Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
23. dub 2012

@gabulenka moc gratulujem 😲 😀 želáme vám móóóc zdravíčka a malinká nech rastie do krásy 😀

gabulenka
23. dub 2012

@evickav moc děkujeme 😉

valkat
23. dub 2012

@gabulenka Gabčo,vy taky máte Terezku?Tak jí přeju moc štěstí ,zdraví a ať vám dělá jen samou radost.... 🙂

aidule
23. dub 2012

@gabulenka Jééé, ahojky čerstvá maminko!!! To je nádherná zprávička, no já koukám jako blázen, že už máš mimi v náručí, to tak šíleně utíká!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Terezku vítám na tento svět a přeji vám oběma pevné zdravíčko, spoustu lásky a pohody a rychlou adaptaci po té porodní dřině 😀 😀 😉 🙂 !!! Jsi hodná Gábi, že jsi dala vědět....Jak budeš mít čas a nějakou fotečku Terezky, tak ji sem dej, ju? 🙂 Těším se moc!!! Opatrujte se! 🙂

gabulenka
23. dub 2012

@valkat jojo taky máme Terezku 😀 děkujeme 🙂
@aidule díky moc 😉 fotečku určo nějakou dám 😉 Utíká to moc rychle a o to rychleji, že se narodila o měsíc dřív 😀

zazy
25. dub 2012

Gabulenko,jsem ani nevěděla,že už to tak uteklo,a ty už máš mimi,no super,přeju Vám oběma hodně zdravíčka a moc moc gratuluji,super,

veruskaberuska
26. dub 2012

@gabulenka Taky vééélikááá gratulace. Ať roste tak jak má a moc maminku nezlobí 🙂

terez80
26. dub 2012

@gabulenka Ahoj taky vám moc gratuluji, přeji hodně zdravíčka té vaší princezně, musí to být pěkný drobínek.
Ahoj holky už mám za sebou kontrolu, vše vypadá dobře krev, na ultrazvuku jde vidět malá tečka. Jsme moc šťastní. Holky zapomněla jsem se zeptat, mám volat gynekoložce, kdy jste odcházely z Repromedy ke své gyn.?
Přeji všem krásné sluníčkové dny.

frozinka
26. dub 2012

@gabulenka jéééé, moc gratuluju k Terezce, ať je zdravá a dělá vám jen a jen radost!!! 😀

aidule
26. dub 2012

@terez80 To je bezva, že je vše v pořádku, tak to má být. Po tom všem už teď jen samá pozitiva a sociální jistoty 😀 😀 😀 . Ale ne, chci říct, už jen klid a pohoda 😉 ! Jak budeš odcházet z Repromedy, dostaneš zprávu pro svou gyndařku, no a k té se jen pak jednoduše obj. a ona tě už pak bude na kontroly obj. sama 😉 🙂 . Tak ať je i nadále vše v pořádku!! 🙂

valkat
27. dub 2012
evickav
30. dub 2012

@terez80 Ahoj,,, ja som robila test dnes ráno a našla som // 🙂
keď ti robili test na hcg, tak aj sono ti robili?

veruskaberuska
30. dub 2012

@evickav Ahoky evicko, moooc gratuluju 🙂 Mě dělali i ultrazvuk, ale spíš kvůli těm zvětšeným vaječníkům. Nevím, jestli je to standard. Když jsem tam byla 16. den po ET ještě nic nebylo vidět, ale 20. den byl vidět žloutkový váček.

evickav
30. dub 2012

@veruskaberuska ďakujem 🙂 ,,,volala som ráno na recepciu a v stredu idem na krvičku ráno a o 12tej aj na sono,,, som strašne zvedavá,,, stále tomu nemôžem uveriť 😀

aidule
30. dub 2012

@evickav Evi, velikáááánská gratulace!!! Hlavně ať je vše v pořádku a krásně si to užívej 🙂 😉 ! Mám radost, krásně se ty dětičky daří 😀 😀 😀 . Jeden pozitivní testík za druhým, tak to má být 😀 😉 🙂 !!!

terez80
1. kvě 2012

@evickav Ahoj to je super strašně moc gratuluji, dnes jsem se schválně šla podívat, protože jsem věděla, že máš testovat a ty jsi byla rychlejší, moc ti to přeji
@aidule děkuji moc za informace, je fajn, že jsi tím prošla zhruba víš co a jak.
Holky já mám takovou radost, že se to tak v repromedě daří, jsem moc ráda, že nám to tak vychází
@valkat děkujeme za fotečky mimi je krásné, je to povzbuzující

aidule
1. kvě 2012

@terez80 Jo, jo, myslím, že radost je na všech stranách 😀 🙂 . V Repromedě si tu radost zaslouží pro svůj úžasný přístup a trpělivost k nám, snažilkám...no a my snažilky si tu těhu-radost zasloužíme už proto, čím vším jsme procházely, než se ty // na testíku ukázaly 😀 😉 🙂 !

evickav
2. kvě 2012

@terez80
@aidule
@veruskaberuska
Máme HCG 250 🙂 ,,, zatiaľ je všetko v poriadku,,, za týždeň ideme na sono, tak už sa moc teším,,, dnes som bola z repromedy fakt unesená,,, sú tam úžasní ľudia a fakt robia svoju prácu s láskou 🙂

aidule
2. kvě 2012

@evickav No to je supééééér čísílko! Tak jen ať dál roste číslo i bříško 😀 😉 🙂 !!! Jé, já tam dnes taky byla, na návštěvě...škoda, že jsme se nepotkaly ☹. Mají to tam krásně zmodernizované, rozšířily prostory....no zkrátka se snaží o co největší komfort a zázemí pro klientky, což je určo super pro všechny nastávaící snažilky 😉 🙂. Opatruj se mamino a podávej pravidelná hlášení 🙂 😉!

denisa76
7. kvě 2012

@evickav Ahoj Evi, myslím, že jsme spolu byly 16.4. na odběru vajíček (ležela jsem vedle tebe)... moc gratuluju k výsledkům!!! V Repromedě jsou moc šikovní. Nám se to tentokrát bohužel nepodařilo, ale asi to brzo zkusíme znovu. Držím pěsti!

evickav
7. kvě 2012

@denisa76 jóój, to ma mrzí 😢 ,,, ale ako píšeš sú tam moc šikovní,,, my sme mali vhodné len jedno jediné embryjko na transfer a stal sa zázrak 😀
budem držať palce na nohách aj rukách,aby vám to na budúce vyšlo 🙂

terez80
7. kvě 2012

@evickav Ahoj, to máš krásné výsledky, je to paráda, že ti to s jedním embryjkem vyšlo. Na mě jsou v Repromedě taky vždy moc hodní, my jdeme na kontrolu tento týden tak dám vědět.

evickav
7. kvě 2012

@terez80 no ja som z toho tiež poriadne prekvapená 😀 aj my ideme v piatok poobede k dr. Koukalovi,,,
ja som sa ho ešte pred vkladom pýtala,že kedy môžem začať stimulovať na druhý pokus a on mi hovorí, že to nebudete potrebovať 😀
držím palčeky nech pekne rastiete 😲 🙂

terez80
9. kvě 2012

@evickav Je to super, když to klapne a člověk s tím moc raději kvůli strachu nepočítá. Jsem moc ráda, že ti to hned vyšlo, taky ti přeji ať rostete. Taky jsi unavená po tom utrogestanu a jak ti vůbec je a jak se cítíš, mě nepřijde ani, že bych byla těhotná.

evickav
10. kvě 2012

@terez80 neviem či je to tým utrogestanom,ale každý deň poobede si trošku musím pospať,,, ani nič moc necítim,,, len občas akoby na ms a 2x ma tak popichovalo v maternici cez týždeň,,, iba prsia ma bolia,,, no dúfam,že je všetko v poriadku 🙂

aidule
10. kvě 2012

@terez80
@evickav
Nazdárek vzorné repromeďácké maminečky 🙂 ! Tahle únava k začátku těhu patří-dílem po všech těch hormonálních nášupech, dílem všema změnama, ke kterým teď u vás dochází.... Takže, spinkejte, co to jde a kdy se tělu zachce, poněvadž budem mnohem, mnohem hůř 😀 😀 😀 😉 🙂 !!! Jinak doufám, že jste všichni v pořádku a těším se na další info o vašich andílcích 🙂 . Opatrujte se!!!

evickav
11. kvě 2012

@aidule
@terez80
u nás je všetko v poriadku,,, sme 5+4 a videli sme dutinku a žltkový vačok 😀 tešíme sa na ďaľšie sono 21.5.,,, to už bude aj srdiečko 🙂

aidule
12. kvě 2012

@evickav Tak to jsem moc ráda, že se mimi drží. Na příští sono si vezmi určo balíček kapesníčků, jak uvidíš hýbat se srdíčko, budou se kapesníčky určo hodit 😀 😀 🙂 ! Tak zatím a pohodový víkend! 😉

terez80
13. kvě 2012

Ahoj holky, omlouvám se, že jsem se neozvala, ale máme nějaké potíže s připojením na internet. U nás taky vše v pořádku už jsem skoro v 11 týdnu a budu už chodit na gyndu. Jsem odeslána na NT plus test, jaké s tím máte zkušenosti.? Jinak jsem v Reppromedě moc všem děkovala, opravdu jsou tam moc šikovní, příjemní a budu doporučovat. Jsme nadšení z našeho malého prcíka nebo prcičky, jak si tam pěkně tluče.
@evickav - ahoj, tak to jsem ráda, že jsi taky unavená, že nejsem divná. Těš se na ultrazvuk je to krása,jak mu bije srdíčko, my jsme tam byli s manželem a je to nádherný pocit a zážitek, je fajn, že tam mohl být se mnou, jsem taky ráda, že ho berou v repro jako součástí mě, může být na každé konzultaci se mnou. To bylo pro mě moc příjemné.
@aidule ahoj děkujeme moc jsi hodná, je dobře, že máš něco za sebou, tvé drahocenné rady se moc hodí.
Mějte se všichni krásně

evickav
13. kvě 2012

@terez80 to je krásne, že skoro 11 tt,,, to pekne uteká 🙂
my sme sa mm bavili,že nám bude Repromeda moc chýbať,,, fakt sú tam úžasní ľudia 🙂
keď sme s mm absolvovali prvú konzultáciu, tak sme si povedali, že si ideme pre miminko 😀 proste tam máš hneď pocit už po prvej návšteve, že si už tehotná 😀
to na SK vôbec neexistuje, čo je moc smutné,,,
ale hlavne že my sme tehu a môžme sa tešiť na naše bábenká 😀