Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

evickav
20. lis 2013

@terez80 to je skoda, a s estrofemom by si ju nemala vyssiu?
Ja uz som si zistila, ze u vas je to drahsie, a dokonca sa mi podarilo 15 zohnat asi o 75€ lacnejsie 🙂

zazy
27. lis 2013

Ahojky děvčata,tak já dneska byla na poslední kontrole,už jsem předaná ke svému gyn.Jsem 7+3,srdíčko krásně bije,tak snad už bude vše ok.A co vy moje spolubojovnice,jak jste na tom???

aidule
28. lis 2013

No tak to jsou naprosto úžasné informace-tomu říkám vánoční dárek nejlepší z nejlepších 🙂 🙂 😉 😉 !!! Když ty vaše příběhy takhle sleduji, tak si úplně vybavuji a znovu prořívám celý ten náš krásný příběh, který začal v podstatě od prvních buněk 😀 😀 😀 ....a teď tady poskakuje po obýváku, žvatlá páté přes deváte, z ničeho nic zanechá hračky a rozběhne se mi do náruče se slovy "maminko, mám tě moc jáda"... 🙂 Přeji Tobě i ostatním maminkám a snažilkám, abyste si každá měla možnost prožít svůj soukromý díl mateřství a štěstí 😉 ! Držím palce, ať mimi roste v pořádku a vše je, jak být má!!! 🙂

aidule
2. pro 2013

@evickav Zdravím z Brna, jak jste na tom? Už jste se někam posunuli? Myslím na vaše snažení a držím palečky 😉 🙂 .

evickav
2. pro 2013

@aidule ahoj, tak trochu sme sa konecne posunuli v pred 🙂 na 5x som stimulovala merionalom a uz 8 den som mala odber,,, z dvoch folikov bolo jedno vajko, ktore este nechali dozriet a podarilo sa ho aj oplodnit 🙂 v sobotu som bola na vklade 🙂
dufam ze toto moje vydolovane vajko nam prinesie stastie 🙂
si zlata, ze na mna myslis 🙂
princeznickam posielame sladky bostek od Filipka 🙂

terez80
2. pro 2013

@evickav Ahoj no uvidíme, co si na mě připraví za zbraně věřím ji

terez80
2. pro 2013

Přeji všem snažilkám hodně štěstí a blížíci se krásné svátky všem hlavně dětem

terez80
2. pro 2013

@zazy Ahoj velká gratulace to je super, my budeme za chvíli v přípravě na KET, jestli mě teda vyroste sliznice.

Jo holky nemáte někdo nějaký osvědčený přírodní recept na růst sliznice?

aidule
3. pro 2013

@evickav Jé, to jsem moc ráda, takže teď dlouhé předlouhé čekání 😉 🙂 ....Já jsem měla tenkrát s Naty taky pocit, že mi dolují nevydolovatelné. Ale v Repromedě jsou šikulky a jen tak jsme to spolu nevzdali, stejně jako vy. Tak doufám, že bude dolování zakončené úspěchem a budeš mít pro všechny ten nejvzácnější vánoční dáreček 🙂 !!! Zdravím ze zmrzlého Brna a těším se na nové info.... 🙂

evickav
3. pro 2013

@terez80 najlepsie je cervene vinko 2 dcl kazdy den,,, ja som uz teraz na 6 den mala 9 mm,,, mozes ho pit max 3 dni po vklade,,, je to na prekrvenie a zjemnenie sliznice, aby sa embryo lepsie zavrtalo,,,
kocky tu na mk odporucaju jest salatik - mrkvu nastruhat na jemno, jablcko na hrubo + citron a cukor podla chuti,,,
Drzim palce nech ju mas poriadne vysoku 🙂

zazy
3. pro 2013

Ahojky děvčata,děkuji všem.@terez80-tak taky už půjdete na druhé mimnko,tak to je super,Já jsem strašně ráda,že se nám to druhé povedlo na porpvé
@eickav:to výjde uvidíš,já měla taky jen dvě vajíčka,jedno se v den vkladu zastavilo ve vývoji a druhé jsem měla o den opožděné ve fázy kompaktní moruly a podívej ono to vyšlo.Holky na všechny z Vás taky moc myslím a držím pěstičky.

terez80
9. pro 2013

@evickav Ahoj díky, dám si vinečko to můžu pak napíši, do jaké velikosti jsem se propila haha
@zazy Ahojky to je moc dobře, že vám to hned vyšlo, doufám, že nám to taky klapne

evickav
10. pro 2013

@zazy je to tak, ze zazraky sa deju a niekedy to ani necakame a o to viac to potom potesi 🙂 dufam ze Filipkovi k narodeninam ( 21.12. ) dam krasny darcek //
Ja som sa vzdy tesila na sono na srdiecko a to som zo zdravotnych dovodov chodila kazdych 14 dni 🙂

zazy
10. pro 2013

Ahojky děvčata,tak mám dneska po kontrole,jsem 9+5,dneska na mě mimi mávalo,bylo to moc hezký.Akorát mě začíná opět zlobit tlak,u Verunky jsem ho taky měla vysoký ale až v 5 měsíci a brala jsem prášky,ted už ho začínám mít vyšší,tak uvidíme,jinak je vše v pořádku.A co vy ostatní?

zazy
10. pro 2013

@kiskamca a co ty,jak jsi na tom??

aidule
10. pro 2013

@zazy Tahle mávání z bříška na svět jsou fakt úžasná 😀 😀 😀 ! Tlak může být prevít, ale snad nebude hned tak zle. Hold se budeš muset šetřit víc, než jen tak průměrně 😉 . Využij toho, pak už si neodpočineš 😀 . Opatrujte se!

aidule
10. pro 2013

@evickav Držím, co se dám, ať to vyjde 😉 . Ani jsem si neuvědomovala, že Filípek má narozeniny na Natálčin svátek (který je v ČR právě toho 21.12.) 🙂 . Tak to ještě chystáš oslavu narozenin, co? Aspoň se odreaguješ a doba do testování ti uteče. Pak dej určo vědět, už se těším, tfuj, tfuj, tfuj.... 😉 🙂

cechulda
11. pro 2013

@soniela @aidule @evickav Ahoj všem, přejeme Vám s Anetkou krásný adventní čas a poté nádherné prožití svátků vánočních a splnění všech snů 😉 🙂 🙂 Posílám pár foteček ze křtin, mějte se moc krásně 🙂

aidule
11. pro 2013

@cechulda Nádherné fotečky, krásná Anetka a spokojená rodinka-tak to má být 🙂 🙂 🙂 !!! Taky přejeme všem pokud možno klidný zbytek adventu a pohodové Vánoce v kruhu blízkých 😉 !

evickav
11. pro 2013

@cechulda krasna spokojna rodinka 🙂 malinka je ako princeznicka 🙂
Aj my vam prajeme krasne sviatky plne lasky a rodinnej pohody 🙂

aidule
23. pro 2013

Všem krásné Vánoce a splnění všech přání!!! 🙂

aidule
23. pro 2013
zazy
25. pro 2013

I já všem přeji krásné vánoce.@aidule:máš moc hezké děvčata

spikella
3. led 2014

Ahoj,
nevím, zda můžu sem, ale přenechám poukaz do Repromedy v hodnotě 10 000Kč za 7000Kč, platnost do 31.12. 2014.

terez80
3. led 2014

@cechulda Ahoj to jsou moc krásné fotečky, dofám, že se svátky vydařily
@aidule Moc krásné holčičky úsměv mi také vyčarovaly

Ahoj holky všem přeji vše nej do nového roku a ať se nám daří všem snažilkám otěhotnět, těhotenství zdar

terez80
3. led 2014

@spikella Ty jsi poukaz koupila za 10, že ho za 7 prodáváš?

aidule
4. led 2014

@spikella Zdravím! Tohle mi zavání něčím dost neférovým!!! Obávám se, že by případná kupující mohla být rozčarována zjištěním, že naletěla a poukaz nemůže uplatnit 😖 😠 ☹ !!! Určo bych si to jako případnýzájemce nejprve ověřila u zaměstnanců Repromedy 😉 !

aidule
4. led 2014

@terez80 Děkuji a taky přeji jen to NEJ v roce 2014!!!

Repromedě přeji spoustu (u)spokojených klientek a krásných a zdravých miminek 😉 🙂 Všem ostatním hlavně zdraví, spokojenost a optimismus 🙂 !!!

spikella
4. led 2014

@aidule a kdo říká že ne, klidně si to můžete oveřit. Nevím, proč máte potřebu to rovnou napadat.

spikella
4. led 2014

@terez80 Ne poukaz je kamarádky, představ si, že stejně jako já v jiném centru nechala v Repromedě asi 30 tisíc za IVF...nakonec bylo jen jedno použitelné vajíčko a nikdo nevěřil že to dopadne dostala tento poukaz, pokud by to náhodou nevyšlo....a povedlo se...takže poukaz pro sebe nepotřebuje...