• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

13. prosince 2017 
Bystrouška s Nelafilip mě lanaří, ať dojdu, nechtělo by se ti Pavlí taky na koktejlík? Lucinka, nevím, když byla v nemocnici, jak na tom bude?

Ten sraz je pro všechny holenky, ne jen pro rodinku :wink:

Veroniku bude mít moje kamarádky Eva, co je v 7-dém měsíci... Veronika Hrdličková, mě to tak hrozně nezní
4. srp 2009 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to taky líbí Veronika Hrdličková....Já taky uvažuju na Verčou.... :slight_smile:

No já nevím paneško možná jo,ale nevím přesně kde to je.....
4. srp 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leníku já jdu až 12.8 a to je středa,ty jdeš předemnou v úterý že jo?
4. srp 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, na Hlinkách, mezi Mendlákem a výstavištěm...., tak se ještě do pátku domluvíme, klidně bysme se mohly spolu sejít na nádru :wink:
4. srp 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No paneško to by bylo dobrý,já jsem se dívala na cestu a mohla by jsem jet aji autem,ale asi to vyhraje šalina,já po tom Brně nerada jezdím a kort teď jak je to rozkopaný...No uvidíme ještě se domluvíme..Třeba by šla Luci aji s nama.Počkáme až za nama příjde a třeba by šla,stejně když půjdu tak nachvilku.....
4. srp 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jooo,máš pravdu Pavlí,teda já su popleta. :sweat_smile:

Holky ste mě fakt dostaly....že by ta Verunka :wink: :grinning: ....nooo,uvidíme.Manža říkal,že i Jana je fajn a nebo Bára.

Holčinky hlavně se z toho nealka nezhulákejte a dobře se bavte.
4. srp 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já taky, na chvilku, dneska se mi nějak motá hlava, asi je jinej tlak a Mimuš, co ty, ty budeš na kontrole v Brně, že, budete spěchat zpátky na Slovensko? Nešla bys s námi taky na koktejlík ???
4. srp 2009 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásný dobrý večer holky, tak já už jsem přihlášená asi půl hodky ale čtu a čtu :slight_smile:

Tak moje dnešní kontrola na hematologii dopadla celkem dobře, léky mi zůstaly stejné a tromboza byla z OHSS, dnes mi to potvrdili. No jinak nic a zítra mě čeká kontrola na gyndě, už se těším ale mám strach.

Já taky přemýšlím nad Verčou je to hrozně pěkné jméno, ale k mému příjmení, no asi mě nebude mít ráda jestli to vyjde a pro kluka máme vybraného Davida a Michala. Ted jen nevím jestli nám to do toho porodu vydrží - strašně moc času na změny :slight_smile:
S tím spánkem jsem na tom stejně, chodím pořád čůrat a když ne tak jsem od 4 někdy i od 3 vzhůru, pak ještě usnu, ale moc tvrdý spánek to není.
Tak ted jsem snědla zase dva rohlíky, papriku pistácie a jak se znám za hodinu mám zase hlad, raději se nevážím :unamused:
4. srp 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jsem tu.Mám dobré správičky,ale i horší.
Tk maminka má zavedena 2embryjka :slight_smile: .Dala jsem na paní dr.Hromadovou :slight_smile: ,zaváděla mi tam ty naše prdelky :grinning: .No a ta horší je, že nám nezbylo ani jedno do mrazáčku :frowning2: .Ale jsem šťastná za ty dvě co se vyklubali.1embryjko je expandovaná blastocysta a 2embryjko je blastocysta tak jsme rádi.
Zbytek embryek nebyl vhodný k zamražení.No co se dá dělat... :frowning2:
Manžel byl se mnou na sále a držel mě za ruku,pak šel i se mnou na pokojíček,protože jsem tam dneska byla sama. :frowning2: ale zase na jednu stranu to bylo fajn. :sweat_smile:
Jdu odpočívat dneska jsem si ještě neleh la,museli jsme nakoupit a pak ještě očipovat tu naši fenečku Jorkšírka,chceme jet na dovolenou do Itálie a musí být očipovaná tak toho bylo dost.
Dokonce mi tu dovolenou Hromadová doporučila ,tak mám dobrý pocit.Jinak tak jdu hajat ,co jsem slíbila tak píšu a zase se tu ukážu nebojte.
4. srp 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annako super zprávička a nebud smutná že mrazáčci nejsou určitě je nebudete potřebovat :slight_smile: protože jak píšeš prdelky se zakousnou obě a bude to :slight_smile: budu moc držet pěstičky. Tak ted šup odpočívat a kdy jedete do Itálie??? Jé taky bych někam jela, ale..... někdy příště :unamused:
4. srp 2009 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aninko2 tak to je paráda,že už máš mimísky u sebe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavli :slight_smile: tak co jak je dnes těhulko??? To počasí je super že??? Jen jsem poslouchala jaké počasí nás čeká no a máme se na co těšít :unamused:
4. srp 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucíku ahojky....

To je záhada ta tromboza byla fakt z toho OHSS????To bych neřekla.No a co se týče tý kontoly na gyndě tak se neboj,uvidíš prďolinka a všechno bude v pořádku uvidíš.......A do R jdeš kdy naposledy????Určitě ti dr.dá doporučení na ten screening,aby jsi se tam objednala a napíše ti aji datum odkdy do kdy by jsi se tam měla objednat,většinou to je kontrola mezi 12-14tt,no a určitě ti aji vypočítá termínek.Tak si ho pak vlož tady k ikonce ať víme,kdy se ti mmiminečko narodí :slight_smile: :wink: :wink: :wink:
4. srp 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Lucinko počasí je fakt super,dneska mě je tak fajn :slight_smile: tak dlouho už mi nebylo.No a až příjdou další pařáky tak to bude hrůza :angry: :angry: no ale zase si to teď odbydem,když nemáme ještě pupíky a pak až budem mít pupíky tak už teplo nebude......To počasí je fakt super...
4. srp 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli mám si pro papíry zajít během pátku, tak tam zaskočím asi dopoledne. S Hromadovou jsem už o tom screeningu mluvila, sama mi řekla, že to dělají i v Bohunicích tak at se tam zítra rovnou domluvím, tak snad mi tam vyjdou vstříc. Pokud ne, tak se objednám k Dr. Vlašínovi a bude to snad to teda stihnu v tom termínu :angry:
Jinak co se týká termínu tak podle ultrazvuku to zatím je 25 únor, ale co vím bude se to měnit a měnit. tak uvidíme. Ty máš kdy termínek???
4. srp 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda vy ale kecáte,
paneska asi sa budeme v piatok ponáhľať, lebo zajtra k nám priletí sesterka z Ameriky, tak sa im budeme venovať, takže zo stretka nebude nič :unamused:
annaka parádička, to sú už silácke embryjka takže mrazáčikov nebudete potrebovať :wink: Teraz pekne oddychovať.

pavka, soklinka, lenti ahojte
4. srp 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
soklinka takže keď úplne zmizne OHSS, tak zmizne aj tromboza, dobre som to pochopila?
4. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mimuška, tak jak se ti lenoší???? V kolik jdeš v pátek na kontrolu???
4. srp 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
V piatok ideme už na 8.20 hod, takže vstávam asi o 5.00 hod. Noc som neleňošila, som nejaká nervózna, tak som musela stále niečo robiť. Takže som ožehlila, navarila a upiekla :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ne ne tromboza už zůstane :frowning2: nevím jestli se ten tromon rozpustí, Dr. říkal že může ale že je větší pravděpodobnost že ne. No jo co naděláme, šla jsem do toho rizika. Důležité je že s drobkem bojujeme dál a ta hnusná tromboza nam to nepřekazila
4. srp 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaj a ja som sa potešila, že potom zmizne :frowning2: ale čo ty vieš, zázraky sa dejú.
4. srp 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha Luci tak to jsem nevěděla,že je to aji v Bohunicích.No já jsem tam objednaná na 12.8 a Leník je 11.8.Tak se s nima domluv a můžou ti to taky udělat.Nám to stejně Vlašín dělat nebude,protože má dovču a zaskakuje ho nějaká doktorka a prej je taky dobrá.No tak to máš termínek po mě já mám 22.2 a to má akorát švica narozky a bude jí 40let.No ale stejně to bude jinak,ale bylo by to fajn kdyby to vyšlo... :slight_smile: :slight_smile:

Mimuško ahojky.....to je dobře,že už máš neschopenku,potřebuješ taky teď hodně odpočívat...... :slight_smile:
4. srp 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimuška uvidíme, jak se říka naděje umírá poslední ne!!!!!!!!

Sluníčka jdeme s manželem píchat - injekci a pak už do postýlky. takže Vám přeji krásný večer a zítra se na Vás zase těším :slight_smile: teda doufám, že Vás stihnu. Matýsek má zítra narozeniny tak se mu budu věnovat, ale určitě aspon pisnu co a jak na gyndě jo a jdu tam až na 15 hod tak až na večer. papa a všechny na sebe dávejte pozor
4. srp 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej pavka, veď ja som si uvedomila, že som ešte tento rok nemala deň dovolenky. A ja že čo som taká unavená :grinning: Ale teraz ma tak skoro do roboty nedostanú. Plánujem byť doma peeeekne dlho :wink:
4. srp 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
soklinka dobrú nocku a čokoládkove sníčky :wink:
4. srp 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mimuško to už byl nejvyšší čas :wink: :wink: :wink: musíš se teď připravovat na miminko....

Lucinečko hezky se vyhajejte s miminečkem a manžovi přeji vše nejlepší...zítra určitě písni jak jsi dopadla....dobrou noc :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavka to mi hovor. Dnes som telefonovala s mojou maminou a tá mi hovorí, že "a ty si sa už dala vypísať a nie je to ešte skoro a čo budeš doma robiť" Tak som je povedala, že budem oddychovať. Zajtra ma vraj príde pozrieť, že ako oddychujem :grinning:
4. srp 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Annako, tak to ti gratuluji! Pořádně odpočívej ať se drobečci pěkně zakousnou a už nepustí - až za devět měsíců :wink:
Mimuško, ty už se taky šetři! A nebuď nervózní, všechno dobře dopadne. Musí!!!
Soklinko, krásné sníky!
4. srp 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
soniel ja ani že nie som nervózna, len neobsedím, stále musím niečo robiť, musím mať naplánované čo budem robiť zajtra a pozajtra, aby som sa náhodou nenudila a veľmi nad tým všetkým nepremýšlala :slight_smile:
4. srp 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mimuško tak jak zítra dorazí tak se pěkně válej a odpočívej........

Holenky jdu taky koukat na telku a hajat.Tak pěkně se vyhajejte a přeji pěkné sníky...
4. srp 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek