Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

monajs
10. čer 2009

Aha,já lepím 4 každý čtvrtý den.Tak to bys určitě mohla,kdyby to nestačilo,tak ti zvedne dávku a jednu náplast ti přidají
Jinak na UTZ jdu v pátek 19.6. Jen aby to bylo ok.

mimka29
10. čer 2009

A o ktorej hodine budeš v Repromede?

mimka29
10. čer 2009

Až teraz som si všimla, že ty lepíš 4 náplaste naraz. Tak veľaaa? A mne prečo kázali tak málo.

monajs
10. čer 2009

No já zatím vždycky lepila 3-4.Asi se mi tvoří nízká sliznice? Já fakt nevím 😕 😅
A jdu tam na 11.A co ty? Kdy a na kolik?

mimka29
10. čer 2009

Ja idem na 9.00 hod. Tak dúfam, že mi tu prípravu neprerušia kôli nízkej sliznici, veď v piatok uvidím a potom sa aj celá ablepím náplasťami ak to pomôže 😀

ob.soklina
10. čer 2009

🙂 ahojte tak se hlásím z postýlky 🙂 Tak už nás je doma 6 🙂 Jinak výsledky byly zajímavé ze všech těch 13 bylo na tranfsér možných 7 ale na zamražení jen 2. Takže máme dva mrazáčky a dva drobečky mám u sebe. No a ted čekat a čekat. No a 23. budeme testit, doufám, že to do té doby vydržím.

Mimuška a Monajsku vy teda řádíte s tema náplatma. že by v pátek osobní setkání??? Mimuška ty nás tady budeš znát osobně za chvilku všechny 😝

Kde pak máme Lenthil???? Doufám, že odpočívá ??????

Holky já už ted asi nemůžu pít kafé nebo můžu jedno maličké??????? 😅

Jo a ještě jedna dobrá zpráva, vůbec to nebolelo, ani trošku. Pak doktor byl šikovnější než můj gynekolog. Klidně bych ten transfér podstoupila znovu ( kdybych teda musela)
Tak zatím přeji krásný den a já jdu odpočívat a odpočívat

mimka29
10. čer 2009

soklinka gratulem k úspešnému zvládnutiu transferu a pekne tých svojich drobcov hladkaj a rozmaznávaj od teraz až do pôrodu. S tým testovanim, no neviem, neviem či to vydržíme do 23. 😀

monajs
10. čer 2009

Soklinko, tak pomazlit břůško a to 1 MALIČKÉ KAFÍČKO si dnes za odměnu dej,ale já už mám doma koupené bezkofeinu.Nesco a vůbec to nepoznám.. 🙂
Pan Mud byl teda šikulka,jo? 😀
Já bych to nevydržela do 23,se znám 😅

Lenti,jakpak je?

Mimka.my půjdeme možná kolem toho 23 taky ,co?

mimka29
10. čer 2009

soklinka my rátame až okolo 25.

mimka29
10. čer 2009

Baby aj ja už mám nakúpenú bezkofeínovú kávu, lebo ja som hrozná kávičkárka a dokonca aj zrnková chutí ako normálna. Už si musím nakúpiť len tie tehu testy 😀

monajs
10. čer 2009

😀 😀 😀

ob.soklina
10. čer 2009

No tak my jsme to s manžou nějak zazdili všechno. Takže bezkofeinovou kávu musíme teprve koupit a asi bych měla začíst číst co můžu a nemůžu.
Jo jo jinak pan doktor byl mooooc šikovnej, fakt to vůbec nebolelo.
A s tím testěním no asi mě to bude stát taky mnoho sil abych to vydržela, to si jen ted tak řkáme, no uvidíme. Manža když si něco řekne tak to většinou dodrží. NO tak mi pak dá práci ho zlomit a nebo si počkám než půjde do práce 😝

Monajsku- tak asi si počkám na tu bezkofeinovou kávu, nebudu přece nic pokoušet. Raději. Jen musím počkat až se můj drahý vzbudí, který ted vyčerpáním usnul 😀

mimka29
10. čer 2009

soklinka a ktorý doktor ti to robil?

ob.soklina
10. čer 2009

No já právě nevím jeho jméno i když se nám představoval jak při OPU tak dnes při transféru. Ale je to takový ten mladší s brejlama, vysokej a hubenej. Veselého jsem neviděla ani nepamatuji - asi se nám dovolenkuje 😉
Ty jsi na ten pátek domluvená s kým víš??

mimka29
10. čer 2009

Neviem, kde sa mi túla Dr. Veselý, dúfam, že sa do môjho transferu vráti, lebo ja nemám rada, keď sa pri mne doktori striedajú. Na piatok som dohodnutá s Hromadovou.

lentilah
10. čer 2009

Ahoj Zlatíčka moje,
tak jsem se vyspala a nasnídala 😀 a teď jsem letěla k vám.Musím si ještě uvařit něco dobrého..třeba brambory s česnekem.Mám chutě.
Jinak všem přeji moc moc krásný den.

Soklinko-zlatíčko,tak jak je?Je to paráda,že?Jsem ráda,že jsi to necítila,každý jsme jinačí a tak mám o to větší radost,že to bylo pro Tebe super.A testuj tak od 9 nebo 10 dne 😉 ,my tě stejnak k tomu doženem 😀 .Já si udělala dnes testík znova a čárečka byla silnější. 😀 .Já byla první den jak Alenka v říši divu..

Sluníčka vy mě tady rozmazlujete ať odpočívám a chlap do mě reje ať se trošku hýbu,jinak v tu sobotu na svatbě švagra budu jak chodící mrtvola.Řekla jsem,že jsem host a né nějaká cvičená opice,svoji svatbu mám za sebou,tak ať mi každej víte co 😉 .Tam budu jen jíst,bavit se,chodit na záchod a pomlouvat garderóby jistých protivných příbuzných 😀 .Ovšem na to mít čas nebudu 😉 .

Jsem strašně ráda,že se sešla tak skvělá parta ženských!!!!!!!!!! 🙂

lentilah
10. čer 2009

Zlatíčko to je Fischer,je to třída 😉 .Paní doktorka je užasná taky..Veselí já neznám,ani jednoho 😉

lentilah
10. čer 2009

Má čeština je na bodu mrazu,jdu se stydět...takže milé dámy,moc se vám omlouvám za hrubky....prostě nademnou vítězí...mrchy

lentilah
10. čer 2009

Jo a berete děvčátka vitamínky?Já beru Elevit,je to super věc,akorát se blbě poliká...strašně velký pilule 😒

monajs
10. čer 2009

Lenti,manža prudí? 😀
A na svatbě se máš jen bavit,přesně tak jak píšeš.

Mimka,to jsem ráda,že tam bude Hromadová,jsem na ni zvyklá a hlavně nás za ten rok už zná 🙂

Sokli,tak co kávička,už proběhla?

A co dělá naše Baruška? 😕

A Anninka? 😕

monajs
10. čer 2009

Jéžiš a na Rdunku jsem zapoměla.Promíííň 😲 😔 😅

monajs
10. čer 2009

Myslela jsem Radunku 😀

radpraj
10. čer 2009

no tedááá.Ale já to přežiju-že mě tady opomíjíte. Když já ještě nejsem hlavní postava....zatím dělám jenom křoví megafilmu zvaném plození dětí 😉

Jinak můžu Vás uklidnit....Veselí na dov.nejsou, včera jsem je oba viděla.....
A jak tak počítám to plánování u Máji i Móni, tak se možná přidám... Já čekám mens.cca 20-22.6.,tak to Vám budu v patách.Mám jen malý protokol,tak to bude raz-dva.Jen jsem se chtěla přeptat: většinou tu máte na stimulku něco jiného-mně dala Dr. inj.Gonal (2x900) a pak inj. Cetrotide. Tak jen co mám od toho očekávat?
Jo a ještě jeden dotázek: jaké vitamíny máte (jsou určitě ty nejlepší), teda mimo Ac.fol.

Díky za rady....a všem přeju krásné odpoledne: hlavně dnešní STAR Lucince 🙂
tak pa-pa Rad.

mimka29
10. čer 2009

Zdravím křoví 😀 😀 Ja užívam iba Calibrum baby plan, kyselinu listovú a manžela napchávam E-vitamínom.

Čo sa týka inj. tak Gonal je tuším jeden z tých najdrahších, tak určite je dobrý. Mne na Slovensku stále dávali Merional (skoro najlacnejší) a na ten moje vaječníky teda vôbec nereagovali. Neviem prečo u mňa neskúsili niekedy aj niečo iné, keď tak nad tým teraz rozmýšľam dosť ma to štve 😠

radpraj
10. čer 2009

Mají...díky za odpo:+)

No- valím ven- máme zedníka -staví nám plot, tak budou chtít svačinku:+(

ob.soklina
10. čer 2009

Tak jsem zase tu, krásně jsme si zdřímli s manžou, ten dokonce usnul dříve než já 🙂 chudáček malej unavenej.

Raduško děkuji za to co jsi napsala, snad to bude dneska jeden z těch nejlepších startů a to jich mám za sebou dost ( závodně jsem běhala 😉 ) Však tu budeme všechny při sobě stát i při tvém startu - si piš 🙂

Monajsku kávička neproběhla jsem si řekla že si počkám až na tu bez kofeinu. Takže než manža vylelze z postýlky tak si musím nechat zajít chut. 😒

Má nám přijít návštěva tak stejně půjde nakoupit, už ted se mi honí hlavou co si všechno navymýšlím 🙂 Mám chut na vše, ale to spíš bude tou mojí nenažraností.

Lenthi nedej se, užívej si ted to že můžeš odpočívat a na svatbě si to moc moc užij. Mám hroznou radost z toho že čárka je zase silnější. Tak si pohlad bříško a vzkaž mrnouškům že je zdraví jedna teta - Lucka 😀

Mimuška já se přiznám, že Dr. Veselí byl super, ale paní Dr. a Dr. jak píše Lenthi Fiala jsou taky úžasní. Jsem na tom tak nějak podobně že nerada střídám doktory, ale tady je to opravdu jedno. Všichni jsou tak příjemní, že ti to ani nepřijde. Nekecám 😝

ob.soklina
10. čer 2009

aaa jsem tu zase - vloudila se mi tam chybička - pardon pan Dr. VeselÝ.

Lenthi asi jsme na tom stejně. 😀

lentilah
10. čer 2009

Ahojky ženský... 😉 ,

Soklinko Lucinko,vzkaz byl vyřízen,předpokládám,že pozdrav opětují 😀 Na hrubky kašly,co z toho máme,prostě jsme normální chybující holky,no ne? 😉 😉 😉

Raduško jen dočkej času,uvidíš,že Tě budeme tak uhánět,že budeš ještě ráda,když Ti dáme trochu oddechu 😀 😀 😀 😀 😉 😉 😉

Mimuš,chápu Tvé rozčílení,zvlášť když jsi toho musela pojít celkem 3 krát..fakt nefér! A docela sprostý.

Monajsku si holka piš,že ten muj mizera prudí...ale já mu dám,je nás konec koncu přesila,je tak? 🙂

Anni,zlatíčko,ty pohyby si dokážu představit 😀 .

Jinak o kafíčku bez kofeinu jsem slyšela,nemá náhodou modré víčko?Měla to jedna slečna od nás v práci..přišlo mi to zajímavý,tak jsem mrkla v obchodě a bylo mi všechno jasný.Už jsem nad tím uvažovala.Kafíčko popíjím jen když si jdeme s holkama nějak sednout a to se zmrzlinou a nebo v práci,když se mi chce spát.Takže teď mi nechybí 😉 😀

baruska2
10. čer 2009

Ahoj holky 🙂 , moc Vás všechny zdravím. Vaše Baruška je v pohodě, pořád 3v1, jenom líná jak veš 😀 .
Pravidelně Vás kontroluju, co je nového. Monajsku 🙂 , ahoooooj, jsem ráda, že jsi se konečně ozvala.
Holky 🙂 , jste moc šikovné, jak všechno zvládáte, myslím na Vás denně a vše s váma prožíváme.
Od minulé kontroly jsem měla slíbenou nemocnici. Kvůli zkracování a otvírání čípku. Prý příští tyden se uvidí, řekl pan doktor. No a už proběhla i ta kontrola a všchno je v pořádku, lepší než minulý týden. Pan doktor prý takové zlepšení ještě neviděl. prý si to musí červeně napsat. Taky jsem poctivě ležela a každý den ty naše mimoušky přemlouvala, ať ještě vydrží v bříšku, no vlastně ve velebřichu 😀.Prý mám přemlouvat dál a kontrola až za 14 dní. Měla jsem strašnou radost, že nemusím do nemocnice.
holky 🙂, jdem se mazlit, taťka nám přišel domů 😀. Pěkný večer přeju všem.