• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jaký máte názor na metodu PISCI a zkušenosti s ní?

8. ledna 2013 
@anubis včera se nám rozbilo auto, tak na krev jdu až zítra :confused: už jsem taky zvědavá :slight_smile: Jaký den chceš testovat?
6. pro 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
:stuck_out_tongue_closed_eyes: tak ty to teda pěkně napínáš,nejdřív s testem a ted i s krví :grinning: já nevím,dnes jsem osmý den,zítra,nebo až pozítří?fakt nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. pro 2011 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis tak kolem 15h si budu volat na výsledky krve :confused:
7. pro 2011 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
Tak držím palečky-a pak napiš :grinning:
7. pro 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
HCG 1120 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsem šťastná přešťastná :grinning:
7. pro 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni Gratuluju!!!! :grinning: :grinning: :grinning: To vypadá na dvojčátka, kolikátý den jsi po ET? :wink:
7. pro 2011 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bugee díky, jsem 16. den od ET po třídenní kultivaci :slight_smile:
7. pro 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni Tak to jsou dvojčátka jak vyšitý :grinning: Opatruj se, hlaď bříško a rozmazluj se! Držím palce, ať se vše dál daří! :slight_smile:
7. pro 2011 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
Gratuluji ke krásnému hcg :dizzy_face: já hlásím // na tt a zítra krev :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. pro 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis Paráda :slight_smile: super zpráva, gratuluju ke // a držím pěstí na dnešní krev. Dej vědět :wink:
12. pro 2011 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
HCG- 879 jsem ofic.těhotná a 2.1.2012 jedem na první ultrazvuk :grinning: :grinning:
12. pro 2011 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis úžasná zpráva gratuluji :slight_smile: Šlo to nakonec s PICSI nebo jen ICSI?
12. pro 2011 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zvalentova
Nakonec jsme šly do PICSI,a nelitujem :grinning: a děkuji,je úžasné,že nám to vyšlo hned napoprvé :wink:
12. pro 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis Velká gratulace - jsem ráda, že PICSI nezklamalo :slight_smile: Ať se daří miminku i Tobě!
12. pro 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis to je nádherná zpráva, moc moc gratuluju :slight_smile: PICSI je prostě jednička :grinning: doufám, že udělají brzo další studii s více ženami, protože si fakt myslím, že ta úspěšnost je mnohem vyšší než říkají. Kolikátý jsi den po ET?
13. pro 2011 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky moc,dnes jsem 15 den po ET :wink:
13. pro 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky:slight_smile: Vypadá to, že u nás PICSI zabralo (test dnešní, 13. den po ET). Všem přeju hodně úspěchů:wink:
16. pro 2011 v 06:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap Super zpráva :dizzy_face: moc moc gratuluju :slight_smile: PICSI je opravdu pašák :grinning:
16. pro 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak hlásím jednu fazolku a srdíčko :slight_smile:
1. led 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bruni Šikulka, tak si to užívej, rozmazluj se a opatruj fazolku, ať se vám daří :slight_smile:
1. led 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis Tak čtu, že jsi na tom úplně stejně jako já, já mám taky jednoho prďolku :wink:
4. led 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
já vím :wink: a štastná nebo jsi čekala dvojčátka?já jo,a docela mě mrzí,že jsem toho jednoho bobíska někde ztratila :unamused: v pátek jdu na krev a 2.2 jedem do Liberce na první screening,co vy?
4. led 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis já jsem moc šťastná i za jedno ikdyž samozřejmě dvě by bylo bomba, ale když tady stále čtu jak se většině nedaří po několika pokusech tak jsem moc moc spokojená :wink: je to zázrak a stále si to opakuju :dizzy_face: Na druhou stranu je to méně rizikové těhu a dvojčátka můžu mít třeba příště :grinning: já jdu na NT screening v 11. a 13. týdnu. Na jakou jdeš v pátek krev? Já jdu na krev až v tom 11. týdnu :confused:
4. led 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni
Já jsem si volala ke své gyn.a hned v pátek mám přijít k ní na krev,budou mi brát prý asi 3-4 ampule,na štítku atd.a já jsem taky moc ráda,ale vím,že u mě je to konečná-asi si nedovedu přestavit to všechno znova a zase s jinou dárkyní,takže my budem mít rozcapenýho jedináčka :grinning: a na screening jdu ve 12týdnu do Liberce,tak nevím,a volala jsis už ke své gyndařce?
4. led 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anubis aha, já byla u svého gynekologa v úterý a sestra říkala, že na krev mám přijít v 12. týdnu. Mám se objednat až budu mít po NT screeningu v Liberci. Do té doby nic. Aha, tak to chápu, když je to u vás poslední pokus IVF, že jsi zklamaná, že jen jedno, ale ono časem uvidíš, a třeba ještě najdete sílu a penízky na další pokus za pár let :wink: Člověk nikdy neví, jakým směrem se bude jeho život ubírat, já chtěla mít děti už ve dvaceti a je mi 34 let :grinning: takže vidíš, že máš ještě dva roky náskok :wink:
5. led 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap ahoj, tak jak jsi na tom? Už jsi byla na utz? :wink:
5. led 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni :frowning2: až zítra :frowning2: Nervy na pochodu :frowning2: Ale gratulace k srdíčku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
5. led 2012 v 09:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap díky, držím pěsti na zítra :wink: dej vědět. Kolik jsi měla HCG?
5. led 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bruni Díky brouku :wink: Na HCG jsem byla jenom jednou - 16. den po ET - 2 405 jednotek. Doufám, že budu mít to štěstí, jako Ty a bude tam aspoň jeden mrskavec s blikajícím srdíčkem :dizzy_face:
5. led 2012 v 09:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@safarikovap tak to může být jedno i dvě :dizzy_face: bude to překvapení. Taky jsem si říkala aspoň jedno srdíčko.
5. led 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek