Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

aidule
2. lis 2012

@luciasek1982 No pajádááááááááááááááááááááááááá!!!!! To bylo zpočátku pesimismu, že jo 😀 ? Takže si užij krásný víkend a začátkem týdne hurá pro miminka do šikovné Repromedy!!! 🙂 🙂 😉

luciasek1982
2. lis 2012

@evickav Prosím tě, jak to chodí v Repromedě po transféru? Leží se tam a nebo tě pustí hned domů? V Ostravě jsem tam vždy dvě hodiny ležela! Díky moc 😉

luciasek1982
2. lis 2012

@aidule jupííí Jupíííí jééé 😀

evickav
2. lis 2012

@luciasek1982 ja keď som bola v iscare na transfere, tak som musela mať močový mechúr plný skoro na prasknutie a ležala som tam dobreže nie dolu hlavou a hore nohami,,, tak som sa teraz na to psychicky pripravila a naliala som sa vody až po krk,,, skoro ma mdloby chytali ako sa mi chcelo na wecko,,, pred transferom si nás dr. Koukal zavolal na taký menší pohovor a ja na jeho prvú otázku že ako sa mám som sa dobre strapošila - že už sa idem počúrať ako mám plný mechúr,,, nechápal, že na čo??? tak som to všetko vysvetlila a dobre sme sa na tom pobavili, lebo k nim pekne prídeš, urobia ten pohovor a potom ťa zavedú aj s mm ( ak chceš, aby bol pri tebe pri transfere ) do takej šatne, tam sa prezlečieš ( ja som si dala takú nočnú košeľu po kolená), prezuješ,,, mm sa tiež prezuje a potom pôjdeš do takej miestnosti, kde je kreslo pre mm a pre teba gyn. stôl - koza,,, potom tam príde za vami dr. a pripraví ťa a potom mu z labáku prinesú embryjko/á a on ti to zavedie,,, všetko ti bude rozprávať, čo robí,,, a šup, ideš dole, prezlečieš sa späť a počkáš si na recepcii na papiere,,,
trvalo to fakt chvíľku, nič som necítila a zrazu som bola tehu 😀
pri transfere sme sa pekne s dr. nasmiali,,, ja som sa ho pýtala, že či malinkému pribalili aj zúbky a on že na čo?? a ja že no aby sa dobre zakusol, nie? 😀 😀 😀 a zakusol, tak asi mu ich tam šupli 😉
tak si to v utorok uži 😵

luciasek1982
2. lis 2012

@evickav 😀 tak to mě pobavilo 😀 Myslím že pan doktor na tebe musel koukat, jako by jsi spadla z Marsu 😀

luciasek1982
2. lis 2012

@evickav Takže to je otázka páru minut, tak to je fajn! Já tam akorát nebudu mít přítele, pracuje v Jihlavě a nedostane volno, takže pojedu z Ostravy tam i zpět vlakem!!! Jak se znám tak tu cestu zase celou prospím 😀

evickav
2. lis 2012

@luciasek1982 aj my sme tam chodili busom alebo vlakom,,, pohodička, tiež sme si vždy schrupli 😀

luciasek1982
2. lis 2012

@evickav Příjde mi to i pohodlnější než se stresovat autem na dálnici!!! A navíc to na té naši dálnici drkotá víc, než když fičíš pěkně vlakem!!! Přítel mi chtěl nechat auto, ale říkala jsem, ze se v klídku projedu vláčkem 😉

soniela
3. lis 2012

Sláááááva, MS se uráčila přijít 😀 Sice v nejméně vhodnou dobu, kdy začnu píchat až 3DC, ale přece. Takže v pondělí do Repromedy 🙂

terez80
3. lis 2012

@soniela Tak super, vzhůru do toho a mooccc držím pěsti

terez80
3. lis 2012

@luciasek1982 Je dobře, že jsi nakonec měla pěkný počet na oplození, moc držím pěsti. V Repromedě mají transferové pokoje, zrovna byli nové, když jsme tam byli. Byla jsem tam s manželem a je to rychlovka za pár minut a je to tam 🙂

terez80
3. lis 2012

@maja89 Obrovská gartulace ke krásným andílkům

soniela
3. lis 2012

@evickav
@terez80 Při transferu může být i přítel/manžel? Dřív to tak nebylo. Tak mě to mile překvapilo. To je super, že může při tom "aktu" být i chlap 🙂

evickav
3. lis 2012

@soniela ano, je to super, že tam môže byť partner s tebou 🙂

soniela
3. lis 2012

Holky, ještě mám jeden dotaz. Při 1IVF jsem stimulovala s Puregonem. Teď budu mít Gonal F. Může se ten Gonal F aplikovat přes pero Puregon nebo musím mít speciální pero pro Gonal F? Jen se ptám, jestli si mám to své pero v pondělí vzít s sebou...

aidule
4. lis 2012

@soniela Tak gratuluji k začátku "procesu" 😀 . Já jsem taky měla puregon, takže si pero raději vezmi s s ebou a poptej se, za to nic nedáš. Přeji klidnou a úrodnou stimulku 😉 🙂 !

aidule
4. lis 2012

@luciasek1982 V poho, je to fakt rychlovečka....taky jsem tam byla sama, ale já jsem měla dojezdovou trasu poměrně kratší, než ty. Jela jsem jen z druhého konce Brna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 ! Tak šťastnou cestu tobě do Brna a embryjkám do tvého bříška 😉 🙂 !!!

jomini
4. lis 2012

@soniela Ahoj, aj ja mam gonal uz druhy raz, gonal je naplneny v pere, tak sa uz predava, takze ziadne pero nie je potrebne.

terez80
4. lis 2012

@soniela Ahoj, jo byla jsem moc ráda, když byl se mnou manžel u transferu, určo to tak dělají je to moc fajn. Já měla ten gonal, ale to je taková naplněná tužka a dáváš si tam jen jehlu, když jsem potřebovala daly mě nové pero to je podle jednotek. Paní doktorka mě ukazovala i ten Puregon a tam jsi dávála nějakou bombičku, to Gonalové se mi zdálo daleko lepší a jednoduší, jen jehla a natáhnout jednotky a píchnout.Tak se drž moc na tebe myslím, úplně si na to vzpomínám, jak jsem si pro to šla a bála se.

soniela
5. lis 2012

Tak hlásím návrat z Repromedy 🙂 Gonal už mám pěkně u sebe a první aplikaci v sobě 🙂 a ve čtvrtek na krev a UZV. Jen jsem se nějak zapomněla zeptat, co teď vlastně můžu a nemůžu dělat? Je něco vyloženě zakázané?

@aidule Děkuji ti. Snad ta stimulka bude opravdu úrodná, jak píšeš 🙂 A snad i s dobrým koncem.
@jomini Děkuji za odpověď, už ho mám také u sebe 🙂
@terez80 Jojo, Gonal je jednodušší, také se mi zdá. A manžela k transferu ti nabídli sami, ať si ho vezmeš, nebo sis o to sama požádala? Určitě bych ho tam chtěla mít také, aby při tom "zplození" byl 😉 A doufám, že za čas budu tady při čtení taky vzpomínat, s miminkem v bříšku, na ty začátky 🙂

dendinka
5. lis 2012

@soniela když jsem tam byla na první konzultaci, tak tam se mnou čekali asi troji na transfer, vždycky odešla paní a pak přišla s papírem pro manžela, aby podepsal souhlas s transferem a ptala se ho jestli půjde taky, tak asi záleží vyloženě na vás, jestli tam chce být i muž

luciasek1982
5. lis 2012

@aidule Děkujeme, děkujeme.... prcci se mají všichni čile k světu, krásně se nám dělí 😉 Transféru zítra v 8:30 😉 Si jí pak snad zalepím, aby nemohl ven 😀

aidule
5. lis 2012

@soniela Super! Zakázáno vyloženě není asi nic, ale je lepší dělat jen to, co ti přináší pohodu, radost a optimistickou náladu (zvláště v tento pochmurný dušočkový čas ☹ ) 😉 . Tak radostné stimulování!!! 🙂

aidule
5. lis 2012

@luciasek1982 Cha, cha , chááááá.....bezva nápad! Pokud se ujme, můžeš si ho nechat patentovat 😀 😀 😀 ! Ještě mě napadla jehla s nití... 😀 😀 😀 Tak jest, i k početí dětí se musí přistupovat s humorem a nadhledem, aby z nich pak nebyli nějací zapšklí suchaři 😉 🙂 . Zítra na tebe budu myslet a držet palečky, pak večer písni, co a jak. Opatruj se!

luciasek1982
5. lis 2012

@aidule To víš, humor nesmí nikdy chybět 😀 Zítra se určitě ozvu 😉

soniela
5. lis 2012

@dendinka Tak to je super. Jsem zvědavá, jestli to ten můj chlap bude chtít vidět 😀
@aidule Budu se tedy snažit si tu dobrou náladičku udržet po celou dobu stimulkování 😉
@luciasek1982 Parádní zprávičky, zítra ti budu držet všechny pěsti co mám ať se ti miminka pořádně zahryznou a nepustí 😉 A kolik si jich necháš zavést? Jinak s tím zalepením jsi mě fakt pobavila 😀 😀 😀

luciasek1982
5. lis 2012

@soniela Děkuji ti moc za podporu 😉 No s přítelem jsme to probírali a asi necháme zavést dva bojovníčky!!! No co no, si to taky musím trochu potuplovat, aby mi ten neposeda neutekl 😀

luciasek1982
5. lis 2012

@soniela A co ty? Jak bojuješ s jehlama? 🙂 Koukala jsem, že už jsi začala s Gonalem 😉

evickav
6. lis 2012

@luciasek1982 tfuj tfuj tfuj TTTTTTTTTTTTTT 🙂 to ti posielam pre istotu keby sa ich nalepilo na teba malo v repromede,,, ja sedim na gyne a cakam na poradnu,,,, a myslim na teba a moc drzim palce 😉

dendinka
6. lis 2012

@luciasek1982 v tuhle dobu už máš bojovníčky určitě dávno v sobě, tak snad jim přibalili i zuby, aby se do tebe pořádně zahryzli na celých 9 měsíců, držím palce ať z toho je minimálně jedno miminko 😀 😉