Jací byli a jak se k Vám chovali v Repromedě Brno?

kay
19. bře 2008

Ahoj holky, v půlce dubna jsme objednáni s manželem na první konzultaci do Repromedy v Brně (jednou jsme tam byli už na SPMG, ale to s námi nic dalšího neřešili). Jsme objednaní k panu primáři. Chtěla jsem se zeptat, jestli máte některá s tímto CARem zkušenosti, popř. jaké, jestli vám pomohli, jak se k vám chovali atp.. Děkuju předem za odpovědi.

madla28
6. črc 2008

Leni, já si ho budu zavádět ráno i večer, ale určitě to máš napsané v protokolu, zkus tam mrknout.
Petro já brala prednison a anopirin i před IVF, měla jsem taky dlouhý protokol, já už bych to měla všechno za sebou, kdyby se mi to nezkomplikovalo tím polypem.

madla28
6. črc 2008

Petro a jak se vám žije v cizině? Neteř si vzala vloni Tunisana, je z Tabarky, ale žijou tady, aby pomohli trochu rodině v Tunisu.Naufel dělá se mnou na prodejně a moc dobrě si rozumíme.

madla28
6. črc 2008

Petro a máš taky takový tlaky v břiše, jako kdyby ti tam něco přebývalo? A občas mě tam píchne, když udělám rychlejší pohyb.

madla28
6. črc 2008

Kay 14.7 už tam budou určitě Veselý, ale zase tam nebude Hromadová.

kay
autor
6. črc 2008

madli no mi je vlastnějedno kdo tam bude, hlavně když se dovzím co potřebuju 😀

no jo Peťo, jakse ti vlastně žije asi v dubai co? 🙂 jak dlouho tam jsi?

madla28
6. črc 2008

Já to taky tak beru, hlavně aby už to bylo. Už nemám skoro nic na sebe, jaký mám břicho.

petradubai
6. črc 2008

Ahoj holky,
Madlo no tlaky v břiše nemám.V podstatě nic necítím, žádné změny.Možná trochu víc únava po tom utrogestanu.Ale já myslím,že je to individuální. Určitě to bude dobré. Kdy teda budeš mít KET?

No v Dubaji se žije dobře, ikdyž to léto je děsné. Manžel je v pohodě. sama víš,že to že je někdo arab neznamená,že je nějaký hrubec nebo násilník. Je fakt,že muži jsou trochu víc horkokrevní,ale to fakt jen trochu.

Napíšu víc,ale dnes mám kupu žehlení.Chci vše stihnout teď,protože po KETu už chci jen odpočívat.

madla28
6. črc 2008

Petro to si vůbec nemyslím. Žiju na malém městě a dost tady neteř odsuzovali, že je blázen a bere si araba, ale já vím, že národnost vůbec nesouvisí s tím, jaký kdo je. Já si třeba v 19 vzala čecha a co jsem si z ním užila, to ví málokdo. Byla jsem s ním dva roky a co jsem dostala ran, to ani nespočítám. A můj táta je rozený maďar, takže u mě žádný rasistický předsudky nebyli a nikdy nebudou. Vím že neteř se má s Nauflem výborně a je stokrát lepší, než její bývalý přítel a to byl čech. Jen mě spíš zajímalo, jestli v Dubaji je taky taková bída, jako třeba v Tunisu.

madla28
6. črc 2008

Ket budu mít asi kolem 25.7. Zatím mi to ještě neřekli, až podle toho, jak poroste sliznice. To uvidím až za týden v pondělí.

petradubai
7. črc 2008

Madlo, v Emirátech taková bída není zcela určitě. Je pravda,že vše podražilo,ale jako asi všude. Ale co se týče potravit, oblečení,elektroniky...prostě spotřební zboží,tak je to tam levnější než tady v Česku. Mrkni na nějaké stránky o Dubaji.Stále se něco staví.Také proto tam jezdí z celého světa za prací.Ikdyž kvůli dolaru, už to není tak výhodné.

Jinak já zítra jedu do Brna na ten KET,tak jsem zvědavá,jak to dopadne. No a ať roste hezky sliznice a ty máš KET co nejdříve.

madla28
7. črc 2008

Už jsemse dívala na netu. Je to něco jiného než Tunis.
Zítra na tebe budu myslet, aby bylo všechno v pohodě. Já už jdu do práce, dnes mi neschopenku ukončil. Po transferu mi ji prý určitě napíše, tak je to dobrý.
Kolik jsi vlastně měla zamražených embryek? A přežili ti rozmražení všechny a kolikadenní si měla zamražené?
Já mám zamraženné jednodenní a tak mi je budou ještě kultivovat. Doufám, že všechny přežijí.

petradubai
7. črc 2008

Madli, já mám 3 zbýlé embrya.Jsou to 5denní.Minule jsem měla 2 a obě přežila, tak jsem zvědavá na zítra.

selmicka.ga
8. črc 2008

AHOJTE! 🙂

Jsem tu poprvé.Jak tak pročítám,tak vás je hodně,co chcete rodinu a nejde to.Chtěla bych se zeptat,jestli je tu nějaká dobrovolná dárkyně vajíček a něco kolem té repromedy?Díky za odpovědi. 😉

madla28
8. črc 2008

Ahoj selmicka, já s dárcovstvím zkušenosti nemám i když mi to hrozilo, ale v Repromedě se dají asi vajíčka koupit, ale stojí 39000, ale nevím, jestli je jedno nebo dvě.
Repromeda je asi nejdražší, ale mají nejlepší výsledky.

madla28
8. črc 2008

Ahoj Petro, tak je všechno v pohodě?

kay
autor
8. črc 2008

ahoj holky, tak Peťo, co? Jak jste dopadli?

petradubai
8. črc 2008

Ahoj Madlo, tak jsem doma se dvěma embrýsky. Rozmrazili se prý všechny 3,ale to třetí nebylo tak výborné kvality,tak zavedli jen ty 2.Dr Hromadová byla milá.

Selmicko a na co by ses chtěla zeptat ohledně Repromedy? Ráda ti odpovím,co budu vědět.

kay
autor
8. črc 2008

peťo, takto je super, a co bude dál? dali Ti těhu test? nebo máš přijít na krev? Moc držím pěsti.. 🙂

petradubai
8. črc 2008

Kay, dali mi těhu test a za 14 dni testnout. Na krev pak kdyžtak tady u mého dr.

kay
autor
8. črc 2008

tak Peťo, tfuj tfuj, pěkně tEď odpočívej a myslipozitivně. a za 14 dní nám ukážeš //.. pevně v tom věřím. a to budešještě v ČR nebo už budete doma?

madla28
8. črc 2008

Petro držím moc pěsti, aby to dopadlo a budeš těhu.

petradubai
8. črc 2008

Kay, jsem v ČR a budu muset i po dobu těhotenství,kvůli tomu předčasnému porodu a teď tomu zamlklému.Takže bez manžela na hodně dlouho ☹

kay
autor
8. črc 2008

jejda Peťo, on tu s Tebou není? To je dostzvláštní, být těhu bezmanžela.. to si to ani nemůže užít.. ale nevadí, hlavně když bude výsledek a ten bude určitě stát za to 🙂 a bude za Tebou aspoň občas jezdit? tak aspoň budeš tady s náma 🙂

petradubai
9. črc 2008

Kay, jo bohužel tu manžel není. Má práci a tam mu daji jen měsíc dovolené a taky letenky jsou čím dál dražší kvůli propadu dolaru a eura. Takže akorát komunikujeme přes messenger. Je to jiné,když jsi těhu bez manžela,ale mimi za to stojí.I za rok odloučení.

soniela
9. črc 2008

Ahoj petradubai. Můžu se tě zeptat, jak dlouho jsi chodila do Repromedy až po teď? Zdá se mi vše hrozně zdlouhavé. Díky za odpověď.

kay
autor
9. črc 2008

sonielo, to záleží na tom,co Ti je, jestli uýž máš nějaké testy za sebou a na čem se domluvíte.. My byli v Repromeděpoprvé nazačátku dubna v sprnu začínámestimulovat na IVF.. a to jsme nidke před tím nebyli a neměli žádné testy.. např. genetika trvá minimálně měsíc, ale nevšudeji dělají..

petradubai
9. črc 2008

Ahoj Sonielo, je to fakt různé.Jelikož můj manžel má špatný spermio,tak to bylo jasné hned,že prostě jinak,než ivf-icsi to nepůjde. Já už taky předtím byla na laparce a žádné problémy nemám. Ale třeba na určitě testy se čeká i měsíc,ale to oni neovlivní.To se posílá do laboratoří. Samotné ivf záleží na schválení pojišťovny a pak od 1CD hned se může stimulovat.

soniela
10. črc 2008

Děkuji za info. Já teprve čekám na výsledky spermio a hormonálního profilu. Tak už jsem zvědavá, kde je chyba. ☹

petradubai
10. črc 2008

Soniela, tak to by snad nemělo trvat dlouho. Hormonální profil je snad hned a spermio taktéž. Ale po telefonu ti to nesdělí, to vím. A už jsi objednaná na ty výsledky? Nebo co ti řekli?

kay
autor
10. črc 2008

no Peťo, mě trval HP v Repromedě 3 týdny.. ☹