Jak jste to zvládly do těh. testu po embryo transferu?

saskie
26. bře 2007

AHOJKY HOLKY POTREBOVALA BYCH ,PORADI TY CO JSTE BYLI NA EMBRYO TRANSFERU JAK JSTE TO ZVLADALI S PSYCHIKOU DO TEHOTENSKEHO TESTU NEBO TESTU Z KRVE .JE TO VELMI VELMI TEZKE

lkicina
11. únor 2015

ahojky,no přítel měl dobrý spg,ja jedno vajičko taky ok,vše dopadlo ok,jen to čekání je nekonečné!! ☹ no ja si mam test udelat v nedeli pak hnez zavolat vysledek a a pokud vyjde dobre,tak za 14 dni na ultrazvuk.o zadne krvi nic nevim,to me asi poslou podle testu jak jim budu volat,teda myslim 😖 jaj,ja uz chci nedeli!!!

monak85
11. únor 2015

@ikicina Já si zašla na krev ke svému gynekologovi. 🙂 Na klinice říkali že jen pokud bude negativní test, ale já chci vidět i výsledky z krve. 🙂 Snaž se vydržet a věř! 🙂 Dobrá nálada je základ, žádný stres. Já jsem hodně vysmátý člověk. 🙂 Ale je jasné ze obavy jsou. My máme dva hafany, ty me taky zaměstnávají. Jinak jsem na marodce. Držím ti pěsti ať tam najdeš dvě čárky! 🙂

lkicina
11. únor 2015

@monak85 no tak uvidime co mi reknu jak tam budu volat vysledek,ja jen doufam ze tam budou dve.ja mam doma akorat želvu a přítele🙂)))))samozdrejme rodinu okolo,která mi pomáhá nejen psychicky.ja jsem taky na neschopence,doma si najdu neco cim se zamestnam kdyz je pritel v praci a ja doma sama 😒 moc děkuji a snad to vse dobre dopadne,dam vedet 😉

monak85
11. únor 2015

Ahojky. Tak včerejší hodnota hcg je 2910. Což bylo 15 dni od transferu embryjek. 🙂 Sestra řekla, že je ta hodnota ještě nizka, že další odběr uděláme zase příští utery, to už bude 22 dni. Tak jsem zvědavá. Celkem me zarazilo, že řekla, že je to nizka hodnota. Tak snad bude vše v pořádku. ☺

monak85
11. únor 2015

@ikicina To už je za chvilku. Já dlouho spím, koukám na telku, na net, uklízím a s pejskama chodim ven. Přítele mam od rána do večera v práci. Tak občas zajedu za kamarádkama na pokec a tak. Nechtěla jsem se testovat dřív, abych nebyla pak třeba zbytečne smutna. Uvidíš, bude to určitě OK! 🙂

lkicina
11. únor 2015

@monak85 no to ja se taky snazim spinkat a pak neco uvarit,ukidit a pak si sednu na net a brouzdám nejake rady a tipy 😉 ja nevim,jsem z toho cela nejaka mimo,bo dva testy negativni,ani naznak ducha ☹

78marcela
11. únor 2015

@monak85 nízká hodnota? To si dělá ta sestra srandu? Já měla 15.den 230. To jsem měla trochu nižší, ale běžné je na 14.den hodnota kolem 300-400. To je tak průměr. Docela bych řekla že tam ty dvojčata budou.

monak85
11. únor 2015

@ikicina Taky hledám všechno možný a čtu rady a typy. 🙂 V neděli tam určitě něco bude! Přeju ti to! 🙂
@78marcela Právě mě to zarazilo. Co jsem četla, tak většina má do 1000. Tak uvidím co bude za týden, ale jsem šťastná, že to máme i krví potvrzene. 🙂

monak85
11. únor 2015

Dá se hcg měřit i doma? 🙂

lkicina
11. únor 2015

@monak85 děkuji,snad mas pravdu a neco tam bude 🙂

lkicina
11. únor 2015

@monak85 to by me taky zajimalo 😉

78marcela
11. únor 2015

@monak85 nedá, pokud nemáš doma biochemickou laboratoř😉😉😉

monak85
11. únor 2015

@78marcela Takže ty holky co znají každý druhý den hcg chodí stále na krev? 🙂 Jsem právě myslela, že třeba něco existuje.

78marcela
11. únor 2015

@monak85
Určitě musí chodit na krev. Já taky byla jako samoplátce 11.den a 15.den. Pak jsem byla u doktorky 19.den. Pak už jsem nebyla.

monak85
11. únor 2015

@78marcela Já byla teď 15.den a pak půjdu 22.den a mám to jako běžnou kontrolu. Všude je to asi jinak. 🙂 Ale děkuji za info. Jde vidět, že se v tom ještě neorijentuji. 🙂

78marcela
11. únor 2015

@monak85 buď ráda. Já se orientují jen díky 6.IVF. Přijde mi, že teď o tom vím už úplně všechno. Tak buď ráda že ti to vyšlo hned a že se nemusíš trápit informacemi, které jsou někdy na škodu. A blahopřeji k dvojčatum 😉😉😉

monak85
11. únor 2015

@78marcela To je fakt. :-/ Hlavni je, že už to vyšlo a určitě to bude v naprostém pořádku, zasloužíš si to. Ještě není k čemu gratulovat, ještě nebyl ultrazvuk. 🙂 Sice v to pevně věřime, ale ještě se může změnit věci. Co příroda chce to bude, bohužel. I když tohle jsou naše malé zázraky medicíny. 🙂

lkicina
11. únor 2015

tak to taky moc gratuluji!!snad ti to vse dobre dopadne 😀

lkicina
11. dub 2015

ahojky holky,tak jak valcite?já jsem byla v pátek na druhem transferu,snad uz to vyjde,obcas me poboliva bricho jako kdybych to mela dostat,snad to nic neznamena☹ted se o sebe vice bojim nez poprve....tem kterzm to vyslo moc gratuluji!!!

monak85
12. dub 2015

@lkicina Ahojky, moc držím pěsti pro štěstí! Neboj, já měla po transferu taky stále křeče jako na mens a nic to nebylo a uprimne mam ty křeče občas i teď. Ale všichni říkají, že je to normální. U nás je zatím vše v pořádku, miminka prospívají tak jak mají, screening dopadl vyborne, ale pohlaví nám miminka neodtajnili. 🙂 Moc ti přeju dálnici na testu a poradne hcg v krvi! 🙂 ♡ Kdy máš testovat?

lkicina
13. dub 2015

@monak85 no tak snad uz to vyjde🙂tobě moc gratuluji,čekáš dvě mimča?testovat mam 20.4 snad to vydržím az do te doby.jinak se citim jak balooon🙂po prvním ivf jsem se tak necitila,snad je to dobré znamení. 😉

monak85
13. dub 2015

@lkicina Pokud by se ti nafouklo břicho s začalo Te bolet hodně, tak se ti mohl rozjet hyperstimulak, ja ho taky mela po transferu. Dali mi kapacky a fraxiparine na 10 dni a pak už bylo dobře. To bys poznala, opravdu to boli. Dostává se ti voda do břicha, proto ta bolest,
prý to ovlivňuje stoupající hcg. Já vydržela do 13.dne netestovat, a pak tam byla dálnice. Moc ti dálnici přeji!

lkicina
13. dub 2015

@monak85 no já jsem hlavně po těch práškách přibrala!!!No ta bolest není zase tak velká,prostě jako den nebo dva před menzes.tno snad tam ta dálnice bude 😉

lkicina
15. dub 2015

@monak85 ajojky,no dneska 7 den po ET jsem to uz nevydržela!no a je tam duch.snad to vyjde!!!! 🙂

monak85
15. dub 2015

@lkicina Ahojky, no tak to je super, to vypadá velice slibne! Určitě to vyjde! ♡ Dej vědět jak pokračujete. Já teď byla celkem mimo, protože v pondělí jsem měla nevolnosti co se nascitaly za ty tři měsíce a celý den jsem strávila na WC, nic pěkného a ještě dnes se z toho dostávám a nedokážu poradne jist. Ale miminka jsou na tom dobře, včera byla kontrola. 🙂 Brzy se k nám přidáš... 😉

lkicina
16. dub 2015

ajojky,no taky doufám🙂určitě budu informovat🙂tobě bude snad fajn,se mam asi na co tesit co?🙂tak zatim papa 🙂

hanka60
16. dub 2015

@lkicina Ahoj, to je super, že máš ducha. Já dnes 9 den a 2 testy pozitivní, slabý duch a tři testy nic, zítra jdu na krev, to bude výsledek 100 %. 😉

monak85
16. dub 2015

Holky, držíme vám všech našich šest pěstiček ať to vyjde!!!!!!!!!!

lkicina
17. dub 2015

@hanka60 tak snad to bude vse ok🙂druhy den jsem si delala dalsi a ten byl jeste slabsi.ale byl to jiny test to muze byt tim,ze?ach joooo.at uz je pondeli a v utery pujdu na krev!tak uvidime🙂 dej pak vedet jak jsi dopadla 🙂

rf6shkr
17. dub 2015

Ahoj děvčata,
dnes jsem 7. den po KET 2 prý krásných blastocyst..... včera jsem trošinku zašpinila, dnes taky, ale to břicho mě bolí tak ukrutně, že chodím na záchod co 10 min a stále čekám na tu červenou..... zatím nic, ale máme za sebou už 4 pokusy a já si právě nepamatuju jestli to tak bolelo a kdy jsem začla krvacet..... Teď by asi měla příjít MS, že? Nebo je to brzo? Říkala jsem si nebudu číst žádné diskuze, ale jsem z toho už vyčerpaná!