Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

pavcahola
22. říj 2012

@cechulda Ahoj díky za odpověd my jsme k ní chodily před třemi roky a máme doma dvouletý dvojčátka no a ted bychom chtěly to zkusit ještě jednou.A právě nevím jestli už třeba se nemá objednávat dřív,protože bychom chtěly na začátku prosince se za ní podívat.

aidule
22. říj 2012

@soniela No super, tak ve středu ať to klapne podle vašich představ 😉 !

aidule
22. říj 2012

@pavcahola Zdravím, já jsem k ní byla objednaná do týdne 😉 . Přeji hodně zdaru a spokojenosti! 🙂

soniela
22. říj 2012

@aidule Děkuji moc. Ve středu se určitě ozvu, jak jsme dopadli 😉

cechulda
22. říj 2012

@soniela Ahoj taky držím moc palce aby Ti to dobře dopadlo 🙂

cechulda
22. říj 2012

@pavcahola Aha tak to určitě víš jak je paní doktorka super 😉 Hlavně ať Vám vše vyjde 🙂 My čekáme na genetiku 19.11. jsme objednaní na výsledky, ale moc to neutíká, tak jsem aspoň začala chodit na lymfatické masáže abych očistila tělo před tou hormonální smrští 🙂

pavcahola
23. říj 2012

@cechulda jj taky jsem z ní měla strach,ale zvládla jsem to dobře.Nejhorší bylo si poprví píchnout injekci,ale pak už to šlo.A jak to máte vy jdete na první IVF?

terez80
23. říj 2012

@soniela Ahoj tak moc držím pěsti ať jsou výsledky ok

terez80
23. říj 2012

@cechulda Mám také dobré zkušenosti s paní doktorkou Hromadovou je zlatíčko, co poradí a povzbudí a moc šikovná.

Jo holky, známá mě říkala, že v Repromedě mají teď akci na genetické vyšetření embryí bez doplatku to je super, kdo se na to chystáte nebo o tom přemýšlíte tak se na to zeptejte.

cechulda
23. říj 2012

@pavcahola jj jdeme na první, sice od kamarádek co si tím prošly trošku vím co a jak, ale stejně jsem z toho trošku vyplašená. Injekcí se nebojím, když jsem byla po operaci kotníku, musela jsem si 2 týdny píchat do břicha injekce na ředění krve, tak myslím že horší to snad nebude 😉 Jinak já už jedno dítě mám (7let), ale to šlo přirozeně, ale teď jsem podruhé vdaná a mezitím jsem měla dost zdravotních problémů a prostě to miminko ne a ne přijít, tak snad to vše dobře dopadne 🙂

cechulda
23. říj 2012

@terez80 jo díky, už jsem na to koukala, doufám že to stihneme do těch Vánoc, když to mají jako vánoční dárek, výsledky genetiky máme až 19.11. tak nevím jestli se do Vánoc vůbec bude něco dít nebo jen budeme konzultovat a domlouvat se na postupu 🙂

aidule
23. říj 2012

@cechulda Zdravím a schvaluji 😀 😀 😀 , ty lymfatické masáže 😉 🙂 ....Určo není na škodu pročistit organismus a připravit se tak co nejlépe na miminko 🙂 . Krásně si to užívej a moc to nepřeháněj! 🙂

pavcahola
24. říj 2012

@cechulda určitě to dobře dopadne budu na vás myslet,tak hodně štěstí 🙂

cechulda
24. říj 2012

@aidule dík, je to fakt super a užívám si to 🙂 Vybrala jsem si skvělou ženskou, která se Tím zabývá už hrozně dlouho a pořád se v tom vzdělává, navíc je to zdravotní sestřička na JIP a je fakt super, všechno mi vysvětlila a chodím si tam opravdu odpočinout jak psychycky tak fyzicky, nevím jestli je to těma lymfatickýma masážeme, ale po dlouhé době jsem měla spontální ovulaci 🙂 Ale říkala, že jak začnu s hormonální léčbou tak toho musíme nechat ☹ že by se to tím vše mohlo rozházet, tak si užívám dokud můžu 😉

cechulda
24. říj 2012

@pavcahola Díky moc, věřím že ano 🙂 I Vám přeji hodně štěstí 🙂

soniela
24. říj 2012

Ahojte!!! Tak hlásím report z Repromedy. Výsledky na cystickou fibrozu u mě dopadly dobře!!! 😵 Tak mě to potěšilo, ani si neumíte představit 🙂 Konzultace s genetičkou taky v pohodě. Ty její obrázky mě fakt dostaly 😀 No a také už jsme se domluvily na stimulaci. Čekám na MS, která by měla přijít příští týden, takže od příštího týdne stimuluju!!! Takovou rychlost jsem opravdu nečekala. Takže my to opravdu do Vánoc stihneme 🙂 🙂 🙂

cechulda
24. říj 2012

@soniela Ahoj tak to moc gratuluju!!! 🙂 Hlavně že to dobře dopadlo 🙂 To jsou teda fofry 😉 Doufám, že to u nás bude taky tak rychle 🙂 A Tobě dělali celou genetiku nebo jen tu cystickou fibrozu? Že to bylo tak rychle? Bylas tam někdy minulý týden ne? Říkali že jinak ta genetika trvá snad až 6týdnů? Tak se na to pěkně připrav ať máte pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček 😉 😀

cechulda
24. říj 2012

@soniela Ahoj tak to moc gratuluju!!! 🙂 Hlavně že to dobře dopadlo 🙂 To jsou teda fofry 😉 Doufám, že to u nás bude taky tak rychle 🙂 A Tobě dělali celou genetiku nebo jen tu cystickou fibrozu? Že to bylo tak rychle? Bylas tam někdy minulý týden ne? Říkali že jinak ta genetika trvá snad až 6týdnů? Tak se na to pěkně připrav ať máte pod stromečkem ten nejkrásnější dáreček 😉 😀

soniela
24. říj 2012

@cechulda Děkuji moc. Dělali mi jen tu cystickou fibrozu, ostatní výsledky z genetiky jsem už měla hotové. Taky mi říkali, že to bude trvat 5 týdnů, ale v pondělí jsem si tam zavolala (to bylo po 3 týdnech) a už ty výsledky byly. Tak jsem ráda, že to čekání mám za sebou. A neboj, určitě i u vás se to potom tak rychle rozhýbe 🙂 Mě se dnes pan doktor ptal, kdy chceme začít. Že teď už to záleží jen na nás. Tak jsem mu řekla, že hned. Není čas, ztrácet čas 😀

cechulda
24. říj 2012

@soniela Aha no já už o tom taky přemýšlela jestli tam nemám zavolat, jestli už ty výsledky náhodou nejsou hotové, brali nám to 24.9., jsem nedočkavá jak malý dítě 😎 A to Ti řekli jen ty holky na recepci, že už výsledky jsou hotové??

dendinka
24. říj 2012

@soniela to sou super zprávy, už začnete to je teda fofr, já už taky něco chcu 😀 😀 😀

dendinka
24. říj 2012

@cechulda no nám to brali 5.10. tak to asi nemá cenu tam zkoušet ještě volat, jestli to náhodou nemají a už si nějak vyzkoumala aspoň ty výsledky spermia?

soniela
25. říj 2012

@cechulda Tak si tam zkus zavolat. Já na těch posledních odběrech byla 29.9. a vidíš, výsledky už byly hotové. Jojo, jenom stačí zavolat na recepci a tam ti řeknou, jestli už jsou nebo ne.

@dendinka Děkuji. To teda je fofr. Vůbec jsem nepočítala s tím, že to půjde tak rychle. Mile mě to překvapilo. A neboj, uteče to jako voda a taky se dočkáš 😉

terez80
25. říj 2012

@cechulda Snad to stihnete, my jsme to měli naplánované šup šup. Jsou tam rychlící.Tak držím pěsti.
@soniela Super ať se zadaří

cechulda
25. říj 2012

@dendinka no nakonec jsme to spermio nezkoumali, manžel chtěl abych to nechala při jednom a zbytečně nestresovala 😎 Tak uvidím při té genetice, pošoupla jsem to na 8.11. 😀

aidule
25. říj 2012

@soniela No supééééér, já jsem ti to říkala a hlavně jsem tomu i věřila!!!!! Takže se krásně připrav na stimulaci a jupí na rychlou cestu za mimouškem, ať máš pro všechny doma ten nejkrásnější vánoční dáreček 😉 🙂 !!! V Repromedě jsi hold v dobrých rukách 🙂 !

cechulda
25. říj 2012

@soniela tak jsem tam dnes volala a výsledky tam sice ještě nejsou, ale měla tam datum že mají přijít 6.11, tak nás objednala na první volný termín paní dr. Hromadové což je 8.11. tak jsem moc ráda, protože je to o 9 dní dřív a když budu mít opět svůj pravidelný prodloužený cyklus tak to stihnem ještě než to dostanu a snad by se mohlo i něco dít 😉 🙂 Teda jestli budou aspoň trochu příznivé výsledky 😕 dost předbíhám 😀

cechulda
25. říj 2012

@terez80 díky, taky v to doufám, chci být ten rychlík taky 😀 😀 😀

soniela
25. říj 2012

@aidule Snažím se na tu stimulaci nějak připravit, hlavně psychicky 🙂 A ten vánoční dáreček, jak píšeš, snad klapne. To by byly ty nejkrásnější vánoce v životě 🙂
@cechulda No vidíš, aspoň o pár dní se ti to přiblížilo 🙂 A pak už to bude určitě taky fofr 😀 a na vánoce se budeme třeba radovat už obě jako těhulky 🙂

dendinka
25. říj 2012

@cechulda to je super, že budete mít výsledky dřív a můžete je taky dřív dostat, u mě to asi nemá smysl popohánět, tys byla na odběry o necelý dva týdny dřív, s mýma dlouhýma cyklama i kdybych šla taky pro výsledky a léčbu o ty dva týdny dřív, tak stejně budu muset čekat na začátek cyklu, kterej v pohodě stihnu i když pudu tak jak jsem objednaná ☹