Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

versuska
30. pro 2011

pobolívá mě břicho, jako by před MS, mám trochu cilivější prsa, ale jinak nic . 😖

vera_vila
30. pro 2011

@versuska myslím, že po 8 dnech je ještě moc brzo... Já testovala poprvé až asi po 12 dnech... Jestli je slaboučká, je tam pravděpdobonost, ale fakt bych zkusila ještě počkat...

terka82
30. pro 2011

@versuska na 8 den nemůžeš čekat nic než slaboulinkou čárku. Určitě to bude dobrý. Zkus testovat alespoň ob den, teď v začátku je HCG ještě moc nízké a na testu tak není moc viditelný rozdíl. Držim pěsti a mam z tebe radost. 🙂

terka82
31. pro 2011

AHoj holky, přeju vám všem do nového roku hodně zdraví, štěstí, lásky, pohody a samé dobré zprávy. 🙂

antoa
31. pro 2011

Také se přidávám s přáním. Ať je rok 2012 šťastný a co nejvíce plodný! 😉

versuska
31. pro 2011

Holky i já přeju všem hodně uspechu v novém roce 2012 a také hodně tehulek

marci
31. pro 2011

I já se přidávám s přáním úspěšného a šťastného roku 2012!!!!

aidule
31. pro 2011

@terka82 Zdravím! Tak jsem se po týdnu vrátila od našich zpět domů a snažím se dočíst ještě letos 😀 všechny příspěvky, ať jsem v obraze 😉 . Myslím, že to jsou ty nejkrásnější UZV, právě proto, že jako jedny z prvních zachycují počátek života 🙂 !!! Moc, opravdu moc blahopřeji ke dvěma nádherným flíčkům a všem přeji jen to NEJ v roce 2012!!! 🙂

aidule
31. pro 2011

@antoa Přeji krásný silvestrovský večer a budu moc držet palečky, ať jsou na testíku // a pak ať se mimi vyvíjí v pořádku v krásného zdravého a toho nejsladšího tvorečka 😉 ! Opatruj se!!! 🙂

aidule
31. pro 2011

@versuska Taktéž přeji krásný a spokojený rok 2012 a hlavně splnění největšího přání-zdravé miminko! Ať // jen a jen sílí a tím potvrzují tu nejkrásnější novoroční novinku, novinku o zrození... 😉 🙂

antoa
31. pro 2011

@aidule díky 🙂 A tobě ať holky rostou do krásy a hlavně to zdravíčko!!! 😉

zazy
1. led 2012

Přeji Vám všem krásný rok 2012,at se Vám splní vše po čem toužíte

antoa
2. led 2012

Ahoj holky, tak tichounce oznamuji, že na testu 12den po ET objeveny //, zítra jdu na krev a uzv do Repromedy 😀

terka82
2. led 2012

@aidule děkuju.

@antoa nic neříkam, ale mam z tebe obrovskou radost. Tfuj, tfuj, tfuj, ať je všechno OK. 😵 😵 😵

antoa
2. led 2012

@terka82 díky 😉

bardotka1
2. led 2012

V novém roce 2012 vám přeji jen to nej a moc moc miminek, ať se vám holky podaří !-)

@aidule, terka82 Díky za milá slova. Vánoce a ten shon mi nedal moc času na smutnění, ale obávám se, že smutek teprve dolehne nyní.... Já vím Aidulko, chtělo by to zkoušet asi - ale vyšlo to, díky PGD na 45.tis., dokonce jsme se i zadlužili....a představa, že vyhodíme opět v niveč stejnou hromadu, mě i celkem děsí.... A to k Terčinému názoru - jo, jo to PGD vyřadí vždy hodně embrijek - vím, sledovala jsem to i u Tebe, jak jsi psala...ale, když my nemáme zjištěnou žádnou genetickou vadu, tak jsem doufala, že vyjde aspoň něco. Je to tak málo pravděpodobné, že by mi to vyšlo příště líp....Ach jo, kdyby člověk věděl, že to vyjde, ale za těchto podmínek.... A přirozené těhu ? To by problém nebyl, ale po zkušenosti, z výsledku mám strach ještě větší....
Bohužel stojí to moc peněz. A promlouvat s Hromadovou?? Joo, je to hodná dr. ale co by mi řekla? Jen realitu a tu vím sama - víc vajec už asi nebudu mít, a udělají proto vše..... Hrozně bych to miminko chtěla, ale každá zkouška a její nezdar je spousta smutku a já vlastně nechci veškeré své myšlenky nechat na tomto tématu, "bojuji" s tím poslední 3 roky a myslím, že je to hodně destruktivní jen se upínat na tohle - nechci aby trpěla rodina, je potřeba i žít... Jedno dítko doma je a asi mi nezbývá, než se smířit a čekat už na vnoučata -).

Holky mějte se tu hezky, ať se Vám daří a embrijka pěkně rostou !!!! 😉

terka82
2. led 2012

@bardotka1 rozumím ti. Ono v případě PGD jsou ty doplatky šílené. Kdyby člověk nemusel řešit ty prachy, bylo by to rozhodování o něčem jiným a nebo kdyby byla jistota, že to potom klapne... Jenže to je jen kdyby... Nás stála jen samotná PGD přes 70tis. Bohužel naše zdravotnictví radši bude plně dotovat kdejakého feťáka, než nás. 😠

Moc ti přeju, ať ta bolest co nejdříve otupí, no a pak uvidíte. Třeba to ještě jednou zkusíte, kdo ví. Nikdy neříkej nikdy. 🙂 Hlavně buď šťastná. 🙂

kacnov
2. led 2012

@antoa ahojíkkk mooooc gratuluji

antoa
2. led 2012

@terka82 Teri když my neplodné nikomu neublížíme, ale feťák je pro všechny nebezpečný....ale je to smutné. 😒

antoa
2. led 2012

@kacnov díky, ale potichu jo? 😉

kacnov
2. led 2012

@antoa jasan :D

terka82
2. led 2012

@antoa jenže on si to na rozdíl od nás způsobil sám. My k tomu přišly jak slepé k houslím. Jo, život je občas pěkně nespravedlivej... 😒

antoa
2. led 2012

@terka82 no právě... 😕

versuska
2. led 2012

@antoa moc gratuluji , je to uzasna zprava 🙂

versuska
2. led 2012

@bardotka je to smula, bohuzel smula se nelepi na paty jak rikas fetakum , ale mnohem vic tem slusnym. Hazet flintu do zita ale nemusis, uz mas doma aspon jedno ditko. A tomu muzes dat veskerou lasku, kterou v sobe mas. A treba se to nakonec povede i priozene, nikdy nevis, co ti zivot prinese 🙂 Hlavu vzhuru holka 🙂

versuska
2. led 2012

Holky ja jsem dnes 11 DPO a na testu snehobilo, jeste to uplne nevzdavam, ale nadeje mi slabnou a zacinam byt z toho smutna ☹ no uvidime, necham se prekvapit jeste mam 3 dny do 14 DPO.

antoa
2. led 2012

@versuska já při předchozích úspěšných ivf měla i 12 den po ET sněhobílo. 12den v krvi zjištěno hcg a až 14den jsem zkusila ze srandy test a byly tam //, tak ještě nezoufej. Ono stačí, že se bobíši zahryznou později ... 😉

versuska
2. led 2012

@antoa dekuji za dodani nadeje, strasne moc doufam. Je fakt, ze jsem vcera zacla spinit, tak treba se zahryzavaji trosicku pozdeji. Uvidime ve ctvrtek. Byl by to tak jako u tebe nejkrasnejsi pocit na svete. Teda aspon ten prvni, kdyz holka zjisti, ze je tehotna 🙂 ty dalsi jsou, kdyz se mimco spravne vyviji a potom kdyz se ti narodi 🙂 no tak snad stresuju brzo, Budu Vas informovat

marci
2. led 2012

@antoa taky ti moc držím pěsti, ať je všechno v pořádku!! Moc ti to přeji.

@versuska ještě neházej flintu do žita, třeba ještě budeš překvapená... a když ne, tak to musí klapnout na podruhé.

@bardotka1 v tomhle ti taky rozumím. Když jsem začala na štědrý den špinit, tak jsem to překonala docela bez újmy jen díky synovi, který se na vánoce strašně těšil a já mu je špatnou náladou nechtěla zkazit. Pak jsme byli o našich, kteří o tom co jsem podstupovala neví, takže jsem se musela držet a dělat, že se nic neděje. Týden uběhl a smutek u mě se docela otupil. Další cyklus budu podstupovat KET, sice už mám vaječníky v klidu i teď, ale v Repromedě nechtějí dělat KET v nestimulovaném cyklu, takže mám měsíc pauzu.
Tobě moc přeji ať se s celou situací vyrovnáš co nejlíp....

vera_vila
2. led 2012

@antoa Tak já potichounku gratuluji a přeji, ať to zítra krev i UTZ potvrdí.

@bardotka1 Nevzdávej to... Víc nevím, co říct, holky už tu tak nějak všechno řekli... Třeba jen není ta správná doba a ta určitě přijde a podaří se miminko i přirozenou cestou. Jen se na to neupínat a investovat energii do jiné činnosti a do dítka, které už máš doma a ono to určitě přijde samo... To je prostě zákon a ze zkušenosti holek v okolí vím, že to tak prostě funguje...

@versuska Určitě to bude dobrý a za 3 dny tam ty // už budou...