Jak probíhá IUI?

lindaatobias
20. říj 2016

Ahoj holky, snažíme se o naše druhátko, první mimčo se podařilo přirozeně úplným zázrakem po dvouletých peripetiích a v okamžiku, kdy už jsme měli s manželem objednanou konzultaci do CARu. Teď jsme opět ve snaze o druhé a tuším, že mě můj gynekolog zase pošle do CAR. Mohla bych se, prosím, zeptat těch, co to už zažili, jak probíhá IUI ? Případně i jaká je cena zákroku a co to obnáší za přípravu ? Moc děkuju...

lindaatobias
autor
21. říj 2016

@medulinek Moc držím pěsti, ať tu smůlu konečně prolomíte !!! 😉

simciq
21. říj 2016

@lindaatobias V tom případě vřele doporučuji Pronatal - skvělý přístup, všichni hrozně milý a taky se mi líbilo, jak se ke mě chovali, když proběhli nějaký nezdary..

8karolina4
21. říj 2016

@lindaatobias iscare 🙂

lindaatobias
autor
21. říj 2016

@simciq Díky moc ! Pronatal vůbec neznám, google to jistí 🙂 Uvidíme, co zač na nás můj gyndař vybalí 🙂

lindaatobias
autor
21. říj 2016

@8karolina4 A Iscare pro změnu znám a slyšela jsem jen samou chválu ! 🙂

8karolina4
21. říj 2016

@lindaatobias my chodime sem, teda jednou jsme byli a tak uvidime, ale zatim fajn 🙂

simciq
21. říj 2016

@lindaatobias V době kdy jsem já hledala CAR v Pze byl Gennet nejlepší, jenže čekačka víc jak půl roku a druhý nej byl právě Pronatal ( http://www.pronatal.cz/cs/pacienti/ ) a třetí je ten Iscare - tam jsem, ale ani nevolala mám ho dost z ruky. Teda ne, že bychom nejezdili autem, ale v tom Pronatalu mi bylo nakonec milý, že je to v lese, takže jsme si v mezičase mohli zajít třeba na procházku lesem a bylo to takové uklidnující..

8karolina4
21. říj 2016

@simciq myslim ze to vsude asi delaji stejne 🙂)

simciq
21. říj 2016

@8karolina4 To se docela mýlíš, sama jsem překvapená, jak jsou postupy v CARech napříč republikou odlišný.

8karolina4
21. říj 2016

@simciq fakt?

simciq
21. říj 2016

@8karolina4 do Pronatalu chodím rok a půl a za tu dobu jsem zjišťovala, jak to dělají jinde a byla jsem docela překvapená z různých přístupů a jednání. Jako jasný IUI se dělá všude stejně (katetrem cca 2 hodiny poté, co muž dodá spermie), ale tak důležitý je taky přístup.
Zas nemám s čím jiným srovnávat. Byla jsem jen v Pronatalu.

medulinek
21. říj 2016

my chodili rok do gestu a nebyli uplne spokojeni,ale cekacky jinde nas odrazovali,po tretim potratu jsem nahodou narazila na Gynem a to chovani je nebe a dudy,dokonce i pristup k lecbe

simciq
21. říj 2016

Jéé, to Gynem bych měla za rohem. Tak snad už ho nikdy nebudu potřebovat 🙂

simciq
21. říj 2016

Aha to není na ořechovce, tak nic 🙂

medulinek
21. říj 2016

mají ordinaci na ořechovce,ale to je čistě jen gynda a IVF mají v chabrech,to jsme zase meli kousek my 🙂

monilee
22. říj 2016

@pidalka12 mám vzp, asi záleží hlavne na CAR, boli sme v Prahe v Geste

fadinka1
Autor odpověď smazal
Zobraz
verinka88hb
16. únor 2018

@fadinka1 Ahoj, my jsme podstoupili 3x IUI a bez úspěchu, pak nám doktor nabídl buďto IVF nebo zjistit průchodnost vejcovodů za cca 6000 Kč. Byli jsme rozhodnuti pro IVF, ale podařilo se nám měsíc před tím otěhotnět přirozenou cestou, což jsme vůbec s mužem nechápali, asi je to dost o té hlavě a když člověk vypustí a nesoustředí se na to, tak se zadaří, teď už tu mám 8 měsíční dceru. Hodně štěstí! 😉