Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

lentilah
26. črc 2009

Tak jsem Vás dočetla sluníčka....
mě dneska docela bolí bříško,teda podbříšek jako při krámech...uvidíme co bude.Shrnu to,zítra teda telefonát Paneska a Pavlínky první poradna...
Holky už nás zase čekají ty strašný vedra...to bude zas něco hroznýho...Jinak jména teď nějak už neřešíme...naknec to bude stejnak jinak a jak se říká:"vybíráš,vybíráš...dávej bacha ať nepřebereš..."U mě to tak beztak bude 😀 .
Všecny se moc moc opatrujte a držte se.Krásnou dobrou noc.. 🤐

mimka29
27. črc 2009

Dobré ránko zlatíčka,

tak ja sa hlásim zase z práce, ale keď bude v pondelok dobrá sliznica, tak už pôjdem na PN-ku, aby si telo trošku oddýchlo pred KETom.

paneska už za hodinku bude volať, tak totom nakúknem.

pavka111
27. črc 2009

Ahojík holčičky....

Tak hlásím návrat od gyn.Tak mimi je v pořádku aji je pěkně už velký viděla jsem hlavičku,tělíčko aji ručičky i nožičky.Srdíčko pěkně bije a brali mi krev na štítnou žlázu,žloutenku kr.skupinu atd.Jinak mě miminko chtěla doky zkontrolovat přes břicho,ale jelikož jsem tlustá tak to ještě nebylo vidět.Já říkám doky.že to tam není vidět,protože mám tlustý tučný břicho a ona mi povídá ne jen máte větší břišní stěnu..........jsme se museli smát 😀 😀 😀 😀 Jinak doma podle váhy jsem nenabrala a na gyndě mi to dělalo skoro 2 kg tak nevím ☹ ☹ ☹ já jsem z tý váhy hotová už teď jsem jak prasátko...........no ale hlavně aby mimi bylo v pohodě....

Paneško a co ty jak jsi na tom????Jak budeš vědět tak písni ju....

Leni nemusíš se bát na kontrolu,určitě bude vše v pořádku.Jo a teď jsem v 11tt....tak nevím jak to počítají...

pavka111
27. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna, 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7-získáno 7 oocytů, na další info čekáme
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..

mimka29
27. črc 2009

Ahoj pavka to muselo byť krásne, keď už bolo mimi tak pekne vidieť. Tak ďalšia poradňa o mesiac, že?

paneska už volaj

paneska
27. črc 2009

Hola, hola,

Leníku, ten podbříšek ještě bolet může, já myslím, že bude vše v pořádku, neboj.

Pavlíku, to je krásná zprávička, mám velikou radost, že vše je jak má být, už máš fotéčku miminka? Z těch kg si nic nedělej, to půjde po porodu kojením dolu, já su taky, jak meloun, mneumatika na břichu, ani nemluvím...

Vás trochu napínám, že holky moje zlatý 🙂 Už jsem volala, máme 6 embrijek, ET ve čtvrtek, ve středu mám ještě volat, co a jak, tak snad to bobíci do čtvrtka vydrží všechny, budou se dál vyvíjet, abych si pro dvě mohla jít a 4 dát na mrazáčky, byla by to krása....

pavka111
27. črc 2009

No to bylo mimka krásný.No další poradna až za měsíc,akorát ještě toho 12.8 jdu na to NT-plus bioch.screening v 1 trimestru.No uvidíš slizničku budeš mít krásnou a hurá na to moc ti to přeju,aby jsi už byla těhulinka.....

pavka111
27. črc 2009

No paneško to je krááásnýýýýý 6 embrijek no to je paráda a hlavně ať jsou bojovníčci a vydrží všichni..... 🙂 Já mám z tebe takovou radost.....Moc moc moc ti držím všechny pěstičky co mám...No snímeček dám sem večer,protože to neumím nějak naskenovat,takže jsem trdlo a musím počkat až se mi manža vrátí domů z práce.Pak vám sem dám fotečku...

mimka29
27. črc 2009

paneska super 6 bojovníčkov zo 7, to je paráda, určite budú aj zmrzlinky 😉

pavka beriem vyššie dávky hormónov ako predtým a pijem čajík komtryhel, tak verím, že bude dobrá, len do pondelka je ešte ďaleko a to čakanie je hrozné.

paneska
27. črc 2009

Holenky, díky, mám ze sebe taky radost, protože při 1IVF jsme měli jen 2 embrijka z 5 vajíček, tak snad to bobíci přežijí do čtvrtka všechny, dvě si vezmu domů 🙂 a 4 na mrazáčky, no ale uvidíme, stát se může ještě všechno, já do R zavolám asi i zítra, jak to vypadá, jestli se drží, snad mě nesprdnou, ale do středy bych se zbláznila nervíkama...

Mají, určitě bude zliznice, dobrá, neboj ty nic a pár dní po mě budeš mít miminka už taky u sebe, pak si budeme jen psát, jak jsme každej den na nervíky, co nás bolí, nebolí, jak se cítíme, se budeme furt pozorovat, ale to k IVF patří 😉

Kontryhle, ještě taky piju, mám ho pít asi do ET, že ? Jo a dělal vám něco Crinone, kromě svědění u Leníka? Nepsaly jste něco i o křečích ?Abych se nevyjukala, kdyby něco....

Pavlí, fotéčku nám určitě dej, ty jsi teď v týdnu, kdy je to nejlíp vidět a je tam vše k rozeznání, tak večer, jak příjdi manža domů, šup sem s ní 😉

pavka111
27. črc 2009

No paneško mě ten crinome nedělal nic,takže si myslím,že kromě toho svědění asi nic nedělá.No fotečku jsem dám určitě,ale moc to tam není vidět,ale babulík tam je a to je hlavní......

Holenky jdu si lůehnou dneska jsem nějaká unavená...pak sem mrknu a písnu vám....

mimka29
27. črc 2009

paneska Kontryhel sa v tehotenstve neodporúča, takže ho piť iba do ET 😉

raaad
27. črc 2009

ahojky berunky.....
Pany...suuuper zprávička.... Myslím,že zmrzlíky ani nebudou třeba....protože se chytnou určitě ty ETkové....a dalších šest dětí by jste asi nechtěli...... 😀 Ne,dělám srandu,určitě bude dobré mít pojistku v mrazáčcích.....kdby nááááhodou něco....
Tak se pěkně opatruj...a zítra v 11 klidně zavolej. Oni jsou na to nachystaní. oni nám volali vlastně každý den, ale to mohlo být tím Pgd.....
Máji, tak si to v práci teda tento poslední týden pěkně užij, bo tam příští min.4 roky ani nepáchneš...... 😉
Pavli,taky super zprávička.....moc -moc přeju (a tiše závidím 😉 -ale fakt jenom trošičku). Spíš to,že za chvilinku budeš mít to nejhorší rizikové období zdárně za sebou....A pak už to bude jistější....
Já dnes vyprovodila synátora k autobusu (ani nechtěl potvora zamávat- a když jsme vystupovali z auta,tak hned na mě: Mami,ale nepůjdeš tam se mnou,že ne???!!! Ale byla jsem neodbytná, rodiče tam byli skoro všichni....mizera jeden 🙂 , pak jsem se cestou stavila povozit Timejku...a teď jsem přišla, v klídku a chládečku se najedla a jdu si nas chviličku lehnout...bo se mi chce hajat.....
Tak se opatrujte............ještě pak hodím oko 😉

pavka111
27. črc 2009

Ahojky holčičky.

Mám menší problém,nevím jak sem mám vložit ten snímeček pomůžete mi?????Hledala jsem to v nastavení a tam to nemůžu najít ☹ ☹ ☹ ☹ ☹

mimka29
27. črc 2009

pavka ešte som to nerobila, ale skús ísť hore na fotoalbumy a tam si musíš asi najprv vytvoriť vlastný album. Idem to skúsiť aj ja.

pavka111
27. črc 2009

mimuško moc děkuji.Tak jsem vám tam dala fotečku tak můžete mrknout.Moc to není vidět,ale já jsem je viděla krásně,ale doky to nějak špatně vyfotila.No ale zleva je hlavička pak ručičky,tělíčko a nožičky moc nejsou vidět...Ale hlavní je,že tam mimi je 🙂 🙂 🙂

mimka29
27. črc 2009

Jej pavka jaký anjelik malinky. Aj mne sa nejak podarilo urobiť album, tak som tam dala fotečku malého synovca. Aspoň mám pripravený album na tie testy s // 😉

pavka111
27. črc 2009

Mimuško to je krásný miminko.No taky budeme mít všechny tady takový............. 🙂 🙂 🙂 🙂

mimka29
27. črc 2009

To sme ale šikulky, že sme si tie albumy urobili 😀

mimka29
27. črc 2009

Zlatíčka prajem vám dobrú nocku a krásne sníčky, zajtra sa ozvem zase z práce 😉

mimka29
27. črc 2009

Jej baby práve som si všimla, že toto bude môj 1000-ci príspevok, tak si vňom prajem, aby sme všetky snažilky boli čo najskôr tehuľky a potom s vami už tehuľkami to spolu dobojovali do pôrodu a mali svoje uzlíčky, zdravé a krásne čo najskôr u seba v náručí.

Tak ešte raz pekné sníčky 😉

raaad
28. črc 2009

Hoj-hoj.........berunky
včera jsem už nějak noťas neotvírala....a večer v devět už jsme s manžílkem chrupali...No,mám to nějak obráceně. Ráno bych mohla spát klidně do oběda-ale v 6 (někdy dřív) už jsem jako rybička...no-toto??
Vidím,že večer jste si povídali jenom Pája s Májou...a jak jste pěkně pracovali 🙂 no,pěkné fotečky. Pavli-máš moooc pěkné mimčo.To je stejně sranda,jaký je to motor pro nás pro všechny,které se tě snažíme doběhnout....Ty jsi takový ukázkový případ,že všechno "jede" bez problémů.připadá mi,že to všechno zvládáš hravě a mimčo ti nedělá vůbec žádné nepříjemnosti....Moc Ti to přeju 🙂 a jde vidět,že to takhle pěkně jde 😉
Máji...a ten klučík je od ségry(bráchy)? Ty jsi psala,že je vás víc sourozenců,nebo ne? Tak to musí být školka,když se všichni sejdete...a co teprve,když přibudou ty vaše dvojčátka-to bude mazec 😀
A kdepak se nám toulali ostatní kočky??? Včera byl nějaký siestový den...teda doufám a snad nebyli u nikoho žádné problémky...
Já nějak na dnes nemám žádný plán (jenom odpoledne hlídám chviličku Timejku-bo si jde mamča na nechtíky), doma nikdo, venku bude pařák-už teď tam oskar peče...ale já ani péct nic nebudu(Marek není doma, manža se snaží hubnout a já se tím cpát taky nemusím). Včera jsem na oběd udělala pekáč zapečených brambor s cuketou na česneku(mňamka a zdravá) a manža se nějak netvářil,nějak mu tam chybělo nějaké masíčko...ale žádné nebylo 😉
Takže dneska to dorazím-takže nevařím.....no co já budu dělat??? Mám tady poslední z pěti knížek,co mi půjčila tchýně v knihovně(na týden),tak to asi dorazím,ať může v pátek vrátit a půjčit nové....
Já teď ležím-soukám do sebe kus rohlíku a nějak mi to neleze...bo mám žaludek plavací a na vecko se mi s tím teda nechce....blee,tak snad to za chvilku přejde
Tak se berušky opatrujte...a napište něco krásného-ať si můžu počíst 🙂 Pa-pa

pavka111
28. črc 2009

Ahojík holenky.... 🙂

Raduško moc děkuji,krásně jsi to napsala.Je pravda,že mimi je hodný a nepřidělává mi žádné problémy.Akorát co u mimi mám tak to,že jsem pořád unavená a pořád bych spala,ale jinak mi ani není špatně a cítím se fajn... 🙂 Raduško a kdy jdeš na ultrazvuk?Už by tam mimi mělo být vidět ne???Pěkně se nám to tady těhulinkuje,ještě k nám přibyde paneška,mimuška a ještě další holenky co jsou v akci.Pak by jsme mohli udělat těhulkovou párty.... 🙂 🙂

No a kde máme další kočenky....Leniku kde ty se touláš???Doufám,že je vše v pořádku,ale určitě je že jo? 😉 😉

Paneško pak napiš jak bojují tvoji bojovníčci,určitě se drží všichni.... 😉 😉

Tak se opatrujte holčičky naše,já pak zase písnu.A jak píše Raduška napiště něco krásného,taky bych si ráda početla...... 🙂 🙂

paneska
28. črc 2009

Ahojky holčinky,

krásné fotéčky, taky mám z Pavlušky pocit, že až na ten hyperstimulák všechno zvládá v pohodě a tiše v dobrém závidím

Si předstve, že od včera večera mám zase bolesti v zádech dole, dokonce mě začal pobolívat podbříšek a ráno špinění, takové tmavé hrudkovité. Nepsaly jste tady některá, že jste to taky měly z Crinone?

Vaječník a bodbříšek, že může zlobit, to beru, ale co mám dělat s těmi zády, to už fakt nevím, to jsou bolesti, že nemůžu sedět, ležet, chodit, nic, jen čekám, až mi zabere prášek, zatím můžu cokoli, ale neumím si představit, až budu mít mímísky u sebe a chytne mě to co, co pak, když se může jen algifen a paralen a ty mi moc nezabírají.
Holky, já jsem z toho už zoufalá, přece si v takovém stavu nemůžu jít ve čtvrtek pro mimísky ☹ Přemýšlím, jestli nezajít odpoledne k obvoďačce, pokud nemá dovču, ale co mi na to dá, když jsem v procesu IVF. Navíc já tak hle kvůli těm zádům lítala asi před rokem, ztrávila jem skoro celej den v Bohunicích na různých odděleních, dokonce kontrolovali ledviny, jestli to není od nich a stejně mi nic nezjistili, jen mi píchli injekci nasadili léky, které zabrali po nějakém dni a bylo.
Mám hroznej strach, aby nebyl v tom problém a mimi se kvůli tomu třeba nechytlo ☹, ach jo, já skončím v blázinci asi..... Rady poraď, ty jsi od fochu zdravotnického. Mně ty záda berou vždycky, když je něco gynekologického, MS a tak, jinak jsu v pohodě, ale ony to nejsou ani tak záda, jako spíš těsně nad prcinou, od pánve, kostrče, fakt nevím....

raaad
28. črc 2009

No, Pany - mně to připadá na kostrč..ale takhle ti vážně neporadím. myslím,že máš skřípnutý nějaký nervík. Manža má po úrazu páteře(měl zlomené 2 obratle) a taky když má ataku,tak si stěžuje na tu kostrč. většinou mu to zabere po injekci a v horším případě infuzi...Má toho doma požehnaně a já mu to buď jenom píchnu a nebo dojde i na kapačku(to je potom fakt k vyfocení: leží v ložnici a na garnýži vysí infuze...)Ale většinou u to zabere.A taky pak sedí na tom velkém rehabilitačním balónu(s těma bodlinkama)-a uleví se mu.... Tak pokud to bude u tebe horší-asi bych si zašla na injekci pro uvolnění(když už jsi to měla) a běž tam,kde jsi byla,nebo si vem tu zprávu z minule. ještě máš čas a třeba to do ETu povolí....
A co se týká těch "hrudek" - tak to je po Crinone. Doky Hrom. mi říkala,že je to běžné a můžou mít velkou škálu různého zabarvení(od mírně "zašpiněných" až po trochu černých). Mohlo u Tebe zakrvácet místo vpichu...
Já to měla až při nidace embrya...a uznávám,že jsem byla úplně v depce,když jsem začala 7-8den po OPU dost špinit(až krvácet) a to se projevovalo právě těma barevnýma hrudkama...No-to bylo hnusné.Po dvou dnech to samo přešlo....Takže to je dle Doky v poho. Ty záda bych asi řešila- ať se pořád necpeš těma práškama- a nemáš nakonec žaludeční vředy. Volila bych raděj tu injekci....
.."Tož to je má odpověď-to je má rada teď..." 🙂

pavka111
28. črc 2009

Paneško ty naše beruško musíš si toho tolik vytrpět........ ☹ No co se týče těch hrudek tak toho se neboj,to mě říkala Hromadová,že to tak je po OPU,že můžeš špinit a nebo z tebe budou padat hnědý hrudky,to je právěžě ten crinom.Po celou dobu co ho budeš brát tak to z tebe bude padat a nebo si to budeš vytahovat sama,tak jak psala Lenička než zavedeš nový tak si ten starý-ty hrudky vytaháš.No a po těch vpichách po OPU můžš špinit,takže tohohle se neboj nic to není.A co se týče těch bolestí tak já po OPU měla v břichu takový křeče až jsem 2 dny brečela jak malý děcko,manža nevěděl co semnou je.No a záda mě taky bolela,ale jen chvilku.U tebe je to asi horší,když už tě jednou bolela.No já bych asi spíš zavolala do caru než k obvoďačce to by bylo asi lepší......Nevím počkej na Radušku ona ti určitě písne víc......Určitě to bude dobrý.....Ale z těch hrudek a špinění si nic nedělej Hromadová mi taky říkala,že po OPU to tak je.......

ob.soklina
28. črc 2009

Ahojte sluníčka,

omlouvám se že jsem se včera neohlásila ale byla jsem strašně unavená. Jak píše Pavluška když můžu tak spím 🙂 zase na druhou stranu spánek léčí a bobiskovi taky určitě svedčí.

Pavli drobeček je úžasnej. Je super se na to tak koukat. Jen tak dáll 🙂

Jinak já jsem si včera taky vyškemrala fotečku a už ji má u sebe manža. Nějak mi ji nechtěl nechat a prý dneska přišel hrdě do kanclu a všem to tam ukazoval. Tak mi už máme taky ručičky a nožičky no nebo spíš takové náznaky, ale jde to už vidět. Včera jsem se tam na tom lůžku rozbrečela, když jsem to viděla.
Co se týká propuštěn domů, nevím nevím zítra mě čekají další krevní odběry a další dopler krku a podle toho jak to všechno dopadne tak mě bud už pustí a nebo si tady ještě týden pobydu. No zase na druhou stranu na co si stěžuji. Drobek roste, jídlo tu mám skoro až do postele, na pokoji taky nejsem sama, ale nééé už chci domů jen se přiznám že ten strach co se může a nemůže stát je u mě pořád a asi už bude pořád.

Paneško ty záda mě moc mrzí, já neporadím, ale zkus si zavolat do Repromedy že tě to bolí a co a jak. Super že je tolik bojovníčků, teda ty se holka nezdáš 😀 Jen aby tě to ted přestalo bolet. Budu na tebe moc myslet a držet ti pěstičky. A těším se na další zprávy.

No a já se jdu taky pokusit hodit fotečku do alba, které teda netuším jestli se mi to povede udělat, ale omlouvám se za kvalitu sestra to naskenovala nějak zvláštně ale snad tam něco uvidíte.

JOooo a dodatečně Annince vše nej nej k svátečku.

Zatím všem pa bojujte a držte se

monajs
28. črc 2009

Ahoj holky 😀
Jsem tu jen na skok.Blbne nám pc.
Tak opět stopnutý KET 😝 sliznice sice měla 3L ale opět byla malilinkatá,jen 5,2. 😝 Se z toho picnu.Tak za měsíc zase.no.Jinak dovču musíme zrušit,mamka je v nemocnici a musím se starat o pejska a kočičku.Nevadí,pojedeme příště,hlavně že mamina bude ok.

Kuřátka,až budu vědět něco nového,tak zase písnu.Ten starý pc nám dává zabrat.Budeme si muset koupit nový.Krásné léto a všem těhulkám i nám netěhulkám držím palečky. 😀

paneska
28. črc 2009

Holenky, děkujíííí moc, jste zlatička....

Rady, víš, že mě napadlo, jestli to nebude chtít píchanec, obvoďačka má u sebe zprávy z těch vyšetření z Bohunic, dneska by měla být na odpoledne, tak tam zkusím skočit, snad bude vědět, co mi může a nemůže píchnout, když bych měla jít na ET ve čtvrtek. Teď jsem tu jednu stranu trochu promasírovala a polevilo to, tak uvidím, to jsou teda stavy, fakt na budku !!!!!!!!
Ono je možný, že jak je vaječník ještě stále velikej a píchá, tak to takhle blbě vystřeluje, sviňuch. Hlavně až mi mimi zavedou, tak aby bylo vše v pohodě a jak správně píšeš, nemůžu se furt dopovat práškama...., snažím se teda minimálně, nejhorší to bylo před OPU a teď byl klid, až do včerejšího večera..., díky moc za rady

Ještě jsem si říkala, co to třeba nerozmasírovat, no nevím, mám kámošku masérku, ale určo zajdu za dr, pokud nebude na dovolené :o)

To špinění jsem si myslela, že je od OPU, protože já prvně špinila furt, ale to jsem hned po OPU měla i krvavou vložku co dávají ještě na sále. Teď nic, ještě jsem si tak vychvalovala, jak je Fišer přece jen šikovnej, že se mu OPU tak hezky povedlo bez špinění a dneska ráno, přesně takový fuj tajbl až do černa ☹ , tak to Repromedu nebudu kvůli tomu zatěžovat, uvidíme, jak to bude do ET..., ale zase, je to takovej na prd pocit, jak se ti mají mimísci udržet, když špiníš, že....

Jinak jsem volala na embriologii, trochu se divili, že si mám volat až zítra ohledně ETU, tak jsem jim řekla, jen, že jsem chtěla jen vědět, jestli všech 6 embrijek stále bojuje, jestli to nějaké nedejbože nevzdalo. Bojují všechna, dál se rýsují, zítra budu volat ohledně ETU, tak snad ve čtvrtek to klapne 😉

Soklinko, to je krásné, když už vidíš hlavičku, ručičky, nožičky, že, se ti nedivím, že tě to dojalo. Já mám od mladého v tomto týdnu taky fotku a dokonce dr. říkal, že nám mává, tak se mu to tak pěkně podařilo vyfotit, jen tam má dvě jména, protože se ještě nevědělo, jestli to bude kluk nebo holka, holku jsem dala já, jasná Terezka a kluka si dal taťka, Vladimíra, takže jména jsou i u té fotky 🙂, je to hrozně miloučké, dojaťoučké, mám to ještě v živé paměti..., pak už mimi roste a už ten UZ není tak dobře vidět, už je to moc velké. Ještě máme z dalších dob těhu vyfocenou jen hlavičku s nosánkem, očima 🙂

Moc ti držím palečky, ať už tě brzy pustí domů..., ale nejdůležítější je, že miminko je v pořádku....

monajs
28. črc 2009

Annina: Aninka-33 let ,2děti (15+12let) TĚHULINKA TP 21.11.09,
1IVF 10/08 ET 5.11. dvojčátka v rozích deložních,potrat 12.12.08, 4.3.09 KET 3embr., 17.3. // 3.4. dvě srdíčka, v 11tt jedno zamlklé, Triple-test poz.,vysoké AFP(důvod:syndrom mizejícího dvojčete) velký ultrazvuk 9.7. OK! čekáme 1 zdravé krásné miminko, 10.8. test na cukrovku
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LentilaH: Leninka-28 let TĚHULINKA TP: 17.2.2010
1 IVF- 06/09 27.5.09 odběr vajíček(13),ICSI, 1.6.09 ET:2 embryjka. 2 mrazáčci,(příčina neplodnosti-endometrioza)
TT // , ko-19.6.(dělož.slizn.14mm ,811 Hcg), ko-26.6 (krev+UZV)-1mimi:SA+, ko-10.7 (UZV:mimi-6cm,SA+,nyní 8tt2d). Ko-29.7. 15:40hod poradna, 11.8. 8:30hod vyšetření NT-plus biochemický screening v 1. trimestru-Brno.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pavka: Pavla-29 let TĚHULINKA TP:22.2.2010
OPU-1.6.: 17 vaj.z toho 10 ICSI a zbytek klasicky,vydrželo 7 embr. ET-6.6. zavedena 2 embr.a 3 mrazáčci.15.6.TT-//,17.6 krev hcg 212, následně OHSS-silný. SA+ v 6 tt., 13.7.:posl. kontr. Repromeda-8tt+1d,1mimi. Ko-27.7.poradna... 12.8.-9:20hod vyš. NT-plus bioch.screening v 1. trimestru-Brno.Další Ko-24.8 poradna
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Soklinka: Lucinka-27let TĚHULINKA
1IVF - ICSI 06/09 , 5.6.OPU, 10.6.:ET: 2 embryjka, 2 mrazáčci,
ko 22.6. potvrzeno //, další kontrola 29.6.-OHSS, špatné jaterní testy, ko-7.7. (UZV) - potvrzeno 1mimi SA+, Hospitalizace-FNBohunice: Dg.trombóza
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jannysek:Jana-23 let ,(1 dítě-bráška v pěstoun. péči-10let) TĚHULINKA
1IVF+2IVF Laurea od 02/08 (5x IUI,1IVF-3folikuly,2IVF-5folikulů,3den.kultiv.,zav.2embr.) 3 IVF 06/09 Repromeda 18.6.OPU, ICSI, 23.6 -ET zav.2 embr. TT//,ko-8.7 krev+UZV (780 HCG).. Ko-22.7 (UZV- 1 mimi SA+ )
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Raaad: Radulka-39let, 2 děti (19+13let)
7.1.09 misset ab.11tt (vvv),5-ti měs.detox,1.IVF+ ICSI+PK+PGD,od 9.6.09-krátký protokol,stim:19.6.GodalF,
OPU:29.6.(9 oocytů),opl.7, na PGD 5embr.,dobré 2,(mrazáček-0), ET: 4.7. zav.1 hatsch.blastocystaXX, TT //, 20.7.kontrola OK-Hcg:1960UI, 30.7.kontrola UZV
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paneska: Lenička(2) -35let(1syn11let)
1.IVF(Obilní)6/09,OPU-5oocytů,ICSI-2emr.ET,tt-negat., 2.IVF:OPU 25.7-získáno 7 oocytů, na další info čekáme
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mimka: Májenka-29 rokov
1IVF 03/08 získaný 1 oocyt bez ET, 2IVF 10/08 žiadny oocyt, 3IVF 03/09 žiadny oocyt, 4IVF s darkyňou, prerušená príprava na ET, 2 mrazáčikovia, kontrola sliznice 03.08.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Monajs: Moninka-33 let,
10/06 MA-6tt, 1.IVF 05/08 MA-7tt, 09/08 KET-negat.,2.IVF+PGD 12/08-biochemické těhu,
3.IVF+PGD 04/09-negat., 05/09 stopnutý KET-nízká sliznice, 06/09 příprava na KET,22.6.stopnutý KET(špatná struktura sliznice), příprava na KET: 9/09 , Kontrola 16.7.-OK,další KO:23.7. - stopnutý KET( nízká sliznice) ,kontrola 7.8. a uvidíme co dál
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Zandanem: Žaneta-30 let
19.8. UROlogie a pak se uvidí co s náma..