Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

radpraj
27. čer 2009

ahojte....no jenom na skok...
žádné dobré zprávy: folíků ,které by byli vhodné k ev. odběru poooouze 5 kousků. Takže Dr.Fischer(nebo nevím jak se jmenuje-nepředstavil se mi) moc nevěděl co dál, jestli pokračovat,nebo už jít do odběru. Asi 3x mě nezapomněl zdůrazdnit ,že věk 39 je hodně ☹ ,už mi toříkal minule....a nakonec řekl,že teda moc neví, protože on je tam teprve asi 2 měsíce a nemá zkušenost...Tak to se mi fakt nelíbilo---a to jsem chtěla chodit k Dr. Veselé. Ale viděla jsem jí pouze na začátku-pak už vůbec...... Nakonec řekl,že folíky už jsou moc velké /cca 22mm) a při delší stimulaci by mohli popraskat, tak raděj nebudeme čekat na další....a v pondělí na 8 h.bude odběr. Ale neměla jsem z něj teda dobrý pocit-ani náhodou. Nakonec mlel něco o tom,že vlastně už děti mám...a zase no máte svůj věk..a tak divně se tvářil ☹ ...Takže si máme rozmyslet,jestli prý budeme nakonec chtít to PGD,že to asi ani nepůjde,protože je jich málo na výběr. Ale je hnusné,že PGD se platí stejná cena (39tis),jestli zkoumají 20 embr.nebo jen jedno... Takže mám teď hlavu jako střep-a potřebuju povzbudit....ps,ps,ps
No,tak dnes si píchám 2amp.Ovitrelle a do pondělí se asi zvoknu 😖

Tak tak holčinky....ode dneška se dávám na modlení....ať je proboha těch pět kousků výborných...Musím si říkat,že jedeme do kvality-rozhodně ne do kvantity..... No-vypadá to,že moc na výběr nebude(pokud bude vůbec něco...a o holčičce si nechám jenom zdát..... ach jo.....asi mi ten Gonal nesedl.... Prý je puregon silnější(ale to je jen dohada).....
Tak PA- tak jsem si postěžovala......a jdu čekat na bandu volejbalistů....ať jim naplním pupky.......čauky-ať už je pondělí.... R.

lentilah
27. čer 2009

No tak to mě podrž!!!!!!!!!
Ahojte všehny 🙂 ,
Rady,teda já čumím a jsem v šoku.To,že se v tom pan Fischer tak nějak plácá je známí...ale,že bude tak nemístně upřímný je nanejvíš zarážející!Víc hlav víc ví..takže uvidíš v to pondělí..bude tam víc než 5 vajíček. 😉 (obdivuju Tě,na mou povahu bych se sesypala).Tuším,že k tomu nemáš daleko,ale přece je tam ta naděje,že to nebude tak černý,jak se to zdná 🙂 .

radpraj
27. čer 2009

ahojky,jen na chvilku jsem mrkla....Leninko díky....celé odpoledne jsme to tady s kamarádkou a s manžou probírali a dávali možnosti,co a jak vlastně odpovědět,když budeme volat na stav embiek. Vlastně se člověk rozhoduje takhle po telefonu podle toho,jaký stav v danou chvíli je a jaké řešení se nabízí....No,mám toho plnou hlavu...a nakonec jsme se dopídila k nějakému jakž-takž výsledku, že pokud bude vhodných embrísků jenom do 3 kousků,do pgd nepůjdeme,riskneme jedno a nechám si udělat pak odběr chor.klků.No,budou nervičky-ale třeba bude nějaký mrazáček.....No,už ať je příští sobota...to bude už jasno...jestli bude aspoň něco....

Tak se zlatíčka mějte.....a držte se----já se teda aspoň snažím (ale manža pomáhá).....a to mě teda pěkně začalo bolet břicho...třeba se bubuláčci snaží..
tak přeju krásný večer všem...a držte mi paleček....PA- Rad.

(mám sto chutí napsat Dr.Veselé,že teda spokojená Dr.Fis.zrovna nejsem....Ale aspoň že bude odběr dělat Dr.hromadová-ta je skvělá...byli jsme u ní poprvé,byla simpatická-a všichni si ji tady taky moc chválí.....tak to mě aspoň uklidňuje....)

radpraj
27. čer 2009

ježiši....samá hrubka........ležím u noťasu po tmě a na klávesnici moc nevidím a nemám připojenou myš ..........tak sorryyyy

lentilah
27. čer 2009

Rady,prosím Tě neomlouvej se,prostě se to stane,jsme lidi a někteří z nás(já 😅 ),děláme hrubky běžně 😀 .A co,sice se před Vámi stydím,ale jediný co mužu dělat tak jen se snažit a to mě moc když se mi nechce nejde 😀 .

Každopádně se Ti nedivím,taky bych se možná ozvala...paní doktorka je super,zatím nebylo nic,co bych jí vytkla.Fis..někdy nechápu,ale já myslím,že to chce čas.Snaží se,ale bude muset víc,protože jinak bude pěkně narážet.Hlavně se Rady drž a přistupuješ k tomu zatím jak jen to jde nejlogičtěji..ovšem..zítra je taky den.Ty nervy bříšku nepřidají,tak opatrně.Uvidíš v pondělí,třeba Tě překvapí,ovšem příjemně 😀.

Krásnou dobrou noc a opatruj se

ob.soklina
28. čer 2009

Přeji krásné nedělní dopoledne.

Teda Rady co to tu čtu??? NO po přečtení toho co ti řekl Fišer jsem se pěkně namíchla. Mrzímě to, ale nevěš hlavu, Hromadová to v pondělí rozsekne a uvidíš že k dobrému. Myslím si že Dr. by neměl hodnotit nebo poukazovat jak na věk nebo jetli už někdo děti má nebo ne. Přiznám se, že já bych se teda ozvala. Protože se svojí povahou by to šlo vše do kytek, jaké bych měla nervy. Je dobře že máš v manžovi takovou oporu a jsi chytrá ženská. Budu na tebe v pondělí myslet, budu tam kolem půl 9 tak ti budu držet pěstičky přímo v Repromedě. No a jak jsi zvládla volejbalisty?? 🙂

Jinak hyperstmulák se rozhodl, že snad bude pomalu odeznívat, jen se nesmím moc přežírat, pak to zase ztvrdne, ale je to mnohem lepší. Jo a dneska jsem si konečně udělala tt 😉

Jak se jinak daří ostatním babulkám???

Prozatím krásnou neděli a Rady odpočívej

radpraj
28. čer 2009

ahoj Lucinko a Leninko...díky za povzbuzení.......je to fajn.
Vy jste moje takové předlohy.když jsem se náhodně dostala na diskuzi,vy dvě jste vlastně byly zrovinka na začátku tohoto kolotoče...a obě dvě vlasně máte mimísky v pupku..... Tak se snažím uvěřit,že půjdu ve vašich stopách....
Nikdy jsem si nemyslela,že budu v tomhle taková měkkota.... Ale snažím se být statečná. Dneska mi přijede ještě kamoška z Vel.Mez. i na noc.Neviděli jsme se snad půl roku.Tak to bude fajn,budeme určiitě krafat do noci-tak nebudu mít čas být nějaká nerves.....Tak se určo odpo ani večer nestavím za Váma..... ale slibuju,že zítra,jakmile otevřu oko-podám nějaké zprávičky. Vím,že mi rozumíte víc,jak kdokoliv jiný,protože jste si tím tak prošly...
Jinak včerejší odpoledne v poho- volejbalistické bandě se domeček moc líbil a gulášek byl (prý) výýýýborný. Teda tvrdí to i můj milovaný manža(a to je co říct,protože je na jídlo pěkný "fajnšmekr"). A protože jsem toho uvařila kotel,tak mám dnes odraz- a pořád ještě ležím v pelechu....jenom dodělám kolínka(nebo vrtulky) a bude oběd (sice ne moc nedělní,ale je to všem putna).....
Venku je hnusně zataženo,tak doufám,že nebudu mít zataženou i náladu...ještě upeču tatrankovou bábovku-a to bude jediná dnešní práce ode mne..... nachystám si košilku a domluvím bubáškům(jak je nazval manža) aby ještě do zítřka pěkně narostli a aby byli silní a všichni aspoň AA.

tak se maminy (i ještě nemaminy) mějte..pozdravujte mimísky....a přeju pěknou neděli..........a slibuju-budu v poho 😉
Zítra držte palec....a pokud tam bude manža nerves sedět,klidně ho Luci běž povzbudit (takovej pupkatej dvoumetrovej chlap-prý moc hezký 😲

PAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

radpraj
28. čer 2009

jo- a Luci...testík doufám pohodové silné // ? nic jiného ani nečekáme 🙂 🙂

mimka29
28. čer 2009

Ahojte všetky tehuľky a budúce tehuľky,
radpraj - bude to dobré, neboj, veď na kontrole predtým si mala spolu okolo 20 folikov, tak nie je možné aby bolo iba 5 dobrých. Z Dr. Fišera som mala aj ja zmiešané pocity, ale určite ti povedal minimálny počet, ktoré už dorástli, ale nie maximálny, veď oni môžu ešte cez víkend dozrieť. Napríklad ja som mala sliznicu iba 6,2 mm a za dva dni už mala 8 mm, takže všetko je možné. Je super, že ste si k tomu sadli a dohodli sa ako bude odpovedať, aspoň ste pripravený. Pekne si uži nedeľu a zajtra budem na teba moc, moc myslieť.

Mne majú zajtra volať, že koľko embryjok z tývh 4 bolo schopných na zmrazenie, tak som celá nesvoja. Celý víkend na nich myslím a nedokážem to pustiť z hlavy. Bože ja sa o nich tak strašne bojím a to ich ešte ani nemám u seba. Celá rodina sa ma snaží rozveseliť, v piatok u nás spali moji rodičia, včera prišiel brácho, tak sme trošku žúrovali a teraz čakám s pripraveným obedom, kedy sa chlapy zobudia. Ale poobede ideme pozrieť 3 týždňove bábatko, čo sa narodilo kamarátke. V piatok som mu bolo nakúpiť vecičky a pekne som sa v tom vyžívala, už aby sme mohli nakupovať pre svoje.

radpraj
28. čer 2009

májenko, díííííííky......taky myslím na ty vaše mimajsky a držím jim všechny pěstičky co mám.....ahoj

lentilah
28. čer 2009

Ahoj Zlatíčka,
dneska se celý den jen válím....prostě mě chytla lenora.A teď mi muj manža dělá oběd 😀 .

Rady,možná jsem to už psala,ale kdybych šla do toho znova,tak si nechám zavést zase 2 poklady..i když je tady 30-ti% šance na dvojčátka.Jsem zatím 😅 ,bez dětí,tak pro mě to je uplně jedno jestli se chytí dvě..ovšem mít 5 dětí,je ale taky krááááááááásný 😉 .A s Mimuškou 100% souhlasím,určitě jich tam bude víc 😉.A jsi silná,rozhodně..ještě nevíš jakolik síli v sobě máš 😉.Budu Ti moc moc držet pěstičky!A těšíme se na zprávičky.

Soklinko,zapoměla jsem Ti odepsat.Tak z Písku jsme se přetěhovali kvuli moji stařší sestřičce,je mentálně postižená,prošla děckou mozkovou obrnou(což nebylo tak vážné,byla to prý jen velice lehká příhoda),pak moji starší sestře spadla na práh hlavičkou.Udělala se jí sraženina na mozku a doktoři(chytráci) v Jabluňkově prohlásili,že se jí ta sraženina vstřebá (nevstřebala)...teď jak je v ustavu v Břežanech,tak jí ve Znojmě potvrdili,že se s tím dalo rozhodně něco dělat a takových koncu by se rozhodně nedobrala...děsný,no a k tomu proč jsme se přestěhovali,ten vzduch jí dělal strašně zle.

Mimuško rozhodně si se přesvědčila o tom,že s děložkou to bude super,teď toho bylo na Tebe strašně moc a tak ty mrchy prostě přišly,no a PAK...už abys nakupovala po dvou 😉 A myslím si,že 4 byli a i zustanou...Když jich bylo 7,tak tam jsou silní jedinci,jak říkala Radpraj..nezáleží na kvantitě ale na kvalitě!Každopádně už aby byl zítřek a napsala jsi nám jak na tom droboušci jsou.

Moni,už se na Tebe těšíme až se nám ozveš.Samozř. taky i na Anninku a Barunku.

Krásný zbyte neděle..

lentilah
28. čer 2009

Holky mužu se zeptat?Taky jste narazily na jedince,kteří rýpou?Od bratránka manželka,mladá holčina,mě bombarduje otázkamra typu :Jak se cítím,v kolikátém jsem týdnu,jestli to bylo přirozené nebo umělko..To všechno v jedné větě,poměrně krátké..Zarazilo mě to,ta drzost....nevím no...to,že jsem možná těhotná se dozvěděla minulý týden,když jsem nechtěla pít alkohol..

ob.soklina
28. čer 2009

Ahojte holky,

tak mám na vás zase chvilku 🙂 Oběd jsme si vychutnali a pak jsme kedali s babi - je hrozně hodná. Takže neděle proběhla celkem v poho.

Rady jo jo test dopadl se // a hodně výraznejma, tak doufám, že to tak zůstane 🙂 Jinak jestli tam zítra tvého manžu potkám nevím nevím jestli oslovím 😅 jsem stydlín, ale pokud bude hodně nervozní neboj neboj vytáhneme ho na pivo 😀 né dělám si legraci. Jinak na tebe zítra budu moc myslet a uvidíš, že Fišer ti opravdu jen řekl,jak to vidí dnes a hotovo. Zítra tě čeká překvapení - MUSÍ!!!! Takže dneska se musíš dobře vyspinkat a zítra plná sil hurá do toho.

Mimuška na Vaše zlatíčka taky moc myslím, jééé zítra konečně výsledky. Určitě jak budeš něco vědět pisni nám. A jak jsem psala taky už na sebe začni dávat pozor a trošku odpočívat at při další mrše můžeš do toho, bez nějaký problémů ty naše aktivistko 😉

Lenthi to se sestrou mě moc mrzí a chápu že z toho důvodu jste se přestěhovali. Jinak se přiznám, že nevím co k tomu napsat. Musela bych zase nadávat a vím, že to asi moc cenu nemá. A s problémem dotěrné paní, vykašli se na ni, usměj se a říkej dobrý, vše ok, a co ty jak se vám daří? Nenech se vytočit, vsad se že takových lidí, se objeví víc. Musíme se na ně všechny nachystat, je jich totiž dost, takových rejpalistů. Takže hlavu vzhůru a úsměv na tváři a uvidíš přestane jí být samotné nepříjemné se vyptávat.

Ostatní Repromedačky kdepak Vás máme, kde se nám touláte???? Dejte o sobě zase vědět,je nám tu po Vás smutno!!!!!

Přeji Vám krásný nedělní večer a zítra si budeme zase všechny navzájem držet pěstičky.

annina
28. čer 2009

Ahojky děvušky. Nějak nestíhám. Mimuško moc mě to mrzí,ale prostě to bylo nanečisto a příště už bude platný pokus. Možná se to podělalo i těma spletenýma náplastěma. Příště už bude všechno vpořádku. Určitě budete mít 4 mrazáčky a já mám miminko taky zmrzlinku,jenom ty dvojčátka budou asi méně pravděpodobná,ale holky já vám z upřimného srdíčka přeji jedno krásné zdravé miminko a za rok třeba další,protože mě ty dvě 2x způsobily jenom komplikace a to jsem dvě děti vpořádku donosila a teď takové trable 😒 a než pak přijít o obě... Soklinko a Lentil vám strašně moc blahopřeju a hlavně ať už máte za sebou 12tt. Monajsku aspoň zdravím a na podzim zabojujeme 😉 Rady písla jsem ti do IP-hodně štěstí na zítřek,TO DÁŠ 😎 Děvušky v úterý odjíždíme na dovču a noťas nemám,tak se za vámi dostanu zase až za týden,ale budu na vás všechny moc myslet!!! Zítra ještě mezi balením zaskočím 😅 Pěkný večer a hlavně žádnou vodu 😕 Pa pa

mimka29
28. čer 2009

Pred chvíľou sme prišli z návštevy, boli u tej kamarátky, čo má troj týždňového Mareka. Baby ja som ho držala aby odgrgol po papkaní, prebaľovala som ho a nemohla som sa od neho odtrhnúť. To je nádherný malinky zázrak a ako krásne voňal 🙂
Zajtra vám dám vedieť asi až okolo 16.30 hod, že ako sa darí našim drobcom, lebo mi majú poslať e-mail a ja sa neho z roboty nedostanem, ale možno ma budú chcieť potešiť a zavolajú mi, tak uvidíme.

radpraj - zajtra ráno ani nebudem robiť a budem držať všetky prsty.
anninka - tak zajtra ešte prídi medzi nás a potom sa rozlúčim 😀
lenti - ja už som nad tým rozmýšlala, že čo ak sa budú ľudia vypytovať, lebo určite viedia v širokom okolí, že máme nejaký problém, keď toľko rokov nemáme deti, ale vôbec im to teda nebudem vysvetľovať 😉 pravdepodobne tie otázky akože prepočujem.
sokli - tento výkend som nič nepiekla, nejak moc som ani neupratovala a začala som klidový režim. Zajtra by si mala vedieť, či sú to dvojky?

Pa

monajs
29. čer 2009

Ahoj holky,
tak mě tu máte. 😀
Rady,tak ten Fischer mě teda dojal 😲 😠 A jinak,já bych asi šla taky do dvou embryjek,ale to je těžký,když máš doma 3 puberťáky.Takže je to zase stejně jenom na tobe. 😀

Mimka,neboj,třeba nám to teda vyjde spolu naráz.Nebo tobě dřív.Budeš odpočatá a nachystaná. 😀

A co vy dvě těhulky? Lenti a Sokli,jak se cítíte?

lentilah
29. čer 2009

Ahojky holčiny,
Moni,cítím se zatím dobře..až na to,že jak teď nemám vubec chuť na sladký,včera jsem tu chuť dostala a hruza!Dala jsem si jen kousiček a hruza,dlouho mi nebylo tak špatně.Nevím proč ale jsem přesvědčena o tom,že určitě Soklinka čeká dva drobečky 😀 ..
S Anničkou tady totiž budeme jediný co budeme mít jednoho poklada,zbytek to vezme hezky ve velkým 😉 .

Mimuško máš pravdu,nikomu do toho nic není a rozhodně je nejlepší to přejít,ale naser. to! 😅.Jsem kmotrou jedné krásné holčičky,jsem z ní uplně hotová,je užasná!Takže se dokážu vžít do Tvé kuže. 😀

Dneska jdu na gyndu...musí mi napsat lístek na penízky a taky možná se na mě buce chtít mrknout 😀 ...což bych možná ocenila,protože i přes veškerou hygienu mi začala svědit pipuša...jsme totiž s chapem TO zkusily..po hodně dlouhé době 😅 ...holky je to hodně zvláštní 😀

Odpočívejte,užívejte si a zkuste se vyhnout v 😀blbounum,ty dokáží pěkně skazit náladu.

ob.soklina
29. čer 2009

ahojky zlata moje,

tak hlásím že jsem dneska opět byla u Dr. Fišera, no opět byl chudák celej takovej zmatenej, ale na druhou stranu má takovej přístup aby něco nezapomněl až se do toho sám zaplete. No je tam chvilku tak se to určitě naučí. Jinak vodu mám v břichu pořád, ale tím že se sama cítím lépe nebude se s tím nic dělat. Dneska šla vidět jedna dutinka a když jsme se s manžou zeptali jestli to budou dvě nebo jedna, tak prý je to zatím tajné. No takže holky sklamu Vás, ale opravdu s těma dvojkama moc nepočítám. No další kontrolu když se mi nepřitíží mám příští úterý. Tak snad už budu chytřejší, to by mě měla mít Dr. Hromadová.

Rady vím, že je ještě brzo ale moc moc na tebe stále myslím. KDyž jsem přišla do R. tak jsem stiskla pěstičky, protože jsem si říkala že asi zrovna budeš v tom a budou tě trápit. Jinak tvého drahého jsme nepotkali, takže jsme ho nemohli ani utěšit no škoda. Takže na pivčo s náma nešel 😀

Mimuška tak co jaké máš nové zprávičky, teda to bude čekací doba do půl 5 a určitě se i trochu spozdíš. Jinak jsem moc moc ráda, že jsi začala s klidovým režimem. Je to potřeba. A s tím mimuškem se ti taky nedivím, stejně jak Lenulka jsem kmotra ted 8 měsíčného čecho - itala 🙂 a pokaždé když ho vidím nejraději bych ho sežrala. Je to ke všemu ještě taková baculka baculatá, má krásné faldíky 😀 Jen mi ted odjede do Itálie, tak nevím jak často ho budu vídat. ☹ Na tvoje drobečky taky pořád moc myslím a těším se na zprávy.

Leni musela jsem se smát po tom co jsi psala o tom sexu, já se teda přiznám, že zatím nemám vůbec chut. I když nějaké sexuální sny už byly, ale to není reál. Zatím mi to případne taky takové divné a možná tím, že mě ty vajčníky a to břicho bolí, tak se tomu bráním. Ale manža by chtěl chtěl 😅 a já nedám nedám - zatím. 😀

Monajsku ahojky jsem ráda, že jsi za náma zase přišla 😉 no já se cítím tak nějak normálně. Na sobě zatím vůbec nic nepocituji, chutě asi nic, prsa taky nic, takže jedíné co cítím je to břicho nafouknuté, ale to už postupně ustupuje, takže jsem o víkendu strašně moc papala a pak to zase moc bolelo. No ale mohla jsem si za to sama, fondovali jsme a já se strašně moc přejedla. Jinak opravdu nic nového. No a jak ty se máš????

Nic jsem zase v práci, tak jsem Vám chtěla rychle napsat a zase musím jít něco dělat at můžu jít dělat zase něco domů 😀 tak pa a těším se večer na zprávičky

lentilah
29. čer 2009

Lucinko,já ne sex taky krom snu nemám ani pomyšlení!Měla jsem z toho taky pěkný fedry,raději bych do toho vlítla až po 3-tím měsíci,víš co,není to jen tak.Každopádně je to jiný,citlivější,ale ten strach,jestli tě něco nezabolí převažuje...Ale už to mám aspoň na týden zas z krku 😀 😀 😀 ...Ale chlapa miluju! 😀
Papa

ob.soklina
29. čer 2009

Leni jojo, já mám někdy tak erotické sny, že si říkám kde jsem na to přišla 😀 ale to jen v tomto období co nemůžeme, nebo nechci ze strachu. Ale jinak své zlatíčko taky moc miluji 😝 takže se dá i jinak 😅 ( máme ruce .......) 😅 ale fakt ted není chut vůbec na nic.
A citíš se dobře??? Já mám občas křečky, ale jinak super. 😉

mimka29
29. čer 2009

Baby, nevydržala som a zavolala. Takže mrazia nám 2 drobčekov. Keď som sa pýtala, že koľko sú bunkové, tak povedali, že už nie 6 ani 8 bunkové, ale už majú toľko buniek, že sa nedajú spočítať, tak neviem a ani mi nevedeli povedať akej sú kvality, ale všetko mi vraj povie lekár, keď tam prídem 7.júla na kontrolu.

Teraz nemam veľa času, ale večer určite ku vám prídem.

lentilah
29. čer 2009

Lucinko,no sem tam mě v podbříšku chytají pěkný křeče a sem tam mi tam i rýpne..ale podle všeho je to normální a běžné.Ruce.. 😀 máš recht!Jinak ten druhý drobrček muže být schovaný 😉..melduju pořád o tom,protože jsi měla moc krásné HCG,sice nevím jaké jsi měla teď....Takže se omlouvám,že jsem tak otravná 😅

Mimuško,to je přece dobře,ne?Mě při transféru řekli,že je to pořádeně rozjetý,takže uvidíš,že jedno z nich se chytne 😉 ..když už se tak rozjely 😀

10.7 jdu na kontrolu a doufám,že se s nimi rozloučím...to by bylo dobře.Teda tak mi to aspoň řekli na recepci 🙂 ..Je mi jasný,že to obrečím....

Holky hlavně se opatrujte...válet se a rozmazlovat musíme,páč na to máme nárok 😀

radpraj
29. čer 2009

ahoooooj,
Teda nejprve bych chtěla všeeeem mooooc poděkovat za takovou podporu. Jste vážně skvělé a moc mi to pomohlo. Teď jsem teprve dočetla všechno,co jste tady okecali od včera...a dnes....
a teď hlásím raport: takže Dr. Hromadová (vážně fajn) mi nakonec vzala 9 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! kousků. Takže super, není to sice ani průměr,ale na to,jak to vypadalo po sobotě- dobrý.... Takže teď uvidíme,jak silní ti moji bubášci budou a kolik jich vydrží a jestli se bude moct z něčeho vybírat....snad tam ten náš jeden růžovej andílek bude 🙂 takže zítra v 11h volám co- a jak....podám pak hlášení.
Jinak odběr v poho, teď sice bolí břicho,ale zvládám bez analgetik, bo už jsem se jich najedla kvůli zubu...tak se to dá vydržet.... Na pokoji jsme to tam prokecali...byly tam zrovna 2 dárkyně...tak to bylo zajímavé....byla jsem vysmátá jak lečo...a sestřička mi říkala,jestli tam s nimi nechci ještě zůstat,aspoň je veselo....
Pak nám říkala Dr.,že byl dnes dost špatný spg (minule byl dobrý),ale vůbec to prý nevadí když máme ICSI....byli nějací pomalí trpajzlíci.....ale ptala se, jestli nemá manža stres-a on hned že jo- a divil by se, kdo by v tomto kolotoči stres neměl. tak se smáli.....
Takže já jsem zase nasadila svou optimistickou tvář, bo mě Dr. fakt tak uklidnila,že je jich zatím dost a že pokud vydrží 5,tak do pgd máme jít...a holčičku jí mám kdyžtak ještě v sobotu připomenout 🙂 🙂 🙂 smála se u toho.
A ještě řekla,že má mít teda v sobotu službu, ale ještě tam kdyžtak bude Dr.Fisch.-tak jsem jí řekla,že bych teda rrrooozhodně chtěla jí a ne Fisch.-pokud si to můžu takhle říct.....tak mi to slíbila-že pokud jí nepřejede auto-tak mi ET udělá ona....Tak kolem ní nikdo autem moc nejezděte!!!!!!!!!!!!
Takže mám z toho všeho dobrý pocit,i když vím,že je to zase jen první meta k cíli....
Teď jsem vyhajaná (pěkně jsem po příjezdu zalehla a zachrupla na 3 hodinky....pak jsem se jala okamžitě Vám psát..a měla jsem toho půl stránky,kdy mě přišla okouknout kamoška....a já to nezkopírovala,takže se mi to všééécko smazalo. tak si toho važte,píšu to už po druhé 😉
Tak teď ještě popřeju všem těhulinkám (Leňuli,Aňuli,Luciňuli....)krásné a pohodové těhulkování.......a všem nervozním čekatelkám(jako mně) pohodové čekání a těm ostatním babulám (Majule a Moňule) krásné čerpání nových sil do dalšího kola...vždyť to je už za chvilku..... a samozřejmě všem ostatním krásné odpoledne a večer (i když u nás se teď honí hromy a blesky+šíleně leje).
Ale to nevadí...už 2x jsme při jízdě do Brna nad námi viděli letět čáááááápppppaaaaa. tak je to přece jasné 😀

Ahoj-jste skvělé 😵 😵 😵 😵 😵 😵

radpraj
29. čer 2009

joooo- a nemyslete si 😉 taky svého chlapa miluju
(nejen Vy) to jsem ještě zapomněla dodat

mimka29
29. čer 2009

Radpraj - parádička, sme ti hovorili, že ich bude viacej. Teraz pekne oddychuj a zase budeme posielať pozitývnu energiu vašim drobcom, z tých našich sú už zmrzlinky 😀

radpraj
29. čer 2009

😉

lentilah
29. čer 2009

Teda Rady,jsem si fakt oddechla!Výborně,držte se!

ob.soklina
29. čer 2009

Ahojky, no Rady vidíš. My věděly, že jsi šikula a ti Tvoji drobci taky 🙂 No a ted jim budeme držet pěstičky do boje a zítra určitě hlaš co a jak. Jinak s tou Hromadovou se ti nedivím, jak jsem psala dneska jsem byla u Fišera a je z toho chudák všeho celej zmatenej - možná se moc snaží nebo nevím. Snad se to brzo naučí. Ale je fajn, že ti Hromadová vyjde vstříc - já bych k ní taky měla jít v úterý, tak nějak jsem se na ten její program vepsala 🙂

Mimuška no super, teda takové bojovníčky - už se určitě na Vás tebe třepou - než pozanjí tatku, ještě si počkají, ale u tebe to mají za pár 🙂 Tak pěkně odpočívat at jim pak pomůžeš s tím bojem 😉

No holky teda my tady ted máme bojovníčků - to je úplně úžasné si číst. Za nějakou dobu se k nám přidá Monajsek a ta bude mít tolik pěstiček, že nebude vědět jak se to děje 😉

Lenulko jo jo křečky jsou super a pak si pokaždé musím prcnout. takže se toho asi dlouho nezbavím 🙂 No přibližně řečeno ,, kudy chodím tudy prdím,, 😀 ale né pokaždé. Jinak mi nevadí, že předvídáš dvojičky, kéž by to tak bylo, ale jak jsem psala i jedno bude super.

Anninko přeji krásnou dovolenou a hlavně odpočinek - kam jedete????

Jo já zapomněla zavolat gyndařovi, jsem to ale magor. tak zítra musím žhavit tel at mu tu informaci zdělím a hlavně si mě asi pozve na nějakou kontrolu či co. Takže tak. No jsem prostě rozlítaná 😀

Tak Vám prozatím všem přeji krásný večer, bojovníčkům a mrazáčkům krásnou noc a zítra jen dobré zprávy.

paneska
29. čer 2009

Ahoj holčiny,

tak jsem tu po dlouhé době, nestíhám vůbec dočíst, takže všem, co jsou těhu velká gratulace a těm, co jsou v čekání, držím moooooooc palečky 😉
Já nakonec šla taky do Repromedy k Dr. Hromadové, Fišer byl u pohovoru též :o). Z Hromadové mám dobrý pocit, konečně někdo vzal krev i skoromanžovi, takže čekáme na výsledky, hormonální profil bude tento pátek a genetika 13.7., Hromadová byla tak hodná, že se genetiku snažila uspíšit, aby výsledky byly dřív než dojde rudoška. Pokud bude vše v pohodě, nevidí důvod, proč do 2IVF nejít už v červenci 🙂. Překopala mi protokol na dlouhej, takže od 6.7. mám začít špíchat Synarel, zvedla mi dávku puregonu z 225 na 300 j, tak snad to ten můj jeden vaječník zvládne a nebude z toho hyprstimulák :o) a ještě vyměnila nějaké léky. Ale mám dobrej pocit, že jsem změnila CAR, věřím, že jsme v dobrých rukách, Hromadová je fakt super 🙂

paneska
29. čer 2009

Mimka - ahojek, jestli se už u embrijek nedají spočítat buňky, tak to už by měla být plastocysta a to je největší stádio, jaké se dá ve "zkumavce" dosáhnout, zkusím pohledat stránky, ohledně embrijek, vydrž 😉