Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

ob.soklina
5. čer 2009

Ahojte sluníčka, tak se Vám tady zase hlásím. Omlouvám se, ale spala jsem takže na pc mě ani nenapadlo jít. Tak ze mě dostali 17 vajíček. No a a odběr probáhal celkem dobře. To uspání byla legrace, cítila jsem nějaký hnus v krku a pak už jsem sladce spinkala 🙂 Břicho tedka cítím, ale to je asi normální že??? No a zítra si máme zavolat jak to vypadá. tak uvidíme

Mimuška - tak ten zub mě mrzí, ale zase tě apson potom nebude otravovat až budeš těhotná 🙂 No a dneska je pátek tak můžeš odpočívat.

Lenthi - jinak mi to dělal ten pan doktor, kterého jsi srazila dveřma. Byl úžasnej, chvilka mi připadal trochu nervozní, ale opravdu super přístup.

Dneska jak tam manžel na mě čekal, nějak nedokázal odejít, tak jen dnes tam odcházely 3 těhulky. že to dnes byla úrada. tak se tam všichni jen usmívali, bylo to příjemné.

Jééé já toho mám tolik co bych Vám chtěla napsat až se mi to všechno plete.
Anninko - uvidíš že výsledky budou výborné, je ted přece naše období 😉

No a nějaké to info o mě: Lucka 27 let, IVF - ICSI dnes 🙂 no a jinak toho u mě moc není z této stránky. Jinak mám doma dvě kočičky, které jsou moje zlatíčka. Jsou pro mě zatím moje vše teda i s manželem.

Děkuji za pěstičky 🙂

annina
5. čer 2009

Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka.A teď čekám

Majka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

mimka29
5. čer 2009

soklinka parádna úradička, že 17 vajíčok (keby moja darkyňa toľko mala to by bolo super 😀 ) z toho budú aj mrazáčikovia a neskôr súrodenci. Že ťa bolí bruško, tak to je normálne, zajtra bude lepšie. Teraz veľa tekutín a oddych, ale veď ty si šikulka a všetko už dobre poznáš 😉 Zajtra budeme asi celý deň vonku, ale určite budem na teba mysliť a potom napíš koľko máte embryjok.

annina
5. čer 2009

Anna 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci, čekání na //

Majka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

Radmila 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (Edw.sy), doporučen detox 3-4 měs ,na PN. Nyní čekáme na výsledky spg+horm.prof., předpokl.stimulace od 20.6.09 a následně Ivf+PGD

Lucka 27 let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , transfér...

annina
5. čer 2009

Ahoj zlatíčka, tak jsem to dala nějak dohromady,kdyby byla nějaká chyba,prosím upozorněte..opravím 😀 Soklinko,přesně jak píše Mimuška. Krásná úrodička,tak ať jich zůstane co nejvíc!! Mě odebrali 19 folíků z toho 17 vajíček,zůstalo 13, zavedeny 2, mrazáčků 6 teď už 3 🙂 Mimko doufám,že tvoje dárkyně bude super nosnička, ať máte co nejvíce dětiček!!! Kočenky všem vám přeji krásný víkend,Soklinko odpočívej,Lentil rozmazluj bublinky a já jdu taky ulehnout,protože mě bolí bříško,sem to dneska trochu přetáhla,ještě sme zaskočili odvolit a teď už nás snad čeká krásný a klidný víkend 😵 Pa pa

ob.soklina
5. čer 2009

anninko jsi šikulka, jen poprosím asi místo mého jména naspat soklina, protože nikdo nebude vědět o koho jde 😀 i když vy jo 🙂 Taky už utíkej odpočívat, nemysli si taky si tě budeme hlídat 😉

Mimuška neboj neboj tvoje dárkyně bude super nosnička 🙂 bude červnová ne??? 😀 zítra si užij krásný den - psala jsi že budeš venku, tak at vyjde počasí a bacha na zub 😉 jak budu něco vědět dám vám určitě vědět 🙂

Taky přeji krásný víkend snad bude sluníčko no a já budu lenošit. pappa

mimka29
5. čer 2009

Zajtra sme pozvaný na grilovačku, ale ja nemôžem jesť ☹ Bola som si kúpiť termixi a detské výživy, lebo teraz nič neukúšem. Na jednej strane mi vŕtala zub a na druhej trhala.
S tou darkyňou dúfam, že máte pravdu, aby sme mali aj zmrzlinky na prípasný ketík ak by nááááhodou nevyšiel hneď prvý ET. Ja som sa aj pýtala lekára, že či už pre niekoho darovala a aká bola nosnica, ale buď ma nepočul, alebo nechcel počuť, lebo na to druhé mi neodpovedal 😒

Aj ja vám prajem krásny víkend, pa zajtra večer

monajs
6. čer 2009

ahoj holky,tak jsem zase tady 😀
páni,ale jste toho napsaly 😲 Musím všechno dočíst.
Jiak před 14 dny mi přerušili stimulku na KET - špatná a nízká sliznice. 😖 ☹ ALŮE PŘÍŠTÍ TÝDEN ZASE ZAČÍNÁME S PŘÍPRAVOU.MÁME 2 MRAZÁČKY,TAK UVIDÍME.

Holky,bylo mi po Vás moc smutno. ☹ Všechno dočtu a v pondělí písnu.papa

ob.soklina
6. čer 2009

ahojte sluníčka,

Monajs ráda tě poznávám 🙂

Tak v 11 hod jsem volala do R. a z 15, které jsme si nechali včera oplodnit jich do dnešního dne vydrželo 13 a bojují dál. Volat mám zase až v úterý v 11 hod. To je hrozně dlouhá doba. No ale vydržet to musíme a naši bojovníčci o to víc musí bojovat. Jinak se dneska cítím mnohem lépe než včera, ale stále to nejsem já 100% Lucka. Ale co čekám že??!!!

Lenthi - kdepak jsi???

Anninko - co dneska bříško??, Doufám, že už nebolí a cítíš se líp???

Mimuška - doufám, že si užíváš grilovačku a máte dobré počasí jo a zub nezlobí. !!!!
Všem ostatním přeji krásnou a snad odpočinkovou sobotu. papa

monajs
6. čer 2009

Ahoj ob.soklinko. 😀

Koukám,jak se to tu za ten měsíc rozjelo.

Jelínku,Anninko - je mi to moc líto. 😢 Holky držte se.Moc na Vás myslím.Hlavně ty jelínku,hlavu vzhůru.I když to asi moc nejde....

Baruško,kluci jsou nádherní 😵 a ty si taky kočka.a byli jste na výletě v Lednici,co? 😀

Zdravím všechny nové snažilky a všem nám držím všechny palce,aj ty na nohách 😀

lentilah
6. čer 2009

Ahoj kočeny,

Monajs,připojuji se k Soklince,taky Tě moc ráda poznávám.Je mi líto,že jsi musela přerušit stimulku,ale příští týden to bude daleko lepší 🙂.

Mimuško,teda zuby jsou sviňárna,taky jsem si jeden moudrák zažila ☹ ,byla to teda morda.Ale jak holky říkají,je dobře dát si zoubky před těhotenstvím pěkně dohromady 😉 .Mě to teprve čeká 😅 .

Soklinko,ani nevíš,jak jsem si oddechla..tolik vajíček,jsi vážně borka.Vydrží jich hodně,si mužeš být jistá 😉 .Bříško Tě ještě chvilku pobolívat bude.Takže pokud to bude taky těch krásných 5 dní(já byla na odběru ve středu a v pondělí z5),tak začnem odpočítávat..do transféru 😉 .Středa velký den,takže už máš za sebou krásný skoro 2 dny..kočičky Ti musí dělat radost 🙂.Když si vybavím toho našeho šibala 😀.

Moc krásný zbytek dne všem našim statečným bojovnicím,ať s bříškem nebo bez něj 🙂 Papa

mimka29
6. čer 2009

Ahojte miláčikovia,

Už sme sa vrátili a môžem vám povedať, že som prežila krásny deň. Síce nám trošku spŕchlo, ale boli tam samí skvelí ľudia tak nám to vôbec nevadilo. Klapačka ma bolela poriadne, ale dala som si tabletku, aby mi bolesť nepokazila náladu a potom to bolo v pohode.

soklinka - tada máte super bojovníkov. Najviac sa ich väčšinou pretriedi v prvý deň a potom ešte tretí, ale keď sa toľko oplodnilo, tak sa budú určite krásne deliť ďalej. Si musela mať kvalitne vajucha 😀

monajs - keď nebola pripravená sliznica, tak je lepšie to odložiť. Takto ti vyjde ET na koniec júna ako mne a my sme sa tu všetky rozhodli, že jún je na to najlepší mesiac 😉

lentilah - kedy budeš testovať?

anninka, radpraj a ostatné slniečka 🙂

Baby idem do sprchy, lebo hneď som utekala pozrieť na vás a hrozne smrdím od dymu.

lentilah
6. čer 2009

Mimuško-testík si mám udělat za 14 dní,což je 14.6 🙂 .Už se to blíží 😅 .Jsem krapec nervozní.Břicho mě bolí tak střídavě,chvilkama si už říkám,že ty hnusny mrchy přišly,naštěstí nic.Kdybych měla tu jistotu,tak je to čekání daleko snesitelnější.Jenže v čem máš v dnešní době jistotu..ALE..prý si některá děvčata začínají dělat testíky už 10-tý den...což by bylo už za 4 dny.Jenže to mám zakázané od chlapa.V sobotu 13.6 má švagr svatbu,muj chlap jde za svědka,tak jsem si ten test chtěla udělat v sobotu ráno,jenže to mi bylo razantně zakázané 😀 ..já se ho tak asi budu ptát 😀 .
Jen co mě trápí je,že když delší dobu sedím,polívá mě horký pot a je mi na odpadnutí..prostě jsem na prd model 😀.Chce to prostě víc sluníčka.Jinak s tím zoubkem,máš to sešitý?A nebo Ti to nechali otevřený?A vyplachuješ si to něčím?Každopádně co vřele doporučuju,tak Herbadent ustní voda je věc naprosto zázračná.Mě kořeny sekali z čelisti,zašili,brala jsem antibiotika a ráno jsem se dusila vlastní krvý,jak se to né a né zatáhnout.Tato voda je prostě užasná proti všemu možnýmu.To jen na okraj 😅,jsem se moc rozepsal 😅.Omlouvám se.
Krásný večer srdíčka

lentilah
6. čer 2009

Nebude dlouho trvat a do té sprchy nebudeš chodit sama 😀 ..to platí i pro ostatní snažilky..potvrdit mužou už těhulky 😉

mimka29
6. čer 2009

lentilah - ja by som si ten test urobila aj tajne už 10 deň kľudne môžeš no a keď pôdete na tú svadbu, tak aspoň budeš vedieť ako si máš dávať na seba pozor 😉 Inak keď ťa bolí brucho chvíľami ako pred mrchou a potom zase nebolí, to by malo byť dobré znamenie, lebo mňa keď mám dostať mrchu a nakoniec ju vždy aj dostanem, tak bolí brucho keď začne nonstom až kým sa nerozbehne mrcha. Dieru po zube mi nechali otvorenú a vyplachujem si ju. Zubárka sľúbila, že mi dá tie zuby do poriadku do 20. júna, tak je to aj dobre, že sa ozvali teraz. Inak ja sa už teraz väčšinou nesprchum sama, lebo náš havino rád sedí v kúpeľke pri vani keď sa sprchujem 😀 Ale inak som pochopila ako si to myslela 😀

lentilah
6. čer 2009

Mimuško,jsi vážně číslo 😀

annina
7. čer 2009

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci, čekání na //

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

Radmila-Radpraj 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (Edw.sy), doporučen detox 3-4 měs ,na PN. Nyní čekáme na výsledky spg+horm.prof., předpokl.stimulace od 20.6.09 a následně Ivf+PGD

Lucka-Soklinka 27 let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , transfér...

Monajsek...

annina
7. čer 2009

Ahojte Kočenky, MONAJSKU vitááj 😵 jsem strašně ráda,že jsi se vrátila-volala jsem tě a vyhlížela 😕 Já vím,že to moc bolelo 😔 Musíme věřit Ketíku!! S námi ti tu bude dobře,holky jsou skvělé 😉 a my tě podržíme!!!!!! Napsala jsem tě do tabulky,kdyby ses chtěla přidat. Mimuško doufám,že zoubky už lepší! Lentil já jsem poprvé vydržela na ten 14tý den a pak to byla taková komedie 😀 Jen sem to počurala, nechala to chlapovi u postele a frčela sem do práce. On mi pak psal,že jsem mu u toho nenechala návod a co znamenají ta písmena. Tak mu píšu že / znamená,že nic a // že jsem těhotná! Takže odpověď byla,"Je jen jedna" v práci jsem to obrečela a zavolala do R.že nic a ONI ať i tak přijedu na krev. Tak sme tam za dva dni jeli a pak sem čučela jako tele,když mi řekli,že krev je pozitivní! Doma mi ten můj ten test ukázal a byly tam //. On si myslel,že když je ta druhá čárka slabší, tak se nepočítá 😀 a mě vůbec nenapadlo chtít ten test vidět! No jenže to pak stejně dopadlo špatně. Teď po KET jsem testovala od 8ého dne(byly //) každý den,ale ten můj ty testy dostal 13tý den na svoje narozeniny 😵

annina
7. čer 2009

Soklinko,zatím se to vyvíjí skvěle a stejně jako u nás. Taky 13,když jsem volala do R.Držím pěsti ať to vydrží! Zítra jedu se synem na 15ti letou prohlídku, skočíme k foťákovi a vyřídit občanku 😨 Holky to letí!! Je to jako dnes,když sem ho před 15ti roky v 18ti čekala! Dnes si toho úplně jinak považuji,ale tenkrát to zase bylo o mnoho jednoduchší,když do toho člověk padl rovnýma nohama a nic o tom nevěděl. Krásný zbytek víkendu a zítra vás zase zkontroluji 😉 Papapa

lentilah
7. čer 2009

Ahoj Sluníčka,
přeju všem moc krásnou neděli.

Anni,si mě tak naladila,že zítra nakoupím hromadu testíku a od 10 dne se do toho pustím.Přemýšlela jsem nad tím když mi o tom psala už Mimuška.Teď nějak trpím zažívacími potížemi,je mi furt zle od žaludku a krom toho mi pořád pobolívá břicho.To bude asi ta endometrioza a moje nezdravé stravování,zmixovat všechno na co máš chuť se prostě někde projevit musí.Do těch těstíku se mi moc nechtělo,protože jsem si říkala,že pokud je to moc brzo,nepujde nic vidět a byla tak nějak nervozní 😅 .

Opatrujte se a zdravím všechny Repromeďačky 😀

monajs
7. čer 2009

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci, čekání na //

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09

Radmila-Radpraj 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (Edw.sy), doporučen detox 3-4 měs ,na PN. Nyní čekáme na výsledky spg+horm.prof., předpokl.stimulace od 20.6.09 a následně Ivf+PGD

Lucka-Soklinka 27 let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , transfér...

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, další příprava na KET příští týden

monajs
7. čer 2009

Ahoj holky,
ráda Tě zase "slyším" Anni 😉

Doplnila jsem tabulku.Zítra nebo pozítří bych měla dostat MS a zase začínáme s přípravou. 😀

Lentilah - já jsem taky blázen 😅 testy už mám nakoupené 😉

mimka29
7. čer 2009

😀 Ahojte zlatíčka,

dnes sme boli zase celý deň mimo domova, ale už leňošim pred telkou.

anninka - zuby už v pohode, dnes som bola dokonca bez tabletky od bolesti.
monajs - aj ja by som mala dostať v pondelok alebo v utorok MS, tak to možno budeme prežívať všetko spolu. Už sa veľmi teším.
lentilah - to som rada, že budeš testovať skôr, ja by som sa zbytočne nestresovala tým čakaním. Aj keď si myslíš navonok, že si kľudná, ale vo vnútri určiete prežívaš napätie. Ale nezabudni nám dať vedieť kedy budeš testovať, lebo my prežívame napätie s tebou

ob.soklina
7. čer 2009

ahojte sluníčka,

teda vy jste se nějak rozjely 🙂 Mimuška to jsem moc moc ráda, že jsi si to včera užila a ještě že jsou ty prášky, proti bolesti co??? Já zuby ted vůbec neřeším, ale asi bych už měla at to dopadne jakkoliv.
Holky chci se zeptat kdy Vás přestalo bolet bříško po OPU, včera to u mě bylo dobrý a dneska ho zase citím. A jsem taková nějaká napuchlá, ale jinak dobrý. 🙂 Anninko doufám, že máš pravdu a dopadne to dobře. Musím na ty naše bojovníčka neustále myslet jak to s něma asi tak vypadá. No do úterý si ještě počkám. Lenthi s tím testem bych asi taky nevydržela a vím, že asi taky otestuju dříve. Máme s mažnou 23.6 výročí svatby tak uvidíme co dostaneme jako dáreček. Monajs tak at MS příjde zítra at můžeš začít. 🙂

Berušky přeji Vám krásný zbytek neděle a možná ještě večer sem kuknu papa

mimka29
7. čer 2009

soklinka - ja som mala maximálne 4 foliky, tak mňa bolele brucho iba trošku, ale ty si ich mala oveľa viac, tak bolo aj viac vpichov a môže ťa ešte bolieť. Ale ja si myslím, že by to malo byť zo dňa na deň lepšie a nie horšie. Už ako som písala lentilah treba veľa piť, ale aj si sledovať či dosť vyčúraš, aby sa voda nezadržiavala v tebe. Ale kľudne zavolaj zajtra ráno do Repromedy a opýtaj sa ich na to 😉

radpraj
8. čer 2009

Ahoj holčiny,
tak vidím, že se u většiny z Vás fakt už dějou věci....
Moooc Vám to přeju 🙂 Teda ne ty problémy, ale ten +výsledek -samozřejmě!
Lucka s Lenti jsou v té nejakutnější fázi. Všechny příspěvky doslova hltám, poněvadž jsem neměla vůbec tušení, co všechno ivf obnáší....
Anince držím palečky....je to trošku podobné jako u mne. Jak jsem četla, že jde se synátorem na 15letou prohlídku, okamžitě jsem šla hledat pozvánku na lednici: my máme jít dnes na 13-letou. tak díky- určitě bych na to zapomněla..... Starší synátor odjíždí právě do Budějovic na přijímačky na vysokou.... No-toto letí )minulý týden slavil 19 😝. Jeho komentář k mému těhu (či nynějšímu požadavku na těhu):
"se Ti divím, v tvém věku 😨Stojí ti to zato???? "
****No už aby to hodňunké zlaťunké mimuško bylo doma***
Tak PA PA a držte se.... Rad.

aquila
8. čer 2009

Ahoj v novém týdnu 🙂
Mě bolelo břicho docela dlouho, myslím, že ještě když jsem šla na transfer...Ale fakt to hodně záleží kolik bylo vajuch, já jsem jich měla taky požehnaně, takže proto asi ta dlouhá bolest...
Jinak co se týká testování, tak já ráda vím, na čem jsem, takže jsem věděla, že to rozhodně do 14 dne nevydržím. Testla jsem už devátý den, to se objevila slabounká druhá čárka až po limitu a desátý den už naběhla do tří minut v pohodě. Pak už jen sílila. A to se podle všeho od začátku uchytlo jen jedno mimčo, protože i první hcg jsem měla jen přes 200. Říkala jsem si, když tam nic nebude, tak je ještě naděje, když jo, tak se budu radovat dřív...
Hlavně všem samé dobré zprávy přeju, Káťa se hlásí, tak běžím... 🙂

monajs
8. čer 2009

Ahojky kočenky,
dnes máme krásně.. 😀
Lenti,já už to nemůžu vydržet za Tebe. 🙂 Kdy teda testneš?
Já to měla taky vždycky od manži zakázané.Prý až 14 den!To víš,že jo!Copak se to dá vydržet?Každou noc brutální a nesmyslné sny,nervy na pochodu...Je pravda,že pokud jsem testla dřív a byla tam jen /,tak jsem byla strašně zklamaná,ale to bych byla i po 14 dnech.Já vždycky vyplácala tak 6 testů.Od 9 dne...do 14.No trůba 😀

mimka29
8. čer 2009

Babenky potrebujem radu prosím.

Dnes sa hlási mrcha, ale zatiaľ mám len hnedý výtok od rána, mám si nalepiť náplasť už dnes, alebo až keď sa poriadne rozbehne?
Monajs ty by si mi vedela asi najlepšie poradiť.

mimka29
8. čer 2009

Prosím, prosím nevie mi niekto poradiť s tými náplasťami?