Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

cechulda
14. črc 2013

@terez80 Ahoj díky, snad to půjde rychle. Balonek Epi-no je balonek na cvičení za prvé pánevního dna a hlavně na nácvik povolení hráze, vlastně si tím 3 týdny před porodem nacvičíš velikost dětské hlavičky aby Tě nemuseli nastřihnout 😉 🙂 Ze začátku jsem myslela že to nedám, a už jsem na těch 10cm, už totiž žádný nástřih nechci, u nás v Třebíči totiž nastřihávají dost i preventivně a já s tím měla po prvním porodu hrozné problémy ☹ Prodiskutovala jsem to s mým gynekologem a říkal že malé to v žádném případě nemůže ublížit, tak ať do toho jdu. Jestli Tě to zajímá víc tak tady je odkaz, http://www.lehkyporod.cz hrozně moc holek si to chválí, tak jsem zvědavá, dám pak vědět, jestli to nebyly vyhozené peníze 😉 Přeju krásné léto 🙂

cechulda
14. črc 2013

@aidule Ahoj jj, utíká to hrozně rychle, navíc jsem celou dobu chodila do práce a teprve 2 týdny si užívám mateřskou, no teda užívám, gruntuju a doháním co jsem ještě nestihla, abysme přišli z porodnice do hotového 😀 Včera v noci jsem už myslela že pojedem, ale dala jsem si sprchu a uklidnilo se to, tak uvidím jestli Anetka vydrží až do pátku kdy máme termín 🙂 Určitě se pak ozvu, prosím drž mi pěstičky, už se na jednu stranu nemůžu dočkat, na druhou se dost bojím jak to zvládnu, přece jen od prvního porodu to je už 8 let 😉 Tak přeju krásné léto a mimochodem moc krásná holčička 🙂

aidule
14. črc 2013

@cechulda Tak "zázraková" Anetka už má v pátek přijít na svět???!!!! 😕 😕 😵 😵 To snad ani není možné, že máš za sebou 9 měsíců, sis to nějak urychlila ne 😀 😉 ?! My budeme v pátek u rodičů prázdninovat, ale budu na vás, holky, myslet a těšit se, až uvidím foto malé princezny. Tak tfuj, tfuj, tfuj....ať to jde hladce, bez komplikací a pokud možno s minimální bolestí 😉 🙂 !!!!!!!!!

terez80
15. črc 2013

@cechulda Ahoj díky mooc jsem zase o něco chytřejší 🙂,, tak hladký průběh porod

terez80
15. črc 2013

@evickav Ahoj tak co v repromedě, myslím na tebe a čekám zprávičky

evickav
15. črc 2013

@terez80 ahoj,,, tak mam cysty a ked sa mi rozbehne ms, tak na 2-3 den mam ist na sono, ci sa praskli,,, ak áno, tak na 4 DC zacinam brať clostil 3*1 + uz beriem prednison a anopyrin,,,
Uz 4 dni spinim a ta mrsisko sa nie a nie rozbehnut,,, inokedy lejem ako z konvy,,,
Dr Koukal ma teraz dva týždne dovolenku, tak uvidím komu pôjdem na sono na 10-12 DC,,,
Tak mi drzkaj palceky, aby sa stal zázrak aj druhy krat na prvý krat 😀
Uzivajte si teplucko 🙂

josefin78
16. črc 2013

Ahoj holky,
Jsem 35+ a s přítelem jsme se snažíme už nějakou dobu o miminko. Přirozenou cestou to asi už jen tak nepůjde, polycystická ovária, nepravidelná menstruace, věk atd. Už jsme se doma domluvili, že půjdeme někam na konzultaci a našla jsem tu na fóru odkaz na dárkový poukaz u Repromedy. Tak by se nám to zrovna hodilo. Ke komu si myslíte, že bychom se měli objednat? Mám trošku problém mluvit o tak intimních věcech. Dlouho mi trvalo, než jsem napsala na fórum... 🙂 díky za váš tip.

terez80
19. črc 2013

@evickav Ahoj, jee tak to moc držím pěsti, jsi moc hodná, že jsi napsala. Moc na tebe budu myslet, kéž by ti to hned zase vyšlo.

terez80
19. črc 2013

@josefin78 Ahoj, úplně tě chápu taky mě trvalo než jsem na fórum napsala a taky za někým šly, s tak intimním problémem. V repro jsou všichni příjemní tak se neboj my jsme chodili k paní dr. Hromadové moc příjemná a šikovná paní doktorka, taky jsme zažily i paní ředitelku ta na mě působila velice profesionálně jde vidět, že problematice všestraně opravdu rozumí. Já jsem preferovala ženu nevím, jak jsi na tom ty. Zažili jsem tam i paní doktorku Prokopovou moc mila, ale byla těhotná tak nevím jestli tam ještě je. Líbila se mi tam profesionalita a diskrétnost. Akce je asi super, tak držím pěsti a pak dej určitě vědět.

akashka
20. črc 2013

@josefin78 ahoj, vubec niceho se neboj, jsou tam moc milí a mě teda ani nikdy nepřišlo, že bych s nimi probírala, nějaké velké intimnosti 🙂 chodili jsme k hromadove a spokojenost 🙂 jen je dobré si předem o celém ivf a metodách načíst a být obraze, když to pak s nima probiras ;)

aidule
22. črc 2013

@josefin78 Zdravím! Myslím, že podobné pocity prožívala každá z nás, tak hlavu vzhůru, nejsi jediná. Nás měla v péči super paní dr. Hromadová-příjemná, ochotná, diskrétní profík jak se patří 🙂 😉 . Ale taky jsme párkrát zažili dr. Prokopovou. Ta je nyní, myslím na mateřské. Jsou tam všichni opravdu na pohůdku, tak se neboj a jdi do toho. Akce je určitě fajn, každá korunka se bude hodit.....třeba pro prcka 😀 🙂 . Tak hlavu vzhůru a těším se na další info!!!

terez80
30. črc 2013

@evickav Ahoj, tak jak jsi na tom v tom? Nevíš co si myslí v repro, za jak dlouho jít do druhého dítěte. Ty jsi mě nějak nahlodala.
Holky, kdy si myslíte, že je nejlepší jít do druhého dítěte, jaký odstup?

evickav
31. črc 2013

@terez80 ahoj,,, v repro s tým nemajú problém 🙂 ja som dokonca rodila sekciou a nakoľko mam na otehu cas len do novembra, tak to skúsime zase,,, dala som im spravy z pôrodu a z prehliadky po 600nedeli a nejake výsledky z krvi,,, urobili mi svoje sono a to mi odhalilo 3 cm cystu na ľavom vajecniku a z krvi mi zistili velmi vysoký prolaktin, tak to musím poriesit, inak je zbytočne stimulovat,,, akurat dnes idem k svojmu dr na sono, ci sa ta potvorska cysta stratila alebo aspoň zmenšila,,, ak nie, tak ma caka punkcia,,,
To moje malé 4 bunkove miminecko uz je riadny chlapisko 🙂 stale na neho pozerám ako na velky zázrak a ked je niekedy taky nesvoj umrncany a ja uz som z toho tak trochu unavená, velmi rychlo ma to prejde,,, som nesmierne šťastná, ze je zdravý a ze ho vobec mame 🙂
A ak by ste chceli dalsie miminko, tak to je uplne jednoduche riesenie 🙂 objednajte sa na konzultaciu a využite teraz este tu letnú akciu 🙂

cechulda
31. črc 2013

@aidule @terez80 Ahojky tak hlásím narození naší milované Anetky, narodila se 25.7. v 11.51, vážila 3,80kg a měřila 52 cm. Porod jsme museli vyvolat, protože se jí ode mě nechtělo a byl to teda hukot 24h, vůbec jsem se neotevřela, musel mi nakonec pan primář čípek roztrhnout násilím, jinak bych tam byla asi ještě dneska 😀 Jsem ráda že to mám za sebou, rozhodně to stálo za to, malá je naprosto úžasná a my ty nejšťastnější rodiče 😀 Jo a balonek Epi-no naprostej zázrak, nástřih jsem opravdu nepotřebovala, mám jen malou trhlinku, ani bys neřekla že jsem rodila, kdyby nebylo těch vnitřníćh stehů na čípku, ale když jsem viděla ostatní maminky jak si sedají a chodí v bolestech, to já bych mohla tancovat 😀 😉

soniela
31. črc 2013

@cechulda Obrovská gratulace!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😵 😵 😵 Anetka je NÁDHERNÁ!!! Přeji hodně zdravíčka a ať vám Anetka dělá jen samou radost!!! 🙂 🙂 🙂

evickav
1. srp 2013

@cechulda nadherna je princeznicka 🙂
Veľká gratulacia 🙂

aidule
2. srp 2013

@cechulda Moc gratuluji k nádherné a zdravoučké Anetce!!! Ony si ty děti tu cestičku za náma na tento svět upraví vždy tak nějak po svém, s tím my moc nenaplánujeme 😀 😀 . Ale důležité je, že jste obě zdravé a v pořádku, jste u svých chlapů a je z vás prima komplet rodinka 😉 . Přeji i do dalších všedních dní spoustu lásky, zdraví, štěstí, rodinné pohody a sem tam i nějaký ten malý zázrak od života....to abychom si nemysleli, že se na nás osud vykašlal a zůstali jsme na vše sami....Živý důkaz toho, že to tak není vám nyní doma spinká v postýlce 😉 🙂 ......

terez80
5. srp 2013

@evickav Ahoj díky za info, v repro jsou teda pečlivý, že ti udělaly takovou kontrolu. Tak moc držím pěsti ať se brzy můžeš stimulovat a cysta se ti ztratí. Děti jsou zázrak, taky když se na něj kouknu tak moc za něj děkuji
@cechulda Ahojky strašně moc gratuluji, to je dobře, že vše proběhlo v pořádku a malá je zdravá.

evickav
22. srp 2013

@terez80
@aidule
je tu nejako ticho, tak vas potesim - dnes sme boli na ET u dr Hromadovej 🙂 mame v brusku 6 bunkovu bambulku 🙂 drzte nam palceky,,, testik si mame robit 6.9.
A ako letujete? Nas malý je v bazeniku ako zubrienka 😀

aidule
26. srp 2013

@evickav No já moc zdravím a zároveň děkuji za nádhernou zprávičku!!! To jste rychlíci, že jste se už pustili do dalšího mimi. Ale máš pravdu, proč otálet 😉 . Neboj, bambulka se určo chytne a Repromeda bude mít další velké plus 😀 . Tak hodně zdaru a trpělivosti, těším se na výsledek 🙂 .

zazy
28. srp 2013

Ahojky děvčata všechny Vás zdravím,asi si mě už nebude pamatovat,už je to tak půl roku co jsem tu nebyla.Máme z Repromedy 2,5 roční holčičku a ted uvažujeme o druhém tak zítra budu volat na konzultaci.Chtěla jsem se zeptat,ted mají akci ,že dávají slevu na ICSI 500kč,je to pravda?Docela by se to hodilo.Ale taky jsem četla,že od 1.9.se bude připlácet více na injekce,ale čtla jsem to jen na sránkách repromedy

zazy
28. srp 2013

Nabídka platí pro konzultace sjednané od 1. července do 31. srpna 2013.A na voucheru je napsano,že sleva se vztahuje pro IVF cykly zahájené do 31.12 2013.TAk do kdy platí ta sleva nerozumím tomu,díky za odpovědi

terez80
28. srp 2013

@evickav Ahoj moc na tebe myslím a strašně moc držím pěsti ať ti to klapne. My možná půjdeme na KET.
@zazy Ahoj, má kamarádka tam byla a musíš si prý vyzvednout voucher jako absolvovat konzltaci do 31.8. a oni ti dají ten kupón a cyklus pak můžeš absolvovat později do konce roku, ale o zdražení injekci jsem jen slyšela blíže nevím, až ji uvidím zeptám se.

zazy
28. srp 2013

No takže to už asi nestihnu,že,tak toje smůla

evickav
28. srp 2013

@terez80 ahoj,,, to zase budem drzat pasticky ja tebe 🙂 minule si bola ty skor, teraz sme sa vymenili 🙂 no dufam ze ti coskoro poslem tehu virusiky 🙂

aidule
1. zář 2013

@evickav Testování se ti blíží, ještě jsi odolala? Moc držím palečky, ať jsou na testu dálnice jako hrom 😀 😉 !!!

evickav
2. zář 2013

@aidule prvy krat som neodolala a testovala skor,,, test biely, teda až na testovaciu ciarku,,, cez vikend som mala dostat ms, ale ked beriem utros, tak asi tak skoro nedorazi,,, ani neviem, ci mam este testovat, priznaky co mi zacinali - bradavky boliet - tak uz skoro necitim, tak to bambulka asi vzdala,,, neviem ci mam este brat lieky,,,
Ale tak skusime asi este raz a uvidime,,, esteze mame Filipka, aspon mi nebude teraz tak smutno
A vy ako? Skola vola....

aidule
2. zář 2013

@evickav Jen to nevzdávej!!!!!!!!!!!!! Léky určitě užívej, dokud nebude opravdu jasno, a to z odběru krve, ten je skutečně průkazný!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Je pravda, že to dítko doma je takovou útěchou, nicméně, aspoň u mě, to bolelo i přesto vcelku výrazně. Naštěstí to pak osud zařídil jinak, takže si nemohu stěžovat 😀 😀 🙂 .
Škola už zavolala, máme doma třeťačku!!! Dnes byl takový ten uběhaný den, kdy člověk lítá z kroužku do kroužku a snaží se být všude co nejdřív, aby měl tu nejlepší časovou možnost výběru ☹ . No, hlavně že už je to za námi, hlavu mám jako střep! 😀 😀
Vám budu držet, co se dá, ještě neházej flintu do žita. Filípka moc zravíme 🙂 !

terez80
3. zář 2013

@evickav Ahoj moc na tebe myslím a držím pěsti třeba to ještě klapne. Pozdravuj doma.

zazy
4. zář 2013

ahojky děvčata tady stará známá.Tak jsme se rozhodli,že půjdeme do druhého mimi,v pátek máme konzultaci,tak uvidíme.Jen doufám,že budeme mít dost peněz,když se ted od 1.9.2013 zdražovali léky.Je někdo,kdo z vás ted během září začne stimulovat,at vím,jestli budu mít spolubojovnici