Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

radpraj
9. čer 2009

ahojky.....vidím Maji,že už pracuješ????
Já jsem dneska taky brzo-jen jsem vypravila synátora do školy a zkouším nový notebook,který mi manža včera pořídil:+).Je to takový maličký modrý čtvereček-jen je trošku jiná klávesnice,tak se učím....Jinak kolem poledne dnes jedeme do Repromedy-jdeme k Dr.Veselé.Tak jsem zvědavá co si pro nás nachystá....a hlavně jak a kdy začneme něco konat....
Včera mi kamoška dala nějaké maličké růžové věcičky na mimi,že jí to tam zavazí a ať si to vezmu....No nádhera-úplně jsem vyměkla.Původně jsem zamýšlela dát to jiné kamarádce, s kterou jsme byly skoro stejně těhotné- ale ona už má měsíční Timejku. Ale manža zakázall a tvrdil,že si to rozhodně mám nechat,že to budeme za chvilku potřebovat....Tak mě to potěšilo, zvlášť u něj,protože většinou jsem ten optimista v páru já-a on pravý opak...Tak to maličké tričko mám před sebou a do Brna se začínám těšit.....Ježiš,tolik nostalgie po ránu.....

A jak se máte holky Vy???? které jte v akci??

Krásné ráno všem:+)

monajs
9. čer 2009

Dobré ránko děvčice 😀

Sakriš,ta mrcha furt nikde.A dokonce mě přestaly skoro bolet prsa a břuch taky žádná odezva.A to se to včera všechno předvádělo v plné síle qa dnes ráno nic. 😠

Rady, zkusíš se prosím zeptat té dr.Veselé na ten nadační fond? Mě se to teď sice netýká,ale co kdyby.Ale já myslím,že by nás paní dr.Hromadová upozornila.Ona je z nás už nešťastná.... 😅 Říká,že už vážně neví co se mnou.... né,že by nás prý už nechtěla vidět,ale prý už mám jít radši rodit.. 😀 Alespoň mě vždycky rozesměje.

Takže dnes hlas další aktuální novinky.

Mimku s takovou asi nedoběhnu.Já už chcu taky lepit tu hnusnou náplast. 🙄

monajs
9. čer 2009

Ježíš,dneska má - nebo vlastně chce Lenti TESTOVAT!!!

Lenti,tak co,už si testla,nebo to ještě vydržíš? Hlavně nás moc dlouho nenapínej....

mimka29
9. čer 2009

Ahoj radpraj - bože až mi zimomriavky naskakovali, keď som si predstavila tie malinké vecičky, ja to nejak prežívam iba keď to čítam a neviem čo bude, keď sa to stane skutočnosťou. My neviem kedy pôjdeme do Repromedy, včera som im písala e-mail, ale myslím, že až keď bude mať naša darkyňa OPU, tak tam prídeme na oplodnenie vajíčok čerstvými manželovými spermiami.

Ahojte ostatné zlatíčka 🙂

mimka29
9. čer 2009

Určite už testla, veď už musela mať prvý ranný moč 😀

mimka29
9. čer 2009

monajs - dajte si s manželom taký dobrý sexík na vyvolanie mrchy u mňa to vždy zaberá 😀 Chcem sa ťa opýtať, kedy sa chodí na kontrolu ako rastie sliznica, ktorý deň od začatia lepenia náplastí?

monajs
9. čer 2009

Mimka,jezdí se 10-12 den menstruace,takže od nalepení náplasti. 😉

Ale ten sexím,to je nápad 😀 😀

mimka29
9. čer 2009

Dík monajs 😉

monajs
9. čer 2009

neni zač 😉

monajs
9. čer 2009

Dnes se dozvíme,která z nás vyhrála 🙂 🙂 Soklinka za 2 hodinky volá do caru 🙂

mimka29
9. čer 2009

Baby stále pozerám na koníka a skoro vôbec nepracujem 😀

monajs
9. čer 2009

To je dobře,proč bys pracovala? Jen si dej trošku oddych

mimka29
9. čer 2009

Kuki ... a ešte stále nič ☹
Monajs ty si tiež v práci?

monajs
9. čer 2009

Nejsem v práci.Od posledního IVF- to bylo v dubnu marodím.Ale už mám druhou neschopenku.Teď jsem si ji nechala od mého gynekologa,aby v práci nevěděli,že jdeme zase do toho.Máme to u nás na pendrek.Pořád se propouští.Už jednou mě chtěli propustit,když jsem se vrátila po nevydařeném těhu hned po novém roce-taková pěkná podpásovka od šéfa 😠

Tak si užívám v klidu a bez stresu doma 😀

lentilah
9. čer 2009

Ahoj Sluníčka moje,

Monajsku zlatíčko máš recht,mě čeká vyhazov taky,tak jsem ráda,že jsem na neschopence...stav zaměstnancu v naší firmě se má snížit až o 70%.Což je fakt síla.A jo,je to podpásovka jako hrom 😠

Mimuška,máš pravdu,sex..to je věc 😀 ,taky mi to pomáhalo.Teď doufám,že se mrcha neozve celých 9 měsíců 😅 .Jinak mohly jsme se Mimuško vsadit o medovník,ten jsem měla ráda,teď bych ho s radostí vyměnila za rybý salát 😀 ...mňami.Ale pochopila jsem Tě správně,což je u mě co říct,že jsi to myslela z legrace.Monajsek má pravdu...ještě se naděláš,až budeš vychovávat ty svoje dvojčátka 😉

Sokli,teda jsem nervozní jak jsi dopadla.Už aby jsi tu byla a písala 🙂

Radpraj-já dřív pracovala v malé firmě,kde se šily věci pro kojence 🙂 .Byla jsem skladnice a vyřizovala jsem objednávky a taky jsem ty vzácnosti balila a kontrolovala kvalitu..No a sem tam mi přišla nějaká čerstvá maminka nakoupit.Do okamžiku,kdy jsme se měli přestěhovat sem do Třebiče mi nepřišlo na um,si něco nakoupit,ovšem na poslední chvilku jsem to udělala 🙂 .Ale pak,jsem se toho zbavila.Byla jsem už nešťastná,že je mám doma a nemužu je využít.Když u toho děláte,je to o mnohem lepší,teď..koukám do vitrín s miminkovskýma věcma..ovšem teď 😉 ....

Tak milé dámy,dělala jsem si testík už v pul 6(chtěla jsem vám hned napsat),ještě včera jsem si myslela,že je to moc brzo a že tam nebude nic vidět..konec koncu mám na to jetě 5 dní...Holky JE TAM,sice slabá ale je.Bulela jsem jak malá..kolik testu,jak těhu tak i ovu jsem zkoušela a pořád jen jedna..no a teď //.Je mi jasný,že se muže toho hodně změnit...musím si dávat pořádnýho majzla 😅

lentilah
9. čer 2009

Z toho plyne milé dámy,že toto je náš měsíc,nebo lépe...tento měsíc rozbíhá sérii skvělých měsíců ranních nevolností a nadýmání 😀

mimka29
9. čer 2009

Ty kokšo ja som to vedela tichá gratuláááácia, by som ťa od radosti vybozkávala 🙂 Ale dávaj na seba ešte väčší pozor ako doteraz.

radpraj
9. čer 2009

Lentiiiii-suuuper 🙂 🙂 🙂
Tak teď už to bude v poho-věřím tomu....Jsem velká optimistka. Když jsem byla na psych.testech pro genetiku, psycholožce jsem se nezdála...prý jsem divně pozitivní.Když mluvila s manžou,tak se ho ptala, jestli jsem taková optimistka pořád, nebo to jen před ní hraju...manža říkal, že jsem mnohem horší-až hrůza.Ale prý ho aspoň vyvádím z pesimismu....Takže věřím,že to vyjde. My za chvilku frčíme...tak jsem zvědavá, co mi řeknou.... PA a přeju krásný slunečný den

mimka29
9. čer 2009

radpraj - jasné, že to vyjde, každej jednej z nás a takého optimistu ako si ty tu potrebujeme 😉
lenti - ty si teda pekne dlho nechala čakať, potvorka jedna, ale stálo to čakanie za to.
A soklinka nás chce tiež vytrápiť?

ob.soklina
9. čer 2009

ahojte sluníčka, tak už se Vám tu taky konečně hlásím.

Lenthi - tak potichoučku taky moc moc gratulujiiiiiii. Jéééé já mám slzičky v očích a jak píše Mimuška dávej na sebe prosím veliký pozor.!!!!!!!!!!!!! Nebo si tě najdeme a uvidíš 😀

No a berušky, tak ani jedna jste nevyhrály. Tel probíhal tak to: řekla jsem jméno rodné číslo, a paní mi jen řekla, že zítra v 10:15 trnsfér. A nic, tak jsem ji zarazila a zeptala se kolik drobečků přežilo?????? A odpověď byla: kultivujeme jich pořád všech 13 - holky nevím co si o tom myslet. Rozplakala jsem se no a zítra hurá pro mrnusky.

NO ted sedím v práci a musím dělat objednávku věcí, tak aspon na to tolik nemyslím. Holky o sexu ani nemluvte, nějak mi to začíná chybět a mám ted strach cokoliv podnikat.

lentilah
9. čer 2009

Holky jste vážně super 🙂 ,
Mimuško,samozřejmě,že jsem hned po Tvé reakci začala brečet 😀 ,klasika.Teď bulím pořád.Ráno jsem si udělala testík a šla si zavést gel,pak jsem usnula,konečně,protože jsem toho moc nenaspala.Manža chrápal,když přestal on,začal kocour 😀 .Fakt,ten Jiřího předčí.Kocour s náma chrápe v ložnici,spí ve své přepravce u skříně.Do postele nesmí.Proto mi trvalo,vám to napsat.A moc moc děkuju za podporu.
Radpraj,takové lidi jako jsi Ty obdivuju a to fakt.V dnešní době je to kumšt být v pohodě.A taky moc moc děkuju.

Obdivuju vás obě,zažily jste toho daleko víc než já a jste pořád v pohodě,skvělý.
Už se moc těším,až to napíšete(//).To bude mazec!!!!!!!!!!!!!
Soklinko Soklinko,ty nám teda dáváš...neříkala jsi náhodou,že máš v práci net po ruce?Možná se Ti tam ta návštěma tak zalíbila,že jsi se zapoměla 🙂 .

lentilah
9. čer 2009

No tý jo!!!!!!!!!!!!!Tak to je naprosto užasný,přiznám se,že jsem hledala číslo,ani jsem si Tvuj příspěvek nečetla.Moc moc blahopřeju!!!!!!!!!

annina
9. čer 2009

Ahojky sluníčka,tak jsem vás dočetla 🙂 Nějak nestíhám a navíc dnes zase hnusná migréna ☹ Lentil SUPÉÉR, ale zatím jen potichučku 😉 Tak kéž tahle vlna pokračuje dál a strhne soklinku,monajska,mimku,radpraj a samo,že i všechny ostatní 😅 . Holky mě se normálně zdálo,že cítím pohyby. V Pá a So takové jemné ťukání u pupíku, v neděli a včera nic a dnes zase něco,jen se hrozně bojím,že jsou to střeva 😀 Ještě je brzy,ale fakt by se mi ulevilo 😎 Pořád bojím bojím 😔 Už aby jste se tady se mnou bály všechny 😉 😎 😵 Jinak zvás mám radost!!! Tak co Soklinko...kolik kolik kolik 😀

lentilah
9. čer 2009

No já zase bulím....Soklinko je to naprosto užasná zpráva!Já se musela taky ptát kolik jich zustalo..Zítra se víc dozvíš 😉 .Páni,teda toto jede!

Radpraj-hodně štěstí v Repromedě
Monajsku,krámuše budou raz dva 😉 ...jak jsem už psala,mě se opozdily o 2 dny a to semnou pěkně zamávalo 🙂 .
Tak papa zlatíčka a moc děkuji

annina
9. čer 2009

No tak už 🙂 Soklinko to je vpohodě!!!! Oni po telefonu víc neříkají! Zítra ti vyberou ty nejhezčí do bšíška 😉 a pak se teprve uvidí kolik bude mrazáčků! Tak neboj,bude to OK 😉 a sexík ještě dneska stihnete! My taky sexovali tesně před transf. abych neměla pocit,že mám děti s doktorem nebo se zkumavkou 😀 Tak pokud se na to cítíš.... strach neměj,není z čeho a pěkné milování nemůže ničemu uškodit! Jsem důkaz 😵

ob.soklina
9. čer 2009

NO jak to holky vypadá řveme asi všechny postupně.
Anninko ty jsi mě teda rozesmála s těma střevama. Kdy máš vůbec další kontrolu??? Jo a výsledek už jsem písalaaa. Jsou to bojovníčci je jich stále 13.

Lenthi no jsem zvědavá co mi řeknou a hlavně jak se pak budu cítit až budu mít drobečky u sebe. Je to zvláštní pocit a už jen ted když o tom píšu zase brečím. No to bude 😀

mimka29
9. čer 2009

lenti teraz sa ešte neplačeš až až 😀
anninka aj ty nám robíš radosť, ale tá bolesť hlavy musí byť fakt nepríjemná, dúfam, že ťa nebude trápiť celé tehu.
soklinka - paráda, stále budeme drobcom držať prsty a zajtra o takom to čase ich už budeš mať u seba.

monajs
9. čer 2009

Lenti : 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵
ale jsi nás napínala potvoro jedna
:- 😀

Soklinko,tak zítra šupky hupky pro mimísky a za 14 dní // 😀 😀

Rady hned dej vědět,jak si dopadla.

Anninko,tak ťukání u pupíku?To bude určo ono 😀

Mimka.ta MS furt nikde.S takovou ti to budou dělat beze mě.Ale břůško už zase začíná bolet
🙂

mimka29
9. čer 2009

monajsku zavolaj mužovi nech si odbehne z roboty k tebe domov a šup na to 😀 veď ty vieš 😀

ob.soklina
9. čer 2009

NO teda taková debata při bílém dnu 😀

Rady - čekáme na zprávičky a držíme pěstule.

Lenthi já ještě nekoukala vůbec na nic, zatím si to nepřipouštím, že by kdyby. takže ani nevím co je ted v modě 😅

Mimuška určitě to drobečci vědí, jinak by se jim tak nedařilo. 🙂

Ty jo dneska jak jsem vylezla ven - tam je nádherně!!!! Nejraději bych šla na nějakou procházku, ale manža je dneska v Praze, takže z romantické procházky nebude nic. ☹ přijede až večer, tak možná bude ten sexík 😅