaroten, ani těsně před snažením a pak hlavně zpočátku vývoje miminka, nadmíra vitamínu A prý může způsobit deformace končetin, snad se to dokonce nemá v těhotenství přehánět ani s mrkví ( ale to by musel být tak trakař ), takže to bych asi nebrala. Ale jak říkám ,co hlava to názor. ob.soklina....neboj, píchala jsem fraxiparin celé těhotenství a i teď ho s hormo-přípravou nafasuju, to zvládneš a miminko bude!

mimka29
13. kvě 2009

Dobré ránko,
Ako sa dnes máte repromedáčky? Na Slovensku je zamračené hnusné počasie, takže žiadna sláva 😒

besinka7
13. kvě 2009

ahoky mimka 🙂,u nás taky nic moc, ale já jsem ráda, protože když člověk pořád leží doma, tak ho potom jen mrzí, že je venku sluníčko 🙂 🙂 🙂 měj pěkný den 😉

ob.soklina
14. kvě 2009

Krásný den holky, moc děkuji za odpovědi s tím Betakarotenem, asi ho raději vysadím.
Mimka, přesně tak jestli hematoložka povolí tak při MS jdu do toho, což by mělo být kolem 26.-28.5. nemůžu napsat přesný den, protože si MS chodí jak chce - relativně.
Skawin - vím, že v tom nebudu anejsem sama, ale já tak nemám ráda injekce ☹ už ta stimulace bude celkem náročná. Ale co bysme pro ty malé uzlíčky neudělaly.

Holky přeji všem krásný den a snad tady to sluníčko vydrží. 😎

annina
15. kvě 2009

Ahojky,u nás nic nového tak jdu jen pozdravit 😅 Mimko,Besinko,Soklinko,Baruško atd... krásný den,ale hlavně víkend, i když je hnusně 😉

ob.soklina
15. kvě 2009

Ahojky anninka, děkujeme za pozdrav a taky moc zdravíme. Jak se ti daří??? Krásný den taky přeji 🙂

besinka7
15. kvě 2009

ahojky holky, tak já se taky přidávám ... 🙂 taky u nás nic nového, tak aspoň pozdravy 🙂 anninko, opatruj se a odpočívej a ob.solinko za chvíli je tady 19.5., už se Ti to blížiiii 🙂 mějte všechny holky krásný a pohodový víkendík a pozor na chřipku, to je akorát tak "chřipákový" počasíčko. papa

baruska2
15. kvě 2009

Ahoj holky 🙂 , u nas neprší, ale je zataženo a ja jsem ráda, že je tak, líp se mi leží. Když je pěkně, tak mě to táhne ven.

baruska2
15. kvě 2009

A ještě si vám poztěžuju, ať víte, co vás čeká 😀 . Už chodím za noc tak třikrát až čtyřikrát čurat. No prostě mazec. A za den to ani nepočítám. Přítel jenom kroutí hlavou, že to není možné 😀 . A taky už hrozně stresuju, že ještě nemám všechno nachystané. Ale to je tou nemocnicí 😠 . Tam jsem pořád přemyšlela, co ještě nemám. A ta představa, že bych tam mohla jít ještě ležet 😠 . Musíme všechno dokoupit, ať jsem klidnější. Tak jsem se vykecala a vám přeju pekný den 🙂.

ob.soklina
19. kvě 2009

ahojte holky tak jsem se před chvilkou vrátila z hematologie a IVF mi bylo povoleno 🙂 Tak pokud do toho nic nevleze a bude vše ok, tak při MS se do toho pouštíme. Asi mám trochu strach 😅 ale už se těším
Krásný den a pisněte jak se máte

mimka29
19. kvě 2009

Ahojte,

ob.soklinka - tak to je super a kedy by ti mala prísť mrcha?

My ideme 26. mája do Repromedy odovzdať plavcov na zmrazenie a inak stále čakáme na darkyňu.

besinka7
19. kvě 2009

Solinko .... super zpráva !!!! Držímě všechny palečky 🙂 🙂 a mimce aby se dočkala dárkyně co nejrychleji 🙂 🙂

ob.soklina
19. kvě 2009

Mimka, MS by se měla dostavit 25.,26.27. mája nemám to moc pravidelné. Ale ted jsem volala co R. chtěla jsem se zeptat, jstli bych neměla jít na kontrolní test, kvůli tomu zvýšenému prolaktinu a nikdo nic neví. Tak se to taky může posunout na červen, ale to je jen jeden měsíc. Ať se dárkyně objeví co nejdříve.
Besinka děkuji moc moc za palečky a jak u tebe????
Krásný den

annina
19. kvě 2009

Ahojte děvušky 🙂 u nás pořád nic nového,ale zítr jedu k Dr.tak podám raport 😀 Prosím držte pěstičky,ať ten stres už ze mně trochu opadne a konečně si to těhu budu moct užívat 😉 Jinak jak píše Baruška,na WC mám přechodné bydliště ve dne i v noci a navíc mám pořád ukrutnou žízeň,tak doufám,že to nebude těhucukrovka 😒 už jsem podobné problémy před 15léty měla a byla z toho géstoza jako prase 😠 Otoky,vysoký tlak tomu bych se raději vyhla. Jinak nevolnosti trvají a bolest hlavy téměř na denním pořádku. Ale to se VYDRŽÍÍÍÍÍ 😵 hlavně ať je prcínek vpořádku! Mějte moc krásně,bojujte a zítra papapa

mimka29
19. kvě 2009

anninka - tak zajtra budem na teba myslieť a držať prsty, daj vedieľ hneď ako budeš môcť.

soklinka - ja som vždy bola pred IVF iba na ultrazvuku, či nie su cysty a išli sme na vec.

besinka7
20. kvě 2009

ob.solinko, děkuji optání 🙂 , u nás vše ok, jen teda pořád špiním a bolí mě v podbřišku, ale je to prý tím, že mám nízko posazenou jednu placentu a ta se společně s dělohou bude postupně posunovat nahoru, tak pak to přestane. teď se tam natahují různé vazy a praskají cévky, tak to sem tam špiní a bolí bříško. Tak se cpu magnesiem a odpočívám. Ale mimča jsou dle UTZ ok, zaplaťpánbůh 🙂 a každý den dost velký bolesti hlavy, jako u anninky, ale to se musí vydržet. však neboj, za chvíli poznáš sama 🙂 🙂 🙂 🙂
anninko, DRŽÍME PĚSTI !!!!!!!! určitě hned napiš, těšíme se na dobrou zprávu, vše bude určo ok, neboj se nic 🙂

ob.soklina
20. kvě 2009

Mimuška - tak to jsem ráda, volala včera do R. nikdo mi zpět nevolal. Volala jsem tam dnes znovu a zatím taky žádná odezva ☹ Tak jsem zvědavá jestli někdo zavolá.
Besinko - nejdůležitější je, že jsou sluníčka ok, ale ty bolesti hlavy ti vůbec nezávidím. At je lépe - posílám fůůůů
Anninka tak jak????

ob.soklina
20. kvě 2009

Tak další zprávičkaa - už volali, nějaký jiný pan Dr. ale moc příjemný. Tak mi řekl, že testy na ten prolaktin mi udělají zároveň se začátkem stimulace. Doufám, že to nic neovlivní. No ale vypadá to, že ted mě čeká čekání na MS a během příštího týdne hurá do toho. Dám vědět. Zatím papa 🙂

annina
20. kvě 2009

Ahoj sluníčka 😵 Tak kontrola dopadla dobře 🙂 pan doktor byl spokojený,tak mě ani na ultrazvuk neposílal a 5.6.triple test. Moc vám děkuji za pěstičky,určitě pomohly!! Mimka ať se plaváčci mají čile k světu a ať co nejdříve najdou nějakou pěknou a v/hodnou dárkyni 😉 Besinko mrzí mě,že trpíš 😔 ale víme svý,hlavně mimíšci ať jsou vpořádku,vše ostatní zvládneme a Soklinko super,že se začalo něco dít. Tak přeji brzkou mršku a"šup šup jak by řekla Vendulka" do toho a hlavně úspěšně!! 😵 Jinak mi odpoledne volala kamarádka,chuděrka sotva mluvila 😕 , že dnes porodila císařským řezem holčičku Darinku a užila si svoje. Malá měla 4300g a 51cm a nešla jí porodit kvůli velikosti ,tak to skončilo císařem,ale už bude dobře! Krásný zbytek dne a ještě jednou děkuji za vaši úžasnou podporu!!!

mimka29
21. kvě 2009

Dobré ránko,

anninka - super správičky a od teraz už iba samé dobré, tých zlých už bolo až až 😉 Ja som mala včera ťažký deň, pozrela som sa večer na koníka, že ako si dopadla, ale nevládala som ti ani napísať, ale zato sa mi po takej správičke dobre zaspávalo.

ob.soklinka - skús im napísať e-mail, na ten mi hneď odpovedali, keď ti neberú telefon

besinka - mňa bolí hlava každú chvíľu a to nie som ani tehotná 😒

baruska - ja mám susedu, ktorá čaká 3. júla bábo a stále tvrdí, že má na nákupy a chystanie čas. Ja som bola za ňu nervozna aj sa mi o nej snívalo, ale minulý víkend všetko nakúpili, tak som sa bola pozrieť a už som kľudnejšia 😀 tak si viem predstaviť ako to prežíva tvoj drahý.

lentilah
23. kvě 2009

Ahoj holky,jmenuji se Lenka a je mi 28let,ráda bych se k vám přidala.Jsem v programu IVF v Repromedě,je to moje první IVFko a doufám,že i poslední v dobrém slova smyslu.Chtěla bych se s váma podělit o zážitky a všechno kolem toho.Moc ráda bych patřila mezi ty,které napíši,že už jsem gravidní.Pořád jsem váhala jestli se k Vám přidat,měla jsem strach,že to třeba nějak zakřiknu a tak.S manželem se o miminko pokoušíme 4 roky.Tak aby jste tak trochu věděly jak na tom jsem,mám dlouhý protokol:beru Synarel,Prednison,Anopyin a Gonal.Devátý den což bylo včera jsem začala s výplachy Tantum rosalgin.V pondělí jdu na krev a ult.,tam mi řeknou,kdy pujdu na oběr vajíček.Rozhodli jsme se po doporučení naší paní doktorky Hromadové metodu ICSI.Holky jsem tak nervozní,je to směsice nervozity a těšení se zaroveň.Hodně jsem se od vás dozvěděla( a za to vám moc děkuju)..sice jsem si pořádně přečetla brožurky ale...takto je to lepší.Předem se moc omlouvám,pokud něco špatně napíšu,protože mi ty skratky dělají problémy.Mějte se zatím moc pěkně a doufám,že mě k sobě přiberete,byla bych moc ráda 😉

mimka29
24. kvě 2009

Krásne nedeľné ráno vám všetkým

lentilah - vitaj medzi nami. Ja som sa tiež dlho odhodlávala pridať sa na koníka. Prvé tri IVF-ka som to prežívala sama iba v rodinnom kruhu, ale čakanie na to štvrté som už nevydržala a pridala som sa. Tiež som si myslela, že ak o sebe nebudem písať, tak to aspoň nezakríknem, ale ako vidíš nie je to tak, čo má stať sa stane. To je super, že už toľko stimuluješ ... už musíš poriadne cítiť vaječníky a nafuknuté bruško. Daj o sebe aj naďalej vedieť, prípadne sa kľudne niečo opýtaj ak chceš 😉

lentilah
24. kvě 2009

Taky přeji krásnou neděli.
Ahoj Mimka,moc děkuju za tak krásné přivítání.Máš pravdu,vaječníky se mi pěkně ozývají,pupek mám ják balon 😀 ,ale to všechno je super,pokud to k tomu patří.Mám pár otázek,teda dvě.Mám strach jestli jsem něco nepokazila,dneska jsem 11-tý den cyklu,včera jsme ale možná udělali kravinu a s manželem jsme spolu spali.Nic se tím nenarušilo,že ne?Vubec nás nenapadlo,že by to mělo nějký následky.Jsem z toho vyjuchaná(vyděšená).K tomu mi začaly ten den bolet prsa.To sem zažívala pokaždý před menstru...A nebo taky před ovulací a táhlo se to až k menzesu.Tak to je asi vše na co jsem se chtěla zeptat.A co mě taky žere.
Miminko které Mimka budeš čekat bude doslova vymazlené.Naši mi tvrdí,že pokud všechno vyjde,tak s tím prckem a nebo dvěma 😉 ,nebude k vydržení,jak budou rozmazlený 😀 .Hlavně musíme věřit a jak říkají astrologové,"VĚŘTE NA ZÁZRAKY".