Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

paneska
31. črc 2009

Anuli, no vidíš, 9 embrijek, to je super, tak ať se miminkám ve zkumavce daří a v úterý šup za mámou do bříška....

Soníku, držím palečky, ať ti to rychle utíká a jsi zase v procesu....

zandanem
31. črc 2009

zdarec, kočky.... vítím tě soni... to by bylo fajn kdyby jsme byli spolu, ale zatím si náděj nedělám že to bude tak rychlo.. musíme ještě vyšetřit pořádně manžu a jeho šampiony... a když nám dělali spermio tak výsledky byly až za 5 týdnů... takže to asi tak rychlé nebude... uvidíme co na te uro řekne doky hanakova... a taky v repro...hromadova.. jsem ted asi opravdu jen ve fázi pozorováná, nabírání infošek a tak... 🙂 ale doufám že do vánoc to stihnu a budu mít vánoce krásné, i když je nemám moc ráda tak třeba začnu 😉...

raaad
31. črc 2009

hojky hoj.................
tak jsem zpět...uf-uf. Myslela jsem,že dnes hlásili ochlazení...ale nějak mi to nepřišlo.Je tam horko na zbláznění.Potím se šíleně-hnus. A ta pěší chůze taky nic moc (uá,můj miláček smartíček mi vážně chyběl).
Takže jsem se dolopotila z banky,ještě se stavila koupit nerezový ešus mladému na tábor a ještě chtěla koupit ´gumáky-ale nikde neměli jeho velikost a nebo měli kytičky či puntíčky.(včera jsme mu jedny koupili s manžou v tescu,ale asi mu budou velké a hlavně moc široké ☹ Ale bude si je muset prostě vzít.Taková blbost-a není možné ji tak lehce koupit.prý mají na tržnici-ale tam bych dítěti teda boty nekoupila,protože bych musela čekat,,že chytne nějakou alergii a ten šílený smrad ☹ Kámoška koupila tyto gumáky pro dceru a tu málem chudinku vystěhovali z chatky-jak ty boty smrděli,ještě 14dní.....
Takže Lentiiii: ty odběry jsou na toxoplazmozu a můžeš si počíst:http://www.rodina.cz/clanek3445.htm
A Leni(Pany): myslím,že klidně můžeš jít pejsany vyvenčit dnes Ty. Pokud nepůjdeš někde daleko a nemusíš několik pater schody,tak není problém. Nemusí se ležet...klidový režim je pohodový režim:žádný sex,žádné zvedání věcí a tlačení na pupík,bez cvičení,bez koupání...Pokud bys musela jenom ležet,tak to by Doky nakázal.....
Takže jdu pokračovat v tom melounu-který tady mám nachystaný............pa-apa

lentilah
31. črc 2009

Týýýý jo,holky všímáte si?Raduška je se vším raz dva hotová 😀 ...

My si kočku,tedy kocoura pořídili na doporučení našeho gyndaře...jo jo,chlap a to jak hora je milovník koček,má doma dvě a malé děti plus mimi(v té době).Na toxoplazmózu jsem se ho ptala,pokud prý kočka nelitá venku,je pravidelně očkovaná,nevrtáš se v hovnech a nežereš(to tak řek) s ním z misky,tak čeho se bát?Prý...a řekl mi spoustu výhod a o něco míň nevýhod 😀 ...teď to nějak neřeším,páč jsem si jistá,že je to ok.

Pavlínko,ne neptala se mě...když tak připomenu,děkuji.

lentilah
31. črc 2009

Aničko (2),no veká gratulace pro Tvé bojovníčky...ovšem velmi potichoučku 😉 ,ať to nezakřiknu.

Soni,máš recht stejně jako Zandy,pěkně v klidu....no já pořád hezky v klidu,pomaloučku a pak....teda sem se nestačila divit jaká to byla rychlost.Jak v tom úžasném Hledá se Nemo 😀 ,ten proud s želvama...to je fáákt hustý 😀 .Né vážně,neuvěřitlný,malinko mě to vyděsilo...

annina
31. črc 2009

Achój brebentilky 🙂 Tak čtu,že tu mám jmenovkyni a pekně jste si nás rozlišily 😅 Takže taky vítám nové tvářičky a přeji hodně úspěchů!! Já hlásím,že už je mi dneska líp,i když sem musela do práce poslat výplaty a vyřídit nejaké pochůzky. Sem si děvušky objednala podpůrný těhotenský pás ( jsem cca 5 let po plastice brišní stěny) tak proto,dnes sem ho měla prvně na sobě a jsem spokojená. Opravdu to bříško tolik nebolelo,bylo to pohodlné jen trochu teplo 🙂 No na podzim bude super! Teď jsem dokuchtila dva slané záviny-jeden šunka,sýr,kukuřice a druhý uzené,zelí a niva mňam. Od začátku těhu mám nahoře kilo,tak uvidím jak dlouho mi to s tímhle apetitem vydrží 😀 ,ale kašlu na to! Dnes už sem si v lékárně musela koupit Renie na pálení žáhy. Pálí mně snad úplně po všem 😠
Tak Rady držím pěsti aby to nové autíčko bylo 😉 Bych si taky dala říct. Mám svou mazdu,ale mám to obouchaný ze všech stran,bo s tím jezdím jak s formulí 1 😀 Teď se kvůli prckovi trochu brzdím,ale né vždy se zadaří,jak mně někdo vytočí nebo leze jako šnek už stojím plnou váhou na plynu a ten slovník,fuj fuj 😒 se pak stydím 😨
Lentíku,Pavli,Panesko,Žanetko,Raduško a všechny ostatní pěkný večer a krásný víkend. Pa pa

annaka
31. črc 2009

Holky ahoj.
Chtěla jsem se optat,když mí říkal že bez sexu tak to jako až do toho ET.nebo jenom den té punkce.Mě to nějako začíná.... 😅 tak nevím jestli smím nebo jak?a koupat taky tak dlouho nebo proč koupat ne? ☹ Když nám říkal ,že máme 12 vajíček 🙂 tak jsem na nic jiného nemyslela a zapoměla se zeptat ,tak nevím... 😔 Holky poraďte ,díky.Vy alespoň třeba pochopily co a jak.No bojím se ,tak nevím.Zatím pá a díky za podporu.Jste zlatíčka 🙂

annina
31. črc 2009

Ahoj Anni,my teda sexík mezi OPU a ET měli,sem chtěla aby to bylo jako doopravdy! A pokud se cítíš dobře a nešpiníš tak osobně bych v tom problém neviděla,protože po ET už to máš zase 1 týden zakázaný a další týden s ochranou! To koupání bych asi dodržela a raději se jen sprchovala,ale to ti tady děvušky cokoliv poradí co a jak, protože to mají čerstvě v paměti. Hlavně žádné obavy a myslet pozitivně! Držím ti pěsti!

paneska
1. srp 2009

Ani, vzhledem k tomu, že my jsme do druhého boje šli hned, tak si už ani nepamatuju, kdy jsme sexovali naposledy. Při stimulce to nehrozilo, to byl vaječník citlivý, po OPU taky žádná chuť, no a po ET mám strach a stejně žádná chuť, asi su divná, no, co už.....

Ale asi bych se sexím přece jen opatrně, ať se ti tam nezanese nějakej bacil do ET nebo taky neudělá hematom, jak Radušce, takže jen tak zlehínka, žádné bušení, jak už tady psala tvoje jmenovkyně 😉

Skoromanža včera přišel brzy, takže pesani to zvládli, já si ještě polehávala, dneska jsem si už z postýlky vylezla, ustlala - máme telku i v ložnici, takže se mi tam dobře vegetí, ale sobotního úklidu se zmocnila drahá polovička, já nic, já budu jen ze sadačky dirigovat, hi,hi,hi...

Mimuš, ty náplasti jsou teda fakt protivný, zítra jí mám vyměnit, ale už se to odlepuje, svědí, jak čert, tak jsem to zpevnila kalhotkami a do zítřka to ještě nějak vydrží.....Ty jdeš už v pondělí na kontrolu, jak vypadá sliznice, že? A když bude vše v pořádku dají ti bojovníčky už příští týden???

raaad
1. srp 2009

ahoj beruny...
tak jsem právě zamávala synátorovi na odjezd...a uvidím ho až 15.To je teda mazec. Včera večer přijel ze soustředění,tak já ještě honem přeprala nějaké věci a dobalila...no má s sebou 60litrovou krosnu a ještě spacák a batúžek...no děs.Nějak se mu veče nechtělo-bylo toho na něj asi moc a hlavně kdyby jste viděli jeho reakci na PC: jééé,ahoj můj milovaný..a začal pusinkovat monitor...kam tohle spěje 🙂
Takže doma klídeček,jenom hodím pračku a vrátím se ke klidovému režimu....
Co se týká toho sexu...já to teď probírala s doky...a oni by nejraděj sexování nedoporučovali ani při stimulce, po OPU a do ET vůbec a po ET přísný zákaz min 14 dní.A pokud to jde,tak ještě dýl. Prý se tím spousta věcí může pokazit a po takové lopotě,co ivf obnáší je to zbytečné riskování. Takže my dodržovali abstinenci při stimulce(aby nepopraskali folíky),pak po OPU,aby se nezvlekla infekce,nebo nezačala zbytečně krvácet sliznice(anopyrin!)
a po ET přísný zákaz,aby se náhodnou neoplodnil zbylý folík přirozeně a nenastal problém se zavedeným embr. A potom delší dobu k vůli infekci(zamezí uhnízdění) a potom se může vyvolat krvácení s následným hematomkem(náš případ- a to bylo jednou,po měsíci a veeelmi opatrně). Takže já nedoporučuju...a myslím,že riziko je dost velké a když se člověk rozhodl tímto vším projít,tak to raděj vydrží.....důležitější je mimi,než chtíč 😀

Takže se berunky opatrujte.........všechny pěkně v klídku a pohodičce............pa-pa..jdu na tu druhou půlku melounu---mňam

paneska
1. srp 2009

Rady, my to teda přesně, jak píšeš dodržujeme, my opravdu nic, protože já mám strach a taky si myslím, že projítí IVF, aby se pak kvůli chtíči zbytečně něco stalo a my si to pak vyčítali....., ne, ne ....
Jsme tuším na to vlítli po rudošce po 1IVF, než jsme šli do dalši stimulky a to jsem byla teda mega-chtivá, jsem to sváděla na hormony 😉 , ale jak začala druhá stimulka - do teď nic, však má drahá polovička zdravé ruce, ne, hi,hi,hi

O mláděži a PC, ani nemluv, u nás je to to samé, za nás to nebylo, bývali jsme furt venku, no kam toto zpěje, za chvíli tu budou jen samí roboti, dostanemi čipy, půjdeš do obchodu pípneš, nebou už ani prodavačky, ve škole děti bude učit robot, nebo se možná budou učit přes modernejší malé koplíky v ruce, nebude potřeba ani školství, operace se už teď dějí na dálku, prostě nás ovládne technika...., hrozná představa, ale tak třeba naše generace se toho už nedožije, ale věřím, že naše vnoučata, možná i děti ještě jo....

Holenky, já už su tak unuděná, že už nevím co by, a hlavně vím, že to nenajdu v OBI, hi,hi,hi do včera jsem teda ještě ležela, vegetila, dneska jsem už vsatal a furt se tak nějak podvědomě kontroluju, jako že sem tam tlak v podbříšku, když se mi chce na velkou, tak to tam tak projede křečema od střev až ke konočníku, vždycky se prckům omlouvám, že je to musí bolet. Si připadám, jak hypochondr...., už fakt od května....a zase mám strach se chovat normálně, přece jen jsem opravdu opatrná...., to je prekérka...

raaad
1. srp 2009

Pany,já ti říkala,že tohle je úplně nejnusnější období...čekat a čakat a pořád se člověk pozoruje...no k zbláznění....
Ale povím Ti,že teď,když už mám aspoň v něčem krok dopředu-je to stejné...stejně jak má člověk mít ještě klidovější režim než je klidový(dle prim), tak to neutíká...pořád se člověk hlídá a bojí cokoliv...a tak se povaluje a povaluje.... a ještě dlouho se povalovat bude 😀 Chudák manža před barákem ukládá obrubníky- a sám (hlavně že jsme si nadělali spoustu chlapů a když je potřeba,stejně nikdo není k mání...) a tak mu vždycky donesu jenom pití...a když vidím,jak je úplně spocený a ulopocený,tak je mě ho líto....ale mně je zase ráno blbě-no ne? taky to není příjemné 😝 .......... Tak bych si zašla na pivečko-na čepůvku...ale nealko nemají a alko celé teda dát nechci...chudák naše malá "Repromedka"...jo to máme nový krycí název pro princeznu...povídala káma,že rozhodně nemáme slovo Deniska ani vypouštět s pusy...a tak nám prcka takto nazvala 😀 A manža se teďkom ptá: a co dělá Repromedka?.....no,nějak se to ujalo...a je to anonymní

Tak berunky...užívejte si parného léta.........mají být zase tropy (no aspoń nebude mít mladej hnusně)...a já ani ven nevylezu. To sluníčko mi nedělá vůůůůbec dobře.A to jsem fakt slunomyl-dřív jsem vydržela na přímém slunci klidně celý den...a teď se mi po 5 min.navaluje od žaludku.....
Tak papapa

paneska
1. srp 2009

Rady, to máš pravdu..., je to na budku ☹

Ale já se na štěstí cítím zatím úplně v pohodě, připomíná mi tebe, jak jsi říkala, že ti vůbec nic není, jestli to taky není divný 😉
Nešpiním, Crinone - hrudky ze mě nevytíkají, je teda prava, že až dneska jsem pořádně vstala z postele, tak uvidím, co to pochodování zase udělá, nic mě nebolí, piju jak alkoholik, už mám dneska zbouchlou 3-tí petku
1,5 l a tu si myslím, že ještě jednu 100%, než půjdu spát, dám (jestli já nemám cukrovku, noooo) Hrozně mi chutnají vody od RAJCE - ty růžový petky, šípek, mateřídouška, pampeliška atd a sem tam to proliju
1,5 l obyčejnou nebublinkovou vodou. No, ale, jak říkám, leknu se každého píchnutí, dloubnutí atd, normálně bych si toho ani nevšimla...

Holky, toje zase pařák, taky jsem nikam nevylezla, ale zítra nás prý čekají mega-bouřky, tak to su teda zvědavá o)

Pavlí, kdy tebe přepadl ten OHSS, darebák, ty jsi psala, že nějak po ET, že ?

annaka
1. srp 2009

Ahoj holky,tak my na to s manželem vlítly včera večer,ale velmi po lehoučku ,pomaloučku atd.....a s kamarádem ochranou tak trochu jsme to radši pojistili 😉 No jo no ,tak se již stalo, ale dle vašich rad si už nechávám zajít chutě.. ☹ Je to tak ,než aby se něco stalo, či nepovedlo ,tak to radši vydržíme.
Jinak se už nemůžu dočkat na úterý,až ty prcky šoupnou k mamce.Doufám ,že nám alespoň ten nějaký prcek vydrží a všichni to dotáhneme do konce.
S tím pitím jak píšete,tak já radši zůstanu stranou... 😖 Nějako i když se snažím tak tak pouze 2l za den.

Paneska:úplně jsem si na tebe vzpoměla,jak jsi mi říkala o těch hrudkách po tom gelu,nebo masti ani nevím je to tak něco mezi,tak už jsou tu.Je to divný 😲 ,ale může to být i horší,no taky to mám teprve 2 den ,tak jsem zvědavá co ze mě ještě vyleze.

Tak děvčata,užívejte zbytek dne a pište novinky.Ahoj

paneska
1. srp 2009

Tak to já dneska, v tom vedru dala už 6 l, panenko milá, nemám já ještě cukrovku, ti tak hodně pijí, že ???? 😒

Ani, neboj, bojovnícči to zvládnou, v úterý si je odneseš domů a držím palečky, abyste měli i na mrazáčky 😉

Mně už ten Crinone nic nedělá, mě to dělalo po OPU, jak jsem ho začala zavádět, po ET to tak nějak vypadá, že přestalo :o)

pavka111
2. srp 2009

Ahojky holčičky...

Přeji vám krásný sluníčkový den... 🙂 🙂
My jsme byli včera na závodech (hasičských,můj manžel je dobrovolný hasič,ale zúčastňuje se pouze závodů)A teď pěkně trpím,protože jsem si pěkně spálila ramena au au.

Paneško mě OHSS přepadl tak 15 den po ETU to už jsem věděla,že jsem těhulka,začalo to tím,že mě začalo bolet břicho jako kdyby jsem cvičila lehy sedy,bolelo to jako namožený a pak se to rozjelo...... ☹ a přestalo to tak za 2-3 týdny.

Jinak holenky mám vás pozdravovat od Lucinky soklinky,už je doma a stávkuje jí PC takže za váma nemůže.Tak až to bude mít spravený tak se ukáže a moc se na vás těší...... 🙂 🙂

Tak pěkný den všem.....

paneska
2. srp 2009

Ahojky,

Pavli, až 15 den po ET a na 3 týdny, no tak to je drsný, tak to já zůstávám u své denní dávky aspoň 4-6 l tekutin denně 😉

Vůbec nevím, co dneska budeme s drahou polovičkou dělat, venku vedro, jak sviňuch, na koupák nemůžu ☹ a doma mi už hrabínkuje, ještě jsem od ET nebyla venku, ono mi to vedro teda vůbec nedělá dobře a to jsem taky mořskej tip a miluju sluníčko....

paneska
2. srp 2009

Ty náplastě jsou teda pěkne na dvě věci, včera mi už upadla (měnit jsem jíměla až dneka) tak jsem jí vyměnila, no a co myslíte, vydržela mi do rána a ráno upadla druhá. A to jsem si místo pěkně očisila pleťovou vodu, počkala až to uschne. S takovou mi teda jedno balení nemá šanci do testíku stačit, asi budu muset příští týden skočit do CAR pro další balení 😒 To mají zase něco teda vychytaný, preparáty... 😕

raaad
2. srp 2009

ahoj berunky.....
jenom na skok...než pojedeme na obídek(manža mě pozval,ať se nenamáhám vařením...)
A Pyny, já žádné náplasti neměla(ani nevím proč a nač??) já mám pouze Anop.Predn. a crinone. Tak Ti neporadím.........
Jinak se ještě pořád válím v pelechu...ale je mi od brzkého rána (cca 4h) blbě od žaludku...no bléééé, vždycky to trochu přejde když si něco vezmu na jídlo-ale za chvilku je to zase. A pořád šíleně brkám-no hnůj....
Takže nic-moc. Ale pro berušku všechno vydržím 🙂
Takže se všechny opatrujte - a držte se ....
pak se ještě na vás juknu..papapa

paneska
2. srp 2009

Rady, to jsou těhu-nevolnosti a u berušk je to prý horší ☹ , i berou na kráse, prý....

Ty náplastě mi primář dal asi na to špinění, říkal, že by to potom mělo přestat, je to jakejsi ženskej hormon a berou se i před KETEM :o)

Skoromanža dělá cuketu, mamka dovezla, tu já můžu...

paneska
2. srp 2009

...a tipla bych, že náplastě možná nahrazují ten anopyrin (dělal mi zle), když je holky berou před KETEM na sliznici, ale nejsem dr, si jen myslím...

Tož já jdu na obídek, pá, pá, hezkej horkej den, ale snad mají příjít bouřky, tak se uvidí 😉

mimka29
2. srp 2009

Ahojte zlatíčka, hlásim návrat z chaty. Pekne som si odpočinula a zajtra kontrola sliznice v Brne. Trošku ma chytá panika, ale zajtra budem len 11 deň, tak aj keby náhodou nebola sliznica ešte dobrá, tak stále ešte má čas narásť.
Babulky musím ísť do vane a pripraviť sa na spánok (ak budem môcť vôbec spať). Zajtra ideme na už na 9.00 hod, tak keď sa vrátime, dám hneď vedieť.

Pekný horúci večer 😉

paneska
2. srp 2009

Mimuško ahojky,

neboj, to bude dobrý, uvidíš 😉 , ke komu jdeš, víš, kdo zítra v Repromedě bude? Držíme moc, moc palečky.Taky máš takové problémy s náplastmi? Mně už se zase začíná odlepovat i ta dnešní, co jsem ráno lepila, no na budku ☹ , taky budu muset skočit do CAR, aby mi dali další...., aspoň 3 balení, při téhle spotřebě 😠

To je fajn, že jsi si přes víkend odpočinula a vyčistila si hlavičku, od kdy plánuješ jít na neschopenku?

mimka29
2. srp 2009

Ahoj paneska, neviem kto tam zajtra bude, ale Veselý má dovolenku ☹ takže Fišer, alebo Hromadová. Ja som si už na nápalste zvykla, ale keď sa ti odlepuje len kúsoček, tak ju nemusíš prelepovať, vždy si ju lep na čisté, suché miesto. Mne najlepšie drží na zadočku. Na neschopenke som od zajtra, tada ak bude sliznica dobrá a zase mi KET nezrušia. Zajtra mám 1 deň dovolenky, ale poobede zbehnem k obvoďáčke a tá ma vypíše (som s ňou dohodnutá). A ty sa ako máš zlatko?

paneska
2. srp 2009

Mimuš, nechci ti kazit náladu, ale mám pocit, že Hromadová má taky ještě příští týden dovolenou ☹ , že Rady ?A jestli tam není Veselý, to tam nebude ani Veselá, to tam nechají Fišera zase samotného celý týden, chudák....

Náplastě tak lepím, na prcku, čistí, než nalepím, ale jak se potím, tak to prostě nedrží, mě jak se načne kousek, jde to za chvíli dolů celé. Teď jsem ji oblepila ještě náplastí, když si třeba řízneš do prstu, tak uvidím, ale jsou teda na pytel, primář říkal, že to prdlajs drží. Já mám jen strach, abych se nepředávkovala, třeba, když to vyměníš častěji, než za 4 dny..., já bych je mohla opravdu měnit každej den 😠

Díky za zeptání, až na to, že nic nedopnu a mám furt hlad, chutě, přibrala jsem už během dvou stimulek tak 4-5 kg, tak se mám fajn 😉 Cítím se dobře, ani nemám pocit, že mám drobky u sebe..., tak si říkám, že je to odměna za ta záda, snad to nezakřiknu. Už ani Crinone nějak ze mě nevytíká, až mi to začíná být podezřelé, jak Radce, taky říkala, že jí vůbec nic nebylo, ale já jsem spokojená, mohlo by to tak vydržet 😉 a ještě by mi mohlo splasknout bříško, odkráčet celulitýda na zadku a stehnách, špeky a bylo by to značka ideál hi,hi,hi...

A co ty, jsi v pohodě, kromě nervíků ze zítřejší kontroly?

mimka29
2. srp 2009

Necítim sa veľmi dobre, neviem či je to z tých náplastí a liekov čo do seba ládujem, alebo z toho tepla. Bolia ma nohy, taká divná bolesť od krížov až dole, tak neviem, ale vaječníky ma tentokrát nebolia, tak by to mohla byť dobré znamenie. A nafučaná, tak to som aj ja a poriadne. Ja som bola vždy lata aj v bruchu a teraz som ako pavúk, všetko chudé, iba brucho nafučané. Vôbec sa neprejedám, tak to všetko pripisujem tým hormonom. Ja som za 3 stimulky pribrala asi 7 kg 😀
To je dobre, že sa cítiš fajn, ale aj tak radšej stále oddychuj, aj keď ťa nič nebolí, veď už si si bolesti vytrpela dosť.

mimka29
2. srp 2009

Idem si už lažkať, lebo ráno skoro vstávame a na chate sme trošku žúrovali, tak som nevyspatá. Zajtra sa ozvem.

Dobrú nocku

paneska
2. srp 2009

Tak to je mi líto, že se necítíš dobře, ale mimuš to bude těmi hormony, já si taky přijdu nafouklá, jak melón, brát hormony, není žádná sranda a s tělem to zámáva, ale co bysme pro mimi neudělaly 😉 , po porodu to dáme zase dolu???

Mimi a po stimulce šla kila dolu, nebo je máš stále nahoře???

Kříže, to ani nemluv, tak jen, aby tě to nechytlo, tak ja mě, snad se ti brzy uleví...

Jj,já stále mám klidovej režim, od čtvrtka jsem vylezla až dneska ven a to jen na limču s kámoškou, jinak poléhávám a pochoduju jen po bytě. To vedro mi ani nedělá dobře, k těm hormonům to opravdu nepřidá.
Zítra budu na tebe myslínkovat a držet palečky, ať je sliznice, jak má být....a hezky se vyspinkej na cestu do Brna. Hned, jak se vrátíte, písni nám, jak jsi dopadla, ale určo to bude v pořádku , krásnou dobrou noc

zandanem
2. srp 2009

majenko, držím moc palečky.... budu na tebe zitra moooc myslet....
pred chvili jsem skoncila s praci,,,, ufuf.. ty vedra jsou silene... a zitra do hokny 😠 - vubec se mi nechce ☹
lucinko su rada že už ses doma a s manžou 😵
panesko.. i ja su doma, mam pracu a tak vim co to je... me uz hrabe.... chodim k sousedovy do bazenu se smočit a hura zase šit a chystat kroje.... žadny koupak, hospoda, zmrzlina, prochazky.... až 16.8. do te doby musim vše zvladnout... ☹
dobrou noc a sladke sny všem mojim beruskam.... 🙂

soniela
3. srp 2009

Ahojky,
Mimka, moc ti držím pěstičky, ať ti to dobře dopadne 🙂