• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

26. května 2017 
@perrolina my sme mali nášho malinkého tiež 4 bunkového :slight_smile: a koľko si necháš zaviesť?
11. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perrolina No pajáda, krásně se miminka rýsují, jen co je pravda :grinning: :grinning: :wink: ! Tak ať to zítra jde vše jak má a dětem šťastnou cestu do mámina 9-ti měsíčního vodního lůžka :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: !!!
11. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak to mám zdárně za sebou. Odstranili mi ze sliznice polypózní ložisko a vzorek poslali na histolku. Za týden kontrola u mé gynekoložky a podle odpovědi MUDr. Hromadové, pak cestou necestou směr Brno :wink:
Přeji všem krásný den :wink:
11. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@perrolina Budu móóóóc moc držet paluchy :wink:
11. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciasek1982 Tak super, už se na tebe v Brně určo budou těšit. A hlavně, prosím, cestou!!!!!! Necestu nééééééééééééé :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :slight_smile: !!!
12. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aidule :grinning: budu se snažit :grinning:
12. črc 2012 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav
@aidule tak dnes jsou miminka moc pěkná jedno je prý o den už napřed je z něj morulka a druhé je 8buněčné třetí je také 8buněčné ale má tam nějaké nečistoty které tam nemají být,tak že vložena ty dvě nej pěknější a teď to nejdelší čekání :wink: :wink:
12. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@perrolina teším sa s tebou :slight_smile: moc moc odpočívaj a hladkaj brušinko :slight_smile:
12. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav jak jsem dojela tak jsem si šla lehnout ten to krát mě to trošinku bolelo ale dalo se to,budu odpočívát mám dovolenou teť a celý příští tyden tak budu odpočívát a hladit bříško :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@perrolina Užasné, tak jen odpočívej, šetři se a užívej si to čekání, určitě bude na co se těšit :wink: :slight_smile: !!! Držím palečky!
13. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule děkuji :slight_smile: :slight_smile: a odpočívám a budu :slight_smile:
13. črc 2012 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobry den,

jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi
17. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perrolina Zdravím! Tak jak pokračuje odpočívání a nicnedělání? Myslím, že v tomhle počasí to jde vcelku samo :grinning: :grinning: :slight_smile: . Doufám, že mimísci se krásně zavrtávají a nezlobí maminku :wink: . Moc zdravím!
17. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alenkova ahoj,,, je možné, že si mala plyníky a trošku to urobilo šarapatu v brušku,,, po wecku sa to asi uvoľnilo a bolesť prešla,,, mňa pri stimulácii a aj po vklade dosť nafukovalo,,, používala som espumisan a to mi pomohlo,,, tiež som mala také akoby rezanie v podbrušku vtedy,,, potom to postupne prešlo,,,
kedy budeš robiť testík? neláka ťa to?
držím palčeky :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav Nazdar mamino! Jak se daří tobě a mimískovi? Doufám, že jste v pořádku a krásně si užíváš těhulkování :wink: :slight_smile: !
17. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aidule ahoj,,, máme sa vynikajúco :slight_smile: včera som bola v poradni a videla som malinkého,,, pekne si kopkal a šermoval ručičkami :dizzy_face: bruško začalo vykúkať, tak sa moc teším,,,
a vy sa máte ako? leto sa nám síce trošku pokazilo, ale verím že babuľky si ho aj tak užívajú :slight_smile:
17. črc 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aidule ahoj po pravdě se snažím odpočívát jen ty běžný věci dělám to co můsíme snad všechny :grinning: :grinning: ,cítím se dobře bolí mě prsa a mám je nějaká nalitá :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evickav To jsou tak krásné vzpomínky....mám je z loňska ještě v živé paměti, ty UZV návštěvy :slight_smile: . Ale live je live, o tom žádná!!! Hlavně, když je pak mimčo hodné a na pohodu, což naštěstí Natálka je :grinning: :slight_smile: ! U Markétky to bylo horší, ta moc plakávala a byla celá taková nepohodová :grinning:....U ní jsem si ještě dlouho po porodu říkávala, jak nám bylo fajn,. když byla v bříšku, jaký byl doma klid :grinning: :grinning: :grinning: . S Natali je to jiné, naštěstí!!!! Mně osobně tohle letní počasí maximálně vyhovuje, ale chápu, že děti a dovolenkáři mají jiný názor :grinning: . Markétka je od soboty na 14 dní na táboře, tak to pro ně taky asi není to pravé ořechové, ale děti se zabaví hrama a blbinama, zase tak moc o tom počasí nepřemýšlí :dizzy_face: . Na dovču jedeme za 10 dní do Krkonoš, to už má byýt zase hezky, tak si snad užijeme turistiku, kola, brusle apod.
Měj se s broučkem nádherně, všimla jsem si, že termín máte v lednu-to je i naše Markétka :wink: :slight_smile: Tak pa a brzy zase písnu. Pohlazení na bříško!!! :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alenkova Ahojky, mě takhle břicho pobolívalo od transféru a pobolívá mě sem tam dodnes :unamused: Dr.mi na to napsala magnezium. Každopádně, pokud budou bolesti přetrvávat, může jít i o něco jiného a raději zavolej svému lékaři, pro jistotu. A co testík, už sis zkoušela? :slight_smile:
19. črc 2012 ve 13:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav
@aidule zdravím holky tak jsem to včera nevydržela a testla aaaaje tam :slight_smile:sice jeslabší než kontrólní ale je tam ve čtvrtek mám ofic.testovat modlím se ať je tmavší.držte vše co máte ,díky.
23. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@perrolina jéééééj sa teším s tebou :dizzy_face: ja som mala tiež slabšiu čiaročku ako testovaciu,,, kuk album,,, a to som si robila test iba dva dni pred krvičkou,,, tfuj tfuj tfuj nech sú riadne koľajnice // vo štvrtok :wink:
23. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav jsem stoho taková ještě rozhozená to víš mám strach po tom všem co mám za sebou :frowning2: : ale tento krát moc věřím že to konečně vše dobře dopadne :slight_smile: děkuji moc
23. črc 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perrolina No to je supééééééééééééééééééééééééééééééééééééér :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Křičím to zatím jen tak poutichoučku, abych to nezakřikla, ale je to úžasná zprávička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!Vidíš, trpělivost se opravdu může vyplatit a snad už ten tvůj osud dostal rozum a pochopil, že miminko bude u vás doma v dobrých rukou a láskyplném prostředí :wink: :slight_smile: . Moc ti přeji, aby čárka krásně sílila a aby se mimi zdravoučce vyvíjelo a ty si pak mohla tu radost užít naplno :slight_smile: . I když troška obav už tam bude vždycky, ale to i pak po narození mimi-vlastně už pak do konce života :grinning: :grinning: :grinning: . Ale o tom život je, ony nám to ty dětičky mnohokrát jinak vrátí a vynahradí :grinning: :wink: :slight_smile: ! Tak ve čt-pá očekávám super info :grinning: :slight_smile: !!!
23. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perrolina Tichá gratulace a přeji, ať je čárečka den ode dne silnější :slight_smile:
23. črc 2012 ve 13:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule
@maja89 holčičky moc děkuji,dnes jsem testla znovu a je tam a okousíček silnější :slight_smile: .Tak doufám že už jsem si té toho špatného vybrala dost a teď to pěkné co ktomu patří,má te pravdu ta obava jetu pořád :frowning2: ale věřím že to bude dobré.Manžel se moc neraduje ,radoval se dvakrát a to dopadlo špatně tak teď zátím ne počká.
24. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@perrolina Bezva, my jsme byli taky slaboučcí a dopadlo to výborně! Manželův přístup naprosto chápu a chválím zároveň :wink: :wink: .Opatrnosti není nikdy dost!!! Určo to dopadne a pak i on propadne radosti a těšení, ale času je na to opravdu ještě moře. Ty se opatruj, posílám pohlazení pro mimi a ať se v té tvé 1+0 s vodním lůžkem krásně zabydlí, nepustí, vydrží, vyroste a opustí ji, až bude jeho čas :grinning: :grinning: :grinning: :slight_smile: !
24. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule děkuji za krásná slova ,kdybych ty testy sem uměla dát tak vá je ukážu ale jsem antitalent a samouk to by nedopadlo dobře :grinning:
25. črc 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@perrolina Nic se neděje, věříme Ti :grinning: :grinning: :wink: ! Důežitější pak bude výsledek krve v Repromedě a hlavně to, co pak bude následovat :wink: . Tak se opatruj a pomaloučku potichoučku si to začni užívat :grinning: :wink: :slight_smile: !
25. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule tak jsem včera byla na hemato.a stavila se v Repromedě a řekla že jsem si test udělala o den dřív :slight_smile: že to tam je a že se jdu zeptat kdy můžu dojít na krev, a oni že mi jí naberou tak se stalo.A v 11.30už mi volali HCG bylo88 já vím jeto teprv 13den,minile jsem měla 16den jen 72HCG,tak snad to bude dobrý.Příští týden kon.a UTZ. tak se modlím atˇ HCG pěkně roste a mimi také :slight_smile:
26. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@perrolina No pajáda! Copak Repromeda, tam jsou šikovníčci šikovní :grinning: :grinning: :wink: . Tak přeji šťastné těhulkování, ať roste hcg i mimi a těším se na info z uzv apod. :grinning:
27. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek