• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

29. března 2017 
@lucie2010 jupíííí. Krásná zpráva, tak jen tak dál. :slight_smile: HCG stouplo opravdu krásně. Tak tu tvoji bublinku pěkně hýčkej a dej vědět, jak se vám vede. :slight_smile:

@nelatorka nikoho konkrétního neznám, ale také jsem slyšela, že se to stává. Dokud nemáš výsledky z krve, tak není nic jisté. Raději bych se k tomu ale moc neupínala. Je lepší se smířit s tím horším a pak být příjemně překvapená, než naopak. :slight_smile:
17. bře 2014 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak teď už velká a hlasitá gratulace k malinkému zázraku!!! Opatrujte se a užívejte si to celá rodinka, neboť jsou to neopakovatelné a naprosto jedinečné okamžiky :wink: :slight_smile: !!!
17. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Zdravím! Pamatuji si Vás, když jsem tady byla s naší malou (taky nyní 2,5 roku :wink: ). Test může být opravdu falešně negativní, naproti tomu pak výsledek z krve jednoznačně pozotivní a tím potvrzující těhotenství. Stalo se to mé kolegyni z práce. Takže neházejte flinktu do žita, dokud to nebude černé na bílém z laborky :wink: . Na konec nadějí je vždy času dost....ikdyby to náhodou nyní nevyšlo :wink: :slight_smile: .
17. bře 2014 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky jj já vím , ale stejně spíše myslím, že nic..... budeme muset bojovat dále :wink: :slight_smile:

@aidule děkuji taky si vás pamatuji :slight_smile: necháme to osudu jak to dopadne :slight_smile:
17. bře 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie2010 Ahoj jsi hodná, je dobře, že je HCG vysoké určitě to bude dobré tak držím pěsti i nadále
@aidule díky za info poptám se na očkování, jak budeme na kontrole, jsi moc hodná
@nelatorka ahoj uvidíš na kontrole moc bych ti to přála, ale vím že kamarádka, to měla stejné a prý nedostala měsíčky kvůli těm náplastem, ale u každého je to jiné a já nejsem doktor a kdy jdeš na kontrolu?
18. bře 2014 ve 22:52  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Tak jak se daří? Myslela jsem na Vás :wink: ...
26. bře 2014 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji tak nakonec to nedopadlo :slight_smile: a zase vše od znova chjo :unamused: :slight_smile:
27. bře 2014 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka S tím člověk moc nenadělá, i když to moc mrzí a bolí, znám to....budu držet palce, ať to klapne následně :slight_smile:
27. bře 2014 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nelatorka Ahoj tak to je mi moc líto, myslela jsem na tebe, neboj slyšela jsem, že v repro mají super úspěšnost. Vím, že člověk raději zamražené taky mě to připadá jako menší zlo. Budu držet pěsti.
28. bře 2014 ve 22:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky moc díky za podporu :slight_smile:
29. bře 2014 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tety, posíláme jarní pozdrav z Brna se spoustou těhu bacílkůůůůů pro všechny chtivé a snaživé... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
1. dub 2014 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aidule no tak páni to je fešanda, bacily se hodí budeme chytat mockrát díky
1. dub 2014 ve 21:49  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule krasne slniecko :dizzy_face: uz je z nej velka slecna :dizzy_face:
tie tehu bacilky su aj osobneeee? :wink:
1. dub 2014 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav Nééééé, já už mám "vyrobeno" a odfajfknuto :grinning: :grinning: :grinning: ...Já jen, že je jaro, budou se líhnout mláďátka, tak prostě všem přejeme taky nějaká ta lidská mláďátka :slight_smile: :wink: . A jak Filípek, nebyla by fotečka? Moc zdravíme na Slovač! :wink:
1. dub 2014 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aidule uz som chcela blahozelat :grinning:
konecne mame doma po roku notebook, tak ho musim nechat zpojazdnit a potom pridam aj foto,,, teraz mozem len z mobilu, tak skusim,,,
inak 11.4. ideme na scrining do Brna a uz sa neviem dockat :dizzy_face: dufam ze nam potvrdia dievcatko :grinning: zatial je vsetko v poriadku,,,
zdravime dievcata :wink:
1. dub 2014 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aidule aktualne z dvorka :slight_smile:
akurat zajtra ideme na poradnu, tak sa tesim na vysku a vahu :slight_smile: vsetky starsie deticky su od nas mensie :slight_smile:
1. dub 2014 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evickav Jejda, to je úžasný smíšek :grinning: :grinning: :grinning: ! Je opravdu moc roztomilý a zřejmě dost velký pohodář :wink: . To bude bráška k pohledání :grinning: :slight_smile: . Buď ráda, že malý roste a je zdravý. Neteřinka má opačný problém, bude mít za měsíc rok a nemá ani 7 kg a je dost nemocná atd. Tak snad bude líp! U vás ať je v pořádku i preventivka i screening, opatrujte se a užívejte krásného jara :slight_smile:!
2. dub 2014 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj všem, omlouvám se, že vám vstupuju do konverzace, jen jsem právě zjistila, že v Repromedě už není doktor Koukal. Je to pro mě docela šok... Jsem na něj zvyklá.... Nevíte co se stalo?
2. dub 2014 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gabccca tak to kukam ako puk :confused: v januari sme tam chodili a to tam este ordinoval
2. dub 2014 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata,tak hlásím,že máme 930g,malá je v pořádku,placenta se trochu povytáhla,tak to vyapdá snad na spontální porod.Neuveřitelně rychle to utíká.Holky máte oc krásné dětičky.Všem snažilkám hodně štěstíčka a posíám miliardu těhu bacilků,tak chytejte
4. dub 2014 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zazy tak to teda fakt rychle uteka :wink: ta placenta sa urcite upravi, uvidis :slight_smile:
4. dub 2014 ve 23:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav Ahoj no tak to je úžasný andílek, jsi moc hodná, že jsi poslala foečky. Já jsem tady v tomto antitalent jsi šikulka. Paráda, držím pěsti ať vše dobře dopadne a máte holčičku.
@zazy No to teda utíká za chvíli budeš rodit měj se
6. dub 2014 ve 21:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terez80 joj moja, to som cez mobil pridala :unamused: co mame teraz novy notebook, tak este stale nie je nastaveny, ja som na to antitalent,,, musim to dat krstnatam - 18 a 19 rokov - to su uz ini machri :grinning: :grinning:
Filipko je take nase slniecko :dizzy_face: :dizzy_face: kazdemu da pusku alebo mu je posle, nikoho sa neboji, okrem môjho bradatého svokra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
uz v piatok by som mohla vediet, co sa mi skryva v brusku,,, potom napisem :slight_smile:
a vy ako pokracujete?
7. dub 2014 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terez80
@aidule ahojte dievcata :slight_smile:
takze sono dopadlo dobre, aj ked NT uz mi nemohli merat, lebo babo je vacsie, ale nastastie mi to robil moj dr. a bolo to v poriadku,,, a vraj budeme mat dievcatko, ale ze este nemame slavit, ze je to zatial bez zaruky,,, v 20 tt nam to potvrdia :dizzy_face:
13. dub 2014 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav Jééé, to je teda pajáda,moc gratulujeme, ikdyž zatím jen tak polehounku, abychom malou princeznu nevystrašili :grinning: :grinning: :wink: ! Tak to bude Filda velký bráška a ochránce, co :wink: ? Tak se moje milé opatrujte a hýčkejte, pak už bude dlooooouho jen kalup a honička.... :grinning: :slight_smile:
13. dub 2014 ve 23:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Přejeme všem krásné a požehnané Velikonoce :slight_smile: !!!
16. dub 2014 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děvčátka....mám jeden poukaz do Repromedy na 10000 Kč. Já se na snažení vyprdla a ejhle...//, tak bych ráda podarovala dál :slight_smile:....
16. dub 2014 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evickav Jee holčička taky bych si ji přála. My jsme teď v běhu na KET, zatím vypadá vše dobře tak bych to nechtěla zakřiknout, moc zdravím
16. dub 2014 ve 22:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terez80 tak to ti moc prajem, aby sa to podarilo :dizzy_face: sliznica sa uz umudrila? kedy idete na vklad?
tfuj tfuj tfuj specialny tehu virus pre teba posielam :dizzy_face: :wink:
16. dub 2014 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evickav Ahoj jsi hodná sliznice vypadá ok a půjdu příští týden. Pořád zvažujeme kolik asi dáme jedno. Co myslíš?
25. dub 2014 ve 22:47  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek