Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

raaad
17. črc 2009

čauka-čau......hlásím HCG: 406...jupííí
Takže jsem zatím přesně podle tabulek....tak ještě v pondělí ten UZV, a vyloučit biochemické těhu...a pak už jenom pupkovatět..............
stejně pořád bojim-bojim..ale s každou novou zprávičkou je to lepččččíííí..
Tak zatím papušky...občas mrknu......

lentilah
17. črc 2009

Gratulace veliká ale ještě potichučku 😉 Rady...mám z toho radost...teď Lucinečka,že je všechno OK....,Mimuška,že jí došla mrcha(a nebo až za 9 měsíců nejlépe 😉 ).....,pak Monička třeba s nějakým nepředvídatelným překvapením 😉 ...a další a další.....prostě dobrých zpráv není nikdy dost 😀

jannysek
17. črc 2009

dobrý den, jsem tady nová, takže se tak rozhlížím. Občas jsem se na tyto stránky mrkla sa jsou fajn. patřím mezi vás. Prožila jsem si svoje . Těď jsem po 3 IVF. 2x Laurea- děs, vyhozený peníze , nikomu nedoporučuju, 1x repromeda ( nyní 6 tt). Doufám, že můj příspěvek někomu pomůže při výběru kliniky.

lentilah
17. črc 2009

Jannysku mám husí kůži všude kde si vzpomeneš,to je krásná zpráva,hlavně teď aby to vydrželo,takže pěkně na sebe opatrně..i když si někdy budeš připadat jak krtek(zavrtaná doma 😉 😀 ).Mimochodem vítám Tě tady u nás 🙂 🙂...

raaad
17. črc 2009

Jannysku......velká gratulace 🙂 🙂
Tak se nám trošku představ....strašně rády hltáme nové příběhy.....bo jsme baby zvědavé.....

zandanem
17. črc 2009

ahojky... dnes je pátek... blázinec... tak jen na chvíli...
rady... juchůů... velká pusa na líčko a na pupík... a holky držte se.... těším se s váma
jannysku... vítám tě.... na tvuj příspěvek se těším, i když jsem ted rozhodlá pro repromedu, ale ještě jsem tam nebyla, teda na žádné klinice... teprve mě to všechno čeká... 19.8. máme uro v uromedě a pak se uvidí...

janak berušky... opatrujte se, přežívejte ty vedra v klidu.... jak budu mít chvilku tak zase mrknu.... moc na vás všechny myslím a držim palečky at už těhu nebo netěhu.... su ráda že vás mám.. 🙂

paneska
17. črc 2009

Hola, hola,

raduško, supééééééér, veliká tichá gratulace, holka, ani nevíš, jak já na tebe furt myslím, aby princezna bojovala celých 9 měsíců, fakt, mooooc ti tu vytouženou holčičku přeju. A samo všem našim těhulinkám držím palečky, aby se miminka drželi a nepustili 😉

S kontryhlem jsem zaúkolovala skoromanžu, páč včera mi ho v naší lékárně objednali a dneska jim stejně nedošel, no je toto možné 😠

Soklinko, tak jáká, už máme o tebe nervíky, snad je všechno v pořádku a jen odpočíváš...

Janýsku, ahojky, vítáme tě u nás, to je super, že se to Repromedě povedlo, tak držíme palečky, ať je vše dál tak, jak má a jak píše Rady, písni nám o sobě víc, my jsme opravdu baby zvědavé 😉 Lauera je nějaký CAR, kde?

Mimuš, mrcha furt nic, no je toto taky možné, tak já ti na dálku trochu posílám, šup, mrkcho k mimušce, šup, šup a kdyby nic, tak pak už fakt pomůže jen manža 😉

Já teď s rodinou řeším čtyřkolku, si představte, mladej si ji hrozně přeje, dokonce zabojoval ve škole, na vízo dvě 2, jde teď o 6-té, takže na kluka super. Rodinka se domluvila, že bysme se mu teda na to šložili, ona to není levná záležitost, ale vůbec levná.Jenže já teď hledala na netu, jak je to s legislativou u dětských čtyřkolek a nemůžu to najít. Naši mají velikááááánskou zahradu i s polní cestou, ale na silnici s tím podle mě děti nesmí, dokud nemají řídičák, musím to zjistit, nemáte některá manžu poldu, nebo od autoškoly, ti by to mohli vědět :o) ? Se omlouvám, že jstem tak odpočila od tématu IVF 😉 , se aspoň trochu odreagovávám od stimulky....a nervíku, jak vše dopadne...

jannysek
17. črc 2009

Tak tedea to sem Já. mě je 23 byla jsem 5x na iui v laurei, žádné vyšetření mě nechtěl dělat tan dr. a když jsem protestovala( jsem zdr. sestra) tak byl na mě sprostej. IVf u něj 2X nikdy jsem neviděla za co platím , nic jsem nedostala. Podle porovnání s Repromedou jsem na laurei měla malou dávku hormonů, mj. měla jsem jen jednou 3 a pak 5 folíků a z toho 2 vajíčka. Přála jsem si vzhledem k manž. spermiogramu ICSI naúčtoval to , ale myslím si že to ani nedělal. Vždy jsem si nechala zavést 2 ( nutil mě jen po 3 denní kultivaci i kyž jsem si myslela, že je to brzo) a nikdy to nedopadlo. Takže 2x kompletní cyklus. Prachy v čudu, nervy no však asi nemusím dál popisovat. Ze zoufalství jsem si požádala o adopci. Zatím jsem ji nerušila, člověk nikdy neví a navíc se čeká 4 roky. Chtěla jsem z Laurei jít pryč už po 1. IVF, ale manža mě pořád říkal, že je to dr. a ví co dělá. No a tak jsem se naštvala a šla se nechat vyšetřit bez manže do Reúpromedy. Na druhou návštěvu šel už se mnou asi se mu rozsvítilo. Když jsme začínali před 1,5 rokem na Laurei tak spg manža měl na 50% a ted jak sme byli na repromede tak už jen 2% . Byla jsem z toho v šoku.

pavka111
17. črc 2009

Ahojík holčičky.

Vy jste toho zase nakecali..... 😀 😀
No ale napřed by jsem chtěla moc moc pogratulovat Radušce a popřát jí aby HCG stoupalo a všechno dopadlo dobře.Takže těhulinko naše,je nás zase o jednu víc.Mám z toho strašně veeeeelllkouuu radost 😎 😎

Jinak Pany,Leni,Zandi,mimka,Raduško moc vás zdravím,já jsem byla venku a včera večer nakupovat a nějak mi nevyšel čas jsem za váma kouknout.No a cítím se fajn až na to teplo to je hrůza.

Paneško tak ti to utíká co?Jen se nenaděješ a budeš mít mimi u sebe,to je pěkný moc moc ti to přeju...

Janysku ahojky.Jsem ráda,že si nám sem napsala. 🙂Jo a jinak ti moc gratuluji k mimi 😉

raaad
17. črc 2009

jé, další zdravotnice...to už nás tu ale je 🙂 🙂 🙂 A ještě jsi ve "spárech" repromedy? nebo už Tě propustili??? Možná jsem moc zvědavá,ale jsi o krůček přede mnou,tak sondujuuuu...snad to neva... ajsi taky na PN? a budeš pořád? nebo máš možnost v práci nějakou náhradu pro těhu???
Já musím na PN být, protože mi vrchní odmítla dát práci( s holkama na amb.jsme se domluvili,že vyšetřovat nebudu, a budu pouze admin...objednávat a papírovat)..Ale ona mi sdělila,že buď budu dělat všecko,nebo jí donesu okamžitě PN-ku...takže tak....

Jinak LUCINKO...copak je??? jsme nerves i za Tebe...(teda aspoň já)....
A Májenka se už taky neozvala...no v práci už má konec...asi měli hodně lidí.....třeba večer-z domu a vklídku...

Jo a Pany, v tomhle neumím poradit...Já mám taky kluka po 6.-té třídě..a já osobně bych 4-kolku neschválila. My měli u starších kluků(cca před 4 lety) motorku mini-bajk(nevím ja se píše)...a po měsíci šla z domu...No umřela bych strachy...protože Ti co na tom dělali...a to mohli jen v našem dozoru....No-nepomáhalo to...bylo to jenom na hádky...A taky odmítat ty všechny kamarády,co si to chtěli půjčit(a to jich najednou bylo...). No, tohle už nikdy víc.
Ale amozřejmě záleží na vaší femilly...myslím,že na silnici nesmí vůbec a může pouze v nějakém středisku na motokáry nebo někde na férovku po polní cestě.....
Tak jsem Ti moc neporadila....

Zatím ahojky a dobrou chuť k obídku......

paneska
17. črc 2009

Raduš, já to ze začátku taky moc neschvalovala, motorku bych neschválila už vůbec, páč o motorkářích si myslím, že jsou dobrovolní dárky orgánů, takže tu 100% mít nebude ani v 18, i kdyby si na ni vydělal sám !!!! Čtyřkolku dostal skoromanži synovec, je o rok starší, než náš mladej. Když jedeme ke skorotchánovcům a jsou tam oba kluci, tak na ní jezdí, ale jen kolem baráku. Mladej s ní otravuje už hrozně dlouho. V Brně by jí neměl, to je jasné, u našich na baráčku a jezdil by po zahradě, oni mají fakt velikááááánsou, mohli by tam stát ještě 2 baráky se zahrádkami. Kámoše u našich nemá, tam kluci jsou jaksi odrostlejší, nebo jen malé děti, takže s půjčováním strach nemám, tam by nebylo komu, maximálně mně, 😉 v Brně, to jo, to je jiný kafe, ale tady bysme ji neměli ani kde zaparkovat a na silnici s ní stejně nesmí. Uvažujem i z toho důvodu, že když se jede k našim, tak on je tam opravdu prakticky sám a nudí se, stále se s ním musí někdo kopat a hrát fotbal, člověk chce i vydechnout. Čtyřkolkou by se zabavil, no uvidíme, jak to nakonec dopadne.

Jany, to já ani takový car neznám, to je v Brně a kde? Nejdůležitější je, že se zadařilo v Repromedě a že jsi těhulinka
😉

lentilah
17. črc 2009

No já na CAR koukala na netu a převážně je o platice..pak jsem dala IVF-ko a něco se mi tam o nich objevilo...teda zázračné info...až k neuvěření 😠

Jinak do tý 4kolky bych šla..ať se mladej vyřádí 😀 ..muj manža přemýšlel nad tím že si pořídí ten pit-bike...no jako absolutně ne,už jednou skončil v nemocnici,jak se vymlátil na mašině,pak zkusil ten malej krám a měl modráka na stehně jak snad ještě nikdy..takže NE a NE ....

Páji to vedro je úděsný....

Jannysku..no,není Ti holka co závidět..tedy NEBYLO...teď už konečně (nezakřiknout to) to vyšlo 😉

paneska
17. črc 2009

Pavuško, no jo, utíká to, v pondělí je 7 den MS, jdu na kotrolu. Kolíkátej den jsi byla na OPU, Leník psal tuším 9-tej, že, jejda, to jako, že bych už příští týden mohla jít na OPU, když mám teď ten dlouhej protokol, to asi ne, ne, to by bylo nějaký rychlý, panenko milá 😉 Holenky, kolikátej den jste byly vy všechny ????

jannysek
17. črc 2009

Zase opět můžu pokračovat v představování. Laurea je v Kr. Poli v Brně. Omlouvám se za pauza, dorazil hladovej manža na oběd , jo a taky sorry za chyby.

lentilah
17. črc 2009

http://www.ivf.cz/

posuďte samy

paneska
17. črc 2009

Leni, no právě, že by se mladej vyřádil, zvlášť, když je jedináček - zatím, ale vlastně bude i v případě mého těhu, to budou dva jedináčci.

K našim stejně každej víkend nejezdíme, tak by čtyřkolka pro něj byla vzácnost, užival by si jí a věřím, že i skoromanža by se přidal, navíc, když je ta velká zahrada a polňačka hned za ní :o), no a ještě i to vízo hezké :o)

Holky, já jsem se fakt teď pozastavila nad tím OPU, nedošlo mi, že v pondělí je už 7-den MS a vlastně on už to stimule i synarel, že, ty jo, no tak to mi ho vyndej, jak říká moje kámoška, jestli já už na to OPU půjdu příští týden ..... 😅

paneska
17. črc 2009

Lauera v Krpoli, no to vůbec neznám a bydlím kousek v Medlánkách, tak to kouknu, to mě určo zajímá :o)

lentilah
17. črc 2009

Jannysku,přečti si moje příspěvky,tak je hrubek požehnaně 😅 ,takže buď v klidu 😉 😉 😉 😀 😀

lentilah
17. črc 2009

Lenuško,já dostala krámy 14.5 a 27.5 jsem byla na odběru vajuch... 🙂

jannysek
17. črc 2009

vzkazík pro raad: jsem na PN , od 8. dne po transferu jsem začala chodit do práce, ale hned od začátku mě bylo hrozně blbě , ranní nevolnosti a občas i pocity slabostii. Mám nález na srdci, tak se to teď bude asi opakovat častěji, omdlívala jsen i před tím, takže bez PN bych to asi nezvládla. A v jaké fázi seš ty?

lentilah
17. črc 2009

a 25.5 v 21 hod jsem si měla píchnout tu koňskou dávku hormonu...oni Ti pak upřesní kdy si to máš píchnout,upozorní Tě sms a ty jim odepíšeš,stručně,že třeba potvrzuješ upozornění 😀..divný,že?A podpis 😀 aby věděli od koho to je

Týýý jo,Jannýsku,tak hlavně opatrně na sebe holka....

jannysek
17. črc 2009

vzkazík pro lentilah: píšou o tom hezký věci na webu, i mě to oslovilo, ale realita je někde jinde.

jannysek
17. črc 2009

tak jak to ted pomaloučku pročítám tak ty jsi lentilah v 10 tt? a jak ti je?

jannysek
17. črc 2009

Moc nechci vyzvídat, ale mám pořád strach a chtěla bych vidět jestli ty projevy po IVF jsou jiné než při přirozeném těhu. apod

pavka111
17. črc 2009

paneško já si to už moc nepamatuju,ale myslím že 20.5 jsem začala stimulovat a 1.6 jsem šla na OPU.To bylo pondělí napřed jsem měla jít 29.5,ale posunuly se mě MS takže se to celkem posunulo.No ale to uvidí podle ultrazvuků.No vychází mě to na 10-11 dnů.Každý to má asi jinak.No uvidíš co ti řeknou na ultrazvuku to by ti měly tak odhadem říct,si myslím teda. 🙂 🙂

pavka111
17. črc 2009

Janysku v tom ti neporadím,já jsem teď poprvé těhu a to pomocí IVF.No ale některé holčiny tady mají mrňata přirozeně tak oni ti určo napíšou.

Leníku a jak je tobě máš se s mimi ok?

Lucinko děláš nám starosti ozvi se nám??

raaad
17. črc 2009

Pany ...a kolik ta čtařkolka koštuje??? No ještě štěstí,že Máru nic takového neláká...jeho snem je jet na utkání Arsenalu do Anglie....šetří si na to....taky má v pokojíku všechno Arsenal...povlečení,plakáty,tapetu v PC, má dresy,ternky,bundu.....no,ještě aby tam hrál 😀
pa.Rad.

lentilah
17. črc 2009

Páji,teď si dávám hodně velkýho bacha co jím 😀 ..jinak to ujde..musím opatrně vstávat,jinak mám brutálního motáka.Dnes jsem měla lupínky s mlékem,pak polévku vlastní výroby,no a guláš(malinko).....no a teď je mi tak trochu šouf..sem tam mi píchne v břichu,pak bolest v podbříšku i v zad(jak při krámech) prý nasvědčuje roztahování dělošky....prý....říkala doky 🙂
Jinak děvčátka starat se o 30-ti leté mentálně postižené neposlušné dítě..je prostě záběr..nechci být držka,ale už ať je neděle..jdu si dát grep..papa

raaad
17. črc 2009

Jynny.....já jsem ve fázi: dnes 14.den po ET, brala jsem si HCG už 3x a stoupá dle tabulek..začala jsem na 7 a dnes
406 a těhu testy 3x //.V pondělí jdu do repro na UZV-na 12h.... Takže snad dobrý.... Já měla krátký protokol, GonalF píchala 9 dní. Takže: 19.6.píchání,OPU 29.6. a ET 4.7...takže celkem rychlovka...........Přesně 7.a 8.den po ET jsem měla silné bolesti a špinila až krvácela...to byly nervy...ale dle info je to nidace embrya (zahnízďování).
Co se týká nějakých těhu projevů....já nic, žádné nevolnosti,žádné nalité prsa(až se divím),jenom jsem brzo ráno vyspaná...a čaruju tu po koníkovi a přes den to dospávám... Ale nevolnosti má na starosti vysoká hladina HCG,takže uvidíme,jak stoupne....U klasického těhu(bez ivf) jsem to měla pokaždé jinak....jednou špatně brzo po otěhotnění a podruhé až po 3.měsíci...)Nejhorší to bylo koncem roku,před MA. To bylo děsné- špatně a le hodně špatně mi bylo 24hod denně a nepomáhalo vůbec nic....Takže se to nedá nějak uzavřít....
Takže babulky pa-pa...........pokud jsem zapomněla na něco odpovědět,tak prosím otázku zopakovat, bo od noťasu odbíhám...a vy mezitím něco napíšete............pa...Rad

lentilah
17. črc 2009

Jannýsku- jen se ptej...všechny jsme se ptaly,když jsme něco nevěděly 😉 ..já čekám první mimi po 4 letech snažení...Napoprvé v Reprom...snad to tak i vdrží a přijdu se tam i s maličkám mimi ukázat 😀 ..nádherná představa.Takže jsi 6-tý tt,to je hezký....to tak za necelých 14 dní se rozloučíš s Reprom.dostaneš fešný kufřík 😀 😀 ..nejkrásnější na něm je ten dudlík a plínka..prostě bomba..jsem zvědavá jak se ty moje nevolnosti budou dál projevovat 😠 ...mamka nevolnosti neměla,pokud prý budu po ní tak mužu být v klidu.No,jinak jak píše Ráďa,já taky ze začátku nemohla pořádně spát 🙂 ,teď je to lepší,ovšem jak tady mám ségru,která mě sem tam zbudí,tak mi to na náladě nepřidá..poca jedna 🙂 ..

Rady,moc pěkně jsi to napsala 🙂

Asi se rozpustím..tak strašný vedro!!!!§§ 😝