Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

jerry1
5. srp 2009

Ahoj Paneško, jo na rodince.
Ale drbna nejsi. Já ti jsem vděčná a děkuji za info. Moc mě to pomohlo, že v tom nejsu sama a dozvím se důležité věci. 🙂

paneska
5. srp 2009

Tak to je fajn, je moc prima, když je nás víc a můžeme si o všem pokecat, že 😉 , nasbírat další zkušenosti ..., tady jsou hrozně fajn holenky 😉

jerry1
5. srp 2009

To jo, všimla jsem si. 🙂 Děkuji za reakce a info a mějte se. Držím pěstičky 🙂 Čauky

bamsmudla
5. srp 2009

Já jdu už po druhé. U mě je vše v pořádku, ale manžel má problémy. . IVF nám nevyšlo, bylo to před měsícem, ale zkoušíme znovu. Důležité je se nevzdávat. Hlavně, že je tato možnost. Určitě vám to výjde. Prostě to máme horší jako chlapy. Já mám krátký protokol.

lentilah
5. srp 2009

Možu se přidat? 😅 No mě v Repromedě taky řekly,že mám endometriozu.Po 4 letech zkoušení jsme šli do Repromedy,tam mi daly taky dlouhý protokol,a ty samé léky...Ale pichala jsem si Gonal F.

soniela
5. srp 2009

Lenti a byla jsi na laparoskopii? Mě jak zjistili endometriozu, tak ji hned odstranili. Měla jsem teda "jenom" 1. stupeň. To mi v Repromedě vůbec nezjistili akorát mi řekli že mám PCO. Ale o to víc vkládám teď nadějí do 2. IVF. 🙂

paneska
5. srp 2009

Ahojky,

holkííí, mě se nějak podezřele zvětšuje břicho, moje polovička se mě dneska úplně lekl. Prý jestli budeme mít paterčata, vypadám, jak ná 5-tej měsíc ☹ Ale nebolí mě - zatím, jestli já nebudu mít nějakej bezbolestnej OHSS a nebo je to z té vody, jak se furt nalívám, ale fakt vypadám hrozně...

Alergie se mi pěkně rozjela, dneska jsem myslela, že drobky snad vykýchám a vysmrkám, na bříško to není vůbec dobrý, ale už mám léky. Jen homeopatika, páč nic jiného teď samo nemůžu, tak snad to zabere...

Co vy babulenky, jak se máte všechny, jakej byl dneska den?

pavka111
5. srp 2009

Paneško bezbolestnej OHSS??? 😀 😀 to by byla novinka...No a co se týče toho smrkání a pšikání,tak já těsně po ET chytla chřipku a celej týden jsem smrkala a pšikala a celou dobu jsem doufala,že jsem mimi nevypšikala,ale udrželo se 🙂 🙂 No ale to břicho to je záhada,to ti nevím čím by to mohlo být... ☹

paneska
5. srp 2009

Pavluš, to kýchání je teda mazec, u alergie kýchneš třeba 8x za sebou, prekérka 😒 Proč by to mělo jít u mě jednoduše, když to jde složitě 😠 To by bylo, aby se po tom všem aspoň jedno mimi nechytlo, hergot 😉

To moje břicho bude asi z hormonů, už se snažím i nepřejídat, ale nalívám se vodou a nebo je to počínající OHSS a začne mě to ještě bolet, nevím, ale fakt vypadám, jak v 5-tém mesíci, no uvidíme, co se z toho vyklube další dny.

Pavli v pátek ráno se domluvíme na ten srazík, ju, kdyby mě ještě trápila ta alergie, tak asi ven moc nepůjdu, já se totiž rozkýchala venku, jak jsem šla s pesanama, vůbec nechápu, co teď kvete, když většinou kvete všechno v květnu a červnu...A jestli půjdu, tak si budu muset skáknout koupit asi těhotenský šaty 😀 😀, já holky nic nedopnu, po těch hormonech se mi nějak srazily věci, nebo co 😀 😀

A co Lucinko ty, šla bys v pátek na srazík??? Nebo holenky, která byste se chtěla přidat, klidně i nebrňandy.

Rady, furt bleeee 😨

pavka111
5. srp 2009

No paneško ještě uvidíme jak nám bude,když by bylo moc teplo tak by jsem asi nešla.No a doufám,že mi nebude nějak zle,zítra jedu do města tak doufám,že nebudu moc unavená....Dneksa mi bylo celej den fajn až teď je mi nějak divně,na blinkání a pupík se mi taky nějak zvětšíl 😠 😠 No uvidíme zítra se domluvíme večer...

Lucinečko kde tě máme??Jak jsi dopadla,jsem celá netrpělivá... 😅

bamsmudla
5. srp 2009

Panesko raději bych hned volala doktorovi. Já jsem teda taky natekla. Do ničeho jsem se nevešla, ale pak to samo odeznělo.

lentilah
5. srp 2009

Soni,jj..dělali mi to před dvěma lety v Kroměříži,dělali mi všechno možný,takže i spodkem,pruchodnost vejicovodu a pod....No já měla taky jen něco málo,prý drobná ložiska a srusty,které byly odstraněny.Mě pan primář na vizitě řekl,že něco málo tam bylo ale už není a že těhotná být mužu.Muj doktor v Přerově mi pak řekl,že pokud do 3 mesícu neotěhotním tak mě pošle na IVF-ko.No a zrovna za ty 3 měsíce jsme se stěhovali do Třebíče.Tady mi dva doktoři řekli,že jsem na to moc upnutá a tak ať si dám chvilku oraz,což jsem protestovala.Tak mě paní doky kterou už teď mám na trvalo mi doporučila podpurné léky na plodnost,no a po pul roce a po několika cvičení Mojžíšové jsem se pustila do IVF-ka v Repromedě..no a tam mi řekli,že pravděpodobná příčina neplodnosti je Endometrioza.Já jindy moc problémy neměla,aby to tomu nasvědčovalo,jen strašný menstruační bolesti..

Babulenky idu chrnět,papa a pusinu všem

raaad
5. srp 2009

ahojky berunky.........................
tak se vám chci aspoň na chvilku ukázat...ale je mi fakt dost blbě...celý den jsem jenom ležela,protože když stojím,tak je to mnohem horší......je to vážně hnus.....co sním,tak jde ven a v zápětí se musím znovu najíst...a to pak zůstává(ale pocit blicí pořád). Už mě z toho třeští i hlava.....Tak pokud to bude až do března, určo skončím v blbkárně.......už mi to stačilo... Jo-pamatujete,jak jsem tady skuhrala,když jsem čekala na testuňk? že mi vůbec nic není a že bych něco raděj cítila???? tak te´d to teda mám i za vás.........fůůůůj bléééé
Zdravím taky všechny nové a přeju moc-moc štěstíčka.....
Berunky..................padám...tak papa

annina
5. srp 2009

No děvušky takže den BLBEC! Rady už je z podoby a já jsem si ráno chtěla stěžovat,že mně hrozně svědí dlaně-co to může být a já se behěm dne kompletně osypala brutální kopřivkou. Vyskakovalo mi to před před očima, naprosto šíleně to svědí,ve Znojmě v nemocnici mě po telefonu sestra na kožním natvrdo odpálkovala,že mají omezený provoz,když jsou dovolené a ať si zítra zajdu ke své Dr ☹ Holky fakt kdyby ste mně viděli,vypadám jako bych se vyválela v kopřivách a stejně to i svědí,pálí-šílím! V 7ráno mně mají na středisku! Snad aspoň na chvíli usnu. Jenom doufám,že je to opravdu jen reakce na něco! Manža to přečetl v tom létáku u čípků na zánět,že vzácná komplikace je vyrážka nebo jsem v pondělí večer měla ananas a broskev,ale tohle mi nikdy žádné ovoce neudělalo a nic jiného podezřelého jsem nesnědla 😢
Dobrou noc vám všem holčiny! Rady snad bude zítra líp a já se pak ozvu! Paa 😔

soniela
6. srp 2009

Dobré ráno ženušky 🙂

Lenti, mě taky řekli, že mám tří měsíce na to, abych otěhotněla přirozeně. Ale nějak tomu stejně nevěřím. Samozřejmě zkoušíme, ale koncem srpna už chci volat do Repromedy. Takže asi po měsíci a půl. Už mě to čekání totiž nebaví 😒 Tak uvidím.

Rady, tak ty nevolnosti ti teda vůůůbec nezávidím. I když jak se říká, všechno zlé je pro něco dobré. A ve tvém případě je to 100%ní. Při klukách jsi nevolnosti neměla vůbec???

Ani, tak to je záhada, že tak z ničeho nic ses osypala. Je to určitě nepříjemné a taky ti to nezávidím. Chudinko naše! Snad už to dnes bude lepší. ☹

A kde máme Mimušku? Poctivě odpočívá??? 😀

paneska
6. srp 2009

Ahoj holenky,

to jsme teda dopadly, rady blinkulínuje, Ani má kopřivku. Mně břicho do ráno trochu zplasklo, ale probudila jsem s bolením v podbříšku a tak, jako, že musím na záchod a podbříšek bolí furt, tak nevím, co se dějě, jestli to není v háji, jak při bolestivé MS ☹ , ach jo...., to jsem si taky lebedila, jak mi nic není....

mimka29
6. srp 2009

Ahojte babule, ja sa už napno venujem návšteve z Ameriky (budú u nás do soboty) ale chýbali ste mi, tak som sem zaskočila.
paneska ja mám z tých hormónov tiež nafuknuté brucho. Ja ich do seba teraz cpem toľko, že mám taký vnútorný pocit, že ma asi roztrhne a to som normálne plochá ako lata a teraz sa ani vôbec neprepchávam. Ale na tvojom mieste by som radšej zavolala do Repromedy, lebo ty už máš drobečky v brušku.

paneska
6. srp 2009

Mimuš, už jsem volala, jen musím vyčkat, až Hromadová zavolá zpátky, je na sále...

Holky, ty boleti jsou hrozný, jak při potratu, nebo porudu, celej spodek a zase ta moje záda ☹ Bojím, bojím, že je něco špatně, i když na rodince mě holky uklidňují, že měly taky takové bolesti, horší než při MS, protože se drobci zahnizďovali a jsou těhu, ale nevím, nevím...

Mě to už vhání slzy do očíc a hroutí se mi asi i psychika, vůbec nechápu, jak to může z ničehož nic začít zase tak příšerně bolet, do včera mi nebylo vůbec nic...

mimka29
6. srp 2009

anninka podľa mňa to môže byť reakcia aj na to ovocie, veď telo počas tehotenstva sa mení.
raduš, tak to vracanie musí byť fakt nepríjemné. Vydrž zlatko.
sonielka ani veľmi neodpočívam, venujem sa návšteve, ale je to taká príjemná návšteva a aspoň mi rýchlejšie uteká čas.

Zajtra idem do Repromedy, tak dúfam, že bude sliznica dobrá a už nám povedia, kedy si môžeme prísť pre naše detičky. Bože ja sa tak hrozne bojím, že len o tom píšem a potia sa mi dlane.

Ešte sa utrhnem a zaskočím za vami 😉

ob.soklina
6. srp 2009

Ahojte holčiny 🙂

omlouvám se, že jsem sem včera nezaskočila, ale bylo mi hrozně špatně. Chudák manžílek si se mnou teda včera užil narozeniny ☹ Přišli jsme z kontroly a já usla, pak mě zbudila bolest, teplota šla nahoru a já skučela v podstatě až do rána. ☹ Ten vaječník hnusnej mi teda dává zabrat, nejsem schopná se ani vyčůrat jak to bolí.
Jinak kontrola dopadla dobře, sice Dr. mi nějak zapomněla říct kolik měří, ale přiznávám se, včera jsem se poprvé na ULTZ rozplakala. Jak Dr. přiložila tu věc na břicho drobeček na mě mával rukou, tak sestřička zavolala manžela at se přijde taky kouknout. Tak po dalším přiložení opět mával, řvala jsem jak malá, pak si hladil stehno a pak se rozhodl že si ukousne koleno. No a pak mi Dr. začala vyšetřovat spodkem vaječník a to jsem pak zase brečela bolestí, ta mi tam tak vrtla že jsem si málem ucvrkla. ☹

Pavli a Lenulko tak na ten screening jdu příští týden ted nevím jestli 12. nebo 13. mám s sebou vzít 1000,- kč no a uvidíme. Takže mi to udělají rovnou tam. Jinak jsem včera konečně vyfasovala těhu průkaz. Jinak fotečky nějaké jsou, ale tím že sebou drobek strašně mlel tak jsou všechny rozmazané, takže tam nejde skoro nic vidět ☹

Paneško ty máš takovu alergii, to mě mrzí, tak snad se ti to do toho pátku trochu zlepší a s tím OHSS stejně jak píše Pavluška bezbolestné OHSS nevím nevím, spíš budeš nalitá 😉 přeji ti aby to bylo tím a jestli tak OHSS pryč od tebe. Jinak děkuji za pozvání, ale tentokrát asi odmítnu i když bych se s Váma moc ráda viděla. ale ten vaječník fakt píchá tak, že někdy ani nedojdu na wc natož abych se šla někam bavit. Doufám, že příště na mě budeš taky myslet. 😉

Raduško teda ty si to těhulinkování užíváš, to ted jo. To je to jediné co mě asi netrápí, tak at se to každým dnem aspon trochu zlepší. Zase na druhou stranu je to známka že prdelka je u tebe a užíváte si to spolu 😒 no spíš prožíváte. Jen at je ti trochu líp a můžeš tu za náma chodit častěji.

Anninko tak jak jsi dopadla??? Co ta hnusná kopřipka už je pryč??? Doufám že to není nic vážného, jen jsi snědla něco špatného. No vidím že to těhulinkování není vůbec jednoduché a to všichni říkají to si užiješ to bude bezva budeš moct lenošit, jo jo kecy v kleci. 😒

Mimuška tak si návštěvu užij 🙂 ale nezapomen že jsi chtěla odpočívat 😀

Jinak vítám novém tvářičky a já se ted utíkám najíst hlad už se zase hlásí, ten je hroznej. Jo a večer budu mít hrášek na smetaně, tak jsem zvědavá co to se smnou udělá, no uvidíme.
Tak zatím krásný den

raaad
6. srp 2009

ahoj berušky................díky za podporu 🙂
Tak vidím,že po čase pohody a klidu se na nás )skoro všechny) sesypali jakési hnusné neduhy....Co to je???
Ať už je to pryč......
No- u mě to teda nevypadá ani omylem, večer (vlastně v noci) jsem se dávila na vecku asi do půlnoci.... A ráno zas.... Takže pedikuru jsem odhlásila-bo bych tam tu hodinku na křesle nevydržela....a pak jsem se měla stavit za holkama v práci- tak to taky padlo, protože si vůbec netroufám tam dojít...Tak jsem uvězněná doma, protože se bojím zajít i do obchodu.....no je to vážně hnusné-bléééé . No a rady typu soda a citron.....ani omylem 😢 A jak se dávím,tak mě z toho napínání začalo taky bolet v podbřišku...Tak snad to nic nebude. V úterý mám kontrolu v repro, tak uvidím,jak to vydržím....a snad bude všechno v pohodě...
Taky se mi ozvali z pojišťovny na příspěvek na tu genetiku...no,samozřejmě že nám nic nedali a ještě to uzavřeli tak,že to byl výkon velmi nadstandartní a vývojová vada typu Edwards není až tak hrozná.....Jsou to hajzli.Ale aspoň jsem to zkusila....
Jinak PANY, já měla při zahnízďvání ty dva dny (8-9den) hrozné bolesti břicha a to krvácení k tomu. To jsem se třepala teda hodně....ale přešlo to jak mávnutím proutku....Na netu jsem si vyčetla,že to může být.....Tak neboj, to bude ono......
A Aninko,co to na Tebe skočilo???? Snad to nebude nic vážného a budeš si moct vzít nějaké an-histaminika na potlačení alergické reakce. Vůbec nevím,co se v těhu může.....
LUCI,vidím,že taky problémky ...a jak vysoká teplota byla? to může být? upozorňovali Tě na to?
Já mám v hlavě úplně vymeteno...spíš vyblito ☹
Takže babulky, budeme si držet palečky navzájem...ať se nám ty problémy už vyhnou...já bych to teda vážně brala...
Jdu se pokusit něco zakousnout...ale moc tomu nedávám...Naplánovala jsem si udělat cizrnové bramboráčky se zelím,ale jak otevřu ledničku, tak se mi okamžitě navalí...a konec. Tak vážně nevím,jak to udělat... Ještě že není mladej doma a nemusím mu něco chystat....
Vždyť mi dalo hoodně přemáhání vydržet,když nám dnes dělali revizi podlahového topení a obsazovali obě koupelny na proplach trubek. Modlila jsem se, ať nemusím před nima zvracet....Hodinku jsem to ustála...ale tlačila jsem je ven už i očima...
Tak se mějte dámy...............jdu opět na tooooooooooooooooooooooooo

paneska
6. srp 2009

Rady, díky za podporu, já teda nekrvácím, ani nešpiním, i když se stále kontroluju na vecu, ale ty bolesti jsou fakt masakr, dopoledne jsem se normálně rozbrečela, děsný. Těhulinky na rodince taky psaly, že to měly, tak snad máte všechny pravdu, jestli to klapne a opravdu jsou ty bolesti kvůli mimi, tak vám všem objedu dát hudlany 😀

Sokli, to nevadí, že títra nebudš moct, já to taky nevidím, jsem ráda, když dojdu na záchod. To musela být nádhera, vidět mimi, že, jak na vás mává, asi bych se taky rodojákovala 😉 ....

Holenky, Rady, Luci, tak si budeme držet palečky, ať už jsou bolesti a blinkulínování pryč...., snad bude zase brzy dobře 😉

paneska
6. srp 2009

Holenky, tak mi volala Hromadová, ona je prostě zlatíčko.

Ptala se, kolik jsme měli vajíček a když jsem jí řekla, že z jednoho vaječníku 9, tak říkala, že by to mohl být opravdu opožděný OHSS, který je tak týden po ET a že ty příznaky nejsou jen bolesti, jak při namoženém bříšku, že to může střílet až do hlavy. A taky mi řekla, že je to většinou spojené s těhulínkováním 😉 Zítra se mám přijít ukázat, udělá mi UZ a hlavně mi vezme i krev, jestli není HCG už mírně zvýšené. Holky, jestli to dopadne, tak já se snad radostí fakt zblázním, jsem u toho takový dojatá a ještě nemám ani pozitivní výsledek.

Mimuško, na kolikátou hodinu do Repromedy zítra jdeš, já tam mám být před 8.30, nemineme se?

Pavlí a koktejl asi teda zítra taky nedám...

mimka29
6. srp 2009

paneska ja idem na 8.20, tak to by sme sa tam mohli stretnúť, to by som sa potešila 🙂

paneska
6. srp 2009

Mimuš, tak v zítra v Repromedě, my budeme v 8 vyjíždět z domu, máme to tak 15-20 minut autem, polovička jede se mnou, bych se tam šalinóóó asi nedokobrcala 😒

pavka111
6. srp 2009

Ahojky berušinky.....

No Luci tobě ten screening vyjde levněji 😀 😀 my za to budem platit 1450kč,ale to je jedno.A moc mě mrzí,že ti ten vaječník nedá pokoj a že je ti špatně...... ale je moc krásný co jsi psala o drobečkovi 🙂 🙂 🙂 je to strašně krásný a bezvydný,když to tak pěkně vidíš...Aspoň tě ta bolest nachvilku přejde,když víš že je to skrz roho malýho broučínka co máš v bříšku..

Holenky Raduško,Aninko a paneško berunky naše vy máte takový problémy ☹ ☹ ☹ ☹ je mi vás moc líto...

Paneško no vidíš to je paráda,že zítra půjdeš za Hromadovou,ona tě pekně uklidní a uvidíš všechno bude dobré a ještě ti naměří hodnotu HCG a budeš aspoň vědět víc 😉 😉 A ten zítřek nevadí asi by jsem stejně nešla....musíme se pak domluvit na jindy třeba s nama půjde aji Lucinka....

Mimuško a tobě taky přeju,aby ti to zítra taky dobře dopadlo.... 🙂 🙂

Jinak dneska jsem si udělala pěknou procházku po městě a už jsem doma a odpočívám....

Takse holenky mějte pěkně a napište......

lentilah
6. srp 2009

Krásný podvečer,večer...všem, 😀

hoky dneska teda byl ale pařák!!!!!! 😝 .Dnes jsem uplně bez léků,tak čekám co bude,to že mě třeští hlava je tím,že jsem moc nepila.Bych zasloužila.

Na zítřek nic nemám tak budu držet pěsti aby všechno dobře dopadlo a jak Mimuška tak i Paneska nám potom napíší jen samé dobré zprávy.

Rady,moc mě mrzí,že je Ti tak mizerně,no ale jak jsi psala,chtělas to,máš to 😉 ....vím,že tady sranda končí,hlavně aby jste byly obě v pořádku.Moc se opatruj a budu držet pěstičky aby se Ti aspoň malinko ulevilo.

Anni,teda to je síla....hlavně ať to není nic vážného.

Na všechny moc myslím,dávejte na sebe moc pozor.

Papa

paneska
6. srp 2009

Hola, hola,

tak teď odpoledne je to mnohem lepší, ale břicho mám, jak meloun nafouklý, tak uvidíme, co mi zítra Hromadová řekne, bojím, bojím, bojím......, ale co se má stát, stane se, stejně to už nijak neovlivním 😔

Krásnej večer, Rady bez blinkání a Ani bez svědění od kopřivky ...., písni nám, jak jsi u doky dopadla, držíme palečky, prostě to holky opravdu jednoduché mít asi nemůžeme, každá tady máme něco, prekérka, fakt ☹

mimka29
6. srp 2009

paneska my prídeme na veľkom striebornom aute - Peugeot expert. Už som si nachystala veci, takže si obliekam riflovú minisukňu a fialové tričko. Ozaj a budem sa celá klepať od strachu 😉 tak dúfam, že sa tam stretneme. Ja už som tam stretla soklinku aj radku.

mimka29
6. srp 2009

Babulky ďakujem za držanie palcov na zajtra. Ozvem sa ale až neskôr poobede, lebo cestou musíme niečo vybaviť.

Dobrú nocku