Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

mimka29
18. čer 2009

Ty si ale trdielko 😀 😀

lentilah
18. čer 2009

Ahoj sluníčka,
Takovýto typ rozhovoru se mi líbí 😀.
Dneska už je čtvrtek,to neuvěřitelně letí.Včera jsem se mrkla do diáře a v pondělí jdu k zubaři.Z tý představy je mi fakt šoufl... ☹

bsik
18. čer 2009

Ahoj holky, nezlobte se, že vám sem lezu, ale chtěla jsem napsat Panesce, protože já prošla i Obi a Repromedou a můžu tedy srovnávat. V obou CARech jsem otěhotněla, tak rozdíl v šancích asi není. Ale hlavní rozdíl jsem shledávala v komfortu, který byl v Rep. nesrovnatelně lepší než na Obi. Na Obi se to myslím snaží kompenzovat přístupem personálu(i když nechci tím říct, že by v Rep. byli protivní - to rozhodně ne). Navíc můj osobní poznatek je, že v Rep. se opravdu snaží dosáhnout pozitivního výsledku za výraznějšího finančního přispění, zatímco na Obi se snaží volit i levnější varianty.

lentilah
18. čer 2009

Ahojky Bsik,řekla bych,že jsi se trefila.Po tom,co jsem už byla "zapsaná" v Repromedě,jsem koukala i na ostatní.A asi bych nevybrala jinak.Četla jsem pár věcí o IVF-ku,nemyslím od určitých sanatorií,byly to nezávislé články a tam psali,že je spousta druhu hromonálních léku kdy se některé vyrábějí z moči(ty jsou levnější) a pak ty co jsou vyráběny chemicky(ty jsou znatelně dražší)...prostě si myslím,že Repromeda používá dá se říct snad ty nejlepší léky..pokud se pletu tak se moc omlouvám.Je to jen muj názor 🙂

Soklinko,taky jsi si před odběrem dělala výplachy?Já z toho z počátku byla vyděšená,ale setřička mi to pěkně vysvětlila a super...V pondělí to bude devátý den?Budeš se testovat?Už se nemužu dočkat 😀 ..doufám,že nám hned napíšeš.
Jinak všem přeju moc krásný den.Papa

monajs
18. čer 2009

Lenti: já ty výplachy nesnášela.Eště ke všemu mi to nešlo pořádně zmáčknout (podtlak)tak mi to trvalo strašně dlouho.Při druhém cyklu jsem donutila manžu - stud nestud- zmáčkl a bylo vypláchnuto- 😀

monajs
18. čer 2009

Sokli a co to testování? Jsme jako na trní.. 😀

bsik
18. čer 2009

Lentilah, nepleteš.
Upřímně na umělko u nás doma odcházela dost výrazná částka rodinného rozpočtu, ale bylo to pro nás (a určitě pro všechny tady) tak důležitý, že všechno ostatní mělo prostě čas. Navíc já mám dost dlouhý cyklus a potřebuji vysoké dávky na stimulaci(až 450mj) + ICSI,PK, tak by jsme se asi jako samoplátci tak -tak vešli do 80 - 90 tis. na jeden pokus. A jako samoplátci jsme si komfort v Repromedě nemohli dovolit. Ale i tak jsem tam byla spokojená, a podstoupila tam 2 pokusy.

lentilah
18. čer 2009

Mony přesně,ze začátku nic moc,do bylo jen jednou,myslela jsem,že to snad ani nepujde..Pak mě to už dělal manža.Já prostě neměla sílu to zmášknout.Ale pak,jak jsem se zalekla těch hrudek a jak jsem si volala do Repromedy,tak jsem byla moc ráda,že to mám,protože hrudek bylo hodně a všechny pryč..a to bylo hodně brzo ráno před transférem.
Jinak,chlap nechce aby jste to věděly,ale včera se zašil v pokoji a pak přišel jako největší borec s vybranýma jménama.Řekl,že ví,že je to pořádně brzo a je to blbost...ale,že si nemohl pomoct 😀 .Z kluku vybral ...to už ani nevím ale zhodli jsme se na Matyášovi,jo pak Lukáš a ještě jedno končící náhosou taky na š 😀 a z holčiček vybral Kláru,Jolanu,Hanu...nic proti těm co tato jména nosí,ale mě se prostě nějak..jen se chci podělit,jak mě chlap překvapil.Tím,že toto udělal a jaká jména vybral jsem zjistila,že se ještě tak dobře neznáme,což je super! 😀 ..

lentilah
18. čer 2009

No páni,je pravda,že nás to vyšlo všeho všudy na 34 ti. a je to naše první IVF-ko,doufám,že to vyjde..Já měla stimulku max 187,5 myslím..nejsem si uplně jistá.Moc se opatruj a držím moc pěsti

ob.soklina
18. čer 2009

Ahojte sluníčka manža konečně dorazil domů tak jsem tu s Váma. No teda holky vy jste se rozepsaly, že už jsem zapoměla co všechno chci odepsat 😀

Rady takže budeš v pondělí v R. já tam budu taky, ale už kolem 8 ráno teda jestli si to dobře pamatuji. Tak třeba se potkáme 😉

Paneško vítám tě a přeji ti dobré rozhodnutí. Jo a nemáš náhodou stejný nick na Rodině???? 🙂 Jinak ale souhlasím s holkama v Repromedě je úžasný přístup, zatím jsem neslyšela, že by tam měl někdo problém, ale zase na druhou stranu ten se najde všude. takže já můžu podle doslechu doporučit Reprofit a podle svých zkušeností Repromedu.

Lenthi a Monajsku no testovat bych už asi pomalu mohla dneska je to 9 den, ale nějak se mi do toho nechce. Asi mám strach z výsledku ☹ Manža už mě přemlouval včera ráno a chtěl mi zastavit ranní čůrání, ale nepovedlo se mu to. Je více nedočkavý než já. No uvidíme, bud to nechám na víkend a nebo až na pondělní krev a kontrolu v R. Ještě nejsem rozhodnutá.

Ted se spíš snažím bojovat s tím nafouknutým břichem a dneska v noci mě vzbudily takové křeče v žaludku, že jsem myslela, že se zblázním. Takže dneska mám menší dietku ☹ protože bříško pobolívá pořád.

Mimuška teda ty jsi šikula, studuješ, pracuješ, pečeš, no mám co dohánet 😉 a asi bych měla brzo začít, ted se zatím jen válím v posteli.
Bsik ahojky 😉
Tak jdu jíst, ale jsem tu k večeru jak na koni. papa a na koho jsem zapomněla tak jsem nezapomněla jdu papat 😀
Pusku všem

lentilah
18. čer 2009

Lucinko,vím,že u Tebe je to daleko složitější kvuli krvi...ale břicho jsem měla nafouklé taky a hodně(takže i kydyby jsi své problémy neměla,nafouklé bříško by jsi měla i tak),k tomu křeče v břichu jsem měla taky..ale u mě to bylo tím,že jsem měla větry.Zní to možná směšně,ale udělá to strašně moc.Moje bolesti břicha a zad,jak při mensesu by asi taky nikdo nepřisuzoval střevum.Dneska mě to zase chytlo a jen co jsem si šla zatlačit 😉 tak se mi tak strašně ulevilo a bylo to.Je mi teď naprosto fajn...jen mě zase trochu tlačí žaludek,musím si brknout.Víš,že prd a brk je za 10 doktoru..kéž by to bylo tak jednoduchý,že?Přeju Ti ať se Ti to brzo zpraví a budeš se cítit mnohem líp.

ob.soklina
18. čer 2009

Lenthi ty jsi úžasná !!!! 🙂 Děkuji!! No je pravda že si někdy připadám jak starej chlap v hospodě ne li hůř. tak v tom budu bez ostychu pokračovat 🙂 Je pravda, že když si ulevím je mi líp.
Jsi zlatíčko, a omlouvám se, že to sem tak píšu, ale pomůže mi že se můžu vykecat, aspon to když si nemůžu prdnout 😀
No a jak se cítíš ty??? Ted nevím kdy máš další kontrolu????

lentilah
18. čer 2009

Jsi vážně číslo 😀 .Rozhodně nemáš zač děkovat.Taky mi moc pomáháte.Říkala jsem si,že už bych se měla učit skákat do hrobu,protože jsem se tak i cítila.Obdivovala jsem tě,jak jsi aktivní,pak jsem si připadala,že se asi až moc hlídám a kontroluju.Ale mě to prostě nešlo jinak než pár kroku a pak lehnout.Pomohl mi čaj pro děti na prdíky a pak Aktivii nápoj,ten mi pomuže víc než jogurt.Takže když už vím jak na tu svou stolici 😀 a prdy 😀 tak jsem spokojená 😀 .
Myslím si,že je pozitivní takto si pokecat,to už musíme mít vážně přátelský vztah,když už před sebou prdíme 😀 .
Jinak jdu na ultrazvuk a krev 26.6 🙂 ..pak se ukáže buď a nebo

lentilah
18. čer 2009

Jo moment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dnes 9-týýý den?Vogo,tak zítra šupky dupky do toho..ty stresy Ti moc nepomužou..je to sice brzo,někomu se to objeví prý až 11-tý,záleží kdy se špuntici usadili...No teda ty máš nervy...vogo

paneska
18. čer 2009

Ahojky lenthi a bsik,

moc díky za názor a jsem ráda, že jste měly tu možnost srovnávat. IVF je bohužel o penězích a ne malých, ale co bysme pro mimuška neudělali. Nás celé IVF se vším všudy PK,ICSI i AH - když už, tak jsme udělaly max, aby to vyšlo, i když ve finále nevyšlo, vyšel na 22.000 na Obilňáku i s doplatky na léky, nejsme teda samoplátci, na 3 pokusy mi přispívá pojišťovna. Repromeda je trošku dražší, na rodince psala kočka, že jí to vyšlo kolem 26.000, ale mám pocit, že měla ještě zmrzlíky, my bohužel ne. Já bych si klidně nějakou 1000 v Repromědě připlatila, jen už má člověk z toho druhého pokusu strach, aby to vyšlo, abysme zase jen nezkoušeli. Na Repromedu slyším samou chválu, už jsem i písla o názor Dr. Veselé a určitě se tam chystám před druhým bojen na osobní konzultaci, buď přímo k ní, pokud jako ředitelka konzulatace dělá, nebo si chválí ještě Dr. Hromadovou, tak uvidím. Jen mám strach, že odejdu z Obilňáku, tam se začne dařit a mě to třeba v Repromedě nevyjde, ale to může být i opačně, je to těžké se rozhodnout ☹

radpraj
18. čer 2009

nazdárek holčiny, no já vaše písmenka hltám jako blázen.....jaké výplachy?????vůbec nevím vo-co-gou?????
Plosím,plosím o detail,co že mne to čeká. Nebo už jste o tom psaly dřív-mám si to někde najít? Nějak si nepamatuju,že by mi o tomto Dr.povídala,ale možná mi o tom řeknou,až si půjdu pro ty druhé injekce....Ale i tak bych chtěla aspoň něco vědět....předem díky.
Jinak-už jsem se snažila Vám poradit ohledně střev (fakt mi věřte,dělám u toho už 10 let)... Kupte si v lékárně Probiotika-jsou i pro těhule. Ty jsou mnohem lepší,než nějaká Aktivia(ne,že by nebyl nápoj dobrý-piju je taky,protože mi chutná)Ale obsahuje Lactobacilů málo-a na takové potíže to nestačí..... No-stačí poučování:chytrule-radule promluvila. Ale fakt,myslím to dobře. 😀
Tak jinak jahůdek jsem "pojedla" docela dost....ale už to byl jenom dosběr,tudíž jsou jahůdky míň červené...ale se zakysankou jsou výborné......
Právě mi odešla návštěva-kamarádka s 2 měs.holčičkou...opět jsem byla úplně vedle(chtěla jsem napsat v pr...)
Mé mateřské city jsou na vrcholu...
Tak PA-pa a dobrou nooooooc

paneska
18. čer 2009

soklinko, jj, jsem i na rodince 😉 , holky, tak vám všem držím palečky, co jste po ET, ať jste těhu, ať mi to usnadní rozhodování a hlavně, ať se od vás nakazím a 2IVF vyjde, ať už kdekoli 🙂

lentilah
18. čer 2009

Panesko,uplně bych zapoměla...jasně,máme mrazáček což je 2500kč,plus 3500kč za vyšetření chlapana HIV a pod. kvuli zmražení spermií(měl jet do Kábulu,nejel kvuli štítný žláze),pak 1500kč kvuli stejnýmu vyšetření na HIV a pod. kvuli zmražení embryjek.Tak když se to sečte,tak to dá pěknej ranec 😀 .Každopádně Ti budu moc držet pěstičky...

Raduš,děkuju moc,budu to asi potřebovat,protože potřebuju si dát střívka dohromady.

Opatrujte se a ať se vám všem daří,papa

mimka29
18. čer 2009

Ahojte prišla som si vás na dobrú noc prečítať a teda baby, keď už hovoríte o tých prdoch, tak mňa dnes trápia celý deň, neviem čo som pojedla, ale bolo to asi niečo nezdravé.

Pôjde si už laškať, lebo ráno vstávam 5.30 do Brna. Potom písnem ako som dopadla.
Monajsku zajtra sa nestretneme, lebo my ideme na 9.00 a ty až na 11.00 😢 ale každopádne budem na teba myslieť.
Dobrú nocku pokladíky moje

monajs
18. čer 2009

Ahojky,
Mimka:tak to se asi nepotkáme ☹ Tak příště.

Rady -výplach pochvy - ÚŽASNÁ A SKVĚLÁ VĚC -vřele doporučuju!!! 😝 😝 😝 Aplikátor s půl litrem teplého roztoku s minim.20 cm trubičkou si strčíš dovnitř a aplikátor zmáčkneš a vypláchneš si to tam.Ale tím podtlakem to nejde dost dobře zmáčknout,tak nám s Lenti museki asistovat manžílci 😀

Holky,dobrou noc.Zítra písnu

ob.soklina
18. čer 2009

Ahojte berušky 🙂 no jak to tak čtu tak náš vztah bude opravdu hodně vážný 😀

Rady děkujeme za radu, ještě že tě tu máme. Já jsem to prve pochopila tak že to máme baštit, když dostaneme antibiotika. No asi neumím pořádně číst 🙂 Vrátím se do 1. třídy Jééé jahůdky a se zakysanou smetanu - to mi udělal minulý týden manža a ani jsem si nevšimla, že on si nevzal a já to snědla všechno 😅 no měl si říct, kluk jeden. Jo co se týká těch výplachů, nevím jestli holky mají na mysli výplachy Rosalginem??!!! Já s tím neměla vůbec žádné problémy. Jen to bylo takové zláštní a potřebuješ na to obě ruce a mačkat a mačkat.

Lenthi kdybys mě viděla ted poslední dny, tak bys vůbec žádné výčitky neměla. Připadám si jak lemra líná 😅 ale jsem opravdu taky ráda, že si můžu kdykoliv lehnout. Takže aktivní jsem možná byla, ale jen jeden den 😀
Jo jo je to 9 den, ale asi fakt ještě počkám. času dost, nějak se to ve mě bije. neboj neboj vy budete po manžovi první, kdo se to doví. Přísahám 😉

Mimuška a Monajsku zítra Vám držím pěstičky at máte jen samé dobré zprávičky a hlavně příjemnou a opatrnou cestu 🙂

Paneško jak už jsem psala budu držet pěstičky. Jo jen pro info Pavka 111 ( z Rodiny)chodí taky do Repromedy a jestli se nepletu, dnes ji potvrdili vysoké HCG 🙂

Slunáčka zítra at máme všechny krásný den a opravdu cestování opatrně má pršet a těšíme se na zprávička.

paneska
19. čer 2009

JJ, s Pavkou kecám na rodince, vím že je těhu 🙂 , tak to mě a ještě jedné, co se to na Obilňáku taky nepovedlo, dělá naději, že bysme se v Repromedě mohly nakazait. Co tak čtu máte tam i víc dobrých vajíček, víc oplodněných, víc přežívajícíh zkumavku, takže máte i zmrzlíky, což je paráda. Mě se 3 vajucha vůbec neoplodnila a té známé taky ne, takže si začínám myslet, že hodně záleží i na stimulaci a Repromeda má opravdu dobrou reklamu...., určo se tam půjdu zeptat, jestli mě budou chtít 😉 Potřebuju to hlavně vyřešit do toho 15.7, nebo tak nějak to bude, protože to bych už chtěla zase začít stimulovat, tak snad v Repromedě nejsou dlouhé čekací lhůty na pohovor, ale když jim popíšu situaci, tak si myslím, že mi vyjdou vstříc, doufám.

radpraj
19. čer 2009

ahojte a dobré ránko....
tak jsem doma opět osiřela(synátorek odkvasil do školy a manža do rachotky-dneska nějak pozdějc 😉 ,pěkně jsem si dala káfo,psovi granulky a čtu a čtu.... Asi jsemtaky natvrdlo-ale ten Rosalgin jste dostali v repro,nebo jenom doporučení a ten aplikátor(asi nějaký irigátor-ne?) je k tomu????Ať mám doma všechno nachystané a nic mně nerozhází. Je fakt,že včera jsme opět s manžou revidovali co máme za sebou a co nás(hlavně mě) čeká. Už jsem po tom Prednisonu jako "vorvaň, reaguju fakt ukázkově.Břicho jak 5měsíc...no-pěkné. A manža tak nesměle: a to se budeš takhle kulatit takovým tempem pořád? Bylo to tak nesmělé-až jsem se musela smát....
No-začala jsem si vybírat nějaké kaťata, které nebudou tlačit na pupík...trochen problém 😒 Asi si pro něco zajedu do města...Nákupy-to je moje. Vždycky jsem říkala,že jakmile mám možnost cárat po obchodech,tak ani chuť na jídlo nemám(a to je div 😀

No-jinak Majule a Moňule....ať je to vše dneska s tím nejlepším výsledkem....budeme se těšit na zprávičky
Luci a ty se drž v klídku bez nervíků a výsledeček TT si fakt prosíme vědět....

Tak jdu volat do Repr. a objednat se na pondělí....

Jo-a včera první výsledek pro nejstaršího synátora: do Hradce na vysokou ho nepřijali.Moc mě to mrzí,to by bylo fakt fajn.Ale opreavdu brali jeno 6 z celé republiky,tak se nedá nic dělat. Ty testy z biologie na výbornou fakt nedal 😢 Ještě čekáme výsledky do Budějovic-ale mooc tomu nedávám.Žadatelů tam bylo jako máku...Tak pak nevím,co a kam pak s ním...
No-nic nemůže být u nás jednoduché---ale asi by jsme se pak v tom našem žití nudili-no ne????

radpraj
19. čer 2009

čus-jen na skok....tak do Repr. jedu v pondělí, mám tam být mezi 7-8h (krev) a pak ve 12h. (UZV)
Tak se Luci třeba potkáme 🙂
Ale dřív mi ten UZV nechtěla dát,prý už je tam nahlášených 5 čekatelek přede mnou...tak opravdu nevím, jak se budu 4hod bavit. nevíte náhodou,jestli je tam wifi? Že bych si vzala noťas.....tak pa-pa

ob.soklina
19. čer 2009

Přeji krásné dobré ránko,

tak já jsem osiřela taky, manža zase dneska frčel do Přerova, kvůli nějaké zakázce, ale nechal mi tu notas s připojením 🙂

Rady to mě se synátorem mrzí, ale určitě se neztratí. Přesně jak píšeš, kdyby jsme neměli překážky tak by byl život nuda. Umíš si představit, že by šlo vše jak si přejeme??!!! No uvidíš, co přijde z Budějic a pak se budete rozhodovat co dál.Co se týká toho Rosalginu tak já jsem si ho vzala v R. je to taková růžová krabička ve které je všechno - jak ta pumpička tak i nadstavec a k tomu jsou pak zvlášť sáčky s tím roztokem. Ale neboj neboj myslím, že to vyfasuješ taky 🙂 a když by ne, tak se zeptej, že to chceš taky 😀
Jo a co se týká toho TT asi počkám do toho pondělka na tu krev. Asi to se mnou budete muset holky zvládnout.

Paneško až tak do detailů nevím, u mě to bylo tak to. Mě zvali 17 vajíček, z toho jsme jich nechali oplodnit 15 metodou ICSI, z toho 5 kultivaci přežilo 13, ale na zamražení byli jen 2 na transfér ten den jich bylo 7, ale to je moc 🙂 Takže doufám, že dva drobečky mám u sebe a dva na nás čekají kdyby náhodou. Ale je pravda, že co vím úspěch se stimulací mají. No uvidíš, rozhodnutí je stejně jen a jen na tobě 😉

Mimuška a Monajsku pěkný den a pak čekáme na zprávičky.

Lenthi jak je dneska??? Moji křečci mě v tom opět v noci nenechali. Byla jsem spocená zase až na prd... Ten žaludek mi dává. Jo a prej aktivka, ale dneska se půjdu projít at ty střívka trochu rozhejbu. 🙂

Tak zatím papa

ob.soklina
19. čer 2009

Rady to tam mají nějak natřískaný ne??? Asi budu před tebou i já ☹ Já tam mám být taky kolem 8 na krev a uvidí se jestli na ultrazvuk půjdu nebo ne. Prý podle toho jak se budu cítit. Tak třeba ti uvolním místo. Co se týká wifi nemám tucha, ale můžeš do Vankovky nebo někam přece tam nebudeš 4 hodiny sedět.

bsik
19. čer 2009

Ahojky, to je pravda, že v Repromedě mají se stimulací úspěch, Ale u mě to ve výsledku vypadalo tak, že jsem doplácela obrovský částky za Gonal, pak za ICSI na 17 vajíčkách a nakonec byly vajíčka jen na zavedení, protože i když přežily podle nich skoro všechny, tak byly prý málo kvalitní. To 1. IVFko nás tam přišlo na 50.000,- vč. redukce plodu, protože mi napoprvé zavedli 3 a oni se mi drobci všichni zavrtali. ☹ A na Obi jsem sice měla na zavedení vždy jen 2 nebo 3 vajíčka, ale výsledek levnější o Gonal a ICSI na tolika vajíčkách. Do KETu jsem to nikdy nedotáhla. Vždycky jsme museli začít nanovo.

paneska
19. čer 2009

bsik, tak 50.000,- tak to je mazec, předpokládám, že nejsi samoplátce, to by se vyšplalo ještě víc ☹´, ale i tak je to pěknej ranec. Pavka platila kolem 25.000 a má i zmrzlíky, ale ono asi záleží na počtě vajuch a jestli jste nechali 17 vajíček oplodnit ICSI, tak to naskáče, to je jasné. Já mám vaječník jeden, takže tolik jich mít určo nebudu. Brnknu tam, objednám se na konzultaci a uvidíme. Obilňák mám za měsíc jistej, kdyby náhodou, ale je pravda, že skoro všem holkám se oplodnila jen 2 vajíčka, která jim zavedli a bohužel, ani jedna není těhu, s těch, co jsem se tam s nimi seznámila, tak mi je to divný, že se na Obilňáku teď nějak nedaří.... ☹

Můžu se tě ještě zepta: psla jsi, že jsi otěhotněla i v Repromedě, tak se ti dokonce chytli 3 mimísci i na Obilňáku, kolik těch dětí máš, zvládli to bojovníci až do porodu? Doufám, že jsem nenačala nějaké citlvé téma, to bych nerada 😨

radpraj
19. čer 2009

Rekapitulace: kdyžtak se připište....ať je přehled 🙂

Anna-Annina 33 let, 1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé,bojujeme dále s jedním miminkem TP 21.11.09
Triple-test?.Amniocentéza-?

LentilaH 28 let, 1 IVF- 06/09,oplodnění bylo metodou ICSI,přeneseny 2 embryjka. 2 mrazáčci,
TT // , ko-19.6.
ZUBAŘ 22.6.:+(

Majka-Mimka 29 rokov, 1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou predpokladaný ET 25.-27.06/09 , ko-19.6.

Ráďa: 39let, 2 synáčci (19+13let)
7.1.09 misset ab. 11tt (vvv), 5-ti měsííční detox,předpokl.krátký protokol od9.6.,stimulace 19.6.Godal F
a následně IVF+PGD

Lucka-Soklinka 27- let, 1IVF - ICSI 06/09 , 5.6. odběr oocytů , 10.6. transfér 2 embryjka, 2 mrazáčci, test ???.
ko 22.6.

Monika-Monajs- 33 let,10/06 MA v 6tt, 1 IVF 05/08 - MA 7tt, 09/08 KET - negat., 2 IVF+PGD 12/08 - biochemické těhu, 3 IVF+PGD 04/09-negativ., 05/09 přerušení přípravy na KET - nízká sliznice, od 06/09 další příprava na KET , ko-19.6.

?
?
?

mimka29
19. čer 2009

Ahojte zlatíčka nemám veľmi dobré správy. Sliznica iba 6mm, na pravom vaječníku sa mi urobila cysta. Pridali mi +2 náplaste a len veriť, že sliznica dorastie, cysta vraj až tak nevadí. Ďalšia kontrola v pondelok o 9.00 hod. Baby myslím, že to stretko budeme mať ešte skôr ako sme plánovali, lebo v pondelok tam budeme už tri a možno aj monajs.
Neskôr ešte prídem, pa