Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

valkat
24. bře 2012

Ahoj holky,takhle jsme si dneska hráli.....

aidule
24. bře 2012

@valkat No ale to jsou fakt úžasní broučci a už vypadají takový velcí a rozumní 😀 😀 😀 !!! Podle foteček se mi zdá, že Kubík je celý ty, nebo se pletu 😉 🙂 ? Vidím, že už máte po šestinedělí, to je mazec! Máš opravdu roztomilé andílky, mějte se moc prima 🙂 !

terez80
25. bře 2012

@evickav Ahoj, to je mi líto, že ti to popraskalo, budu ti moc držet pěsti další měsíc a nebo zázraky se dějí a třeba se vám zadaří samo.

Holky já už si aplikuji léky a jsem na sebe hrdá, že to zvládám píchat sama. Sestřičky jsou moc fajn a naučily mě to dobře, jak se říká strach má velké oči.

terez80
25. bře 2012

@lenuleeee Ahoj Leni, moje známá měla taky KET a prý ji řekly, že při těch nálepkách nedostane měsíčky, ale třeba špinění nevadí. Budu ti moc držet pěsti. taky brouzdám po netu a hledám nové a nové info a kolikrát se hodně protiřečí, ale jsem ráda, že jsou tady stránky přímo repromeďaček, protože ty postupy a zkušenosti jsou stejné. Tak se drž.

terez80
25. bře 2012

@valkat Ahoj, jejda to jsou rozkošné děti, jsou nádherné, věřím, že tě dělají šťastnou. Je to tak pozitivní, že se to daří.

evickav
25. bře 2012

@terez80 tak to si mala vidieť mňa ako som si pichala injekciu,,, 10 min. som sa odhodlávala si to pichnúť do bruška 😀 potom sm zistla,že to nemám zdezinfikované, tak mm bežal pre slivovicu 😀 ,,, a potom som zistila,že to tam ide ako do masielka,,, teda do slaninky 😀 a vôbec to nebolelo
ja veľmi dúfam,že vajká nevyjdú nazmar a že sa nejaké oplodnilo spontánne,,, ak nie,tak už mám doma clostil a v ďaľšom cykle budem papať 🙂

terez80
25. bře 2012

@evickav Naštěstí mám gonal a ten má tenkou jehlu tak jsi ho asi měla taky, s tou slaninkou jsi mě pobavilo, zítra ráno si na tebe vzpomenu jak si to budu píchat.
Je dobře, že tě tak hlídají a víš, kdy se máte snažit, tak držím pěsti-zázraky se dějí

aidule
25. bře 2012

@terez80 Zdravím odhodlanou repromeďačku! Tak vidíš, jak krásně ty injekce zvládáš 😀 ! Člověk má přirozeně strach z toho, co nezná, ale nakonec se většinou zjistí, že obavy byly zbytečné 😉 . Sestřičky jsou super a mají mnohdy svatou trpělivost s tím vysvětlování, nacvičováním,dotazy, stesky....apod. Naštěstí jsou v repromedě všechny moc fajn,tak to všechno člověk procházel a snášel tak nějak líp 🙂 . Přeji, ať uzrajou kvalitní vajíčka a pak........ 🙂 🙂 🙂 😉 😉 😉

lenuleeee
26. bře 2012

Ahoj holky, tak dneska to veliký NIC mám potvrzeno i z krve 😔 😔 😔 Tak snad příště ☹

aidule
26. bře 2012

@lenuleeee Správný přístup, příště to určo třeba zkusit a jednou to štěstíčko najde cestu i k vám domů 😉 🙂 !!! Držím palce a hlavu vzhůru!!! 🙂

zazy
26. bře 2012

Ahpjky děvčata tady pro povzbuzení jedno repromedátko

aidule
26. bře 2012

@zazy Jééé, Verunka je roztomilá princeznička 🙂 ! Milá rošťanda, která dělá svým rodičům samou radost 😀 😀 😉 🙂 .

aidule
26. bře 2012

Taky přidám do placu tu svou princeznu repromeďáckou.....nakonec můžeme udělat koníkovu galerii repromeďátek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ....tak co, ostatní maminky, přidáte se???? Ať těm, které na své andílky ještě čekají a bojují za jejich narození, jak jen to jde, vlijeme do srdíček naději a na tvář úsměv 😉 🙂

terez80
27. bře 2012

@lenuleeee - Ahoj tak to je mě líto, budu držet pěsti ať to klapne příště

terez80
27. bře 2012

Jéé holky vy jste hodné, to je moc pozitivní, ty vaše děťátka. Já dnes byla na kontrole, statečně pícham dál. Dnes tam byl moc přijemný pan doktor Koukal, mám v pořádku krev a i ultrazvuk, tak snad bude vše v pořádku dále.

terez80
29. bře 2012

Ahoj holky, tak už mám za sebou další kontrolu a vše je v pořádku, prý to roste, jak má a příští týden budu mít asi odběr vajíček. Tak teď se zase bojím toho, když už ovládám injekce. Holky prosím, jak to probíhalo v den, když jste měly odběr vajíček? díky

marci
29. bře 2012

Já byla dneska taky v Repromedě na kontrole. Zatím to vypadá, že se snad vyhnu revizi (těhotenství odešlo spontánním potratem samo). Teď ještě, aby i hcg klesalo tak jak má a definitivně vyloučili i mimoděložní těhotenství.
@terez80 odběru se neboj, já měla velký strach (strašně jsem se bála narkózy) a musím říct, že to bylo zbytečný stresování, není to nic co by se nedalo.....jsou pak horší věci..... třeba čekání na to jak to dopadne, pak strachování, aby vše šlo tak jak má. Moc držím palce.

aidule
29. bře 2012

@terez80 Neboj statečná snažilko 😉 ! Ten odběr se dělá v krátkodobé celkové anestezii, po něm zůstaneš 2 hodinky ležet v postýlce pod dohledem příjemného personálu a pak šupajdíš domů(nejlépe s doprovodem někoho blízkého, ale není to úplně nejnutnější 🙂 ). Tak se drž, já budu držet palečky, aby byla vajíčka v co největší kvalitě 🙂 🙂 🙂 !!!

terez80
1. dub 2012

@marci Ahoj, budu držet pěsti, aby jsi se vyhnula revizi a odešlo to samo. Mě to přijde, že se pořád člověk něčeho v tom životě bojí a potom se diví co sám vydrží. Přeji ti sílu na překonání další překážky.
@aidule Ahoj díky za podporu, prosím tě ještě jak probíhá tak krátkodobá celková anestezie.
Jinak všechny spoluusilovnice o mimčo moc zdravím.

aidule
1. dub 2012

@terez80 Zdravím, napíchnou ti flexibilní jehličku do žíly na ruce-slouží k průbežnému podání léků a pak ti dají na obličej masku a do ní pak rajský plyn na uspání 😀 😀 😀 ....no a ty chíli počítáš a než dojdeš k číslu třeba 5, tak už spinkáš a pak už jen slyšíš, jak tě budí...Je to v poho, neboj. Pak tě odvezou na pokoj, tam si poležíš, úplně se probereš, přijdou ti změřit krevní tlak, vyndají ti z ruky tu jehličku, doktor si s tebou promluví o výsledku odběru, domluvíte se, jak dál, dostaneš bagetu s pitím a šupajdíš domů 😀 😀 😀 😉 🙂 . Tak aŤ je vše v poho!!! 🙂

lenuleeee
1. dub 2012

@aidule 😀 😀 úplně vyčerpávající... Nepracuješ tam náhodou??? 😀 😀

marci
3. dub 2012

@aidule Myslím, že masku tam při punkci už nedávají a s doktorem se člověk potká až když opustí postel a odebere se čekat na recepci až ho zavolají - aspoň teda já to tak měla v prosinci loňského roku.

terez80
3. dub 2012

@aidule Ahoj nějak nestíhám, jsem v práci do večera a já už jdu zítra na odběr vajíček. Ani jsem to v pondělí nestihla napsát, že mám poslední injekci.
Holky díky moc za informace, říkaly mi, že to je na chviličku a popisovaly, ale je fajn přečíst si i vaše pocity a dojmy. Já se těším a bojím se zároveň. Dám zítra vědět, jak to probíhalo.

aidule
4. dub 2012

@lenuleeee Já určitě ne, ale je to jen má osobní zkušenost!!!

aidule
4. dub 2012

@marci Zdravím, já jsem to takhle měla a doktorka byla se mnou před, po výkonu a pak i přo propuštění 😉 ....na péči si opravdu nemůžu stěžovat a to tam tenkrát byl docela frmol, že se paní doktorka ještě omlouvala, že toho času pro mě nemá tolik, kolik by chtěla věnovat.... 🙂

aidule
4. dub 2012

@terez80 Ahojky, já se omlouvám za mírně pozdní reakci, ale totálně nám odešel počítač, tak jsem neměla jak odepisovat. Teď jsme u sestry, tak se snažím ty restíky napravit 🙂 . Moc držím palečky, ať jse k zavedení jen to nej, nej, nej mimi 🙂 😉 !!!

terez80
5. dub 2012

Ahoj holky, tak já už to mám za sebou, dnes jsem si raději vzala dovolenou. Nevěděla jsem, jak budu regovat. Včera vše probíhalo v klidu, odvedla mě recepční na pokojček(překvapilo mě , jak je pěkně útulný, představovala jsem si to trochu, jak v nemocnici a on to byl pravý opak), pěkně jsem se bála, ale jak mě převedla sestřička na sál, tak se mě ještě rozbušilo srdce a najednou jsem se probudila na pokoji a oničem jsem nevěděla, byl to příjemný spánek ta narkóza, pak nám pan doktor Koukal(sympaťák), řekl, že mám 15 vajíček a 13 je kvalitních a dnes si mám volat kolik se oplodnilo, nechali jsme si s manželem raději PICSI. Tak už jsem ráda, že to mám za sebou a teď jenom čekám kolik se z toho bude líhnout dětí. Mějte se holky a díky moc za podporu.

aidule
5. dub 2012

@terez80 No bezva, to je úrodička jedna radost 🙂 🙂 🙂 !!! Tak ať je kupa kvalitních mimoušků!!! 😀 Opatruj se a těším se na další info.

terez80
8. dub 2012

Ahoj holky, tak zítra jdu už na transfer toto utíká, máme 8 embryíí, které se pěkně vyvíjí. Trochu jsem si už oddechla a budu doufat, že se některé ujme. Přeji pěkné Velikonoce, já je budu mít a snad nás bude víc.

zdenallicka
8. dub 2012

AHoj holky, mohly byste mi, prosím, popsat vaše zkušenosti? Jak to probíhá od začátku, co potřebuju, kam volat, kam jít... mohla bych si přečíst 345 stran, ale bohužel mi na to moje kapacity (časové i jiné) nestačí... 🙂 Díky za váš čas, rady a zkušenosti..