Jaký máte názor na metodu PISCI a zkušenosti s ní?

lenceslava
2. lis 2010

Zdravím všechny.Najdou se nějaké snažilky které mají zkušenosti s metodou PICSI které nám rády sdělí svůj názor na tuto metodu?Předem děkuji

bruni
6. pro 2011

@anubis včera se nám rozbilo auto, tak na krev jdu až zítra 😕 už jsem taky zvědavá 🙂 Jaký den chceš testovat?

anubis
6. pro 2011

@bruni
😝 tak ty to teda pěkně napínáš,nejdřív s testem a ted i s krví 😀 já nevím,dnes jsem osmý den,zítra,nebo až pozítří?fakt nevím 😝

bruni
7. pro 2011

@anubis tak kolem 15h si budu volat na výsledky krve 😕

anubis
7. pro 2011

@bruni
Tak držím palečky-a pak napiš 😀

bruni
7. pro 2011

HCG 1120 😵 😵 😵 jsem šťastná přešťastná 😀

bugee
7. pro 2011

@bruni Gratuluju!!!! 😀 😀 😀 To vypadá na dvojčátka, kolikátý den jsi po ET? 😉

bruni
7. pro 2011

@bugee díky, jsem 16. den od ET po třídenní kultivaci 🙂

bugee
7. pro 2011

@bruni Tak to jsou dvojčátka jak vyšitý 😀 Opatruj se, hlaď bříško a rozmazluj se! Držím palce, ať se vše dál daří! 🙂

anubis
11. pro 2011

@bruni
Gratuluji ke krásnému hcg 😵 já hlásím // na tt a zítra krev 😝

bruni
12. pro 2011

@anubis Paráda 🙂 super zpráva, gratuluju ke // a držím pěstí na dnešní krev. Dej vědět 😉

anubis
12. pro 2011

@bruni
HCG- 879 jsem ofic.těhotná a 2.1.2012 jedem na první ultrazvuk 😀 😀

zvalentova
12. pro 2011

@anubis úžasná zpráva gratuluji 🙂 Šlo to nakonec s PICSI nebo jen ICSI?

anubis
12. pro 2011

@zvalentova
Nakonec jsme šly do PICSI,a nelitujem 😀 a děkuji,je úžasné,že nám to vyšlo hned napoprvé 😉

bugee
12. pro 2011

@anubis Velká gratulace - jsem ráda, že PICSI nezklamalo 🙂 Ať se daří miminku i Tobě!

bruni
13. pro 2011

@anubis to je nádherná zpráva, moc moc gratuluju 🙂 PICSI je prostě jednička 😀 doufám, že udělají brzo další studii s více ženami, protože si fakt myslím, že ta úspěšnost je mnohem vyšší než říkají. Kolikátý jsi den po ET?

anubis
13. pro 2011

Holky díky moc,dnes jsem 15 den po ET 😉

safarikovap
16. pro 2011

Ahoj holky🙂 Vypadá to, že u nás PICSI zabralo (test dnešní, 13. den po ET). Všem přeju hodně úspěchů😉

bruni
16. pro 2011

@safarikovap Super zpráva 😵 moc moc gratuluju 🙂 PICSI je opravdu pašák 😀

bruni
1. led 2012

tak hlásím jednu fazolku a srdíčko 🙂

bugee
1. led 2012

@bruni Šikulka, tak si to užívej, rozmazluj se a opatruj fazolku, ať se vám daří 🙂

bruni
4. led 2012

@anubis Tak čtu, že jsi na tom úplně stejně jako já, já mám taky jednoho prďolku 😉

anubis
4. led 2012

@bruni
já vím 😉 a štastná nebo jsi čekala dvojčátka?já jo,a docela mě mrzí,že jsem toho jednoho bobíska někde ztratila 😒 v pátek jdu na krev a 2.2 jedem do Liberce na první screening,co vy?

bruni
4. led 2012

@anubis já jsem moc šťastná i za jedno ikdyž samozřejmě dvě by bylo bomba, ale když tady stále čtu jak se většině nedaří po několika pokusech tak jsem moc moc spokojená 😉 je to zázrak a stále si to opakuju 😵 Na druhou stranu je to méně rizikové těhu a dvojčátka můžu mít třeba příště 😀 já jdu na NT screening v 11. a 13. týdnu. Na jakou jdeš v pátek krev? Já jdu na krev až v tom 11. týdnu 😕

anubis
4. led 2012

@bruni
Já jsem si volala ke své gyn.a hned v pátek mám přijít k ní na krev,budou mi brát prý asi 3-4 ampule,na štítku atd.a já jsem taky moc ráda,ale vím,že u mě je to konečná-asi si nedovedu přestavit to všechno znova a zase s jinou dárkyní,takže my budem mít rozcapenýho jedináčka 😀 a na screening jdu ve 12týdnu do Liberce,tak nevím,a volala jsis už ke své gyndařce?

bruni
5. led 2012

@anubis aha, já byla u svého gynekologa v úterý a sestra říkala, že na krev mám přijít v 12. týdnu. Mám se objednat až budu mít po NT screeningu v Liberci. Do té doby nic. Aha, tak to chápu, když je to u vás poslední pokus IVF, že jsi zklamaná, že jen jedno, ale ono časem uvidíš, a třeba ještě najdete sílu a penízky na další pokus za pár let 😉 Člověk nikdy neví, jakým směrem se bude jeho život ubírat, já chtěla mít děti už ve dvaceti a je mi 34 let 😀 takže vidíš, že máš ještě dva roky náskok 😉

bruni
5. led 2012

@safarikovap ahoj, tak jak jsi na tom? Už jsi byla na utz? 😉

safarikovap
5. led 2012

@bruni ☹ až zítra ☹ Nervy na pochodu ☹ Ale gratulace k srdíčku 😵 😵 😵

bruni
5. led 2012

@safarikovap díky, držím pěsti na zítra 😉 dej vědět. Kolik jsi měla HCG?

safarikovap
5. led 2012

@bruni Díky brouku 😉 Na HCG jsem byla jenom jednou - 16. den po ET - 2 405 jednotek. Doufám, že budu mít to štěstí, jako Ty a bude tam aspoň jeden mrskavec s blikajícím srdíčkem 😵

bruni
5. led 2012

@safarikovap tak to může být jedno i dvě 😵 bude to překvapení. Taky jsem si říkala aspoň jedno srdíčko.