Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
11. črc 2012

@perrolina my sme mali nášho malinkého tiež 4 bunkového 🙂 a koľko si necháš zaviesť?

aidule
11. črc 2012

@perrolina No pajáda, krásně se miminka rýsují, jen co je pravda 😀 😀 😉 ! Tak ať to zítra jde vše jak má a dětem šťastnou cestu do mámina 9-ti měsíčního vodního lůžka 😀 😀 😀 😉 🙂 !!!

luciasek1982
11. črc 2012

Ahojky holky, tak to mám zdárně za sebou. Odstranili mi ze sliznice polypózní ložisko a vzorek poslali na histolku. Za týden kontrola u mé gynekoložky a podle odpovědi MUDr. Hromadové, pak cestou necestou směr Brno 😉
Přeji všem krásný den 😉

luciasek1982
11. črc 2012

@perrolina Budu móóóóc moc držet paluchy 😉

aidule
12. črc 2012

@luciasek1982 Tak super, už se na tebe v Brně určo budou těšit. A hlavně, prosím, cestou!!!!!! Necestu nééééééééééééé 😀 😀 😀 😉 🙂 !!!

luciasek1982
12. črc 2012

@aidule 😀 budu se snažit 😀

perrolina
12. črc 2012

@evickav
@aidule tak dnes jsou miminka moc pěkná jedno je prý o den už napřed je z něj morulka a druhé je 8buněčné třetí je také 8buněčné ale má tam nějaké nečistoty které tam nemají být,tak že vložena ty dvě nej pěknější a teď to nejdelší čekání 😉 😉

evickav
12. črc 2012

@perrolina teším sa s tebou 🙂 moc moc odpočívaj a hladkaj brušinko 🙂

perrolina
12. črc 2012

@evickav jak jsem dojela tak jsem si šla lehnout ten to krát mě to trošinku bolelo ale dalo se to,budu odpočívát mám dovolenou teť a celý příští tyden tak budu odpočívát a hladit bříško 🙂 🙂

aidule
13. črc 2012

@perrolina Užasné, tak jen odpočívej, šetři se a užívej si to čekání, určitě bude na co se těšit 😉 🙂 !!! Držím palečky!

perrolina
13. črc 2012

@aidule děkuji 🙂 🙂 a odpočívám a budu 🙂

alenkova
17. črc 2012

Dobry den,

jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi

aidule
17. črc 2012

@perrolina Zdravím! Tak jak pokračuje odpočívání a nicnedělání? Myslím, že v tomhle počasí to jde vcelku samo 😀 😀 🙂 . Doufám, že mimísci se krásně zavrtávají a nezlobí maminku 😉 . Moc zdravím!

evickav
17. črc 2012

@alenkova ahoj,,, je možné, že si mala plyníky a trošku to urobilo šarapatu v brušku,,, po wecku sa to asi uvoľnilo a bolesť prešla,,, mňa pri stimulácii a aj po vklade dosť nafukovalo,,, používala som espumisan a to mi pomohlo,,, tiež som mala také akoby rezanie v podbrušku vtedy,,, potom to postupne prešlo,,,
kedy budeš robiť testík? neláka ťa to?
držím palčeky 🙂

aidule
17. črc 2012

@evickav Nazdar mamino! Jak se daří tobě a mimískovi? Doufám, že jste v pořádku a krásně si užíváš těhulkování 😉 🙂 !

evickav
17. črc 2012

@aidule ahoj,,, máme sa vynikajúco 🙂 včera som bola v poradni a videla som malinkého,,, pekne si kopkal a šermoval ručičkami 😵 bruško začalo vykúkať, tak sa moc teším,,,
a vy sa máte ako? leto sa nám síce trošku pokazilo, ale verím že babuľky si ho aj tak užívajú 🙂

perrolina
18. črc 2012

@aidule ahoj po pravdě se snažím odpočívát jen ty běžný věci dělám to co můsíme snad všechny 😀 😀 ,cítím se dobře bolí mě prsa a mám je nějaká nalitá 🙂 🙂

aidule
18. črc 2012

@evickav To jsou tak krásné vzpomínky....mám je z loňska ještě v živé paměti, ty UZV návštěvy 🙂 . Ale live je live, o tom žádná!!! Hlavně, když je pak mimčo hodné a na pohodu, což naštěstí Natálka je 😀 🙂 ! U Markétky to bylo horší, ta moc plakávala a byla celá taková nepohodová 😀....U ní jsem si ještě dlouho po porodu říkávala, jak nám bylo fajn,. když byla v bříšku, jaký byl doma klid 😀 😀 😀 . S Natali je to jiné, naštěstí!!!! Mně osobně tohle letní počasí maximálně vyhovuje, ale chápu, že děti a dovolenkáři mají jiný názor 😀 . Markétka je od soboty na 14 dní na táboře, tak to pro ně taky asi není to pravé ořechové, ale děti se zabaví hrama a blbinama, zase tak moc o tom počasí nepřemýšlí 😵 . Na dovču jedeme za 10 dní do Krkonoš, to už má byýt zase hezky, tak si snad užijeme turistiku, kola, brusle apod.
Měj se s broučkem nádherně, všimla jsem si, že termín máte v lednu-to je i naše Markétka 😉 🙂 Tak pa a brzy zase písnu. Pohlazení na bříško!!! 🙂

maja89
19. črc 2012

@alenkova Ahojky, mě takhle břicho pobolívalo od transféru a pobolívá mě sem tam dodnes 😒 Dr.mi na to napsala magnezium. Každopádně, pokud budou bolesti přetrvávat, může jít i o něco jiného a raději zavolej svému lékaři, pro jistotu. A co testík, už sis zkoušela? 🙂

perrolina
23. črc 2012

@evickav
@aidule zdravím holky tak jsem to včera nevydržela a testla aaaaje tam 🙂sice jeslabší než kontrólní ale je tam ve čtvrtek mám ofic.testovat modlím se ať je tmavší.držte vše co máte ,díky.

evickav
23. črc 2012

@perrolina jéééééj sa teším s tebou 😵 ja som mala tiež slabšiu čiaročku ako testovaciu,,, kuk album,,, a to som si robila test iba dva dni pred krvičkou,,, tfuj tfuj tfuj nech sú riadne koľajnice // vo štvrtok 😉

perrolina
23. črc 2012

@evickav jsem stoho taková ještě rozhozená to víš mám strach po tom všem co mám za sebou ☹ : ale tento krát moc věřím že to konečně vše dobře dopadne 🙂 děkuji moc

aidule
23. črc 2012

@perrolina No to je supééééééééééééééééééééééééééééééééééééér 😉 😉 😉 😉 😉 😉 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Křičím to zatím jen tak poutichoučku, abych to nezakřikla, ale je to úžasná zprávička 🙂 🙂 🙂 !!!Vidíš, trpělivost se opravdu může vyplatit a snad už ten tvůj osud dostal rozum a pochopil, že miminko bude u vás doma v dobrých rukou a láskyplném prostředí 😉 🙂 . Moc ti přeji, aby čárka krásně sílila a aby se mimi zdravoučce vyvíjelo a ty si pak mohla tu radost užít naplno 🙂 . I když troška obav už tam bude vždycky, ale to i pak po narození mimi-vlastně už pak do konce života 😀 😀 😀 . Ale o tom život je, ony nám to ty dětičky mnohokrát jinak vrátí a vynahradí 😀 😉 🙂 ! Tak ve čt-pá očekávám super info 😀 🙂 !!!

maja89
23. črc 2012

@perrolina Tichá gratulace a přeji, ať je čárečka den ode dne silnější 🙂

perrolina
24. črc 2012

@aidule
@maja89 holčičky moc děkuji,dnes jsem testla znovu a je tam a okousíček silnější 🙂 .Tak doufám že už jsem si té toho špatného vybrala dost a teď to pěkné co ktomu patří,má te pravdu ta obava jetu pořád ☹ ale věřím že to bude dobré.Manžel se moc neraduje ,radoval se dvakrát a to dopadlo špatně tak teď zátím ne počká.

aidule
24. črc 2012

@perrolina Bezva, my jsme byli taky slaboučcí a dopadlo to výborně! Manželův přístup naprosto chápu a chválím zároveň 😉 😉 .Opatrnosti není nikdy dost!!! Určo to dopadne a pak i on propadne radosti a těšení, ale času je na to opravdu ještě moře. Ty se opatruj, posílám pohlazení pro mimi a ať se v té tvé 1+0 s vodním lůžkem krásně zabydlí, nepustí, vydrží, vyroste a opustí ji, až bude jeho čas 😀 😀 😀 🙂 !

perrolina
25. črc 2012

@aidule děkuji za krásná slova ,kdybych ty testy sem uměla dát tak vá je ukážu ale jsem antitalent a samouk to by nedopadlo dobře 😀

aidule
25. črc 2012

@perrolina Nic se neděje, věříme Ti 😀 😀 😉 ! Důežitější pak bude výsledek krve v Repromedě a hlavně to, co pak bude následovat 😉 . Tak se opatruj a pomaloučku potichoučku si to začni užívat 😀 😉 🙂 !

perrolina
26. črc 2012

@aidule tak jsem včera byla na hemato.a stavila se v Repromedě a řekla že jsem si test udělala o den dřív 🙂 že to tam je a že se jdu zeptat kdy můžu dojít na krev, a oni že mi jí naberou tak se stalo.A v 11.30už mi volali HCG bylo88 já vím jeto teprv 13den,minile jsem měla 16den jen 72HCG,tak snad to bude dobrý.Příští týden kon.a UTZ. tak se modlím atˇ HCG pěkně roste a mimi také 🙂

aidule
27. črc 2012

@perrolina No pajáda! Copak Repromeda, tam jsou šikovníčci šikovní 😀 😀 😉 . Tak přeji šťastné těhulkování, ať roste hcg i mimi a těším se na info z uzv apod. 😀