Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lola33
7. lis 2011

@valkat tak to je super,samé dobré zprávičky,jen tak dál!!! 🙂

aidule
7. lis 2011

@kacnov Zdravím, byla jsem na víkend u rodičů bez netu, ale vše jsem dočetla a jsem moc ráda, že to vyšlo!!! Mimi je velký bojovníček a snad bude v bojování za život pokračovat i nadále, moc to přeji vám oběma. Opatruj sebe i bojovníčka a drž se!!!!!! 🙂 😀 😉

aidule
7. lis 2011

@olafka Zdravím, bezvadně podaná zprávička se vším všudy a navíc vše krásně v normě jak má být 😀 😀 😀 !!! Tomu říkám report 😀 😉 . Držím palečky, ať i zbývající kousíček těhotenství projde v poho a mimi i ty jste bez komplikací zvládli zázrak zrození 😉 🙂 !

kacnov
8. lis 2011

@aidule jojo taky bych si to moooc přála🙂 děkuji

mamba555
8. lis 2011

@lola33 ahoj lola tak jak je?

kacnov
8. lis 2011

holky zas jdu k vám- je možné že mě píchá v podbřišku vždycky taková ostrá bolest ťuk a nic :( nejsem žádná cíťa ale nevím čím to je :( měla ste to některá?

lola33
8. lis 2011

@kacnov Ahojky měla jsem ty samé příznaky jak ty po ET a byla to známka začínajícího těhotenství 😉 😉 😉

lola33
8. lis 2011

@mamba555 ahoj beruško,máme se moc dobře,zítra jdeme na poslední 4D UTZ a pak už jen pásy....
A co maličkej,je hodnej,nezlobí??? Je to zázrak,že po tom všem čím jsme si prošli 🙂 🙂 🙂

kacnov
8. lis 2011

@lola33 vážně jůůů už mám naladu vysoko sice to moc nehrotím žiju život jako před tím nechci se na to moc upnout abych nebyla pak moc špatná!-sice by mě to mrzelo ale nebylo by to tak extra. když sem čakala syna tak sem taky o tom nevěděla odletěly sme do egyptu kouřila jsem chlastala jezdily sme na čtyřkolkách a syn se asi držel zuby nehty 😀 😀 😀

lola33
8. lis 2011

@kacnov určitě to je tak a věřím,že brzičko najdeš na testíku // 🙂 🙂 🙂

kacnov
8. lis 2011

@lola33 a kdy sis dělala TT? až za těch 12 dní?

lola33
8. lis 2011

@kacnov poprvé jsem nevydržela a dělala snad už pátý den a pak každý den a nic.....a podruhé jsem vydržela a dělala až 13den po ET a na testíku byly // a čekáme holčičku 🙂 🙂 🙂

valkat
9. lis 2011

@kacnov s tím testem vydrž,já ho dělala až 11 den,dřív jsem se bála,že tam zase nic nebude..... 😉

kacnov
9. lis 2011

@valkat jůůůj tak to musím dlouho čekat protože vy ste měli PK že? no zkusím 20.11 🙂

lola33
9. lis 2011

@valkat Ahojky beruško,tak hlásím,že dnešní kontrola dopadla dobře,malá roste tak jak má váží asi 2,49 takže docela pucíček 🙂 🙂 🙂 akorát je otočená koncem pánevním,ale pan doktor říkal,že nemám stresovat,že se ještě má šanci otočit,tak doufáme,že to tak bude a nebudeme muset na císaře.... 😝
Jinak video žádné,jelikož máme stydlína a nechce se ukazovat,před obličejíčkem měla obě ručičky a ještě pro jistotu přistrčila nožičku 😵 😵 😵

valkat
9. lis 2011

@lola33 tak to je super,pěkně malá roste.....ještě se otočí,má na to spousty času..... 🙂

valkat
9. lis 2011

@lola33 na profilu máš ochutnávku našich fotek.....Tomáš je vedle mě jak drobek...... ☹ 😀 😀 😀

kacnov
9. lis 2011

holky je možné že je mě tak šíleně zle?? furt mě pálí žáha a mám pocit jak kdybych se měla každou chvíli poblinkat 😒 nevíte z čeho to může být? myslíte že z těch prášků?

antoa
9. lis 2011

@kacnov buď prášky nebo že by těhu? 😉

zazy
9. lis 2011

Kačnov:si myslím,že to bude začínající těhu,protože u prvního pokusu mě žáha nepálila a také se nezadařilo,ale u druhého pokusu mě pálila a to jsem věděla,že je něco jinak a tak nějak tušila,že se zadařilo a ono opravdu

aidule
9. lis 2011

@lola33 Omlouvám se, že vstupuji do pozdravu, jen jsem chtěla říct, že malá je pěkná šikovnička 🙂, a to máte rodit až v lednu . Naše malá měla tuhle váhu jen o málo vyšší a byla továha porodní 😀 😀 😀 . Teď má 11 týdů a už má něco málo přes 5 kilo!!! Snaží se dohonit, o co méně měla na startu do života 😀 😉 . Tak se opatrujte a přeji ať je i nadále vše v pořádku a beruška krásně a zdravě roste!!! 😉

aidule
9. lis 2011

@kacnov Myslím, že to vypadá dost nadějně.... 😉 😉 😕

kacnov
10. lis 2011

@antoa
@zazy
@aidule tý jo holky myslíte? já totiž na to moc nevsázím spíš sem si tak nějak vsugerovala do hlavy že se to stejně nepovede tak že se nemám na co těšit

valkat
10. lis 2011

@kacnov mě od 3.dne boleli vaječníky a to trvalo až do konce a byli tam //,předtím se nedělo nic a taky se to nepovedlo,takže je to fakt dobré znamení že se tam něco děje..... 😉 😉

kacnov
10. lis 2011

@valkat ojoj no to jsem tedy zvědavá jak to vše dopadne

versuska
10. lis 2011

@kacnov uvidis, ze dobre a brzy najdes //. 🙂

lola33
10. lis 2011

@aidule děkujeme moc 🙂 🙂 🙂 a posíláme pozdravy Vaší berušce 🙂 🙂 🙂

lola33
10. lis 2011

@valkat teda Kačí,moc Vám to sluší,fotky jsou super,my jdeme ve středu už se také moc těším 😉 ,pořád přemýšlím co na sebe a tak,no prostě typická ženská,manža,ten to neřeší vůbec 😝
Super nápad s tou růžičkou,přemýšlím zda se nebudeme opičit 😀 😀 😀

lola33
10. lis 2011

@kacnov beruško,to budou těhu příznaky,uvidíš!!!! 🙂 🙂 😉

kacnov
10. lis 2011

@lola33 kéžby ale co jsem tak četla na netu tak moc 1 IVF nevychází tak nevím nevím :/