• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

26. května 2017 
@terka82 zavolej tam, jde o tebe a tvé těhu!!!ať nejsi zbytečně ve stresu. Lepší být jednou za blba než bez mimča ne?
16. pro 2011 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa ani jsem nestihla volat a p. doktor nejdřív psal a v zápětí volal. Vypadá to u mě na náběh na OHSS, takže si jen nasadim injekce. Hladiny hormonů jsou v pořádku a to mě tady děsili, že jsou zvýšené... :angry:

Tak je mi zase líp. :slight_smile:
16. pro 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 jaké injekce?
16. pro 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa vysadim anopyrin a nasadim Fragmin na ředění krve. Při OHSS je totiž zvýšená srážlivost krve, takže se musí ředit. Ale já jsem na ty injekce zvyklá. V předchozím centru jsem je užívala vždy i bez OHSS.
16. pro 2011 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 taky je mám pokaždé. Fragmin 7500
16. pro 2011 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa tak nevim, proč mi je hned nedali, ale asi k tomu měli své důvody. Ale jsem ráda, že je mam doma ještě z předchozích pokusů a nemusim čekat do pondělí, než by mi to někdo napsal. :slight_smile:
16. pro 2011 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 no já musím vždycky na hematologii, všude s tím dělají cavyky. A kolik jednotek pícháš?
16. pro 2011 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 Milá těhulinko, myslím, že tady nejde o žádné prudění. Opravdu se může stát, že z pracovních či technických důvodů se doktor ne vlastní vinou k emailu nedostane. Oni tam i v sobotu někteří lékaři jsou, tak tam dopolko zavolej a domluv se s někým. Pokud tam nebude přímo dr. Fischer, tak řekni někomu jinému, že jsi psala email, ale nejsi si jistá jeho doručením, tak ať víš, jak postupovat dál. Jde přece o zdraví tvé a hlavně tvého miminka, tak se není čeho bát. Zlobit se tam na tebe určo nikdo nebude :wink: :slight_smile: . Tak se opatruj a krásný zlatě-adventní víkend :grinning: :wink: !!!
16. pro 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa pícham 2500 jednotek. Teda v bývalém centru jsem vždy píchala a tak mě ani nenapadlo se doktora ptát, kolik mam píchat a na jiné diskuzi, kam chodím, jsem se dozvěděla, že je to prý podle váhy. Tak nevim. Už nebudu v Repromedě prudit a budu píchat dál to množství, co jsem vždy píchala.
Na hematolku se musím objednat taky. Máme v rodině mutaci MTHFR a tak bych měla v těhu chodit na náběry homocysteinu. Jenže vždy, když jsem se objednala, tak jsem v zápětí potratila a na kontrolu ani nedošlo. Takže už mam snad i strach tam volat. Musím se domluvit s mojí gyn., jestli mi bude fragmin předepisovat. Pokud ne, tak budu muset na hematolku ještě tenhle týden.

@aidule děkuju za info. Naštěstí se p. doktor ozval sám. No ale stejně jsem se trubka zapomněla domluvit na neschopenku. Pořád mam origoš v Brně, ale protože lítky na peníze mi teď psala moje gyn., tak by samozřejmě chtěla ten origoš, takže tam budu muset znova zavolat nebo napsat. To jsem celá já. :sweat_smile:
18. pro 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v sobotu jsem byla na OPU a vysledek po dnesku je: odebrali mi 20 vajicek, z toho 13 oplodnenych,po dnesku je jeste 8. Ve ctvrtek me ceka ET, tak doufam, ze alespon 2 preziji :slight_smile:
19. pro 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@versuska držím pěsti!!!!!To bude ok uvidíš! :wink:
Já jsem dnes volala na embryologii a máme 12 krásných mimísů a zítra si pro 2 jdeme! Zbytek kryo. :wink: Jsem trochu nastydlá, tak snad to bude ok.
Ohss mě navštívil den po OPO a trval 2 dny, ale to už je zatím také ok.
19. pro 2011 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versuska Bezva zprávička, držím palečky, ať se mimoušci skvěle a hojně vyvíjejí :slight_smile: :wink: !!!
19. pro 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa Jééééé, má známá....to je supééééér :grinning: :grinning: ....Taková nádherná úrodička, to může být postupem let zajímavý rodinný klan :pensive: :grinning: :grinning: :slight_smile: ! Tak se opatruj a zítra šťastnou cestu a lékařům šťastnou ruku :wink: !
19. pro 2011 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule moc děkuji ty má stará známá :grinning:
19. pro 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa @aidule hoky diky moc za podporu , jen doufam, ze prdosci se budou da vyvijet a preziji i PGD. :slight_smile:
19. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versuska Určo přežijí, věř tomu!!! :wink: :slight_smile:
19. pro 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@antoa je tak to je uzasna zprava jsi tim padem jen o 2 dny dopredu nez my. Drzim palce at Vam embryologove vyberou ty nejsilnejsi bojovnicky. MAte nadhernou urodicku :grinning:
19. pro 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2011 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versuska super, držim pěsti, ať se všem daří na výbornou a přes PGD jich projde co nejvíce. :slight_smile: Kvůli čemu máte PGD? Nevím, jestli jsi o tom psala, asi mi to vypadlo. Omlouvám se.

@antoa teda, to je úrodička, to budou mít v repromedě plné mrazáky. Zítra přeju paní embryoložce šťastnou ruku. :slight_smile: To je dobře, že tě OHSS moc dlouho netrápil, ale určitě to ještě není úplně OK, ono se s tím tělo bude srovnávat pomaleji. Podívej se na mne. 3 neděle po odběru mi podle UTZ zjistili mírný OHSS. Ale broučkům se při tom daří mnohem líp. :slight_smile:

@lucie2010 jak jsi dopadla na kontrole? Nabírali ti jen krev nebo dělali i UTZ?
19. pro 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@versuska
@antoa
Děvčata, moc vám přeji, aby se vše podařilo a mimísci se u vás pěkně uhnízdili - no, aspoň jeden určitě...

Já se chystám taky znovu těhulkovatět, doufám, že služeb Repromedy nebudu muset znovu využít, ale kdo ví, jak to bude... Už mi není dvacet...
19. pro 2011 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 Brali mi krev i dělali UTZ...HCG mám přes 6500 UI/l a na ultrazvuku viděla doktorka v děloze (naštěstí ne mimo :dizzy_face: ) gestační váček, ale ještě neviděla miminko. Říkala, že je ještě brzo. Tak zase jdu na UTZ 3. ledna a to se už dozvím, jak to je. Co mě ale překvapilo a trošku i zarazilo...chtěla jsem po doktorce fotečku z UTZ a ona mi řekla, že nemají k přístroji tiskárnu, tak bohužel. Myslím si, že nejsem ani první, ani poslední, kdo by chtěl fotečku. Tak jsem byla v šoku, že nemají v centru asistované reprodukce tiskárnu na fotky z UTZ. :confused: My jsme chtěli pro rodiče udělat na Vánoce přáníčko...tak budeme muset vymyslet něco jiného. A co ty? Jak se máš? Kdy jdeš zase na kontrolu?
19. pro 2011 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila ty děláš, jak kdyby ti bylo 40. Držim pěsti, ať to zvládnete i ber Repromedy.

@lucie2010 tak to je super, že je vše, jak má. :slight_smile: S tou fotkou to je opravdu zvláštní, že nemají tiskárnu... V mém minulém centru ji měli, ale je fakt, že jsem ji dostala až těsně před propuštěním z centra - kdyby náhodou bylo něco špatně.
K doktorce jdu zítra, kvůli lékům. Potřebuju dopsat ty náplasti a pak musim někde sehnat fragmin. Ten mi prý moje gyn. nenapíše, takže budu muset na hematolku nebo k obvodní. Jestli mi bude dělat zítra UTZ nevím, ale byla bych radši, abych měla přes Vánoce klid. :slight_smile:
19. pro 2011 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 No, tak to mi není, ale nikdy nevíš... To, že jsem před 8 lety byla v pořádku už nemusí být pravda... Uvidíme... Já doufám, že to bude OK... Ale na vás všechny myslím...
19. pro 2011 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vera_vila neboj, vše bude OK a sourozenec bude cobydup. :slight_smile:
19. pro 2011 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. pro 2011 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 Je pravda, že bych taky chtěla vědět, na čem jsem před Vánocema. Takhle musím čekat a budu zase strašně nervózní, budu se sledovat a tak. Tak ať je všechno v pohodě. Dej vědět, jestli ti dělala UTZ a hlavně...jak dopadl :wink:
20. pro 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie2010 neboj, ono to přes ty Vánoce uteče. Budete mít spoustu návštěv a přijdeš na jiné myšlenky.

Dnešní UTZ - to nejdůležitější. Máme jedno nádherný miminečko, které se má čile k světu a už má i srdíčko. :dizzy_face: Druhé vidět není a už se asi neukáže. Vaječníky jeden 4x10cm, druhý 10x11 cm, ale volná tekutina už nebyla vidět. Další kontrola příští středu, kvůli OHSS.
20. pro 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terka82 Teri, tak to moc gratuluji. To budete mít radostné vánoce!!
Já jsem byla dneska u obvoďačky ukončit neschopenku a od zítřka jdu do práce. Už mi doma solidně hrabe, tak snad mi to pomůže. Akorát teda syn přinesl domů nějaký školkový bacil, takže všichni kašleme, smrkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...snad se z toho rychle vyhrabem
20. pro 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marci jj, vypadá to na šťastné a veselé, ale hned to musim zaklepat. :dizzy_face: A co ty? Jak se cítíš? Kdy máš testit? Bacila rychle zažeňte, ať netrávíte svátky v posteli.
20. pro 2011 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek